Вітання тижня

 • Подобається0Не подобається
 • 1 Січня 2010 р

Бершадська райдержадміністрація щиро вітає з ювілеєм директора районного центру зайнятості Нелю Сергіївну ВЕРГЕЛЕС (6.01) Дозвольте в день Вашого ювілею побажати Вам міцного здоров'я й життєвих сил, радісних подій і звершень, бадьорості духу й краси! Нехай на Вашому життєвому шляху будуть тільки приємні зустрічі, а оточуючі приділятимуть належну увагу Вашій прекрасній душі, красі й жіночності.

Бершадська райдержадміністрація щиро вітає з ювілеєм секретаря приймальні райдержадміністрації Таїсу Василівну ГОНЧАР (1.01) Від усієї душі бажаємо іменинниці міцного здоров’я на багато років життя, успіхів, родинного щастя й добробуту, прихильності фортуни та здійснення всіх Ваших задумів. Тож нехай кожний Ваш день наповнюється найважливішими словами, які зігріватимуть душу, принесуть тепло.

Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №8 щиро вітають з днями народжень – начальника відділення зв’язку с. Флорино Владислава Анатолійовича ГУДЗЯ (31.12) та листонош Галину Миколаївну КАСІЯНЕНКО (1.01) з с. П’ятківки, Наталію Степанівну СКРИПНИК (2.01) з с. Шляхової, Олену Віталіївну ГОРОБЕЦЬ (3.01) з с. Голдашівки, Руслану Володимирівну ЦІХАЧ (4.01) з с. Джулинки, Любов Олексіївну ФАРТУШНЯК (8.01) з с. Джулинки, Ольгу Олексіївну Храмову (9.01) з с. Джулинки, Людмилу Іванівну РІВНУ (10.01) з с. Баланівки, Людмилу Анатоліївну ПРИТУЛЯК (12.01) з с. Шляхової.
Бажаємо миру, добра, довголіття, Хай вистачить щастя на ціле століття, Хай скрізь буде лад: на роботі, в сім’ї, І радість на серці, і хліб на столі.

Колектив Бершадського районного суду сердечно та щиро вітає з 45-річчям суддю Анатолія Петровича ЖАРУНА (4.01) Прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших добрих справах. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів.

Працівники ПСП «Відродження» с. Теофилівки сердечно вітають з днем народження директора підприємства Михайла Васильовича КІНАША (6.01) Від щирого серця вітаємо, Зичим здоров’я міцного навік, Щоб кожен Ваш задум ряснів урожаєм, А веснам натхненним невпинний був вік.
Працюйте на радість, країні – на свято, Живіть у достатку та щедрості днин.
Хай доля повік буде мудра, як мати, А Бог прокладає шляхи до мети.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації, профспілка працівників культури, бібліотечні працівники сердечно вітають з ювілеєм провідного методиста райбібліотеки Любов Григорівну СЕРБІНУ (5.01) Нехай сьогодні наші привітання У серці Вашому залишать добрий слід, Отож прийміть найкращі побажання Здоров’я й щастя на багато літ.
Хай кожен день приносить тільки радість, Робота – насолоду і наснагу.
Бажаємо постійно відчувати Любов і ласку, шану і повагу.

Колектив СТ «Орхідея-М» м. Бершаді сердечно вітає з ювілеєм керівника, шановну Марію Сергіївну МАРУНИЧ (4.01) Колеги і друзі від щирого серця Вам шлють привітання, як здавна ведеться.
Чого забажаєте – хай у Вас буде, Нехай і надалі шанують Вас люди.
За що б Ви не брались – удачу в усьому Хай доля приносить до Вашого дому.
Хай щастя приходить і ллється рікою, А горе обходить завжди стороною.
Наснага і мудрість у серці хай квітнуть, Щоб ювілей ще зустріти столітній.

Дорогого, любого чоловіка, турботливого батька, дідуся, прадідуся Федора Миколайовича МАРШУКА (9.01) з Сумівки сердечно вітаємо з гарним ювілеєм.
За ніжнеє серце, за щиру турботу, За вічне бажання добра нам усім, За мудрі поради, невтомну роботу Вам, любий, низький наш уклін.
Наснага і мудрість у серці хай будуть.
Ніколи не хмуртесь, хоч важко вже Вам, Бо Ви у нас, любий, на світі єдиний, Коли Ви смієтесь – всім радісно нам.
Здоров’я міцного, щастя без краю, Від щирого серця ми Вам бажаємо.
З любов’ю та повагою дружина, дочки, зяті, онуки, правнуки, свати.
Сердечно вітаємо з 60-річним ювілеєм, Новорічними і Різдвяними святами шановного Івана Івановича АНДРУШКА Хай пливе щасливо

Ваш життєвий човен І минає легко береги круті, І любові буде хай завжди він повен, Що найголовніше у людськім житті.
Нехай здоров’я добрим буде, В роботі ладиться усе.
Дарують радість світ і люди, А доля щастя принесе!
З повагою сім’я Г. О. Погончика.

Кохану дружину, любу, турботливу матусю, лагідну бабусю Галину Петрівну БОРОДАЙ (3.01) з Бершаді сердечно вітаємо з 55-річчям та Новим роком і Різдвяними святами!
Мамо наша, мила і люба, найкраща у світі, Бажаємо щастя й даруємо квіти, Щоб сонце і зорі плекали тепло, Щоб завжди здоров’я у тебе було.
Бажаємо сонця, рідненька, щодня, Бажаємо довго і довго прожити, Ми тебе любим і будем любити!
Так будь же, рідненька, завжди ти щаслива, Ніколи не хмурся, хоч важко тобі, Бо ти у нас, люба, на світі єдина, Коли ти смієшся – нам радісно всім.
З любов’ю і шаною чоловік, дочка Віта, зять Толя, син Вася, невістка Наташа, онуки Юлечка, Владик, Дениско.

Сердечні, теплі слова вітань шлемо з нагоди гарного ювілею нашій дорогій, любій Надії Григорівні ПАВЛИШИНІЙ (1.01) з Джулинки.
Ми тебе, рідненька, раді привітати У ці чудові зимові дні, Бо ти для нас найкраща бабуся й мати, Й ріднішої немає не землі.
Хай же довго для тебе сонце сяє вгорі.
Хай здоров’я буде міцним.
З любов’ю син Василь, невістка Таня, внучка Альона, внук Юра, правнуки Аня, Саша, Петя, праправнучка Віка.

Найніжніші, найтепліші слова вітань шлемо лагідній, турботливій, найкращій у світі Надії Григорівні ПАВЛИШИНІЙ з Джулинки, яка сьогодні святкує гарний ювілей.
Вже сивий туман покриває волосся, Вже онуки дорослі, й правнуки ростуть, А серце таке ж молоде залишається й досі, І руки спочинку Ваші не знайдуть.
Про кожного з нас – хто далеко, хто близько – Всі Ваші тривоги і світлі думки.
Дякуєм за все, уклін наш низенький, Здоров’я і щастя на довгі роки!
З любов’ю і шаною невістка Катя, онуки Саша, Таня, Свєта, Віталій, правнуки Іван, Віка, Настуня.

Сьогодні виповнюється 75 років нашій дорогій, лагідній, найкращій, найдобрішій дружині, матусі, бабусі, прабабусі Людмилі Петрівні ОНІЩУК з Бершаді.
Щиро вітаємо її.
Дружино, мамо, бабусю і прабабусю!
Ви у нас єдина – ніжна, тепла, лебедина!
Вас любить вся наша родина.
Ніхто любити так не вміє, Ніхто так словом не зігріє, Ніхто не може так чекати, Як Ви, наша бабусю й мати.
Дякуєм Вам, люба, за ночі безсонні, За вічну турботу, за руки невтомні.
Спасибі, рідненька, що Ви у нас є, Хай Бог Вам здоров’я та сили дає!
З любов’ю, повагою та вдячністю чоловік Іван, сини Петро, Сергій, невістки Наталя, Тетяна, онуки Валерій, Віта, Люда, Вова, Саша, правнучка Оленка.

Дорогу дружину, лагідну, турботливу маму, найкращу у світі бабусю Анжелу Миколаївну СТЕПАНЕНКО (1.01) з Бершаді сердечно вітаємо з днем народження.
Найкраща, найдорожча, наймиліша, Ріднішої у світі не знайти, Наша матусю, хочеться зірвати Найкращі квіти і вручить тобі.
Ти наше сонце, янголNохоронець, Ти вірний друг й порадник у житті, І просто мама, рідна наша мама , Вітання ці належать лиш тобі, Земного щастя, радості, надії, Затишку, спокою в душі бажаємо тобі!
З любов’ю, повагою і вдячністю чоловік Сергій, дочка Марина, зять Вадим, онучка Карінка, мама Валя, свати Саша і Люда.

Сердечно вітаємо з 45-річчям дорогого, любого сина, чоловіка, батька, зятя, брата, дядька Сергія Григоровича КВАШУКА (5.01) з Серединки.
В цей день святковий ми тебе вітаємо, Даруєм сонця промені ясні, Даруєм небо голубе, безкрає І квіти всі, які є на землі.
Нехай живуть у твоєму домі Любов і злагода, й весна, Щоб вся рідня і всі знайомі Завжди казали: гарна ця сім'я!
Наснага і мудрість у серці хай квітнуть, Щоб ювілей ще зустріти столітній!
З любов’ю та шаною мама Ніна, дружина Свєта, сини Олександр, Володимир, батько Леонід, мама Валя, сім’я Морванюків з Мурманська: сестра Люда, її чоловік Вася, племінники Альона, Саша.
З нагоди 60-річчя, Нового року і Різдва Христового щиро вітаємо шановану людину – Івана Івановича АНДРУШКА Хай кожна днина сил Вам прибавляє, Й робота успіхи несе.
Від радості нехай душа співає, І довголіття в щасті хай буде.
Нехай роки багатством зоряніють, Буде щедріше в хаті на столі.
Добро і радість будні хай засіють, Щоби родило щастя на землі.
З повагою сім’ї Л.В. Гаврилишеної та М.М. Гречаника.


Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
4 фото   
<b>День соборності - 2011</b><br />День соборності України - свято незвичне. Тому святкують його, як кожен розуміє.
3 фото   
<b>Без минулого немає майбутнього</b><br />Минулого тижня у читальному залі районної бібліотеки відбулась особлива подія для нашого краю – презентовано книги...
3 фото   
<b>Побратими по слову і духу</b><br />Цікавий відкритий урок на тему «Співзвучність творчості Василя Думанського і Анатолія Колісника» наприкінці...
2 фото   
<b>Бронзові призери чемпіонату</b><br />Протягом п’яти днів проходили у Ковелі Волинської області чемпіонат України серед підлітків 1997-1998 років...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Війтівка
Мордух Митрофан Степанович (1926) 1926 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 00.03.44.

З історії Бершаді
Вирощувати високі й сталі врожаї сільськогосподарських культур допомагали механізатори Бершадської МТС, яка вже з 1944 року відновила обробіток колгоспних ланів. Приклад умілого використання техніки показував депутат Верховної Ради УРСР, бригадир однієї з тракторних бригад К. Н. Синявський. Його бригада щорічно виконувала виробничі завдання на 150—180 проц. МТС міцно тримала першість у... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Вітання тижня - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення