Вітання тижня

 • Подобається0Не подобається
 • 10 Серпня 2011, 22:29


Бершадська райдержадміністрація та районна рада щиро вітають з ювілеєм оператора комп’ютерного набору райдержадміністрації Галину Федорівну УМАНЕЦЬ (10.08) Хай сьогодні лише для Вас цвітуть найкращі квіти, звучать найтепліші слова, збуваються сокровенні бажання. Хай Ваш дім буде наповнений вірою, надією та любов’ю, і хай в ньому завжди лунає дитячий сміх. Вірних друзів, удачі в роботі й вічної весни в душі.

Дорогу нам людину – кохану дружину, турботливу матусю, шановну сваху Галину Федорівну УМАНЕЦЬ (10.08) з Бершаді сердечно вітаємо з гарним ювілеєм.
І бажаємо на всі літа: Будь такою, як ми тебе знаєм – Проста, ніжна, всім дорога.
Наша славна і рідна, найкраща у світі, З тобою нам завжди затишно й світло.
Ти прекрасна господиня і мати чудова, Даруєш завжди нам турботу та море любові.
Спасибі за ласку, за руки умілі, Що вмієш підтримати словом і ділом, Що в рідному домі завжди затишно і щиро.
Живи нам на радість у щасті та мирі.
Хай Бог милосердний з високого неба Дарує усе, чого тобі треба.
А Матінка Божа – Цариця свята – Дарує щасливі і довгі літа З любов’ю та повагою чоловік Борис, син Олександр з дружиною, свати.

Колектив Баланівської ЗОШ І-ІІІ ступенів шле сердечні вітання з нагоди ювілею колишньому директору школи, знаному педагогу Пантелеймону Вікторовичу ПОЛІЩУКУ Ви відзначаєте прекрасну дату, Тож Вас дозвольте привітати.
Щасливий той, кого шанують люди За труд, за чуйність, за тепло.
Нехай в цей день здоров’я і сил прибуде, І буде в хаті благополуччя і добро.
Ювілей – це не просто свято, Це здобутки всіх років в житті.
Тож нехай їх у Вас ще буде багато, І радість на серці, і хліб на столі.

9 серпня свій 80-річний ювілей зустрів наш дорогий, добрий чоловік, батько, дідусь, прадідусь, шановний сват Пантелеймон Вікторович ПОЛІЩУК з Баланівки.
Щиро вітаємо його.
Молитвами звертаємось до Бога, Хай благодаті чисте джерело Зійде у долю рідної людини Й прихилить небо янгольським крилом.
Нехай у день прекрасний, ювілейний Збереться рід тісненько за столом І буде щиро, гарно величати За душу сонячну, душевну доброту, Хай світла радість воцариться в хаті, І не минає щастя на віку!
З любов’ю, вдячністю та повагою дружина, діти, онуки, правнучка, свати.

Вчора відзначив свій славний ювілей класний керівник, учитель від Бога, добра і мудра людина Пантелеймон Вікторович ПОЛІЩУК з Баланівки.
Шановний ювіляре, дорогий наш учителю, ми, ваші учні, щиро дякуємо Вам за невтомну працю, щедрість і добро душі, за тепло і батьківську любов, подаровані нам. Ваші мудрі слова і поради стали для нас справжнім дороговказом в житті. Дякуємо долі за те, що Ви були, є і ще багато літ будьте в нашому серці.
З найкращими побажаннями і щирою вдячністю випускники 1964 року.

Шановану нами людину – колишнього директора школи, знаного педагога, мудрого керівника і чуйного, щирого колегу Пантелеймона Вікторовича ПОЛІЩУКА з Баланівки сердечно і щиро вітаємо з гарним ювілеєм.
Нехай життя приносить Вам здоров’я, Та молодіє серце ще багато літ.
Хай добротою доленька віддячить, Повагу й вдячність Вам дарує увесь світ.
З щирою повагою Л.О. Цигульська, М.В. Федорчук, В.Д. Островерх.
Колектив Флоринської сільської ради щиро вітає з гарним ювілеєм бухгалтера Тетяну Григорівну СОПІЛЬНЯК (10.08) Від щирого серця Вам щастя бажаємо, Хай Бог Вам здоров’я пошле і добра, Любов'ю і ласкою хай зігрівають Всі рідні і друзі ще довгі літа.
Хай радість поселиться в Вашому домі, І ліку не буде щасливим рокам, Міцного здоров'я, удачі в усьому Щиро бажаємо Вам.

Нашу милу, ніжну, найкращу у світі донечку, сестричку, внученьку Надійку Миколаївну БАБІЙ (8.08) з Війтівки сердечно вітаємо з днем народження.
Ти з кожним днем дорослішаєш, доню, І розквітаєш, квітко чарівна!
Нехай же щастя падає тобі в долоні, І на душі завжди буде весна.
Нехай все збудеться задумане тобою, І добротою сяють очіPпромінці, Хай Бог оберігає тебе, доню, Хай поважають тебе скрізь усі.
З любов’ю і ніжністю мама Галя, тато Коля, сестричка Юлька, бабусі Наташа і Валя, дідусі Міша і Петя.

З нагоди гарного 55-річчя шлемо сердечні вітання нашій дорогій, любій сестрі, тітоньці, бабусі, подрузі Нелі Георгіївні ХМАРУК (10.08) з Кидрасівки.
Допоки сонце світить в висоті, Співають птахи і сміються діти, Тобі бажаєм молодо цвісти І тільки в щасті жити і радіти.
Життя хай квітне, мов вишневий сад, І кожен день усміхнено радіє, Хай доля посилає зорепад Здоров'я, миру, успіхів, надії.
З любов’ю і шаною сестра Люся, племінниці Люда і Віта з чоловіками, онучка Аня, племінники Валік і Женя з дружинами і дітьми, подруга Таня.

Найщиріші слова вітань і побажань шлемо з нагоди гарного ювілею нашій дорогій, любій, найкращій у світі дружині, матусі, бабусі Ніні Миколаївні ГАТАЛАЙ (9.08) з Флорино.
Спасибі, матусю, за ночі безсонні, За лагідність серця і мудрість буття, Без тебе, рідненька, не було б ні сонця, Ні радості, щастя, не було б життя.
Ми завжди пишаємось, рідна, тобою, Спасибі за руки твої золоті, За серце, що зовсім не знає спокою, Хай хороше буде тобі у житті.
З любов’ю і шаною чоловік, дочка Лариса, зять Сергій, онуки Саша, Альона, син Олег, Юля, Денис.

Найніжніші, найтепліші слова шлемо з нагоди дня народження – 65-річчя – нашій дорогій мамі, дружині, тещі, бабусі Марії Олексіївні РЕЗНІК (10.08) з Джулинки.
Матінко наша рідна!
Років Ваших нам не видно, Ні зморшок, ні сивини не помічаєм ми.
А бачимо очі ясні, мов зірочки навесні, Та чисте високе чоло, та рук Ваших рідне тепло.
І ми – вклоняємось до землі.
Ми щасливі, рідна, що Ви у нас є, Хай Бог посилає довгий вік, Живіть нам, рідненька, живіть нам на світі, І будемо всі ми любов’ю зігріті, Бо поки є мама, доти є сонце, Доти пташиний спів під віконцем, Доти любов, доти поміч, розрада.
Ми бажаємо сонця й тепла, Щоб доля ще багато років берегла.
Ми для тебе здоров’ячка будемо просити, Многая, рідна, благая літа.
З шаною, любов’ю, вдячністю чоловік Мітя, дочка Оксана, зять Вітя, онучка Владислава.


Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
3 фото   
<b>Без минулого немає майбутнього</b><br />Минулого тижня у читальному залі районної бібліотеки відбулась особлива подія для нашого краю – презентовано книги...
3 фото   
<b>Головна проблема Ставків – безробіття</b><br />Голова райдержадміністрації Олександр Снігур з керівниками районних служб та організацій відвідав Ставчанську...
3 фото   
<b>Це свято не затьмариться в віках...</b><br />14 березня 1944 року на землю Бершадщини прийшло радісне свято - визволення рідної землі від поневолення військами...
2 фото   
<b>На вістрі уваги - боротьба з корупцією</b><br />Чергове засідання громадської ради при райдержадміністрації відкрив і вів її очільник Антон Андрейцов. Перше...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Сумівка
Кушнір Михайло Г. Українець. Мобілізований в 1941 р. Рядовий.

З історії Бершаді
На початку XVII ст. Бершадь була значним населеним пунктом: тут налічувалося 275 дворів і близько 1650 чоловік населення. З перших днів визвольної війни українського народу під проводом Богдана Хмельницького козаки, селяни й міщани Бершаді створили селянсько-козацький загін на чолі з Трифоном, який приєднався до Уманського полку і брав участь у визволенні Брацлавщини та Поділля від... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Вітання тижня - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення