Вітання тижня

 • Подобається0Не подобається
 • 22 Червня 2013, 10:42

Бершадська районна рада та райдержадміністрація щиро вітають із 55-річним ювілеєм депутата районної ради, директора ТОВ «Устя» Павла Григоровича МАРУЩАКА (15.06).
Нехай Ваша плідна праця буде щедрою на життєдайні плоди, повагу та любов. Від щирого серця бажаємо, аби всі Ваші справи були непідвладні плину часу та зміні поколінь.
Нехай тепло та затишок родинної оселі надійно захищає Вас від життєвих негараздів, а в майбутньому на Вас чекає ще багато

наповнених корисними справами і земними радощами років.
  Трудовий колектив ТОВ «Устя» щиро та сердечно вітає з 55-річчям директора товариства, шановного Павла Григоровича МАРУЩАКА.
Колеги від щирого серця Вам шлють привітання, як здавна ведеться.
Чого забажаєте – хай у Вас буде, Нехай і надалі шанують Вас люди.
За що б Ви не брались – удачу в усьому Хай доля приносить до Вашого дому.
Хай щастя приходить і ллється рікою, А горе обходить завжди стороною.
Наснага і мудрість у серці хай квітнуть, Щоб ювілей ще зустріти столітній!
  Сердечно вітаємо з нагоди 55-річчя нашого дорогого брата, дядечка Павла Григоровича МАРУЩАКА з Усті та бажаємо йому всього найкращого.
Шумлять літа, як на вітру тополі, А в тих літах — і сонце, і дощі, Ми тобі бажаєм, щоб було доволі І щастя, і веселощів в душі.
Нехай здоров’я завжди добрим буде, Щоб у роботі ладилося все, За гарні справи хай шанують люди, А в дім хай доля затишок несе!
З любов’ю та повагою – брат Володимир із сім’єю, брат Микола з сім’єю.
  Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №7 шлють найкращі слова вітань з нагоди дня народження начальнику відділення поштового зв’язку с. Серебрії Вікторії Володимирівні КОНОНЮК (16.06).
Хай легко працюється, гарно живеться, Все множиться, вміється і удається.
Здоров’я міцного, щастя без краю, Всього найкращого Вам ми бажаємо.
  Колектив та профспілкова організація ДП «Укрспирт» Бершадське МПД щиро вітають із ювілеєм начальника зміни Надію Борисівну КОЗОРІЗ (13.06).
Нехай сьогодні наші привітання У серці Вашому залишать добрий слід, Отож прийміть найкращі побажання Здоров’я й щастя на багато літ.
Хай кожен день приносить тільки щастя, Робота – насолоду і наснагу.
Бажаємо постійно відчувати Любов і ласку, шану і повагу.
Адміністрація, профспілковий комітет, колектив ПАТ «Бершадський електротехнічний завод» сердечно вітають із золотим ювілеєм налагоджувальника верстатів і маніпуляторів з програмним управлінням Валерія Полікарповича ОСТРОУСА (14.06).
Бажаємо Вам міцного здоров’я і життєвих сил, радісних подій, щастя й бадьорості духу!
Нехай на Вашому життєвому шляху будуть тільки приємні зустрічі і добрі люди. Від усієї душі зичимо Вам невичерпної енергії і оптимізму, душевного тепла і сімейного затишку, достатку і благополуччя. Нехай у Ваших задумах і справах завжди буде мудрість, а в серці – добре і сонячно від людської поваги.
  Із рубіновим весіллям!
17 червня виповнюється 40 років, як стали на весільний рушник наші дорогі, добрі, турботливі, найкращі у світі батьки, дідусь і бабуся, шановні свати Віктор Васильович і Світлана Михайлівна КРАВЧУКИ з Сумівки.
Минає сорок літ, як молоді й щасливі Ви свої долі у одну сплели, І, об’єднавшись на життєвій ниві, Ви лебедину вірність зберегли.
Дітей ростили в дружбі і любові, Навчали мудрому і берегли від бід.
Ми вам бажаєм щиро при здоров’ї Прожити в парі ще півсотню літ!
З любов’ю, вдячністю та повагою – діти, онуки, свати.
  Коханого, любого чоловіка, турботливого батька, сина, дідуся Петра Івановича ТРАЧУКА (17.06) з Берізок-Бершадських сердечно та щиро вітаємо з 50-річчям.
Бажаємо здоров’я, добра і довголіття, Хай вистачить щастя на ціле століття.
Хай скрізь буде лад – на роботі, в сім’ї, І радість на серці, і хліб на столі.
Спасибі за ласку, за вічну турботу, За чуйність, гостинність, невтомну роботу.
Багатий душею, меткий, роботящий, Живи, наш рідний, бо ти в нас найкращий!
Хай люди шанують, повагу дарують, Злагода й мир у житті хай панують.
Хай радісно в серці весна процвітає, А Матінка Божа на крилах тримає.
Господь хай дарує надію й тепло На многії літа, на радість й добро!
З любов’ю і повагою – дружина Валентина, син Віталій з дружиною Вікторією, донька Ольга з чоловіком Вовою, батько Іван, внучок Євгеній та вся велика родина.
  17 червня святкує 50-річний ювілей наша дорога людина – лагідна, турботлива дочка, люба невістка Валентина Анатоліївна МАТУШЕВСЬКА з Бершаді.
Щиро вітаємо її та бажаємо всього найкращого.
Нехай душа ніколи не старіє, У домі будуть завжди хліб і сіль, Своїм теплом тебе хай сонце гріє, Повага й шана линуть звідусіль.
Троянди зів’януть колись на морозі, А ти щоб цвіла і цвіла.
З очей щоб ніколи не капали сльози, Щоб здоровою завжди була!
З любов’ю і повагою – тато Толя з дружиною Лєною, мама Галя, брат Сергій з дружиною Катею, друзі та сусіди.
Лагідну, турботливу, найкращу у світі дружину, матусю, бабусю Марію Іванівну КАРАТНЮК (15.06) із Війтівки щиро вітаємо з гарним ювілеєм.
Слова шукаємо для тебе найтепліші, Щоб висловить любов, та важко їх знайти.
Для нас ти завжди є найкраща, наймиліша, І буде завжди так, допоки з нами ти!
Ми хочемо тобі в цей день подарувати Всіх квітів аромат і всіх сердець тепло, Щоб втома не могла ніяк тебе здолати, Щоб щастя із тобою завжди в парі йшло!
З повагою та любов’ю – чоловік, діти Саша, Вітя, Таня, Галя, Юля, онуки Володя, Віта, Міша, Тоня, Максим.
  Від щирих сердець шлемо найкращі, найтепліші слова вітань з нагоди 45-річчя дорогому, доброму, турботливому чоловіку, батьку, сину, зятю Анатолію Григоровичу РУДЕНКУ (18.06) з Бершаді.
З роси і з води на добру сотню літ Людського щастя, благ земних по вінця, Здоров’я шлем міцного, мов граніт, Щоб теплих весен сонячні промінця Будили в серці ніжні почуття.
Щоб не торкалась скронь зими пороша, Щоб ти пройшов через усе життя Таким, як є – коханим і хорошим!
З любов’ю та повагою – дружина, діти, батьки та вся родина.
  Любого, милого, найдорожчого у світі синочка та онука Ярослава Петровича БЕВЗЮКА (15.06) з Поташні сердечно вітаємо з 15-річчям.
Такий син – це просто диво, Все складається щасливо.
Дарує втіху і розраду, міцну опору та пораду.
Розумний, чуйний і вродливий, Будь, синочку, радісний, щасливий.
Найперше, бажаємо тобі в це свято Здоров’я і радості багато-багато, Щоб в школі, вдома, серед друзів Ти відчував і ласку, і тепло, Щоб на життєвім виднокрузі Похмурих днів ніколи не було.
Роби добро, а зла ніде, нікому, І куди б не пролягала твоя путь, Не забувай батьків і свого дому, Адже тебе так люблять тут і завжди ждуть!
З любов’ю – мама, тато, бабка Мотя.
  17 червня зустрічає своє 18-річчя ніжна, мила, найдорожча у світі онучка, племінниця, сестричка Олена Анатоліївна БЕВЗ із Баланівки.
Сердечно вітаємо її та бажаємо всього найкращого.
У цей день святковий і прекрасний Хай небо сміється тобі голубе, Хай щастя дорогу трояндами встелить, І промені сонця цілують тебе.
Хай тобі, люба, життя буде світлим, Хай роки любистком пахучим цвітуть, Земних тобі радощів, щастя довіку, Хай тебе люблять, шанують і ждуть!
З любов’ю – бабка Люба, дядьки Вітя і Саша, сестричка Яна, бабка Зіна.


Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
11 фото   
<b>Літо</b><br />
3 фото   
<b>Проводи до лав Збройних Сил України</b><br />29 вересня в Бершадській дитячій музичній школі ім. Р. Скалецького відбулися урочисті проводи юнаків до лав Збройних...
21 фото   
<b>Ожеледь. Зима прийшла з сюрпризом</b><br />
2 фото   
<b>ЯЛАНЕЦЬ</b><br />
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Яланець
Гладуш Костянтин Ананьович (1912) 1912 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 22.12.42. Похов. с. Красна Зоря, Боківський р-н, Ростовська обл.

З історії Бершаді
Характерною є історія заводу металовиробів, у якій немов відбито шлях розвитку економіки міста. Перед революцією в заштатному містечку існувало понад двісті дрібних майстерень, продукція яких реалізовувалась через подібні ж дрібні крамнички. В радянський час ремісники об'єдналися в артілі, які в роки семирічки переросли в сучасний завод металовиробів. У 1971 році асортимент підприємства... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Вітання тижня - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення