Fridge magnet wooden gears

Літературна Бершадь

 Я ПОВЕРНУВСЯ

Я ПОВЕРНУВСЯ


Дорога хатина, де живе родина. (З народного) Здрастуй, моя хато! Живи довго-довго і прости мені, що любов до тебе випробувана розлукою. Я вже повернувся. Наніс у світлицю пахощів чужих країн, і зараз душа моя вітається зі знайомими кутками, з речами, зі шпаринами-щілинками та з маленькими обновами, що впадають у вічі. А хата обступає мене рідною ласкою, гомонить минувшиною і знімає з моїх... читати далі ...»

 ПАНІ ЗИМА

ПАНІ ЗИМА


Замерзло все, заковані в кайдани Стоять мовчазні широкі стави. Іде зима, немов в кожусі пані, І залишає скрізь свої сліди. Змахне рукою – крутять заметілі, Тупне ногою – сипляться сніги. Сріблиться на бровах у неї іній, Косу немов із снігу заплели. Вона холодна, але гарна пані, І щічки в неї білі та рум’яні. Неввічлива вона – мете снігами, Та дружить все-таки із... читати далі ...»


 NATURALIS

NATURALIS


Температура плюсова, спідничка — міні, і серця вихори-дива, і сміх кармінний. А пташка пурхає: злітай! І стежка пахне; і вуст очікують вуста, і сонце-знахар тобі шепоче: холод вмер, тож геть колготки, і кожна жінка відтепер — нектар солодкий...

 На веселій вулиці

На веселій вулиці


 На веселій вулиці жив смішливий кіт, він любив сміятися й гладити живіт. На веселій вулиці мишки несумні, від кота вітаннячко принесли мені. Я кота смішливого в гості запрошу, накуплю морозива, «Живчиком» вгощу. Буде кіт обідати, — скаже: «Смакота». Дві смішинки вляжуться на його хвоста. Трошки погойдаються, — чи ж біда у тім? На веселій вулиці весело усім.

 Сон

Сон


Мені приснився сон цієї ночі, Що ніби-то пливу я у човні Й крізь марево туману бачу очі Твої, коханий, милі, дорогі. Я зупинилась, опустила весла,І стала приглядатися тудиДе ти стояв, і зовсім, так, не весело…Благав; 'Кохана йди…' читати далі ...»

 Літо

Літо


Знову літо пахне пишним цвітом І в росі купається трава Це прийшла найкраща, найтепліша Любляча усіх дітей пора. Шумлять зелені трави на роздоллі, І ранками клубочиться туман Срібляться роси на пшеничнім полі Тепло і ласку дарує літо нам. читати далі ...»

 Запізніле кохання

Запізніле кохання


Мов запізніла квітка, для когось ти цвітеш, Не першу й не останню любов свою несеш. І подумки ласкаю я губи-пелюстки, І Господа благаю, прийди до мене в сни. Твої чарівні очі – немовби дві зорі, Для когось вони світять, та жаль, що не мені.   Така вже, мабуть, доля дісталася мені – З тобою зустрічатись таємно і у сні. Уже дорослі діти, онуки – школярі,... читати далі ...»

 СОНЯЧНО

СОНЯЧНО


Пальцем проткнула грунт, кинула туди зернятко, і – під вікном розцвів соняшник! А від нього – навіть не нахмариться, як спохмурніє все, – на подвір’ї сонячно-сонячно, і душа купається в теплому золоті. От що значить добрий слід людини!

 Кохання у грилі

Кохання у грилі


У Ялті на пляжі — пивце й помідор і парочки на променаді. У Ялті на пляжі — веселий мінор, бо наші фінанси на спаді. Коханий, морозива хочу, і край, та ще до ковбаски — кагору... А ти мені кажеш: «Фігуру тримай, купайся — й дивися на гори». У Ялті на пляжі — принад і спокус, і плоть моя аж умліває. А серце у тебе холодне, як брус, — мене за...

 Сміливці

Сміливці


 Чим горобчики гордяться? Тим, що кішки не бояться. Кішка: — Няв! Горобчик — пурх!! От і весь козацький дух.

Сторінки:
10 9 8 7 6 5 4 3 2 1Останні новини
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Твори відомих письменників Бершадщини і початківців. Знай Бершадь
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення