Вітання тижня

 • Подобається0Не подобається
 • 3 Листопада 2010 р

Найкращі вітання!!!
Бершадська міська рада ветеранів війни і праці щиро вітає з днем народження інваліда війни Дмитра Климовича ЛІСІЦИНА (6.11) Від людей Вам зичим шани та поваги, Ладу у домівці, злагоди в сім’ї.
Щоб були Ви завжди дужі та здорові, А душею й серцем – завжди молоді!

Адміністрація, профспілковий комітет, трудовий колектив ВАТ «Бершадський електротехнічний завод»щиро вітають з діамантовим ювілеєм слюсаря-ремонтника Михайла Павловича ГОНЧАРУКА (4.11) Зичимо Вам міцного здоров'я, світ лого настрою у буд ні і свя та, вір них і на дій них дру зів. А ще плідної праці, молодечого завзяття, людської ша ни та вдяч нос ті.
Будь те веселі, бадьорі, дужі, багаті та щедрі, як на ша по діль ська зем ля. Хай щас тить Вам на добрі справи і приємні зустрічі, на привітне сло во і щи ру лю бов. Мно гая лі та Вам, ша нов - ний Михайле Павловичу!

4 листопада виповнюється 60 років нашому дорогому, доброму батьку, дідусю, шановному свату Михайлу Павловичу ГОНЧАРУКУ з Флорино.
Із гарною датою щиро вітаємо, Добра, довголіття, удачі бажаємо.
Хай скрізь бу де лад: на ро бо ті, в сім'ї, І ра дість на сер ці, і хліб на сто лі.
Хай легко працюється, гарно живеться, Все множиться, вміється і удається.
Здоров'я міцного, щастя без краю, Всього найкращого всі ми бажаємо.
З любов’ю та повагою син Валерій, невістка Віта, внук Вадим, сват Міша, сваха Тася і Саша з Яланця.

Вихованці шашкового гуртка будинку дитячої творчості та їхні батьки сердечно вітають з 60-річним ювілеєм тренера, шановного Олександра Олександровича ДЬОМІНА (2.11) з Бершаді.
Чудові дні, прекрасні роки, бурхливі й чисті, як потоки, Стікають в озеро життя, і їм немає вороття.
Але прожиті вони чесно, сумлінно, совісно, почесно.
Тож не шкодуйте їх тепер, ще більше прагніть відтепер.
Вперед дивіться, твердо йдіть, дітей учіть, живіть, творіть.
І хай до 100 у Вашій хаті буде щасливо і багато!

Із золотими весіллями!
Сердечно вітаємо з 50-річчям подружнього життя дорогих, шановних Антоніну Іванівну і Михайла Валер’яновича ВОВКІВ (30.10) із Серединки.
Ви долі свої поєднали На щастя, радість і любов, Щоб Ви горя ніколи не знали Бажаємо Вам знову і знов.
Хай над Вами зорі веселкові Світять чистотою і теплом.
Будьте нам завжди здорові, Щоб добро і щастя у Вас було!
З шаною і повагою сім’я Леоніда Семеновича Ящука.

30 жовтня виповнилося 50 років, як стали на весільний рушник наші дорогі, добрі, турботливі батьки, дідусь і бабуся, прадідусь та прабабуся Степан Афанасійович і Тетяна Петрівна ЧЕРНОКУЛЬСЬКІ з Флорино.
Минуло п'ятдесят, як молоді й щасливі Ви свої долі у одну сплели, І, об'єднавшись на життєвій ниві, Ви лебедину вірність зберегли.
Дітей ростили в дружбі і любові, Навчали мудрому і берегли від бід.
Ми вам бажаєм щиро при здоров’ї Прожити в парі ще півсотні літ!
З повагою, вдячністю і любов’ю діти, онуки, правнуки.

Щиро вітаємо з 80-річним ювілеєм нашу добру, любу, дорогу маму, бабусю, прабабусю Пашу Якимівну АНДРІЙЦОВУ (4.11) з Флорино.
Лагідна, рідненька, добра і проста, Наша дорогенька, наша золота.
Натруджені руки, мудрії слова, Вам ніколи, мамо, спокою нема.
Всю доброту, яка існує в світі, Всю радість, що живе серед людей, Найкращі всі, що до вподоби квіти, Даруємо у ювілейний день.
З любов’ю, повагою та вдячністю діти Валентина, Володимир, Дмитро, Валентина, онуки Саша і Наташа, Олег і Гузель, Руслан і Тамара, Слава і Оксана, правнуки Назарчик, Софійка, Ростик, Наталочка, Романчик.

Ніжного, милого, любого, найдорожчого у світі синочка, онучка, племінника Артура Ярославовича НІЗЕЛЬСЬКОГО (2.11) з Яланця сердечно та щиро вітаємо з 5-річчям.
У дім наш завітало свято!
Нехай тобі ще років небагато – Поки що п’ять, але вони Усій родині прикрашають дні.
Нехай, Артурчику, доля твоя буде світла, Добром і любов’ю щедро зігріта.
Хай янгол-охоронець відводить тривоги, Щасливими будуть життєві дороги.
Хай доля до тебе прихильною буде, І щоб зустрічались лиш гарнії люди!
З любов’ю папа, мама, бабуся Катя, дідусь Коля, тьотя Руслана з Італії.

Найніжніші, найтепліші слова вітань і побажань шлемо з нагоди 55-річчя нашій добрій, лагідній, турботливій матусі і бабусі Марії Павлівні НЕВЛАД (4.11) з Війтівки.
Найкраща, найдорожча, наймиліша, Ріднішої у світі не знайти, Наша матусю, хочеться зірвати Найкращі квіти і вручить тобі.
Ти наше сонце, янголIохоронець, Ти вірний друг й порадник у житті, І просто мама, рідна наша мама, Вітання ці належать лиш тобі.
Земного щастя, радості, надії, Затишку, спокою в душі бажаємо тобі!
З повагою, любов’ю та вдячністю діти та онуки.

З нагоди 75-річчя шлемо сердечні, теплі слова вітань нашій турботливій, добрій, найкращій у світі дружині, матусі, бабусі, прабабусі Паші Володимирівні ВРАЩУК (3.11) з Крушинівки.
Хай ще років та років подарує Вам доля, У здоров'ї і щасті, без журби і без горя.
Вам від серця – всі квіти, щоб барвистіше свято, І добро, і достаток не минали щоб хату.
Хай не болять Ваші натруджені руки, Хай радістю будуть і діти, й онуки.
Хай завжди збігаються наші дороги До рідної хати, до рідних порогів.
З любов’ю, шаною і повагою чоловік, діти, онуки, правнук Максимко.

Найкращі слова вітань і побажань шлемо з нагоди ювілею нашій дорогій, лагідній, добрій матусі, бабусі Марії Олексіївні ГРАБЧАК (4.11) з Бершаді.
Мамо і бабусю!
Ви у нас єдина – ніжна, тепла, лебедина.
Вас любить вся наша родина.
Ніхто любити так не вміє, Ніхто так словом не зігріє, Ніхто не може так чекати, Як Ви, наша бабуся й мати.
Тож сьогодні, у день цей святковий, Уклін Вам від серця низенький.
Хай щастя і доля всміхаються Вам, Хай буде здоров’я багато, І внуки щебечуть, немов солов’ята.
Хай зморшки не ляжуть на Ваше обличчя, Дай, Боже, зустріти і Ваше сторіччя.
Бабуся і мама – це сонце у домі, Це берег, що кличе з далеких доріг, Хай руки і серце не знають утоми, Уклін до землі Вам, Ви – наш оберіг!
З любов’ю та повагою син Гріша, невістка Люда, онук Максим.

4 листопада святкує свій ювілей наша дорога, турботлива, найкраща у світі матуся Марія Олексіївна ГРАБЧАК з Бершаді.
Спасибі, матусю, за ночі безсонні, За лагідність серця і мудрість буття, Без тебе, рідненька, не було б ні сонця, Ні радості, щастя, не було б життя.
Ми завжди пишаємось, рідна, тобою, Спасибі за руки твої золоті, За серце, що зовсім не знає спокою, Хай хороше буде тобі у житті.
За руки невтомні і серце ласкаве Низький від усіх уклін до землі.
З повагою і любов’ю дочка Надя, зять Міша із Сургута.

Любу, милу, дорогу, турботливу, лагідну, добру бабусю та прабабусю Марію Олексіївну ГРАБЧАК з Бершаді щиро та сердечно вітаємо з ювілеєм.
Вже сивий туман покриває волосся, Вже діти дорослі, правнуки ростуть, А серце таке ж молоде залишається й досі, І руки спочинку Ваші не знайдуть.
Про кожного з нас у Вас біль і тривоги, За кожного радість і світлі думки, Здоров'я Вам, дорогенька і люба, І щастя на довгі роки.
З шаною, вдячністю та любов’ю онуки Оксана, Маша, Роман, правнук Матвій з Києва.

Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
7 фото   
<b>Є така річка в Бершадському районі</b><br />Для тих, хто ще&nbsp;не знає, нам до Ялти рукою подати. В&nbsp;селі М'якохід тече на перший погляд непримітний...
8 фото   
<b>День захисту дітей у Бершаді</b><br />На підтримку ініціативи Міністерства України у справах сім'ї та молоді, Всеукраїнського комітету захисту дітей,...
3 фото   
<b>Що не громада – то інша рада</b><br />Такий висновок напрошувався після чергового візиту голови райдержадміністрації О.Ф Снігура і керівників структурних...
13 фото   
<b>Естафета визволення</b><br />16 березня 2009 року у м Бершаді відбувся урочистий мітинг- реквієм та святковий концерт з нагоди передачі естафети...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Поташня
Юхименко Андрій Олександрович (1907) 1907 р., українець. Мобілізований в 1941 р. Ст. сержант. Загинув 11.11.43. Похов. м. Керч, Крим.

З історії Бершаді
Важливим завданням, яке постало згодом перед трудівниками, була соціалістична перебудова сільського господарства. Взимку 1923 року в Бершаді створюється сільськогосподарська трудова артіль «Колос» а влітку - артіль «Серп» Це були невеличкі кооперативні об'єднання селян. 105 членів артілі «Серп» хазяйнували на 90 десятинах землі. Артіль з самого початку добилася добрих показників - урожай був... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Вітання тижня - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення