Fridge magnet wooden gears

Вітання тижня

 • Подобається0Не подобається
 • 20 Січня 2012, 09:00

Колектив ансамблю «Надбужанка» с. Джулинки сердечно та щиро вітає з днем народження директора сільського будинку культури, художнього керівника, шановного Олега Олександровича МАЗУРА (22.01) Не тільки добрий чоловік, А й музикант, співак прекрасний, Так прагне, щоб звучали пісні ясно, І натхнення не згасало щоб повік.
Тож залишайся вимогливим і щирим, І людяним, й простим в сердечній доброті.
Тобі за те усе, що твориш із любов’ю, Господь пошле щедротно милості свої: Здоров’я і красу, і успіхи, і щастя, І неба широчінь, і радість, і тепло, Щоби не згасло у душі ясне багаття, Щоби горіло до сотні літ – на благо, на добро!

  Рідну і дорогу, добру і ніжну, уважну і чуйну, сувору і люблячу, педагога від Бога, шановну першу вчительку Ніну Іванівну ГУМЕН (20.01) з Бирлівки щиро вітаю з гарним ювілеєм – 80-річчям з дня народження!
Журавлиним ключем відлітають літа, але в пам’яті нашій Ви залишаєтеся молодою, стрункою, красивою, енергійною і життєрадісною.
Спасибі Вам, рідна Ви наша, за перші ви вчені букви, за перші написані слова Мама, Тато, Мир... Спасибі Вам, Ніно Іванівно, за добре серце, за щиру турботу, за тепло незгасиме Ваших долонь, які так ніжно торкалися до кожного з нас (а нас було більше 40 учнів!), за бажання добра нам усім, за розумне, добре, вічне...
За те, що Ви нас любили, усім помагали, Хвилювались за нас та добра нам бажали...
За все це спасибі Вам і низький уклін!
То хай же Господь Вам дарує здоров’я, благополуччя, многая-многая і благая літа. Хай з Вашого обличчя ніколи не сходить посмішка, а серце хай не знає ніколи ні лиха, ні зла.
Щоб радість і щастя, любов і повага завжди з Вами були!
З любов’ю і повагою до Вас першокласниця 1955 р. Валя Крикун.
  20 січня у нашій родині велике свято – виповнюється 50 років доброму, турботливому чоловіку, сину, зятю, батьку, свояку, дядьку Олександру Сергійовичу РУДЮз Бершаді, а любий, дорогий син, брат, онук, племінник Іван Олександрович РУДЬ з Києва святкує день народження.
День народження святкуєте ви разом, Бо так доля визначила вам.
Побажати хочем щастя і здоров'я, Щоб здійснились задуми, мрії щоб збулись, Дім був повен затишку, радості, любові, Щоб бажання й дійсність у одне сплелись.
Життя хай квітне, мов вишневий сад, І кожен день усміхнено радіє, Хай доля посилає зорепад здоров'я, щастя, успіхів, надії.
З любов’ю і повагою дружина і мама, батьки та дідусь і бабусі, дочка і сестра, шурин і дядько з сім’єю.
  Сердечні, теплі слова вітань, що йдуть від наших сердець, шлемо з нагоди 55-річчя дорогій, лагідній, турботливій дочці, дружині, сестрі, матусі, бабусі Надії Василівні ТЕМЧИШЕНІЙ (21.01) з Бершаді.
Бажаємо тобі ми щасливої долі, Здоров'я і радості, як квітів у полі.
До сотні літ, щоб дожить довелось, Те, що чекалось в житті, щоб збулось.
Спасибі тобі, що живеш ти на світі, За добреє серце, за очі привітні.
Нехай тобі сили Господь посилає, Тебе і твій шлях благодать осяває.
З любов’ю та шаною батьки, чоловік, сестра, сини Віталій, Руслан, невістки Світлана, Анна, внуки Артем, Мар’яна, Владик.
  Найдорожчу, любу матусю, лагідну бабусю та прабабусю, турботливу тітоньку Софію Тодотівну СЛОБОДАНЮК (23.01) з Хмарівки сердечно вітаємо з 90-річним ювілеєм.
Прийміть від нас низький уклін та слова вдячності і глибокої шани за доброту, чуйне серце, розумні поради, за те, що в щасливу і скрутну хвилину ми можемо серцем схилитись до Вас.
Бажаємо Вам, дорога мамо, бабусю, міцного здоров’я, щастя, радості ще на довгий вік. Нехай у Вашій оселі завжди панують тепло та родинний затишок. Роки хай залишають тільки світлі спогади, а майбутнє дарує ще багато щасливих літ, наповнених земними радощами.
З любов’ю і шаною дочка, внуки, правнуки, племінники.
Сердечно вітаємо з ювілеєм нашу дорогу, ріднесеньку дочку, лагідну, турботливу дружину і матусю Тетяну Леонідівну ДАНИЛЬЧЕНКО (22.01) з Поташні.
Твоя душа – криниченька добра, А серце – мов та зіронька у небі, Тому так хочеться усе добро й тепло Нам прихилити у житті до тебе.
Спасибі, що даруєш до життя наснагу, За те, що поруч ти – у радості й журбі, За твою любов, терпіння і увагу Щиро вдячні, рідна, ми тобі!
З любов’ю і повагою мама, чоловік, діти.
  24 січня своє 50-річчя святкує коханий чоловік, любий та турботливий батько, найкращий у світі дідусь, добрий син Сергій Валерійович ІВАНЮК з Баланівки.
Щиро його вітаємо та шлемо такі віршовані слова: Ти для мене – надія і сильне крило, Ти стіна, що боронить від болю.
Все в житті у нас було, Та люблю і живу лиш тобою.
Ти наше сонце, янгол-охоронець, Ти вірний друг й порадник у житті.
І просто добрий батько і дідусь, Вітання ці належать лиш тобі.
Хай будуть поруч віра і надія, Як два крила, що впасти не дадуть.
І сам Господь по милості наділить Ще довгих літ, щасливу світлу путь!
З великою любов’ю та вдячністю дружина Женя, дочки Зоя, Інна, зять Ігор, внук Владиславчик, мама Зоя Давидівна.
  20 січня виповнюється 60 років нашому дорогому, доброму чоловіку, батьку, дідусю, шановному свату Миколі Григоровичу БАНДУШУ з Баланівки.
Наш рід ний, ми мо ли мось за те бе, Твоя лю бов нас всіх обіг рі ва, І нам в жит ті ні чо го біль ш не тре ба – Лиш ти був би здо ро вий і жи вий.
Те бе ці лу є мо і то бі вкло ня є мось, І від чу ва є мо рук тво їх теп ло, Ба га то чоловіків, та ту сів і ді ду сів на сві ті, та ми зна є мо: Та ко го ще ні в ко го не бу ло!
З повагою та любов’ю дружина Галя, син Володя, дочка Таня, невістка Наташа, зять Анатолій, онуки Софійка, Слава, Анатолій, Олексій, свати з П’ятківки.
  23 січня святкує своє 10-річчя наш любий, рідний, найдорожчий у світі онучок, синочок, братик Сергій Олександрович КОВАЛЬЧУК з Флорино.
Дідусева гордість, для бабусь – порада, Росте у родині синочок-розрада.
Десять у січні святкуємо літ, Як ти усміхнувся на весь білий світ.
Здоров’я й добра тобі просим у долі, Удачі в усьому і успіхів в школі, І друзів хороших, здійсняться хай мрії, Для нас ти – відрада, любов і надія.
Тобі, як могли б, прихилили і небо, Щасливим рости – більш нічого не треба!
З ніжною любов’ю дідусь Федя, бабуся Маруся, тато Саша, мама Іванка, сестричка Софійка.


Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
4 фото   
<b>Засідання колегії райдержадміністрації</b><br />15 травня 2009 року о 10 год в актовій залі управління агропромислового розвитку відбулося розширене засідання...
5 фото   
<b>Вінниччина очима редактора: Літинщина</b><br />Цього разу керівники комунальних газет усіх районів області відвідали Літинський район, який зацікавив багатьох не...
3 фото   
<b>Герб Бершаді</b><br />Герб має форму іспанського щита червоного і срібного кольору. У верхній частині &ndash; перший історичний...
11 фото   
<b>Зустріч з Анатолієм МАТВІЄНКОМ</b><br />3 травня в громадській приймальні Бершадського району було проведено прийом громадян з особистих питань народним...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Тернівка
Шарган Петро Ксеньович (1905) 1905 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 1943 р. Похов. Київська обл.

З історії Бершаді
Робітники і службовці Бершадського лісгоспу в парку культури та відпочинку своїми силами збудували спортивні майданчики, водну станцію. На колгоспні кошти спорудили стадіон, де відбувалися змагання сільських спортсменів а також перші районні спартакіади. З 1950 року в Бершаді почала працювати спортивна школа на 60 учнів. Спортсмени Бершаді стали ініціаторами створення єдиного сільського... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Вітання тижня - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення