Fridge magnet wooden gears

Яланець в новинах

 102: смертельне отруєння

102: смертельне отруєння

11 Серпня 2012, 09:00 / Гаряча лінія / Бершадь / Яланець

У Бершаді, на міській котельні, під час електрозварювальних робіт отруївся чадним газом гр. Б., 1977 року народження, житель Яланця. При виїзді швидкої допомоги лікарем було констатовано смерть. Ведеться перевірка.

На знімку (зліва направо): під час завантаження одного з розкидачів добрива Микола Федорович Побережний, Олег Анатолійович Лукашук і механізатор Петро Григорович Шевчук перевіряли, чи витримується встановлена норма внесення мінеральних добрив. Жнива вже позаду, а напруга не спадає

Жнива вже позаду, а напруга не спадає

5 Серпня 2012, 12:35 / В громадах / Яланець

Упереддень, коли готувався цей матеріал, над полями флоринського господарства ще можна було чути гул зернозбиральних комбайнів. Хоч і допізна попрацювали комбайнові екіпажі, але, домолотивши ріпак на останніх гектарах, кожний з механізаторів зітхнув з полегшенням, бо цьогорічні жнива були вже позаду. Але напруга жнивного комплексу робіт аж ніяк не спадала. Вже наступного дня обмочений ріпак не... читати далі ...»


 Урожайність

Урожайність


зернових культур ранньої групи за 2012 рік, за попередніми даними з господарств, станом на 25.07.2012 р., (цнт/га) с. Війтівка, СФГ «Новосулківське» 46,2 с. Шляхова, ТОВ «Світанок-Агросвіт» 41,4 с. Чернятка, ТОВ «Надбужжя Плюс» 41,0 с. Теофилівка, ПП «Відродження» 40,3 с. Поташня, ТОВ «Явір-Агросервіс» 39,8 с. Флорино, СП «Агро» 38,9 с. Устя, ТОВ «Устя» 38,9... читати далі ...»

 Медреформа по-бершадськи: перші результати

Медреформа по-бершадськи: перші результати

29 Липня 2012, 01:12 / Нове в роботі / Устя / Яланець

У пілотних регіонах, як відомо, проводиться експеримент з удосконалення медицини. В медичному обслуговуванні населення нашого району теж сталися зміни. Наскільки вони ефективні? Які здобутки і проблеми реформування системи охорони здоров’я на місцевому рівні? Це і було одним із головних питань порядку денного 15 сесії районної ради 6 скликання, пленарне засідання якої відбулося минулої... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №7 щиро вітають з днями народжень – начальника відділення зв’язку с. Дяківки Володимира Михайловича ТВАРДІЄВИЧА (27.07), листоношу с. Тернівки Валентину Іванівну КУЗИК (26.07) та листоношу по супроводу пошти Сергія Миколайовича ВОЛИНКІНА (23.07) Побажати хочем щастя і здоров’я, Щоб здійснились задуми, мрії щоб... читати далі ...»

 Добробут для села створює ПП «Добробут»

Добробут для села створює ПП «Добробут»

15 Липня 2012, 22:27 / В громадах / Яланець

Не даремно кажуть: як корабель назвеш, так він і попливе. Ще одним із доказів цьому є ПП «Добробут» у селі Яланці, засновник якого Олена Бідняк. Це господарство не таке вже й велике – під озимими культурами зайнято тільки двісті гектарів, на 140 з них вирощували озиму пшеницю. Такій площі на жнива вистачило б і одного комбайна «Дон-1500». Тим більше, що комбайнер В. А. Фернега та його... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Бершадська районна організація Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та ра - йонна рада ветеранів щиро вітають з 50-річним ювілеєм голову РО Української спілки ветеранів Афганістану (воїнівінтернаціоналістів) Валерія Івановича ПЛАХОТНЮКА (12.07) Зичимо, щоб здоров я Ваше множилося, щастя було великим, а життєві дороги – радісними. Хай завжди залишається з... читати далі ...»

На знімках (зліва направо): – після встановлення нових вікон поліпшився навіть фасад шко ли, стверджують А.М. Мороз, О.П. Вудвуд, В.С. Горбачевська, Г.О. Мазурен ко, В.В. Олійник, О.М. Кушнір, Д.В. Яремчук; – на шпаклюванні стін працюють Г.Т. Бондар, Я.М. Лещенко, О.С. Ніжинський; – клеють шпалери І.С. Салига, С.П. Варгоцька, І.П. Божок. Діти – на канікулах, а школа – на ремонті

Діти – на канікулах, а школа – на ремонті

9 Липня 2012, 21:25 / В громадах / Яланець

Яланецька ЗОШ І-ІІІ ст. вже багато років займає лідируючі позиції серед освітніх установ району, насамперед завдяки професійним педагогам і творчій атмосфері в колективі, який очолює досвідчений фахівець і вмілий організатор В.В. Олійник. Однак і про матеріальну базу тут ніколи не забувають, вважаючи її в числі головних складових успішного навчально-виховного процесу. І хоч нині діти на... читати далі ...»

 Обережно, амброзія!

Обережно, амброзія!


Амброзія широко розповсюд же на в східних та південних областях України. На території району в останні роки виявлено вогнища бур’яну вздовж узбіччя шосейних доріг Бершадь - В. Киріївка, Війтівка - Маньківка, Яланець - Білий Камінь, земель ні ділянки Баланівської сільської ради. Батьківщина амброзії полинолистої – Північна Америка. Це – злісний карантинний бур’ян, засмічує всі... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Редакція газети «Бершадський край», первинна організація Національної спілки журналістів України сердечно вітають з днем народження шановного Петра Васильовича МАНІЛЕНКА (2.07) В цей святковий день прийміть наші найщиріші побажання. Нехай завжди повною по вінця буде Вашої душі криниця, міцним, як граніт, здоров’я, злагода в родині буде на всі прийдешні літа. Добра Вам і добробуту, людської шани... читати далі ...»

На знімку: голова районної ради М.Г. Бурлака (у центрі) разом з Кидрасівським (зліва направо) та Бирлівським сільськими головами В.І. Беником та І.Д. Прудченком, директорами Красносільської, Баланівської та Кидрасівської шкіл В.І. Рябоконь, О.О. Оструком та Н.А. Заболотною обговорюють питання оздоровлення та відпочинку дітей влітку. У центрі уваги – дошкільна освіта і оздоровлення дітей

У центрі уваги – дошкільна освіта і оздоровлення дітей


Питання розвитку дошкільної освіти, а також літнього оздоровлення дітей – в числі пріоритетних в галузі освіти і перебувають на особливому контролі у держави. Про це у вівторок мова йшла на засіданні координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради. В роботі взяли участь голова райради М.Г. Бурлака, який вів засідання, заступник голови райдержадміністрації... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня

2 Липня 2012, 22:48 / Привітання / Бершадь / Флорино / Шляхова / Яланець

24 червня виповнюється 90 років інваліду війни І групи, активному учаснику партизанського руху на Бершадщині Зінаїді Омелянівні ЩЕРБІ та 65 років її сину, воїну-афганцю, підполковнику у відставці, члену районної ради воїнів-інтернаціоналістів Валерію Михайловичу ЩЕРБІ. Рада районної організації ветеранів, спілка воїнів-афганців щиро вітають Вас, шановні захисники Вітчизни в різні роки, з цими... читати далі ...»

 Виборчі дільниці Бершадського району

Виборчі дільниці Бершадського району


Центральна виборча комісія 12 квітня прийняла Постанову №66 від 12.04.2012 “Про утворення звичайних та спеціальних виборчих дільниць на постійній основі”. Зокрема з 33 тис. 540 дільниць 32 тис. 188 є звичайними, що складає 96% від загальної кількості. Згідно з постановою ЦВК, 1 тис. 352 дільниці є спеціальними, з них 1 тис. 200 будуть утворені у лікувальних закладах і 152 – в... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Виконавчий комітет Михайлівської сільської ради щиро вітає з професійним святом – Днем медичного працівника – головного лікаря Михайлівської амбулаторії ЗПСМ Івана Григоровича ПІКУЛУ та колектив амбулаторії, а також всіх працівників і ветеранів медичної галузі сіл Михайлівки та Романівки. Ваша відданість справі, фаховий досвід, глибокі знання завжди поєднуються зі щирим співчуттям... читати далі ...»

 «Ми славу козацьку несемо в віки»

«Ми славу козацьку несемо в віки»

19 Червня 2012, 01:26 / Заходи / Яланець

Саме таку назву отримало обласне свято з нагоди 360річчя Батізької битви, яке минулої суботи відбулося в Четвертинівці Тростянецького району. В ньому взяли участь голова обласної Ради С.П. Татусяк, заступник голови облдержадміністрації Л.М. Спірідонова, начальник управління культури і туризму ОДА М.В. Скрипник, директор обласного центру народної творчості Т.О. Цвігун та перші особи козацтва... читати далі ...»

Сторінки:
21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11Новини села Яланець всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Яланець. Новини села Яланця, фото. Все про Яланець
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення