Fridge magnet wooden gears

Яланець в новинах

 Іполит Зборовський - патріот і подвижник

Іполит Зборовський - патріот і подвижник

1 Червня 2014, 09:00 / Персоналії / Бершадь / Яланець

Минулого тижня в читальному залі районної бібліотеки відбулася знакова подія – презентація книги «Іполит Зборовський (1875-1937). На перехресті двох епох», яка щойно вийшла із друку. Автор монографічного дослідження – кандидат історичних наук, заступник директора Вінницької філії Центру дослідження історії Поділля Інституту історії України НАН України при Кам’янець-Подільському національному... читати далі ...»

 "Поки буде мати на землі"

"Поки буде мати на землі"

31 Травня 2014, 09:00 / Заходи / Яланець

– під таким гаслом було проведено свято в Яланецькій сільській бібліотеці. Його організатори – завідуюча бібліотекою К.П. Бабій та фахівець із соціальної роботи Бершадського РЦ СССДМ Л.П. Десятник – запросили учнів 6 класу з класним керівником Г.І. Мазуренко. Метою свята було виховати любов, шану до матері, любов до України, навчити учнів культури поводження з мамою. Та воно перетворилося на... читати далі ...»


 Рядки з листів

Рядки з листів

31 Травня 2014, 09:00 / Нам пишуть / Джулинка / Яланець

Нещодавно педагоги дитячого садочка «Барвінок» с. Яланця провели акцію «Відвідай ветерана». Від щирого серця маленькі барвінчата вітали квітами та сувенірами ветеранів Великої Вітчизняної війни у їхніх домівках: Григорія Марковича Мазуренка, Павла Марковича Шевчука та Івана Юхимовича Мазуренка. Зі сльозами на очах ветерани пригадали та розповіли дітям про ті страшні роки і події, які довелося... читати далі ...»

 Якщо Бог дає вік, то і рокам буде лік

Якщо Бог дає вік, то і рокам буде лік

12 Травня 2014, 09:00 / Персоналії / Яланець

Іван Юхимович Мазуренко з Яланця із тих жителів села, які пережили, як він каже, радянську владу від краю до краю. Тому щодо неї має власну думку і вважає, що ніхто і нічого не зможе йому довести, щоб він її змінив. За його словами, будував її народ, але чим менше ставало людей, які її вихваляли, тим швидше вона валилася. У війну, розповідає, він був мінером. А це непроста справа. Тим більше,... читати далі ...»

 "До мене ніхто не звертався"

"До мене ніхто не звертався"

6 Квітня 2014, 08:00 / В громадах / Яланець

«Одним радість вода, а іншим – біда». Матеріал під таким заголовком було вміщено у №№26-27 «Бершадського краю». У ньому йшлося про проблеми вулиці Шевченка у с. Яланці, зокрема про бездоріжжя. Хоч після публікації статті минули тільки вихідні, до редакції газети особисто завітав директор ТОВ «Яланецьке» Михайло БАРАБАШ. З того, про що він вів мову, читачі газети нехай зроблять висновки самі:... читати далі ...»

На знімку: у цьому ось місці, показували жителі вулиці Шевченка, коли злива, ні проїхати вже, ні пройти. Одним радість вода, іншим біда

Одним радість вода, іншим біда

29 Березня 2014, 08:16 / В громадах / Лісниче / Яланець

«Ми, жителі вулиці Шевченка, багато років просили місцеву владу, щоб нам підсипали невеликий її відрізок, де проживають молоді сім’ї з дітьми, пенсіонери. Як пройде дощ, у цьому місці хоч човном пливи, і він застрягне. А оскільки з весни до осені по ній щодня женуть ще й більше півсотні голів худоби на пасовисько, то у цьому місці ще і хоч кидай солому і міси заміс. Три роки тому насилу... читати далі ...»

 Вони - землі Яланецької слава

Вони - землі Яланецької слава

29 Березня 2014, 08:16 / Персоналії / Яланець

Травень 1945 року – рубіж закінчення найруйнівнішої в історії XX століття війни, рубіж приходу мирного життя, завойованого в жорстокій боротьбі з німецьким фашизмом і заплаченого мільйонами людських життів. Хто переступив той рубіж, ніколи його не забуде. Суворою і мудрою школою життєвого досвіду стала війна для тисяч радянських письменників. Відвага, мужність нашого народу знайшли своє... читати далі ...»

 "Шанує Тараса Бершадський край"

"Шанує Тараса Бершадський край"

27 Лютого 2014, 16:41 / Заходи / Бершадь / Баланівка / Вовчок / Джулинка / Яланець

Виставка під такою назвою відкрила цикл заходів у районному краєзнавчому музеї, присвячених 200-ій річниці з дня народження великого сина українського народу, геніального поета і самобутнього художника Тараса Григоровича Шевченка. Доля його своєю трагічністю була схожа на долю України. Але незважаючи на це, з його серця виринали вистраждані слова: «Караюсь, мучусь, але не каюсь». На презентації... читати далі ...»

 Підсумки соціальноекономічного та культурного розвитку Бершадського району за 2013 рік та перспективні напрями роботи на 2014 рік. Доповідь голови райдержадміністрації Михайла Бурлаки до звіту району

Підсумки соціальноекономічного та культурного розвитку Бершадського району за 2013 рік та перспективні напрями роботи на 2014 рік. Доповідь голови райдержадміністрації Михайла Бурлаки до звіту району


Протягом 2013 року Бершадська райдержадміністрація в тісній співпраці з районною радою та органами місцевого самоврядування, при належній взаємодії з керівниками суб’єктів господарювання активно працювала над основним пріоритетним завданням – покращенням рівня життя населення громад. Орієнтиром у системній та послідовній роботі слугували Програма економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне... читати далі ...»

 Бібліотека - ювілею кобзаря

Бібліотека - ювілею кобзаря

12 Лютого 2014, 20:26 / Заходи / Яланець

Щовесни, коли тануть сніги і на рясті засяє веселка, ми вшановуємо пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. Шевченкове слово входить в наше життя змалку: спочатку кожен з нас вбирає пісні поета з вуст матері чи старших братів і сестер, переступивши поріг школи, з допомогою вчителя. Ми торкаємося чистої і трепетної краси, чарівної простоти й дивовижної гармонії віршів Кобзаря. Указом Президента... читати далі ...»

 Ще грають у селах весільні музики

Ще грають у селах весільні музики

22 Січня 2014, 19:20 / Цікаво / Бершадь / Дяківка / Ставки / Тернівка / Яланець

У новорічну ніч в пологовогінекологічному відділенні Бершадської окружної лікарні інтенсивного лікування народилася дівчинка, батьки якої – мешканці Теплицького району. За перших двадцять днів нового року, за словами завідуючого відділенням Василя Мяснікова, було 40 новонароджених – 26 дівчаток і 14 хлопчиків. А яка демографічна ситуація на Бершадщині за минулий рік загалом? За даними відділу... читати далі ...»

 Медицина: на службі у людей

Медицина: на службі у людей


Останні три роки в медицині Бершадщини відбулися зміни в організації роботи та наданні медичної допомоги населенню. 2013 рік був особливо продуктивним у рамках нового управлінського формату, який діє на території області з початку року під егідою голови Вінницької ОДА Івана Мовчана. Напевно, ще не було в історії Бершадського району, щоб голова РДА особисто протягом року відвідав усі медичні... читати далі ...»

На знімку (зліва направо): водій оперативно-виїзної бригади Анатолій Афанасійович Зарічанський, електромонтер Роман Миколайович Фурманський, черговий диспетчер Олег Борисович Янішевський, головний інженер Річард Валерійович Жорняк, директор СО «Бершадські ЕМ» Василь Трохимович Власюк і заступник директора по енергозбуту Роман Вікторович Килівник на черговій оперативній нараді. Фото Павла КУШПЕЛИ. Працюємо на єдиний результат

Працюємо на єдиний результат


Підсумовуючи, з чим колектив підійшов до цьогорічного професійного свята, не можу не згадати, наскільки важко, через складну попередню зиму, ми розпочинали рік. У 2012-му втрати електроенергії сягали до двох мільйонів кіловат-годин. Але вже починаючи з січня, ми зуміли організувати свою роботу так, щоб працювати у нормативі технологічних втрат, що дає додаткові кошти для розвитку електричних... читати далі ...»

 Ні - вандалізму і провокаціям!

Ні - вандалізму і провокаціям!


8 грудня в місті Києві вчинено акт вандалізму: групою агресивно налаштованих молодчиків із націоналістичного групування ВО «Свобода» знесено пам’ятник В.І. Леніну.  Ми, комуністи Бершадського району, голови громадських та політичних організацій, як і більшість громадян України, жителів району, засуджуємо такі дії та висловлюємо глибоку стурбованість кризою, яка реально загрожує не тільки... читати далі ...»

 Увага, обов'язкоий технічний контроль!

Увага, обов'язкоий технічний контроль!


Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України №1201 від 16.11.2011 року передбачене щорічне проведення обов'язкового технічного контролю машинно-тракторних парків – усіх без винятку, незалежно від форм власності. Виконання вимог цієї Постанови передбачає підтримання у належному технічному стані машинно-тракторного парку та допуск до роботи тільки справної техніки. Для того, щоб організовано,... читати далі ...»

Сторінки:
14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4Новини села Яланець всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Яланець. Новини села Яланця, фото. Все про Яланець
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення