Fridge magnet wooden gears

Яланець в новинах

 Вітання тижня

Вітання тижня

27 Лютого 2013, 22:35 / Привітання / Бершадь / Флорино / Яланець

Бершадська райдержадміністрація та районна рада щиро вітають із ювілеєм заступника начальника управління економіки райдержадміністрації Валентина Володимировича РУСНАЧЕНКА (12.02) Зичимо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, окриленого настрою, щастя і добра всій родині. Нехай Вам повсякчас таланить на однодумців, колег, доброзичливих, порядних людей, які привноситимуть у Ваше життя... читати далі ...»

 Повідомлення про наміри

Повідомлення про наміри

27 Лютого 2013, 22:34 / Оголошення / Бершадь / Яланець

Товариство з обмеженою відповідальністю «Яланецьке» (ТОВ «Яланецьке», проммайданчик №1), зареєстроване та розташоване за адресою: 24460, Бершадський р-н, с. Яланець, вул. Жовтнева, 56, повідомляє про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря. Термін дії дозволу – 5 років. Річний обсяг виробництва ТОВ «Яланецьке» виражається у випуску сільськогосподарської... читати далі ...»


 Повідомлення про наміри

Повідомлення про наміри

27 Лютого 2013, 22:34 / Оголошення / Бершадь / Яланець

Товариство з обмеженою відповідальністю «Яланецьке» (ТОВ «Яланецьке», проммайданчик №2), зареєстроване та розташоване за адресою: 24460, Бершадський р-н, с. Яланець, вул. Пушкіна, повідомляє про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря. Термін дії дозволу – 5 років. Річний обсяг виробництва ТОВ «Яланецьке» виражається у випуску сільськогосподарської продукції і... читати далі ...»

 Пріоритет – роботі з дітьми та молоддю

Пріоритет – роботі з дітьми та молоддю


Минулого тижня відбулось розширене засідання ради при відділі культури та туризму райдержадміністрації (на знімку), в якому взяв участь заступник голови районної ради В.С. Бондаренко. З доповіддю «Про підсумки організаційно-творчої та фінансово-господарської діяльності закладів культури та туризму в 2012 році та завдання на 2013 рік» виступила начальник відділу культури і туризму РДА Н.М.... читати далі ...»

 Яланець, та не той

Яланець, та не той

12 Лютого 2013, 09:00 / Нам пишуть / Бершадь / Яланець

Ми, жителі села Яланця Бершадського району, стурбовані поданою інформацією в статті «Опозиція у Бершаді підтримала Олексія Порошенка», надрукованій в нашій районній газеті «Бершадський край» 6 лютого цього року. Не будемо стверджувати про виділення 300 тисяч гривень на розвиток інших сіл та освітлення вулиць сіл району, реконструйованих ФАПів, будинків культури, дитячих садочків, як зазначено в... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №7 шлють теплі слова вітань з нагоди днів народжень листоношам Ганні Андріївні ЯЗВИНЮК (12.02) з Шляхової, Валентині Олександрівні ФАРТУШНЯК (17.02) з Джулинки, Марії Іванівні ВЕРХОЛЮК (19.02) з Війтівки, Олені Іванівні ПЕРЕВЕРТНЮК (21.02) з Бершаді. Прийміть вітання найщиріші наші І побажання в цей святковий день. Щоб... читати далі ...»

 Центрі уваги – актуальні питання

Центрі уваги – актуальні питання

11 Лютого 2013, 09:00 / Нове в роботі / Бершадь / Лісниче / Поташня / Устя / Яланець

Минулої п’ятниці перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Оркуш провів традиційне щомісячне семінарське заняття з міським, сільськими головами та секретарями рад, на якому розглянуто ряд актуальних питань забезпечення ефективної діяльності територіальних громад. Про роботу виконавчого комітету місцевої ради в умовах дії наказу МВС України №1077 від 22.11.2012 року «Про затвердження... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Колектив редакції газети «Бершадський край», первинна організація Національної спілки журналістів України щиро та сердечно вітають з ювілеєм колишнього відповідального секретаря райгазети, шановну Марію Христофорівну СОКОВУ (2.02) Від усього серця зичимо Вам міцного здоров'я на довгі роки, всього доброго і світлого. Хай Вас обминають болі й тривоги, хай довгою буде життєва дорога. Чистого неба... читати далі ...»

На знімку (зліва направо): водії спецавтомобілів П.Т. Омельченко, О.Ю. Полуденко та І.І. Мазуренко. Фото Руслана БАЙДАЛЮКА. Надійнішою стає сімейна медицина

Надійнішою стає сімейна медицина

3 Лютого 2013, 19:21 / В громадах / Бершадь / Лісниче / Яланець

На сьогодні в комунальній установі «Бершадсь кий районний центр первинної медико-санітарної допомоги» вже двадцять один автомобіль. Нещодавно її парк поповнився ще двома – китайського виробництва. Обслуговуватимуть вони Бершадь, Бирлівку, Яланець, Велику Киріївку, Поташню. Крім цих машин, Бершадська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини має отримати (тендер область вже виграла) ще... читати далі ...»

На знімках: голова районної ради М.Г. Бурлака (у центрі) і перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Оркуш вручають грамоту вчителю історію та правознавства Яланецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, депутату районної ради В.П. Морозу; ветеран педагогічної праці, заслужений працівник освіти України М.І. Джужук читає «Тарасову ніч» Т.Г. Шевченка. Фото автора. Символ консолідації суспільства

Символ консолідації суспільства

28 Січня 2013, 09:00 / Заходи / Бирлівка / Яланець

На Бершадщині урочисто відзначили День Соборності та Свободи України З нагоди величного свята у вівторок в актовому залі дитячої музичної школи імені Р.А. Скалецького відбулося зібрання, в якому взяли участь керівники району та міста, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, трудових колективів та громадськості. З вітальними словами до присутніх зверталися голова... читати далі ...»

 Співає «Обрій»

Співає «Обрій»

27 Січня 2013, 09:00 / Світ захоплень / Яланець

Не так часто можна побачити на сцені суто чоловічий вокальний колектив – глядачі дійсно звикли чути гарні українські пісні здебільшого у виконанні жіночих ансамблів. Але якого неповторного оригінального мелодійного звучання надають пісням чоловіки! Тож не дивно, що народний вокальний аматорський чоловічий ансамбль «Обрій» (на знімку) Яланецького сільського будинку культури має надзвичайний... читати далі ...»

 Конкурс знавців мови і літератури

Конкурс знавців мови і літератури

27 Січня 2013, 09:00 / Освіта і наука / Бершадь / Поташня / Яланець

Нещодавно відбувся ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, в якому взяли участь 56 учнів із 33 загальноосвітніх шкіл району. Конкурс пройшов на належному організаційному рівні. Відповідні умови для його проведення створила дирекція Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1. Перед його початком було організовано концерт за участю... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Вітаємо з днем народження нашого дорогого батька, дідуся і прадідуся Пилипа Харитоновича ТАТУСЯКА! Ваші життєві роки – це шлях випробувань, через які пройшло Ваше покоління. Це гарт серця і душі, який навчив людяності і любові – вони Вам досі додають життєвих сил. Спасибі за добро, за Вашу мудрість, яка нам так потрібна. Бажаємо здоров’я, бадьорості і енергії. Будьте щасливі й не старійте... читати далі ...»

 Об’єднала різдвяна колядка

Об’єднала різдвяна колядка

26 Січня 2013, 13:04 / Освіта і наука / Яланець

Нетрадиційним та цікавим було проведення засідання січневого районного методичного об’єднання вчителів художньо-естетичного циклу на базі Бершадської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (на знімку). Зазвичай, такі зібрання допомагають вирішити різні проблемні питання у педагогічній діяльності, поділитися творчими напрацюваннями та досягненнями. Ця зустріч виявилась справжнім творчим... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня

26 Січня 2013, 12:30 / Привітання / Крушинівка / Устя / Яланець

Колектив ТОВ «Джулинське ХПП» сердечно вітає з 60річним ювілеєм головного механіка товариства, шановного Миколу Михайловича ЧАЙКУ (19.01) Нехай сьогодні наші привітання У серці Вашому залишать добрий слід, Отож прийміть найкращі побажання Здоров’я й щастя на багато літ. Хай кожен день приносить тільки щастя, Робота – насолоду і наснагу. Бажаємо постійно відчувати Любов і ласку, шану і... читати далі ...»

Сторінки:
18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8Новини села Яланець всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Яланець. Новини села Яланця, фото. Все про Яланець
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення