Fridge magnet wooden gears

Літературна Бершадь

 Учітесь, читайте...

Учітесь, читайте...


'Учітесь, читайте. І чужому научайтесь, й свого не цурайтесь' Т. Г. Шевченко.Все шкільне життя мрієш стати великою людиною. Хочеться бути схожим на когось з директорів, начальників, або звичайну вчительку, яку всі поважають, про яку пишуть, і яку не забувають. Але не всі ми повз мрії стараємось досконало вивчити уроки. Адже шлях до чогось великого починається з тернів першого класу. Коли хочеш... читати далі ...»

 Незрівнянний світ краси

Незрівнянний світ краси


Юність смерек, мов незрівнянний світ краси, Черемош хвилями пісню награє. Ватри горять на полонині, ніби цвіт, Мрія, і радість, і щастя в них моє. em('/upload/swf/audiomini.swf','soundFile=http://www.roduna.org/wp-content/uploads/mp3/21.mp3&loop1=yes&loader1=0xF3C434&leftbg1=0xF3C434&rightbg1=0xFAA62D&rightbghover1=0xFE9028&slider1=0xFF6000&bg1=0xC0C0C0','','290','24'); Приспів: А... читати далі ...»


 Мама

Мама


Якщо сонце у небі співає, Якщо місяць всі зорі збира, Якщо небо зірницями сяє, То матуся – скарбниця добра. Якщо пісня пташина лунає, Я із піснею тою зіллюсь, Якщо зірка всі болі знімає – Я до мами, мов квітка, горнусь.   Якщо море несе свої хвилі, В океанах – безмежжя води, То матуся без стилю і в стилі Найпрекрасніша в світі завжди! З Днем... читати далі ...»

 Зупиніть планету

Зупиніть планету


Плането, зупинись! – Це мій вокзал, нарешті. На гальма натисніть – прийшла моя пора. Нехай звільнюсь тепер з полону, мов з арешту, Від косої брехні і криводухих зрад. Тут від холодних злив одне в’язке болото І все мирське життя – погорда, розкіш, тлін. А сто шляхів було, сто нарисів в блокноті, А світ мені тепер поставив сто замків.   Та не стомлюся ще казати... читати далі ...»

 ІНТЕРЕСИ

ІНТЕРЕСИ


«Ой, мамо, купіть мені ту — Біленьку, як в бабки Марії. Я буду її годувати, Нехай на балконі живе. Дивіться, яке в неї пір’я! Який в неї гребінь красивий! Я так вже люблю її, мамо! Ми з нею подружим... Купіть!!» «Та що за химера, дитино? У місті — і курку... Одначе, Візьмімо, Іване. Ще тиждень — І свято, — якраз холодець».

 Сонячний зайчик

Сонячний зайчик


 Сонячний зайчик стриб-стриб по кімнаті, весело Галі і весело Наті, — зайчика того ловили-ловили, і... лиш однесеньку чашку розбили.

 Кохаю

Кохаю


Кохаю тебе мій коханий, Кохаю у сні й наяву, Кохаю від ночі й до рання Тобою одним я живу. Нехай ти про мене забувся, Нехай пролетіли роки, Але моя пам’ять не згасне, Для мене ти в світі один. читати далі ...»

 Краю Бершадський

Краю Бершадський


Я люблю тебе, краю Бершадський Рідна серцю моя сторона Як почую бува десь зненацька Десь про Бершадь, аж дух завмира. Так і хочеться добре почутиПро свій край від далеких людейІ сказать, з гордістю посміхнутисьЩо із тих я бершадських земель.Я люблю тихі весни подільськіКоли шумно стає у містахКоли квіти цвітуть. Й по-вкраїнськиПахне хліб у сільських хатах.Теплим літнім сонячним ранкомПо... читати далі ...»

 Долю не вибирають

Долю не вибирають


Коли білі сніги починають стрімко бігти тендітними струмочками, а у сонних лісах пробиваються ніжні підсніжники, ми перші беззахисні квіти приносимо у школу, щоб поставити на вчительський стіл. Білі тендітні голівки ніжно схилились з невеликого стаканчика на скатертину вчительського стола між книжками, і в класі пахне весною. Весна вже є, вона війнула першим подихом квітів, першими розталими...

 Моя земля

Моя земля


 Розкинулись луки, радіють поля, Моя Україна – дорога нам земля. Тут ниви широкі, квітучі долини, Усіх зачаровує пісня пташини. На зиму у вирій летять журавлі І жалібний спів залишають мені. Й стискається серце від болю й жалю, Що вони покидають землю мою.   Але на весні я їх знову побачу Сміючись, від радості навіть заплачу. І знов закурличуть вони без... читати далі ...»

Сторінки:
10 9 8 7 6 5 4 3 2 1Останні новини
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Твори відомих письменників Бершадщини і початківців. Знай Бершадь
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення