Fridge magnet wooden gears

Вітання тижня

 • Подобається0Не подобається
 • 22 Лютого 2012, 23:26

Виконавчий комітет Флоринської сільської ради шле найкращі вітання з нагоди свята мужності і самовідданості, лицарства та благородства – Дня захисника Вітчизни – ветеранам Великої Вітчизняної Війни, учасникам бойових дій, інвалідам, всім чоловікам с. Флорино.
Бажаємо вам незламаної волі, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я, здійснення всіх мрій та побажань.
Зичимо довгих років мирного життя, щастя, добробуту в сім’ях, творчої наснаги та успіхів!

  Виконавчий комітет Лісниченської сільської ради та всі жінки територіальної громади сердечно вітають з Днем захисника Вітчизни – святом, яке увібрало в себе багаті і славні ратні традиції, уособлює мужність та героїзм оборонців і визволителів рідної землі на всіх етапах її історії, – всіх чоловіків сіл Лісничого та Вовчка!
Зичимо вам миру, здоров’я і довголіття, бадьорості духу та родинної злагоди, радості і добра. Будьте завжди сильними та добрими, мужніми і стійкими, зігрівайте своєю увагою та любов’ю дорогих вам людей!
  Районна спілка ветеранів війни в Афганістані щиро вітає з 45-річчям учасника бойових дій в Афганістані, начальника Бершадського РВ УМВС України у Вінницькій області Василя Миколайовича АНДРУЩЕНКА (23.02) Поздоровляючи з цим чудовим святом, бажаємо Вам невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. Зичимо, щоб підгрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності були міцне здоров’я, серце, сповнене любові та добра, натхненна думка й щирі почуття.
Бажаємо також, щоб Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі. Нехай людська шана буде подякою Вам за плідну працю.
  23 лютого святкує своє 45-річчя наш дорогий брат, дядько Василь Миколайович АНДРУЩЕНКО з Бершаді.
З роси, з води на добру сотню літ Людського щастя, благ земних по вінця, Здоров'я шлем міцного, мов граніт, Щоб теплих весен сонячні промінця Будили в серці ніжні почуття, Щоб не торкалась скронь зими пороша, Щоб ти пройшов через усе життя Таким, як є – здоровим, гарним, мудрим і хорошим.
З любов’ю та повагою сім’я Єфіменків.
  У ці лютневі дні у нашої родини велике свято – 18 лютого виповнилося 45 років дорогому, любому Ігорю Миколайовичу ДЖУЖУКУ, а мила, люба Олена Григорівна ДЖУЖУК з Бершаді 26 лютого святкує день народження. Вітаємо їх та бажаємо всього найкращого.
Вам в ці дні від нас усіх – Щасливих днів і неба голубого, Усмішок сонця, радості життя І щастя в світі молодого.
Хай день наповниться весною, Святковим настроєм всміхається душа, А доля кришталевою росою Вмивається, як квітка весняна.
Хай на життєвій довгій ниві Росте зерно достатку і добра, Щоб ви були здоровими й щасливими, Щоб доля тільки світлою була!
З любов’ю батьки Григорій Михайлович і Марія Миколаївна, Микола Іванович і Галина Іванівна, син Всеволод, брат Сергій із сім’єю, брат Володимир із сім’єю.
  Ніжну, милу, любу дружину Людмилу Іванівну ГРЕСЬКО (22.02) з Флорино сердечно вітаю з 50-річним ювілеєм.
Уклін тобі, наша рідна, За те, що ласка в тебе є, Нехай же нашу хату Біда і горе обмине.
За те, що можем мирно жити, За те, що все ти бережеш, За те, що вмієш нас любити – Так будь щаслива ти без меж!
З повагою і любов’ю чоловік Василь.
  22 лютого наша лагідна, турботлива матуся і бабуся Людмила Іванівна ГРЕСЬКО з Флорино святкує 50-річний ювілей. Щиро вітаємо її.
Рідненька наша, молимось за тебе, Твоя любов нас всіх обігріва, І нам в житті нічого більш не треба, Лиш ти була б здорова і жива.
Тебе цілуєм і тобі вклоняємось, І відчуваєм рук твоїх тепло, Багато в світі мам, бабусь, та знаємо: Такої ще ні в кого не було!
З повагою, любов’ю і вдячністю син Саша, невістка Леся, онуки Русланчик і Богданчик.
  Найкращі, найтепліші слова вітань з нагоди 50-річного ювілею шлемо дорогій нашій людині – добрій, турботливій матусі та бабусі Людмилі Іванівні ГРЕСЬКО з Флорино.
Наша мама найкраща у світі, Наша мама – це спів солов’я, Наша мама – лебідка єдина, Матусі такої, як ти, більш нема!
Твоя душа – криниченька добра, А серце, мов та зіронька у небі.
Тому так хочеться усе добро й тепло Нам прихилити у житті до тебе!
Прийми ж бо, матусю, низький наш уклін За вічне бажання добра нам усім, За те, що плекала, за те, що ростила, У Бога здоров’я й добра нам просила!
З повагою, любов’ю та вдячністю дочка Лариса, зять Антон, онуки Павлик і Сергійко.
Редакція газети «Бершадський край» сердечно вітає з 50-річним ювілеєм фотокореспондента районної газети Сергія Вікторовича КІСИКА Від усього серця зичимо Вам міцного здоров'я на довгі роки, всього доброго і світлого. Хай Вас обминають болі й тривоги, хай довгою буде життєва дорога. Чистого неба в рідному колі, втіхи земної, щасливої долі. Хай оточують Вас шана і любов, достаток і благополуччя. Бажаємо, щоб на Вашому життєвому шляху були тільки приємні зустрічі та добрі люди. Нехай у Ваших задумах і справах завжди буде мудрість, а в серці – добре і сонячно від людської поваги.
  Сердечно вітаємо з днем народження нашого дорогого, турботливого, доброго чоловіка, батька, і дідуся, шановного свата Івана Станіславовича ЗУБЛЕВИЧА з Війтівки.
Щасливі ми, що Ви такий є в світі – Із добрим серцем, щирий і відкритий, І руки в Вас невтомні, роботящі, Душа ж – розкрита, ніжна, повна щастя.
Нехай Вас Бог в житті оберігає, Здоров’я посилає Вам міцне, Бо саме цього в Господа благаєм – Хай Його ласка Вас не обмине.
Щоб Ви раділи кожній світлій днині, Крізь теплі, гарні, сонячні літа.
Нехай у кожні Ваші іменини Вам шану й вдячність доля запліта!
З любов’ю та повагою дружина Валентина, син Мирослав, невістка Людмила, онуки Інеса, Іван, свати Ольга Іванівна та Григорій Андрійович.
  22 лютого святкує свій день народження наш шановний сват, добрий і турботливий батько та дідусь Тімур Дмитрович ЦЮПКО з Баланівки.
Сердечно вітаємо його.
Нехай дарують радість Вам літа, Душа ж завжди хай буде молодою, Хай Вам рясні колосяться жита, Й джерела б'ють з цілющою водою.
Хай друзі щирі у Ваш заходять дім, І буде хліб й до хліба на столі, Здоров'я й щастя зичим від душі.
З повагою та любов’ю сват Саша, сваха Тоня, Віта, діти Женя, Тамара, внучка Анюта.
  Найчарівнішу, найпрекраснішу, найдорожчу у світі внученьку, племінницю, сестричку з Білорусі Вероніку Ігорівну ФОМІНОВУ (21.02) сердечно вітаємо з 17- річчям.
Ти з кожним днем дорослішаєш, Вероніко, І розквітаєш, ніби квітка чарівна.
Нехай же щастя падає тобі в долоні, А на душі завжди буде весна.
І хай майбутня життєва дорога, По якій ще судилось пройти, Буде завжди для тебе щаслива, Повна успіхів, ласки і доброти!
З любов’ю дідусь Федя, бабуся Ліда, братик Назарчик, дядя Міша, тьотя Лєна, дідусь Толя, тьотя Свєта, Богдан, Галя, Вова, тьотя Маша.


Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
4 фото   
<b>Проблеми освіти, кадрові питання</b><br />Більше місяця минуло відтоді, як Михайло Бурлака був призначений головою райдержадміністрації і склав повноваження...
6 фото   
<b>Весняний цвіт</b><br />
4 фото   
<b>Творчий вечір Наталки Поклад</b><br />відбувся днями у приміщенні Національної спілки письменників України. Цей захід зібрав чимало шанувальників творчості...
21 фото   
<b>Ожеледь. Зима прийшла з сюрпризом</b><br />
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Бершадь
Гольдберг Гершко Іцкович (1908) 1908 р., єврей, робітник. Мобілізований в 1941 р. Тираспольським РВК. Рядовий. Загинув 00.11.44.

З історії Бершаді
Роки соціалістичних перетворень були наповнені для трудівників Бершаді досягненнями у розвитку культури, охорони здоров'я. Про щасливе життя робітників, селян та службовців міста за радянських часів, їх трудові звершення розповідала районна газета «Соціалістичний шлях», що почала виходити з 1932 року. 1936 року в новому приміщенні відкрили бібліотеку. Молодь набувала знання в середній,... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Вітання тижня - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення