Вітання тижня

 • Подобається0Не подобається
 • 15 Вересня 2011, 12:29


Щиро вітаємо!

Колектив редакції газети «Бершадський край», первинна організація Національної спілки журналістів України щиро вітають з 75-річчям громадського кореспондента, лауреата премії ім. В.Думанського, ветерана педагогічної праці Юлію Харитонівну ПЕНЗЮР (15.09) Своєю невтомною працею на педагогічній та журналістській нивах Ви, шановна Юліє Харитонівно, заслужили шану і повагу. Зичимо Вам ще на багато років такої ж енергії та завзяття, міцного здоров’я, добра і благополуччя.

Бершадська районна рада та райдержадміністрація шлють найщиріші вітання з нагоди 40-річчя депутату ра йонної ради, експерту з оцінки землі ТОВ «Вінекс» Володимиру Івановичу СТАШКУ (15.09) Прийміть наші найщиріші вітання з днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, злагоди та добробуту у Вашій оселі! Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Щастя Вам, радості, добра і благополуччя!

Із рубіновим весіллям!
З нагоди 40-річчя подружнього життя шлемо сердечні, теплі слова вітань працьовитим, щирим, добрим людям – лагідним, турботливим, найкращим у світі батькам, дідусю і бабусі, шановним, дорогим друзям Григорію Федоровичу і Валентині Олександрівні БЕЗКРЕВНИМ (12.09) з Флорино.
Чотири десятиліття разом.Ділили навпіл і радість, і горе, і удачу. Все своє життя сумлінно працювали, заслужили шану та повагу від людей.
Віри, надії, любові для вас щиро бажаємо в цей гарний час. Нехай Господь вас не залишить, а мати Божа збереже. І янгол хай на своїх крилах столітній ювілей вам принесе. Хай Господь дарує надію й тепло на многії літа, на щастя й добро!
З повагою та любов’ю дочка Люда, син Борис, невістка Іра, онуки Міша і Костя, друзі Валерій та Лариса з Усті.

Найдорожчу у світі людину – дорогу, добру маму, бабусю Параску Федорівну МОМОТОВУ (13.09) з Баланівки сердечно та щиро вітаємо з ювілеєм.
Люба матусю, бабусенько рідна, Дякуєм за те, що Ви нас зростили, Що Ви нас любили, усім помагали, Молились за нас та добра нам бажали.
Ви – найдорожча для нас у світі, Вашою любов’ю ми зігріті.
Бо поки є мати, доти є сонце, Доти пташина і цвіт під віконцем, Доти краса, доти поміч-розрада.
Живіть нам, рідненька, сто років на радість.
І у вінок привітань, як зерно до зернини, Низький Вам уклін від всієї родини.
З любов’ю і повагою дочки, зяті, онуки.

Шановну, чудову жінку Ольгу Іванівну ШЕВЧУК з Флорино сердечно вітаю з днем народження.
Я золото сонця дарую тобі, І легкість хмарин, що летять угорі.
І квітів тендітних тонкий аромат, І слів найгарніший дзвінкий водоспад.
Хай все чарує і притягує в тобі В цю вересневу теплу днину, Бажаю успіхів щодня, любові багато, Хай кожен день буде, як свято.
З повагою Олександр Васильович.

В цей осінній прекрасний день відзначає свій ювілей дорога нам похресниця, сестра, хрещена мама, гарна господиня Олена Миколаївна СНІГУР (13.09) з Ставків.
В день ювілею, в прекрасний час, Щирі вітання ти прийми від нас.
Ти заслужила повагу й шану, Квітів найкращих букет полум’яний Хай завжди тебе обминають тривоги, Щасливими будуть життєві дороги.
Нехай тобі сили Господь посилає, Тебе і твій шлях благодать осяває.
З любов’ю і повагою хрещений батько Валентин, тьотя Маруся, сестра Оля, її чоловік Володя, похресник Діма з Джулинки.

15 вересня зустрічає золотий ювілей – 50-річчя – наш дорогий чоловік, турботливий батько, найкращий у світ дідусь, любий зять Олександр Павлович ГОРБЕНКО з Флорино.
Ми тебе, рідненький, раді привітати У ці чудові осінні дні, Бо ти для нас найкращий чоловік, дідусь і тато, Й ріднішого немає на землі.
Спасибі, любий тату, за щедре тепло, За людяність твою, безмежне добро, За те, що зростив, за хліб на столі, Спасибі, рідненький, й уклін до землі.
Тобі ми вклоняємось низенько За те, що нас добра навчив, За все, що ти для нас зробив.
У Бога, що живе над нами, Ми просимо, благаємо в цей час: Благослови нам тата і збережи його для нас!
З любов’ю, повагою і вдячністю дружина Людмила Василівна, діти Наташа і Вася, Альона, онук Сашуня, теща Анна Іларіонівна та вся родина.

Милого, любого, найдорожчого у світі синочка, онука Валентина Олександровича ПАРАХОНИЧА (11.09) з Флорино сердечно вітаємо з 10-річчям та бажаємо йому всього найкращого.
Здоров’я й добра тобі просим у Бога, Удачі і радості, успіхів в школі, І друзів хороших, й здійсняться хай мрії, Для нас ти – відрада, любов і надія.
Наш хлопчику рідний, найкращий і милий, Хай твоя доля буде щаслива.
Хай твоє серденько горя не знає, А твої очі нас радо стрічають.
З любов’ю папа Саша, мама Альона, дідусі Валентин, Микола, бабусі Лєна, Оля.

Дорогу дочку, лагідну, добру дружину, матусю і бабусю, любу сестру, тьотю Олену Михайлівну ВЕРБЕЦЬКУ (11.09) з Теофилівки щиро та сердечно вітаємо з ювілеєм.
Всією сім'єю тебе ми вітаєм, Довгого віку і щастя бажаєм.
Долі золотої, теплоти людської, Спокою і миру в родині, Щоб щастя всміхалось при кожній годині.
Нехай тобі сили Господь посилає, Тебе і твій шлях благодать осяває.
З повагою та любов’ю мама Наталя, чоловік Борис, син Ігор, дочка Іра, невістка Оксана, зять Вадим, онучки Анна, Аліна, Вероніка, сестра Катя з чоловіком Петром, племінники Саша, Владислав і Анна.

Адміністрація та профспілковий комітет територіального центру соціального обслуговування сердечно вітають з ювілеєм бухгалтера Наталію Іванівну ЖЕРЕБКО (12.09) Нехай в житті й надалі усе чудово буде, Нехай квітує щастям усе Ваше життя, Щоби любили рідні та поважали люди, В душі ж не вигасали прекрасні почуття.
Ми Вам шлемо найкращі у світі побажання В здоров'ї, щасті, мирі ще цілий вік прожить, І стануть хай реальністю усі Ваші бажання, І на усе прекрасне хай Бог благословить.

Сердечні, теплі слова вітань шлю з нагоди днів народжень дорогим, любим дітям – сину Сергію Павловичу КАБАКОВУ (15.09) з Флорино та дочці Оксані Павлівні ПАЛАМАРЧУК (15.09) з Флорино.
Бажаю щастя і достатку, Ясного неба і тепла, В житті – лиш злагоди й порядку, І щоб доля світлою була.
В роботі – успіху й терпіння, У справах – вічного горіння, В сім'ї – уваги і добра, Щоб жити так Вам літ до ста!
З повагою мама.

  Найніжніші, найтепліші слова вітань, що йдуть від наших сердець, шлемо з нагоди 60-річного ювілею нашій лагідній, турботливій, найкращій у світі дружині, матусі, бабусі, сестрі, тьоті, шановній свасі Марії Василівні БЕГЕБІ (14.09) з Баланівки.
Хай ще років та років подарує Вам доля У здоров'ї і щасті, без журби і без горя.
Вам від серця – всі квіти, щоб барвистіше свято, І добро, і достаток не минали щоб хату.
Хай не болять натруджені руки, Хай радістю будуть і діти, й онуки.
Хай завжди збігаються наші дороги До рідної хати, до рідних порогів.
З любов’ю і повагою чоловік Володимир, доньки Світлана і Валентина з сім’ями, мама, сестра Валентина з сім’єю, свати Росляки і сваха Тетяна.


Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
3 фото   
<b>Ювілейне свято молодої держави відзначила Бершадщина</b><br />Наша держава відзначила важливу, знаменну дату в багатовіковій історії народу &ndash; двадцяту річницю проголошення...
5 фото   
<b>Земляк на висоті</b><br />У п’ятницю, 6 червня, терористи збили військовий літак АН-30 над Слов’янськом. На борту було 8 членів екіпажу, які...
4 фото   
<b>Проблеми інтегрованого управління природними ресурсами басейну р. Південний Буг</b><br />Південний Буг є найбільшою річкою, басейн якої повністю розташований в межах України і простягається більш ніж на 800...
2 фото   
<b>На те і влада, щоб міцніла громада</b><br />Хоч у Кидрасівці лише 329 дворів, та із них діючих лише до двохсот, в яких проживає 446 чоловік населення,...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Хмарівка
Самойлов Лев Ілліч Українець. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 09.02.45.

З історії Бершаді
Виникнення козацтва посилило оборонне значення Бершаді. Ще в першій половині XVI ст. сюди з Поділля і Волині збиралися втікачі, які створювали козацькі загони. Існування «непослушного» населення мало значний вплив на місцеве селянство, яке відмовлялося платити феодальні податки. В матеріалах опису староства 1616 року є відомості, що в південних районах селяни податків не платили. Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Вітання тижня - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення