Fridge magnet wooden gears

Яланець в новинах

 Вітання тижня

Вітання тижня


Щиро вітаємо! Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №7 щиро вітають з днями народжень – начальників відділень зв’язку Валентину Петрівну ГЕНЗУР (9.06) з с. Тирлівки, Вікторію Володимирівну КОНОНЮК (12.06) з с. Серебрії, листонош Олену Несторівну ЛІЩУК (1.06) з с. Поташні, Тетяну Іванівну ПОГРЕБНЯК (4.06) з с. Війтівки, Наталію Григорівну ШЕВЧУК (5.06)... читати далі ...»

 Перший рік на посаді: старт зроблено

Перший рік на посаді: старт зроблено


18 травня минулого року Президент України Віктор Янукович призначив Олександра Снігура головою Бершадської райдержадміністрації. Сьогодні очільник району розповідає, яким був цей рік… – Олександре Федоровичу, як Ви оцінюєте здобутки району після першого року керівництва? – За цей період відбулось ряд подій, реалізовано окремі заходи, що, вважаю, якісно вплинули на... читати далі ...»


 Благоустрій - справа пріорітетна

Благоустрій - справа пріорітетна

20 Травня 2011, 10:51 / Нове в роботі / Яланець

Відповідно до розпорядження голови районної ради М.Г. Бурлаки на Бершадщині з 11 березня по 13 травня проводився двомісячник благоустрою населених пунктів, в ході якого виконувалися роботи з санітарної очистки міста і сіл, ліквідації стихійних сміттєзвалищ, облаштування та очистки криниць і джерел, висаджування дерев, квітів, багаторічних трав, вапнування бордюрів тротуарів, розбивки клумб,... читати далі ...»

 Книга - кращий друг!

Книга - кращий друг!

11 Травня 2011, 09:00 / Нам пишуть / Яланець

З метою кращого поповнення фондів бібліотек у районі проводиться акція «Подаруй бібліотеці нову книгу». Проводиться вона і у сільській бібліотеці Яланця, де на видному місці встановлено поличку з книгами, подарованими читачами. На Різдвяні свята до бібліотеки завітало подружжя Олександра та Лідії Гончарів, які вже понад 20 років проживають у Києві. Стежку до рідного Яланця не забувають, так як... читати далі ...»

На знімку: пригощаючи водою з криниці Мураховського, Дмитро Васильович Продан ділився планами, що і в цьому році мають намір з хлопцями багато біля неї зробити. Фото Руслана БАЙДАЛЮКА. Не брудни криниці, бо захочеш водиці

Не брудни криниці, бо захочеш водиці

29 Квітня 2011, 09:00 / Актуально / Бершадь / Яланець

пригадалася чомусь ця народна мудрість, як тільки взявся за написання даного матеріалу. Адже щовесни темою номер один стає благоустрій населених пунктів, тож як можна було про неї забути. Чи не найбільше тепер кивають усі на те, що негаразди у цьому плані здебільшого через безгрошів’я. Але колись люди теж не були багатшими, а от порядок їм все-таки вдавалося підтримувати, в тому числі і біля... читати далі ...»

На знімку: організатори та учасники змагань. Кубок пам’яті воїна-інтернаціоналіста Віктора Кушніра

Кубок пам’яті воїна-інтернаціоналіста Віктора Кушніра


Давно закінчилась і стала історією афганська війна. Пам’ятають далекий «Афган» і наші земляки-лісничани: Володимир Федорович Рудь, Сергій Васильович Гаврилюк, Петро Дмитрович Нагерняк. Із болем у душі вони розповідають про чужий край, що забрав життя їхніх друзів. Не повернувся з афганської війни і Віктор Васильович Кушнір – рядовий, водій. 11 серпня 1982 року мотострілецька рота, в... читати далі ...»

 У Яланці вийшли на дорогу

У Яланці вийшли на дорогу

29 Квітня 2011, 09:00 / В громадах / Яланець

Людно було у минулий четвер на шляху з райцентру до Яланця. На рівні з усіма на його упорядкуванні працювали і сільський голова К.В. Патлатюк, і директор місцевого сільгосптовариства М.І. Барабаш, і директор школи В.В. Олійник. Як висловилася Катерина Василівна, сьогоднішній день довкілля проводився посправжньому, на благоустрої було зайнято більше п’ятидесяти працюючих – зі школи,... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Сердечно вітаємо з днем народження нашу дорогу подругу Олену Іванівну ШИНДЕР (21.04) з Малої Киріївки. Нехай у твоєму домі щастя буде І сил приплив, немов потоки рік, Нехай життя цвіте і поважають люди, І довгим, як століття, буде вік. Нехай добро щоднини прибуває, Як струмінь чистої води, Хай зло далекими стежками обминає, А радість поруч буде назавжди! З повагою та шаною сім’я Білодіда... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №8 щиро вітають з днями народжень листонош Наталію Миколаївну ПАЛАМАРЧУК (14.04) з с. Чернятки, Ірину Вікторівну РАВУЛУ (22.04) з с. Шляхової, Тетяну Павлівну РОМАНЧЕНКО (25.04) з с. Тернівки, Галину Вікторівну ШЕВЧУК (28.04) з с. Маньківки. Бажаєм здоров'я від чистих джерел, А щастя від власної долі, Щоб довго й щасливо... читати далі ...»

На знімку (зліва направо): на посадці саджанців лісник обходу Юрій Павлович Кушнір, класний керівник дев’ятого класу Яланецької школи Олена Артемівна Варварина і головний лісничий райагролісу Володимир Іванович Мочульський. Фото Руслана БАЙДАЛЮКА. Садили ліс прямо з коліс

Садили ліс прямо з коліс


Працівники Бершадського райагролісу, як і учні та вчителі Яланецької школи, на ділі доводять, що посадка лісу – справа благородна. Хоч дорога в яругу була надто крутою, ще здаля почули гомін школярів, що линув з урочища Воронюкове, як його називають у Яланці. Виявляється, тут, неподалік річки Дохно, пустував цілий гектар непридатної через надмірну зволоженість землі, на якій навіть... читати далі ...»

 7 квітня - Всесвітній день здоров'я

7 квітня - Всесвітній день здоров'я

6 Квітня 2011, 09:00 / Актуально / Устя / Яланець

Кожен з нас не на словах знає про реальний стан медичної галузі України. Всім зрозуміло: важкі в дечому непопулярні кроки реформування медичної галузі сьогодні – це здоров’я нашої нації завтра. Реформування медичної галузі в Україні назрівало давно. Рівень надання медичної допомоги населенню потребує значного покращення та удосконалення. Як відомо, Вінниччина та ще дві області України... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Найщиріші привітання нашим ювілярам! Президія районної організації ветеранів війни та праці щиро вітає з 80-річчям ветерана праці, голову Яланецької ветеранської сільської організації Петра Харитоновича ПАЛАМАРЧУКА (25.03) Ви є беззмінним керівником великої громади ветеранів. Користуєтеся великим авторитетом серед односельчан. З Вас беруть приклад доброти, працелюбності та виховання в дусі... читати далі ...»

 Від кризи до стабілізації та поступу економіки

Від кризи до стабілізації та поступу економіки


Минулої п’ятниці відбулося засідання колегії райдержадміністрації, на якій було розглянуто ряд важливих питань. В роботі взяли участь голова райдержадміністрації О.Ф. Снігур, голова районної ради М.Г. Бурлака, їхні заступники, голови постійних комісій райради, міський та сільські голови, керівники структурних підрозділів РДА та її апарату, територіальних органів центральних міністерств та... читати далі ...»

 З власниками паїв треба рахуватися

З власниками паїв треба рахуватися

24 Березня 2011, 09:00 / В громадах / Яланець

Входження інвестора в те чи інше господарство завжди сприймається громадою неоднозначно. Останнім часом, наприклад, окремі з керівників у районі передали корпоративні права на право власності тій чи іншій компанії, яка виступає в ролі інвестора. Якщо раніше це робилося відкрито для власників майнових і земельних паїв, то у Яланці вони нібито аж нинішньої весни дізналися, що корпоративні права... читати далі ...»

 Ініціаторами стали одноосібники

Ініціаторами стали одноосібники

24 Березня 2011, 09:00 / В громадах / Поташня / Яланець

Днями при Поташнянській сільській раді відбулася зустріч односельчан-одноосібників. Малою батьківщиною називають своє село молоді трудівники полів, корінні жителі села Поташні П.Д. Мальський, Д.М. Цимбал, С.А. Овсянніков, М.М. Небилюк, М.І. Корпан, В.Г. Стефанчук, А.Н. Яланецький, І.М. Тупиця, В.В. Тупиця, І.Ф. Пасічник, А.І. Блонський. Важко сказати, чи то потреба, чи просто поклик душі, а... читати далі ...»

Сторінки:
26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16Новини села Яланець всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Яланець. Новини села Яланця, фото. Все про Яланець
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення