Fridge magnet wooden gears

Вітання тижня

 • Подобається0Не подобається
 • 24 Березня 2010 р

Шановні працівники культури району, учасники художньої самодіяльності, аматори сцени, майстри народної творчості, ветерани культурно-освітньої справи!
Сердечно вітаємо вас з Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва – всіх, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і примножувати безцінні духовні скарби нашого народу.
Культура робить людину особистістю, незримою силою вона формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших. Дякуючи щоденній праці клубних працівників, викладачів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, бібліотекарів, фахівців музейної справи, невтомно збагачуються джерела духовності, правди і краси.
Бажаємо вам щастя і здоров’я, добра і благополуччя, творчих успіхів та натхнення.
Відділ культури і туризму Бершадської райдержадміністрації, профспілка працівників культури району.
Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №8 сердечно вітають з днем народження листоношу с. Маньківки Лідію Іванівну ТКАЧ (24.03) Хай легко працюється, гарно живеться, Все множиться, вміється і удається.
Здоров'я міцного, щастя без краю, Всього найкращого ми Вам бажаєм.

Сьогодні святкує свій день народження наш дорогий Олексій Степанович ДМИТРИЧЕНКО з Джулинки.
Вся родина вітає його з гарним ювілеєм і шле найкращі побажання!
Спинити час ніхто не в змозі, То заметіль, то квітне сад, На Вашім сонячнім порозі 3’явились мудрих – 60.
Ми відчуваємо, повірте, нині, Яке це щастя, коли поруч є людина, В якої мудрість з щедрістю злилися, В якої ми вчимось добра, поради, людяності, сили, Яка себе на всіх нас розділила.
Хай б’ється джерело життя бурхливо, Хай буде рівним Ваш життєвий шлях, Прекрасним, щедрим, наче хлібна нива, Чарівним, як мелодія в піснях.
Тож не старійте і не знайте в житті ні смутку, ані бід, У серці молодість плекайте, живіть до 100 щасливих літ!
З повагою дружина, діти, онуки.

З нагоди 60-річного ювілею шлемо найкращі слова вітань нашому дорогому брату, дядьку Олексію Степановичу ДМИТРИЧЕНКУ (24.03) з Джулинки.
Від душі здоровим з святом урочистим, Хай над тобою небо буде завжди чистим, Радісно на серці, і хліб на столі, Буде завжди лад на роботі й в сім’ї.
Хай сонце світить, і зорі сяють, Хай друзі і рідні завжди поважають.
Хай роки ведуть у славне сторіччя, Бажаємо щастя і довголіття.
З любов’ю і повагою брат Володя з сім’єю, сестра Марія з сім’єю, брат Валентин з сім’єю з Києва.

Найніжніші і найтепліші слова вітань шлемо з нагоди 70-річного ювілею лагідній, турботливій, найкращій у світі дружині, мамі, бабусі Олександрі Галактионівні ПЕРФІЛОВІЙ (22.03) з Бершаді.
Дружино, матусю й бабусю!
Ти у нас єдина – ніжна, тепла, лебедина.
Тебе так любить вся наша родина!
Ніхто любити так не вміє, Ніхто так словом не зігріє, Ніхто не може так чекати, Як наша дружина, бабуся й мати!
В тебе, рідненька, стільки світла в душі – Можна цілу планету зігріти, Стільки щедрості, рідна, в тобі – Найщедріша, здається, ти в світі.
Це від тебе початок бере ясний день, І привітний, і гожий.
Бо в житті, у любові, в труді Ти на яснеє сонечко схожа.
Ми дякуєм Богу, що ти у нас є, Хай силу й здоров’я тобі він дає!
З повагою, вдячністю та любов’ю чоловік, сини Микола, Станіслав, невістки Таня, Оксана, онуки Рома, Богдан, Маша, Катя.

Сьогодні святкує 70-річчя наш дорогий, добрий, турботливий чоловік, батько, дідусь Микола Микитович ЗАЄЦЬ з Кошаринець.
Щиро вітаємо його та бажаємо всього найкращого.
Дорогий наш батьку, дідусю рідненький!
Ми Вам вклоняємось до землі низенько.
Дякуємо, рідний, Вам за пораду І за те, що внуків зустрічаєте радо, За любов і ласку, і за добреє слово, Будьте, наш рідний, Ви завжди здоровий!
70 – це не так і багато, І до ста років недовго чекати.
Тож хочемо, тату, Вам побажати На ювілеї столітнім гуляти!
З любов’ю і повагою дружина, дочка Тоня, син Юра, зять Саша, невістка Сніжана, онуки Віталій, Іра, Марина.
З нагоди гарного ювілею щиро та сердечно вітаємо нашу добру, лагідну, найкращу у світі матусю і бабусю Ольгу Єрофіївну ВІЗНЮК (23.03) з Бершаді.
За ніжнеє серце, за щиру турботу, За вічне бажання добра нам усім, За мудрі поради, невтомну роботу Тобі, люба наша, низький наш уклін.
Так будь же, рідненька, завжди ти щаслива, Ніколи не хмурся, хоч важко тобі, Бо ти у нас, люба, на світі єдина, Коли ти смієшся – нам радісно всім.
Здоров'я міцного, щастя без краю Від щирого серця тобі ми бажаєм.
З любов’ю, повагою і вдячністю доньки Наталя, Тетяна, зяті Степан, Богдан, онученьки Софійка, Ульянка і Даринка.

25 березня святкує своє 55-річчя наша дорога, люба подруга колишньої буряківничої ланки Тетяна Федорівна ПЛАХОТНЮК з Усті.
Щиро вітаємо її.
Ти, як сонце – єдина! В тебе стільки тепла, Ти, як ластівка в домі, для сім'ї, для добра!
Ти даруєш ніжність і прекрасний світ, Тож прийми сьогодні всі найкращі квіти Й побажання щастя на багато літ.
Хай рушник барвистий доля простеляє, І завжди боронить від усяких бід, Хай тебе удача всюди зустрічає, І всього найкращого на багато літ.
З повагою Н. Голубенко, Н. Атаманенко, В. Гребінник, Л. Гедз, М. Уманська, О.Кучер.

Сердечні, теплі слова шлемо з нагоди 80-річчя нашій дорогій, любій матусі, тещі, бабусі, прабабусі Ганні Вілівні СИТНИК (21.03) з Яланця.
Рідна мамо, сонце наше, Вас вітає дружний рід, В ювілейний день прийміть нашу вдячність і привіт.
Хай роки спливають, а лице молодіє, Правнучка росте, а чоло не сивіє.
Велике спасибі, що нас зростили, Хай серце не знає печалі й розлуки, Радість приносять і діти, й онуки.
Спасибі, матусю, за щедре тепло, за хліб на столі, Спасибі, рідненька, й уклін до землі!
З повагою, любов’ю та вдячністю дочки Настасія, Катерина, зять Микола, онуки Люда, Свєта, Саша, Едуард, Віктор, правнучка Ельміра.

Дорогого, любого чоловіка, лагідного, доброго батька і дідуся, шановного свата Володимира Фаустовича ВАКАРА (24.03) з Флорино сердечно вітаємо з 60-річним ювілеєм.
Наш рідний дідусь, татусь і чоловік!
Із ювілеєм тебе вітаємо щиро, Бажаємо, щоб довгим був твій вік, Прожив його у щасті, дружбі, мирі.
Щоб посмішкою радісно цвіла І дарувала ніжність кожна днина, Щоби здоровою, багатою була Твоя, наш імениннику, родина.
А ти завжди любов'ю, радістю світився, Спасибі Богові, що ти на світ родився!
З любов’ю та повагою дружина Ганна, дочка Оксана, зять Віталій, син Вадим, маленький онучок Стасик, свати і вся родина з Придністров’я.

Дорогу дочку, лагідну, турботливу дружину, матусю, любу сестру, тітоньку, куму, невістку Любов Вікторівну КИРИЛЮК (25.03) з Красносілки щиро вітаємо з 35-річчям.
Тобі ми хочем побажати так багато: Нехай усе життя буде, як свято, І щастя ллється хай тобі рікою, А біди всі обходять стороною.
Тебе хай не полишають радість, сміх, Кохання квітами хай стелиться до ніг.
Бажаємо здоров’я та добра, Щоб Матір Божа тебе завжди берегла.
Ісус Христос нехай благословляє І довгі та щасливії літа тобі посилає.
З любов’ю мама, тато, чоловік Віктор, дочка Мирослава, брат Толя, братова Лариса, племінники Аліна, Саша, куми: Таня з Києва, Василь з Тиврова, Наташа, Вася з Красносілки, свекор Гріша з Раківки і всі рідні.

Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
2 фото   
<b>Юні таланти зі Сходу на Бершадщині</b><br />Інна Маршук – переселенка з міста Ясинуватої Донецької області – стала ученицею Баланівської ЗОШ з другого семестру,...
3 фото   
<b>Журналісти працюють і в свято</b><br />У понеділок з нагоди професійного свята &ndash; Дня журналіста &ndash; в редакції районки зібралися працівники...
2 фото   
<b>Найперше – здоров’я пацієнтів</b><br />Людмила Володимирівна Колесник – лікар загальної практики – сімейної медицини Бершадської амбулаторії ЗПСМ. Працює на...
3 фото   
<b>Без минулого немає майбутнього</b><br />Минулого тижня у читальному залі районної бібліотеки відбулась особлива подія для нашого краю – презентовано книги...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Флорино
Христич Михайло Іванович (1920) 1920 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 18.02.43. Похов. с. Силенти, Темкінський р-н, Смоленська обл.

З історії Бершаді
Поряд з досягненнями в економіці відчутні зміни відбувалися в культурному житті. З перших днів після визволення почала виходити районна газета «Соціалістичний шлях» (з 1963 року — «Вогні комунізму»). Відкрилося педагогічне училище, в якому з числа молоді, що мала семирічну освіту, готували учителів початкових класів. У цьому закладі більш як 20 кваліфікованих викладачів навчали понад 300... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Вітання тижня - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення