Fridge magnet wooden gears

Яланець в новинах

 Вітаємо!

Вітаємо!


Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №7 щиро вітають із днями народження – начальника ПВПЗ №55 м. Бершаді Ольгу В’ячеславівну БАНДУС (27.07), начальника ВПЗ с. Дяківки Володимира Михайловича ТВАРДІЄВИЧА (27.07) та листоношу з Тернівки Валентину Іванівну КУЗИК (26.07). Хай вам завжди посміхається доля, Несуть тільки радість з собою роки, Хай щастя,... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №7 щиро вітають із днями народження – начальника відділення поштового зв’язку с. Поташні Людмилу Іванівну ПАСІЧНИК (13.07), листонош Олену Михайлівну БАТЮК (16.07) із Голдашівки, Марію Іванівну ПІДДУБНУ (16.07) з Сумівки та листоношу по супроводу пошти Михайла Юрійовича ДМИТРИКА (14.07). Хай легко працюється, гарно... читати далі ...»


 Переможці обласного конкурсу «Кращий державний службовець»

Переможці обласного конкурсу «Кращий державний службовець»

7 Липня 2013, 23:02 / Знай наших / Яланець

Починаючи з 2009 року, представники Бершадської райдержадміністрації беруть участь в обласному конкурсі та вже вкотре стають його призерами і переможцями. Так, у 2009 році Юлія Яланецька – провідний спеціаліст управління економіки райдержадміністрації – зайняла ІІІ місце в номінації «Кращий спеціаліст», у 2010 році Людмила Салганік – начальник відділу з питань внут-рішньої політики, зв’язків з... читати далі ...»

На знімку: керівники району вручають почесну грамоту начальнику служби у справах дітей райдержадміністрації Олені Гронській. Фото автора Символ незалежності держави

Символ незалежності держави

6 Липня 2013, 14:23 / Нове в роботі / Бирлівка / Сумівка / Яланець

Україна вже сімнадцять років живе за своєю Конституцією, яка заклала підґрунтя організації і діяльності держави та формування у ній громадянського суспільства. Вона не лише Основний Закон держави, а й символ її незалежності, показник рівня демократичності. Минулого четверга в дитячій музичній школі імені Родіона Скалецького відбулися урочисті збори з нагоди 17-ої річниці Конституції та Дня... читати далі ...»

 Готуємося до жнив

Готуємося до жнив

24 Червня 2013, 09:00 / В громадах / Осіївка / Устя / Яланець

Чи не найвідповідальнішою у хліборобів є пора збирання урожаю. Про те, як готуємося до жнив, які проблеми доведеться долати при цьому, розповів нещодавно на нараді в Осіївці заступник голови райдержадміністрації В.Я. КУШПЕЛА. Підготовка до жнив – один із найвідповідальніших періодів. Адже, щоб виростити урожай, у господарствах вдаються до чималих затрат. Наприклад, у середньому по району на... читати далі ...»

 «Кожна мить – безцінна!»

«Кожна мить – безцінна!»

22 Червня 2013, 11:42 / Персоналії / Яланець

– саме такий девіз роботи медсестри Яланецької амбулаторії загальної практики – сімейної медицини Валентини Зелененької, яка вже 23 роки працює в системі охорони здоров’я. У будь-який час, у будь-яку погоду вона завжди готова прийти на допомогу односельцям. Якщо стисло, то В.М. Зелененька місію медсестри вбачає в тому, щоб зберігати й відновлювати здоров’я, запобігати захворюванням та... читати далі ...»

 100 днів – як один день

100 днів – як один день


В останній декаді травня минуло сто днів від призначення на посаду голови Бершадської райдержадміністрації Михайла Григоровича БУРЛАКИ. Це перший загальноприйнятий рубіж у діяльності влади, за яким судять про її спроможність і дієздатність. Журналісти «Бершадського краю» використали цей привід, аби поспілкуватись з керівником району про те, що за цей час вдалося зробити, а що ні. – Михайле... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Бершадська районна рада та райдержадміністрація щиро вітають з нагоди ювілею секретаря Поташнянської сільської ради Валентину Олексіївну ГРИНИК (11.06). Прийміть наші найщиріші вітання з днем народження! Зичимо Вам міцного здоров’я, щастя, довголіття, невичерп ної енергії, реалізації Ваших задумів і планів. А родинний затишок нехай допомагає Вам відчути себе завжди впевненою і щасливою. 11... читати далі ...»

 До уваги діючих членів спілки власників майнових сертифікатів колишнього КСП ім. Лесі Українки, с. Яланець!

До уваги діючих членів спілки власників майнових сертифікатів колишнього КСП ім. Лесі Українки, с. Яланець!

20 Червня 2013, 20:16 / Оголошення / Яланець

17 липня 2013 року о 12 год. 00 хв. у приміщенні будинку культури с. Яланця відбудуться збори членів спілки власників майнових сертифікатів колишнього КСП ім. Лесі Українки, с. Яланець Бершадського району Вінницької області. Вхід при наявності оригіналу майнового сертифікату. Питання порядку денного зборів: Про обрання голови та секретаря зборів; Про виділення в натурі майна... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Колектив П’ятківської сільської ради сердечно та щиро вітає з днем народження сільського голову Леоніда Андрійовича СВИСТУНА (3.06). Бажаємо здоров'я багато-багато, Хай щастя і мир лиш панують у хаті. Хай горе обходить завжди стороною, А радість приходить і ллється рікою. Хай Матінка Божа хранить від тривог, Хай многая літа дарує лиш Бог. Бажаємо довго, ще довго прожити, Щоб всіх на... читати далі ...»

На знімках: переможці та призери олімпіад і конкурсів Війтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та їхні наставники. Зорепад талантів

Зорепад талантів

2 Червня 2013, 21:22 / Заходи / Устя / Яланець

Минулого четверга на Бершадщині, за доброю традицією, урочисто вшанували переможців всеукраїнських та обласних олімпіад, конкурсів, фестивалів, спортивних змагань, а також їхніх наставників. З цієї нагоди відбулося свято «Золотий Олімп-2013», яке зібрало кращих учнів навчальних закладів. У ньому взяли участь керівники району, директори загальноосвітніх шкіл, педагоги і батьки дітей. Нинішнього... читати далі ...»

Фото Галини ГОЛИНСЬКОЇ Дивоцвіти Катерини Мураховської і не тільки

Дивоцвіти Катерини Мураховської і не тільки

2 Червня 2013, 21:17 / Освіта і наука / Осіївка / Яланець

У Бершадській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 велика увага приділяється національному вихованню, формуванню в учнів любові та інтересу до народної творчості, вивченню і збереженню етнокультурних традицій, популяризації духовного надбання національної культури. Активно сприяють цьому тижні народознавства, в рамках яких проводиться чимало цікавих заходів. – За декілька останніх років, –... читати далі ...»

 Талантами багатий край

Талантами багатий край

18 Травня 2013, 21:01 / Заходи / Флорино / Яланець

Днями відкрилася виставка мистецтва одного села, презентація якої відбулася минулого тижня у районному краєзнавчому музеї. На заході були присутні перший заступник голови райдержадміністрації Вадим Оркуш, головний спеціаліст відділу культури і туризму РДА Тетяна Тиворська, заслужений журналіст України Петро Маніленко, працівники культури району, а також учні 62-ої групи першого курсу... читати далі ...»

На знімку: на ігровому майданчику дитячого садка (зліва направо) сільський голова Катерина Василівна Патлатюк, завідуюча цією установою Галина Пилипівна Кузьмик, голова райдерж адміністрації Михайло Григорович Бурлака і майстер-золоті руки Дмитро Прокопович Ніколюк, яким дуже багато зроблено для дітей. На причини не киваймо, а вихід шукаймо

На причини не киваймо, а вихід шукаймо

18 Травня 2013, 14:53 / Нове в роботі / Яланець

Здавалося б, живемо в одній державі, області і навіть районі, а от проблеми, з якими жителі сіл звертаються до представників влади під час виїзних прийомів громадян, настільки різняться, ніби мешкаємо в абсолютно різних вимірах, кожний сам по собі. На прийом до голови райдержадміністрації М.Г. Бурлаки і голови райради М.П. Грабчака, за участю начальника районного відділу УМВС О.В. Революка,... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Бершадська районна рада та райдержадміністрація щиро вітають із 55-річним ювілеєм водія районної ради Василя Миколайовича ДЯКА (1.05). Прийміть наші найщиріші вітання з днем народження! Зичимо Вам міцного здоров’я, щастя, довголіття, невичерпної енергії, реалізації Ваших задумів і планів. А родинний затишок нехай допомагає Вам відчути себе завжди впевненим і щасливим. Редакція газети... читати далі ...»

Сторінки:
16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6Новини села Яланець всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Яланець. Новини села Яланця, фото. Все про Яланець
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення