Вітання тижня

 • Подобається3Не подобається
 • 12 Липня 2010, 18:44

Виконком М’якохідської сільської ради від імені депутатів та жителів села щиро вітає з гарним ювілеєм сільського голову двох попередніх скликань Марію Гнатівну СОЛЯР (5.07) Щиро Вас вітаємо з святом урочистим, Прийміть букет пошани й любові від людей.
За роки, які очолювали сільську громаду, Ви були хорошим організатором, справедливим, вимогливим і доброзичливим керівником. Людяність Вашу і доброту, працелюбність цінують наші сельчани. Бажаємо Вам сонцесяйної долі під мирним небом України, здоров’я від чистих криниць, довгих літ життя, плідних і успішних прийдешніх років.
Сердечно вітаємо з нагоди дня народження нашу дорогу Марію Гнатівну СОЛЯР (05.07) з М’якоходу.
На килимі життя, немов чарівна м’ята, Розквітла Ваша ювілейна дата, Хай квіт життя повік не одцвітає, Нехай добро до Вас щоднини прибуває, Хай Матір Божа Вас охороняє, Сіяє втіхи зірка золота, Ісус Христос з небес благословляє На щедрі щастям многії літа!
З любов’ю і повагою чоловік, свекор, донька, зять, син, невістка, свати.

Колектив Бершадського медичного коледжу щиро вітає з днем народження бухгалтера по видатках Віру Василівну ПАНЧЕНКО (5.07) яка віддала бухгалтерській справі майже 40 років трудового життя.
Віро Василівно!
Ми зичимо Вам лиш доброти, Щоб вистачило у Вас сили Квартальний і річний звести!
І настрій щоб не залишав, Хватило коштів на видатки, І вдома все було впорядку, І в спокої була душа.
Щоб Ви ще довго працювали, Ніколи горя не пізнали Були щасливими в житті, Щодня, тепер і в майбутті.

Редакція газети «Бершадський край», адміністрація Центру поштового зв’язку №8 щиро вітають з днями народжень листонош Галину Кирилівну ГЛАВІНСЬКУ (3.07) з Бершаді, Тетяну Петрівну БАЛАН (5.07) з Баланівки, Олену Афанасіївну БУРЛАКУ (7.07) з М’якоходу, Лідію Андріївну БЕРЕЖАНСЬКУ (8.07) з Флорино.
У цей святковий день вітаєм, Добра, довголіття, удачі бажаєм.
Хай скрізь буде лад – на роботі, в сім'ї, І радість на серці, і хліб на столі.

Учні 3 «А» класу Флоринської ЗОШ І-ІІІ ступенів та їхні батьки сердечно вітають з днем народження шановну вчительку Наталію Володимирівну ОЛІШЕВСЬКУ (6.07) Ви заходите в клас, і всміхаються сонечком очі, обіймаєте пог лядом Ви любиму свою дітвору. Для маленьких "чомучок" Ваше кожнеє слово пророче, вони з ньо го знан ня і лю бов, і нас на гу бе руть. Роз - ді ли ли се бе по крап ли ні на уч нів, як рід них. І з тих кра пель по сві ту мо ре вдяч нос ті вий шло для Вас. Будь те ж Ви, як і є, і лю би ма, і зав ше пот - ріб на, і за ходь те й за ходь те ще в клас.

Сердечно вітаємо з ювілеєм нашого дорогого чоловіка, батька, дідуся Петра Несторовича КОВАЛЯ (8.07) з Берізок-Бершадських.
Летять роки, мов чайки над водою, А разом з ними й доля непроста, Лишайтесь й далі добрим, мудрим, славним, Живіть у радості і щасті літ до ста!
Бажаємо в добрі і мирі жити, Хай доля дарує Вам безмежний світ Добра, любові і натхнення, Щоб Ви прожили ще до сотні літ Під Божим і людським благословенням.
З любов’ю і шаною дружина, діти, онуки і вся родина.

Ніжну, милу, любу, найдорожчу нам донечку, внучку Вікторію Сергіївну ЧОРНОКУЛЬСЬКУ (8.07) з Новосибірська сердечно вітаємо з 11-річчям.
Квіточка літня, донечко рідненька, Ти наша надія, радість і життя.
Ми тобі даруєм всі троянди світу, Лиш би ти щаслива, донечко, була.
Хай розквітне доля яблуневим цвітом, І кохання прийде чисте, як роса, Будь щаслива, доню, наша ніжна квітко, І не знай ніколи, що таке журба.
З любов’ю і ніжністю батько Сергій, мама Руслана, дідусі Володя, Іван, бабусі Галя і Валя, всі рідні.

З гарним ювілеєм сердечно вітаємо нашу дорогу Галину Петрівну ПАЦАР (8.07) з Флорино.
Із гарною датою щиро вітаємо, Добра, довголіття, удачі бажаємо.
Хай скрізь буде лад: на роботі, в сім'ї І радість на серці, і хліб на столі.
Хай легко працюється, гарно живеться, Все множиться, вміється і удається.
Хай Бог милосердний з високого неба Дарує тобі усе, чого треба, А Матінка Божа – цариця свята – Дарує щасливі і довгі літа.
З любов’ю і шаною тьотя Ганна та сім’ї Костенків, Садових.

З нагоди 50-річного ювілею сердечно вітаю дорогу дружину Галину Петрівну ПАЦАР (8.07) з Флорино.
В цей день зі святом я тебе вітаю, Коли стоїть прекрасна, тепла днина.
Ці літні дні в календарі, Для мене ця пора щаслива, Бо ти з'явився на землі.
Ти кохання моє і відрада єдина, Хай в житті тобі сяють і сонце, і зірки, Я бажаю тобі, найдорожча людино, Здоров'я і щастя на довгі роки.
З любов’ю і шаною чоловік Володимир Семенович.
Сердечні, теплі слова вітань і побажань з нагоди 35-річчя шлемо дорогій нашій дочці, ніжній, турботливій матусі, любій сестрі, внучці Ларисі Сергіївні ОНУФРІЄНКО (6.07) з Яланця.
Нехай трояндами цвітуть літа прекрасні, Нехай здійсняться тисячі бажань, Щоб доля дарувала тільки щастя, Ні грама бід, ні крапельки страждань.
Життя хай квітне, мов вишневий сад, І кожен день усміхнено радіє, Хай доля посилає зорепад Здоров'я, миру, успіхів, надії.
З любов’ю і шаною мама Галя, тато Сергій, донька Інна, брат Саша, бабуся Марія, куми з Кривого Рогу.

Вчора відсвяткував свій 60-річний ювілей наш любий чоловік, турботливий батько, лагідний дідусь Петро Дмитрович ХРИСТИЧ з Флорино.
Наш славний і рідний, найкращий у світі, З тобою нам завжди затишно й світло.
Ти гарний господар, батько і дідусь чудовий, Даруєш турботу та море любові.
Спасибі за ласку, за руки умілі, Що вмієш підтримати словом і ділом, Що в рідному домі надійно та щиро.
Живи нам на радість у щасті та мирі.
Хай Бог посилає здоров'я та сили – У дружній родині усі ми щасливі.
З любов’ю і шаною дружина Ніна, син Сергій, дочка Оксана, зять Руслан, внучок Сашуня.

Дорогу, любу, ніжну і милу нашу донечку, сестричку, внучку, племінницю Олену Вікторівну МАЛАНЧУК (7.07) з Бершаді сердечно вітаємо з 18-річчям.
Ти для нас, мов сон це, теп ле і лас ка ве, Що да рує ніж ність і прек рас ний світ, Тож прий ми від нас ти всі най кра щі кві ти, Й по ба жан ня щас тя на ба га то літ.
Не хай то бі, Олен ко, жит тя бу де світ лим, Хай ро ки лю бис тком па ху чим цві туть, Зем них то бі ра до щів, щас тя до ві ку, Не хай те бе люб лять, ша ну ють і ждуть.
З любов’ю і ніжністю папа, мама, братик Артем, бабуся Віра, дядя Вася та його сім’я.

Найніжніші і найтепліші слова вітань, що йдуть від наших сердець, шлемо з нагоди гарного ювілею нашій любій дружині, лагідній матусі і бабусі Наталії Вікторівні ПАЛАМАРЧУК (7.07) з Джулинки.
Найкраща, найдорожча, наймиліша, Ріднішої у світі не знайти, Наша матусю, хочеться зірвати Найкращі квіти і вручить тобі.
Ти наше сонце, янголJохоронець, Ти вірний друг й порадник у житті, І просто мама, рідна наша мама , Вітання ці належать лиш тобі.
З любов’ю і шаною чоловік Толя, мама Оля, дочка Аня, зять Віктор, син Сергій, невістка Люда, внуки Аліна, Маша, Богдан.

Дорогого, любого, турботливого, найкращого у світі чоловіка, батька, дідуся Петра Дмитровича САВЧУКА (7.07) з Флорино.
сердечно вітаємо з 50-річчям.
Вже сивий туман покриває волосся, Вже діти дорослі, онуки ростуть, А серце молодим залишається й досі, І руки спочинку твої не знайдуть.
Про кожного з нас в тебе біль і тривоги, За кожного радість і світлі думки.
Здоров'я тобі, дорогенький і любий, Та щастя на довгіJпрекрасні роки.
З любов’ю і шаною дружина Галя, син Віталій, дочка Таня, невістка Таня, зять Вітя, онуки Сніжана, Максим.

Вчора відсвяткував своє 75-річчя наш дорогий чоловік, батько, дідусь, сват Роман Мефодійович ЖЕЛОВСЬКИЙ (6.07) з Флорино.
Сердечно вітаємо його.
Найкращі слова у світі Прозвучать хай сьогодні, в цей час.
Нехай доля – щаслива і світла Береже тебе завжди для нас.
Не знай в житті біди й розлуки, Для нас ти сонця ясний світ, За все цілуєм твої руки, Живи без старості сто літ!
З любов’ю і шаною дружина Надія, сини Володя, Геннадій, Роман, невістки Галина, Лариса, сваха Христя, 16 онуків і 6 правнуків.

Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
2 фото   
<b>Вони стануть солдатами</b><br />«Призовники ідуть» &ndash; можна було почути днями то з одного, то з іншого боку центральної вулиці райцентру. І...
3 фото   
<b>Природа</b><br />
2 фото   
<b>Останній політ полковника Олексія Овчарука</b><br />Минулого тижня, 25 січня, близько 19-ої години на Полтавщині біля Кременчука сталася трагедія з гелікоптером Мі-8, в...
5 фото   
<b>«Тобі, кохана, всі квіти землі!»</b><br />У районному будинку культури 5 березня 2011 року відбулися урочисті заходи та святковий концерт «Тобі, кохана, всі...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Серединка
Думанський Іван Капітонович (1903) 1903 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 25.07.44.

З історії Бершаді
Найбільше Бершадське підприємство — цукровий комбінат. Завдяки комплексній механізації та автоматизації технологічних процесів, широкому застосуванню електродвигунів, після спорудження в 1960 році електростанції цукрокомбінат виробляє щорічно понад 2 млн. цнт цукру. В 1971 році тут працювало понад 600 робітників. Колектив заводу славиться своїми трудовими успіхами, більшість бригад, змін,... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Вітання тижня - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення