Вітання тижня

 • Подобається0Не подобається
 • 19 Листопада 2010 р

Хай Вам сміються зорі з вишини, сонце осяває шлях щомиті, щоб душею молоді завжди були, щоб з Вами ми могли лише радіти. Живіть у здоров’ї, в щасті, в мирі, в силі, щоб добрі вісті не минали хати!
Бершадська філія ЗАТ «Зернопродукт МХП» щиро вітає працівників трудового колективу з професійним святом – Днем працівників сільського господарства.
Нехай це свято додає вам наснаги, оптимізму, наполегливості. Зичимо плідної праці, сил та енергії, миру і злагоди. Міцного всім здоров’я на довгі роки, щастя, родинного затишку, благополуччя та достатку у ваших домівках.
Адміністрація Бершадської філії ЗАТ «Зернопродукт МХП».

Шановних трудівників ТОВ «Агрофірма «Джулинка» сіл Джулинки та Берізок-Бершадських, ветеранів праці адміністрація, профком товариства щиро вітають з професійним святом.
Працелюби сільські, невгамовні, вам зичим з роси та води. Нехай чаші добра будуть повні й посміхається доля завжди. Щастя, радості, статків без ліку і окрилених сонячних літ. Всім бажаєм здоров'я довіку на прабатьківській рідній землі!

Невтомні працівники та ветерани ПСП «Промінь» с. Дяківки!
Прийміть щирі слова вітань з нагоди професійного свята!
Всім вам і вашим сім'ям сердечно зичимо міцного здоров’я, добробуту, здійснення всіх заповітних мрій та планів. На щастя й достаток хай родить земля, удача хай скрізь у вас буде, родини хай повняться сміхом малят, вітаєм вас, гарнії люди!
Дирекція ПСП «Промінь».

Дирекція СТОВ «Нива» с. Сумівки сердечно та щиро вітає з Днем працівників сільського господарства всіх трудівників товариства та ветеранів праці.
Добра, достатку та завзяття, хай квітне радість в кожній хаті. Будьте здорові та щасливі, живіть у злагоді та мирі. Нехай міцніє з року в рік наш славний хліборобський рід! Нехай ласкаве сонце сходить, і хай під ним сумівське поле родить!

Шановні працелюби ПП «Промтехагросервіс» с. Кошаринець, славні ветерани підприємства!
Дирекція ПП «Промтехагросервіс» сердечно вітає вас з Днем працівників сільського господарства.
Нехай щастя прийде до кожної хати, щоб душевним теплом всі були багаті.
Хай нащадки ростуть здорові і гарні, мрії й задуми їх щоб були не марні.
Щоби наші поля щедро колосились, і могутність українських сіл таки відродилась!

Адміністрація ТОВ «Чарівна нива» сердечно вітає усіх трудівників товариства, ветеранів праці з професійним святом.
Дякуємо вам за наполегливу самовіддану працю, хай вік ваш подовжиться, шана і вдячність людські збережуться на все життя. Щиро бажаємо вам і вашим родинам благополуччя, миру та злагоди. Хай на полях цвіте колосся, а в серцях – найніжніший цвіт, щоб в наших селах всім жилося щасливо сотні й сотні літ!

Районна і міська ради ветеранів війни та праці, спілка інвалідів війни щиро вітають з 85-річчям інваліда війни, почесного ветерана с. Усті Дмитра Олександровича ГУМЕННОГО (20.11) Ветерани району люблять, цінують та поважають Вас за ратний подвиг в роки війни, за активну участь в розбудові зруйнованого війною господарства, за велику роботу по патріотичному вихованню молоді.
Бажаємо Вам, шановний ветеране, міцного здоров’я, довголіття, шани та поваги від ваших друзів, рідних та близьких.

Виконком Устянської сільської ради, дирекція ТОВ «Устя», рада ветеранів війни та праці с. Усті щиро вітають з 85-річчям шановного Дмитра Олександровича ГУМЕННОГО Не будем підраховувать літа, полічим краще добрі справи, Нехай сьогодні радість розцвіта, і кожен хай хороше слово скаже.
Ну, а роки пливуть у далину, нехай пливуть, Ви їх не помічайте, А щирих друзів, люблячу рідню у доброму здоров’ї зустрічайте!

20 листопада виповнюється 85 років нашому дорогому, доброму, турботливому чоловіку, батьку, дідусю, прадідусю Дмитру Олександровичу ГУМЕННОМУ з Усті.
Хай ще років та років подарує Вам доля, У здоров'ї і щасті, без журби і без горя.
Вам від серця – всі квіти, щоб барвистіше свято, І добро, і достаток не минали щоб хату.
Хай не болять Ваші натруджені руки, Хай радістю будуть і діти, й онуки та правнуки.
Хай завжди збігаються наші дороги До рідної хати, до рідних порогів!
З великою повагою, любов’ю та вдячністю дружина, діти, онуки, правнуки.

Бершадська міська рада ветеранів війни і праці щиро вітає з днем народження інваліда війни, шановного Івана Архиповича КОЛЬЧЕНКА (19.11) Бажаєм поваги і шани людської, багатства, любові, добра і спокою. Здоров’я міцного, козацького гарту, юнацької сили, як в добрі часи, веселої пісні, дотепного жарту і щастя земного з роси і з води.

Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №8 сердечно вітають з днем народження листоношу з с. Флорино Галину Павлівну БАРАНОВУ (19.11) Від душі здоровим з святом урочистим, Хай над Вами небо буде завжди чистим.
Радісно на серці і хліб на столі, Буде завжди лад на роботі і в сім’ї.

Милу, любу, найдорожчу у світі донечку, онучку Владиславу Олегівну ГЕМБАРУК з Джулинки щиро та сердечно вітаємо з 15-річчям.
На ше лю бе со неч ко, щи ре і лас ка ве, Ми то бі сьо год ні зи чи мо доб ра, Щоб зав жди до те бе до ля пос мі ха лась, І бу ла чу до ва кож на мить жит тя.
Хай кві тує виш ня юнос ті тво єї, І не знає смут ку сер це зо ло те.
Зи чи мо здо ров'я, щед рос ті зем ної, Хай ве ли ке щас тя по ло нить те бе!
З любов’ю мама, бабуся Ліда, дідусь Василь.

Найніжніші, найтепліші слова вітань шлемо з нагоди 50-річного ювілею нашому любому, дорогому сину, доброму, турботливому чоловіку, батьку, лагідному, найкращому у світі дідусю Михайлу Васильовичу СИНЯВСЬКОМУ (18.11) з Глинського.
Вже сивий туман покриває волосся, Вже діти дорослі, онуки ростуть, А серце молодим залишається й досі, І руки спочинку твої не знайдуть.
Про кожного з нас в тебе біль і тривоги, За кожного радість і світлі думки.
Здоров'я тобі, дорогенький і любий, Та щастя на довгіWпрекрасні роки.
З любов’ю і повагою батько Василь, мама Анна, дружина Галя, дочка Юлія, син Руслан, невістка Лілія, онуки Діана, Ліза, Денис.

Із золотими весіллями!
Сердечні, теплі слова вітань і побажань шлемо з нагоди 50-річчя подружнього життя нашим дорогим, лагідним, турботливим батькам, дідусю і бабусі, прадідусю та прабабусі Григорію Никифоровичу і Надії Іванівні ОНІЩУКАМ (20.11) з Голдашівки.
Ми Вас, рідненькі, раді привітати у ці чудові осінні дні. Ніхто не може зупинити час, а Ви прожили в парі півстоліття. Живіть на щастя так для нас, щоб ювілей зустріти ще й столітній.
Хай Вам сміються зорі з вишини, сонце осяває шлях щомиті, щоб душею молоді завжди були, щоб з Вами ми могли лише радіти. Живіть у здоров’ї, в щасті, в мирі, в силі, щоб добрі вісті не минали хати! Уклін низький від онуків і дітей. Хай мить блаженства не покине Вас, поваги, шани від людей в благословенний довгий долі час.
З любов’ю та повагою діти Наталія, Віктор, онуки Альона, Коля, правнучка Танюша.

З нагоди 50-річчя подружнього життя шлемо найніжніші, найтепліші слова вітань нашим дорогим, любим, добрим Ганні Микитівні та Олексію Петровичу МЕНЮКАМ (20.11) з Флорино.
Найкращі наші, найрідніші, прийміть вітання найщиріші. Сьогодні рівно 50 у спільному житті минає, а скільки їх ще на шляху, про те ніхто не знає. Хай буде їх не менше ста, хай шлях Ваш буде чистий, а все життя, немов кришталь – прекрасним, світлим, чистим. Хай злагода, радість, здоров'я і щастя завжди будуть з Вами в житті.
З повагою і любов’ю сестра Ольга з дочкою і зятем, онуками Олею та Олесем, сестра Дуня з чоловіком Петром.

21 листопада святкують 50 років подружнього життя наші добрі, любі, найкращі у світі батьки, дідусь і бабуся Павло Васильович і Лідія Пилипівна САЛИПЧУКИ з Тернівки.
Чудове свято в дім прийшло, Хай чують всі без меж, Що наших славних молодят Вітають діти теж.
Спасибі хочемо сказать За ласку і тепло, За мамину науку, За татове добро.
Хай долі осяває шлях Щаслива Ваша зірка, Хай буде солодко завжди, Ну, а сьогодні – гірко!
Низький Вам земний уклін, дорогі, за те, що Ви у нас є!
З повагою, вдячністю і любов’ю діти, онуки, рідні.

20 листопада виповнюється 60 років нашому дорогому сину, доброму, любому брату, дядьку Михайлу Миколайовичу ПЕТРИШИНУ з Війтівки.
Летять літа, як бистрі води, Не повернути їх назад.
А нам не віриться сьогодні, Що Вам минає 60.
Хай ще років та років подарує Вам доля, У здоров'ї і щасті, без журби і без горя.
Наснага і мудрість у серці хай квітнуть, Щоб ще ювілей зустріти столітній.
Хай не болять натруджені руки, Хай радістю будуть і діти й онуки.
Хай завжди збігаються наші дороги До рідної хати, до рідних порогів.
З повагою та любов’ю батько Коля, сестри Валя, Дуня, племінники.

22 листопада святкує своє 25-річчя дорога, люба, ніжна донечка, сестричка, тітонька, племінниця Наталія Григорівна ПАЛАМАРЧУК з П’ятківки.
Ти з кож ним днем до рос лі ша єш, до ню, І роз кві та єш, ні би квіт ка ча рів на, Хай щас тя па дає то бі в до ло ні, А на ду ші зав жди бу де вес на.
Тен діт на, юна, на сво їх пле чах Три ма єш ти в лю бо ві всю ро ди ну, Не хай не бу де смут ку ні крап ли ни.
Тож дов гоA дов го нас, ко ха на, тіш, Як со неч ко яс не на вид нок ру зі.
Не хай те бе всі люб лять у жит ті Отак, як ми, – твоя рід ня і дру зі!
З любов’ю мама Таня, брат Саша з дружиною Інною, племінник Віталик, тьотя Галя, дядько Ваня та Оля, Юра, всі рідні і друзі.

Найніжніші, найтепліші слова вітань шлемо з нагоди дня народження нашій любій, дорогій дочці, сестрі, тітоньці Валентині Вікторівні ТАРКОВСЬКІЙ (19.11) з Сумівки.
Є ювілеї досить різні, та є одна з найкращих дат, Коли вітає вся родина, тобі сьогодні 50!
Отож, дозволь нам привітати і побажати сотню літ.
Хай кожен день дарує радість, Хай сонце світить у житті завжди.
Роки ніколи хай не старять І не приносять в дім біди.
Хай світить завжди щаслива доля, Хай обминає тебе журба.
Бажаємо тобі на видноколі блаженства, миру і добра!
З любов’ю та повагою мама Ганна, брат Володимир з дружиною Тетяною, племінниці Тоня та Анюта.

З нагоди гарного ювілею щиро вітаємо нашу дорогу, любу, найкращу у світі дружину, матусю, бабусю Марію Олексіївну ДОВБУШ (20.11) з Бершаді.
Матусю рідненька, найкраща у світі, Для тебе сьогодні дарунки та квіти.
На честь ювілею ми склали вітання, Сердечні та щирі оці побажання!
Для тебе, матусю, ми небо прихилим, У Бога попросим здоров’я та сили, Аби ти прожила ще сотеньку літ, Пишалась й цвіла, як маків той цвіт.
Хай горе й нещастя минають твій дім, А радість і щастя оселяться в нім.
Ти стільки страждала, та все пережила, Повагу і шану в людей заслужила.
Біжиш, летиш, вправляєшся, горить усе в руках.
Сніданком пахне хата, борщ мліє на обід.
Спасибі тобі, мамо, за серця твого квіт.
Живи нам на радість у щасті та мирі.
Хай Бог милосердний з високого неба Дарує усе, чого тобі треба.
А Матінка Божа – Цариця свята – Дарує щасливі і довгі літа!
З любов’ю та повагою чоловік Петро, син Сергій, дочка Алла з чоловіком Олександром, онуки Максим та Іванко, свати Ніна та Григорій з сином Анатолієм, сестра Оля з чоловіком, племінниця Людмила з Яником, сім’я Приходько з Одеси, племінниця з Швейцарії, куми та сусіди.

Сердечно та щиро вітаємо з днем народження нашого дорогого, любого сина, племінника, дядька Михайла Івановича ДРАПАКА (21.11) з Михайлівки.
Років та років бажаєм прожити, Хай вони будуть здоров'ям налиті, Вквітчані шаною, миром, любов'ю, Працею, щастям, успіхом новим, Достатком у хаті, жайвором в житі, Щоб серцю хотілося жити й любити.
Хай щастям і радістю повниться дім, За щедрість душевну від всіх нас уклін!
З любов’ю та повагою мама Франя, тьотя Христя, брат Федя, братова Маша, племінниця Юля.

Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
4 фото   
<b>На карті України з’явилася «Країна чеснот»</b><br />В українських школах завершився навчальний рік, пролунав останній дзвоник, і за вікном уже майже літо. Для дітей це –...
2 фото   
<b>"...Хочеться, щоб добро таки переважало..."</b><br />Літературною конференцією на таку тему в медичному коледжі закінчилася декада української літератури, присвячена...
7 фото   
<b>Випуск медсестер Бершадського медколеджу</b><br />Здається, ще зовсім недавно, вони прийшли вперше до цього коледжу. Обравши саме його, для того, щоб відкрити для себе...
1 фото   
<b>Медвідь Левко Іванович</b><br />(18.06.1905, с. Чорна Гребля&nbsp; &mdash; 22.02.1982, м. Київ) &mdash; видатний учений-гігієніст, доктор медичних...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Війтівка
Островерх Омелян Гнатович (1900) 1900 р., українець, селянин. Рядовий. Загинув 18.06.43. Похов. с. Свистельниково, Слов'янський р-н, Краснодарьский кр.

З історії Бершаді
Широкий розмах руху підпільників та партизанів у Бершадському районі змушений був визнати префект Балтського повіту. Він зазначав у листопаді 1943 року, що тут збільшилась кількість загонів, учасники яких захоплюють зброю у жандармів та військових; зникають з фашистських обозів разом з підводами місцеві провідники. Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Вітання тижня - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення