Вітання тижня

 • Подобається0Не подобається
 • 10 Вересня 2010, 16:52

Найкращі побажання
Шановні колеги Бершадської дільниці Вінницької філії «НАФТОГАЗМЕРЕЖІ»!
Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.
В цей святковий день бажаємо вам великих успіхів і здобутків в усіх справах, довгих років життя у родинному колі, серед вірних друзів і надійних партнерів.
Хай доля збагачує вас життєвою мудрістю, натхненням та радістю сьогодення.
Нехай не міліє джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі, додається енергії і впевненості у власних силах і переконаннях. Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі.
Дирекція і профспілковий комітет.

Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №8 щиро вітають з днями народжень листонош Надію Вікторівну ШЕВЧУК (11.09) з с. Тернівки та Анатолія Павловича ВІНКЛЕРА (12.09) з с. Шляхової.
Хай легко працюється, гарно живеться, Все множиться, вміється і удається.
Здоров'я міцного, щастя без краю, Всього найкращого ми вам бажаємо.

Бершадська міська рада ветеранів війни і праці щиро вітає з 85-річними ювілеями інвалідів Великої Вітчизняної війни Андрія Григоровича БАБІЯ (10.09) та Корнія Ананійовича ДУДНИКА (14.09) Бажаємо міцного здоров’я, щастя, благополуччя, мирного неба, довгих років життя та шани і поваги від людей.

Дорогу, любу маму, лагідну, турботливу бабусю, шановну сваху Галину Іванівну ПОЛОТНЯНКО (10.09) з Бершаді сердечно вітаємо з днем народження, а 13 вересня коханому чоловіку, найкращому у світі татусю, любому зятю Юрію Петровичу ПОЛОТНЯНКУ з Бершаді виповнюється 35 років. Щиро вітаємо їх.
Кожну хвилину ми дякуємо Богові за те, що ви у нас є. Добрі, ніжні, любі, ріднесенькі наші, щастя вам та здоров'я на довгіUдовгі літа. Найчарівніші квіти землі вам, наші дорогі іменинники. Нехай сузір'я Віри, Надії, Любові посилає вам світлу радість, доля дарує тепло, щастя, здоров'я. Хай серця зігрівають родинний затишок, мир, злагода, підтримка дорогих і люблячих людей.
З любов’ю та повагою невістка і дружина Оксана, онучок і синочок Богданчик, свати та батьки Таня і Ваня.

З нагоди дня народження висловлюємо щиру вдячність за добреє серце, любов і повагу до нас любому, турботливому синочку, найріднішому брату і дорогому племіннику Юрію Петровичу ПОЛОТНЯНКУ (13.09) з Бершаді.
Вітаємо, рідний, вітаємо, милий, Вітаємо щиро й сердечно тебе!
Дозволь побажати міцного здоров’я, Радісних подій і величних звершень.
Наш славний і рідний, найкращий у світі, Живи нам на радість у щасті та мирі.
Хай доля дарує тобі довгі і щедрі літа, А в серці довіку живе доброта.
Нехай твоя зоря-провідниця завжди Веде тебе в житті дорогою сонця, миру та добра!
Ми всі тебе любимо і дуже шануємо: мама, батько, брат Володимир з дружиною Оксаною, похресниця Анічка, тьотя Зоя, дядько Коля з Чернігова.

Сердечно вітаємо з 70-річним ювілеєм дорогого, любого, доброго чоловіка, дядька, дідуся Віктора Петровича АНДРІЯША (11.09) з Усті.
Трудились Ви і не знали спокою Від юних днів і до посивілих літ, Спливли роки, бурхливою рікою, Над ними спогади, немов черемхи цвіт.
Ви звикли лиш добро робити, І нас виховувать в труді, Нехай же янгол, Ваш хранитель, Буде заступником в житті.
Бажаємо Вам здоров'я й сили жити, І на 100Uріччя всіх нас запросити.
З шаною та повагою дружина, племінники, онуки і всі рідні.
Із золотим весіллям!
Сердечні, теплі слова вітань і побажань шлемо з нагоди 50 років подружнього життя нашим дорогим, найкращим у світі батькам, дідусю та бабусі, прадідусю та прабабусі Олексію Иринаровичу і Федорі Трохимівні ГРАБЧАКАМ (12.09) з Лісничого.
Минуло п'ятдесят, як молоді й щасливі Ви свої долі у одну сплели, І, об'єднавшись на життєвій ниві, Ви лебедину вірність зберегли.
Дітей ростили в дружбі та любові, Навчали мудрому і берегли від бід.
Ми вам бажаєм щиро при здоров’ї Прожити в парі ще півсотні літ!
З повагою, любов’ю та вдячністю діти, онуки і вся родина.

Із срібним весіллям!
14 вересня виповнюється 25 років, як стали на весільний рушник наші дорогі, любі, добрі діти, брат з дружиною, дядечко і тітонька Олександр Миколайович і Галина Михайлівна ЛАВРЕНЮКИ з Бершаді.
Сердечно вітаємо їх та бажаємо всього найкращого.
В здоров'ї, щасті вам бажаєм жити, Діждатись внуків і їх ще одружити.
В душі любов і вірність зберегти, У парі все життя обом пройти.
Хай срібний день в душі у вас цвіте, Пророчим вам весілля золоте.
З любов’ю і повагою мама, сестра Валентина з чоловіком Валентином, племінниці Людмила та Світлана.

Дорогу і любу Ольгу Іванівну ШЕВЧУК (14.09) з Флорино сердечно вітаю з днем народження.
Хай цвіт тро янд ус те лює сте жи ну, Хай квіт не в ра дос ті жит тя, І бу деш ти ко ха ною й лю би мою – Як кві ти, сон це, не бо і во да.
Жит тя хай квіт не, мов виш не вий сад, І ко жен день ус міх не но ра діє, А до ля по си лає зо ре пад Здо ров'я, ми ру, лю бо ві та на дії.
З любов’ю і шаною Олександр Васильович.

Найніжніші, найтепліші слова, що йдуть від наших сердець, шлемо з нагоди 50-річного ювілею коханому чоловіку, турботливому батьку, дорогому племіннику і дідусеві Михайлу Васильовичу ПРИГОДІ з Бирлівки.
Як сонцем літнім тобою зігріті, Даруємо, любий, тобі море квітів, Всі ніжні й найкращі слова, Всю ласку й любов, яка лиш бува.
Прийми, наш рідненький, низенький уклін За те, що в житті – наш надійний заслін, За те, що ти – наша сімейна опора, За те, що з тобою не знаємо горя, За усмішку лагідну, душу просту, За щиру й сердечну твою доброту.
З любов’ю та повагою дружина Настася, тьотя Лєна, дочка Таня, зять Толя, син Коля, невістка Оленка, син Ваня, невістка Маринка, онуки Інна, Федя, Саша, Сергійко, Артемко, правнуки Назарчик і Улянка.

Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
2 фото   
<b>Футбольне свято в Бершаді</b><br />15 жовтня проведено спортивне змагання, присвячене святу Покрови Пресвятої Богородиці, Дню захисника України, Дню...
4 фото   
<b>Вінниччина очима редактора. Хмільниччина - тур другий.</b><br />Хоч надворі веселилася зима, а дорога скоріш за все нагадувала льодову ковзанку, до Хмільника добралися вчасно,...
2 фото   
<b>Олексієві Степовому дали 10 років за карикатуру на Сталіна</b><br />&rdquo;Ви якою мовою говорітє? &mdash; 81-річний Олексій Степовий стоїть на східцях Будинку культури в селі Джулинка...
2 фото   
<b>Квіти</b><br />
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Війтівка
Островерх Омелян Гнатович (1900) 1900 р., українець, селянин. Рядовий. Загинув 18.06.43. Похов. с. Свистельниково, Слов'янський р-н, Краснодарьский кр.

З історії Бершаді
Колишнє містечко, в якому переважали дрібні ремісники і селяни, пригноблені нужденністю й позбавлені людських прав, перетворилося в сучасне соціалістичне місто з суцільною письменністю. Про здоров'я трудящих піклуються понад 50 лікарів, які працюють у 2 лікарнях, а також медпрацівники інших медичних закладів. Діти шкільного віку навчаються в 2 середніх школах, восьмирічці та в школі-інтернаті.... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Вітання тижня - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення