Вітання тижня

 • Подобається0Не подобається
 • 13 Квітня 2011, 21:49

Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №8 щиро вітають з днями народжень листонош Наталію Миколаївну ПАЛАМАРЧУК (14.04) з с. Чернятки, Ірину Вікторівну РАВУЛУ (22.04) з с. Шляхової, Тетяну Павлівну РОМАНЧЕНКО (25.04) з с. Тернівки, Галину Вікторівну ШЕВЧУК (28.04) з с. Маньківки. Бажаєм здоров'я від чистих джерел, А щастя від власної долі, Щоб довго й щасливо в достатку жилось, Щоб горя не знали ніколи.

Турботливу, лагідну, найкращу у світі маму і бабусю Галину Савелівну КИРИЛЮК (12.04) з Бершаді сердечно вітаємо з гарним ювілеєм.
Мамо рідненька, голубко єдина, Спасибі за щедрість й турботу про нас, За руки Ваші, що не знають спочинку, Готові на поміч прийти повсякчас.
Бажаємо міцного здоров’я, мирного неба, Хай сонечко ясне Вам силу дає, А сива зозуля сто літ накує.
Хай щастям і сміхом повниться дім, За Вашу турботу низький Вам уклін.
З любов’ю та повагою сини Ігор, Саша, невістки Наташа і Наташа, онуки Міша і Влад.

Від щирого серця шлемо найтепліші слова вітань з нагоди гарного ювілею дорогій, любій сестрі Галині Савелівні КИРИЛЮК з Бершаді.
Всю доброту, яка ще є на світі, Всю радість, що живе поміж людей, До ніг тобі прихиляємо сьогодні, Віншуючи твій ювілей.
Нехай тобі щасливо живеться, Нехай лиш достаток у домі ведеться.
Хай доля дарує довгого віку, Щоб добро і здоров'я ти мала без ліку.
З любов’ю і шаною сестра Женя з чоловіком Анатолієм, сестра Зоя з чоловіком Володимиром.

Щиро та сердечно вітаємо з гарним ювілеєм нашу добру, любу тьотю Галину Савелівну КИРИЛЮК з Бершаді.
День щасливий у Вас нині, Добрий, щедрий і радісний день.
Маєте відраду у родині І повагу поміж багатьох людей.
Радість і щастя хай ллються рікою, Щоб Ви не стрічались ніколи з журбою.
Хай радісна посмішка сяє на вустах, І смутку ніколи не буде в очах.
З повагою та шаною сім’ї Долайчуків з Бершаді, Журавкових з Києва.
Адміністрація, колектив ПрАТ «Бершадський комбінат» шлють сердечні, теплі слова вітань з нагоди ювілею заступнику головного бухгалтера Валентині Леонтіївні ШАРКО Прийміть вітання найщиріші наші І побажання в цей святковий день.
Щоб від життя Ви мали лиш удачі, Повагу й шану – від людей.
Хай радість і сонце заглянуть у віконце, Відчиняться двері для щастя й тепла, Хай сили прибудуть, здоров’я міцного На довгі, щасливі і щедрі літа.

Найніжніші, найтепліші слова вітань, що йдуть від наших сердець, шлемо з нагоди дня Ангела (5.04) та 60-річного ювілею – рідній, дорогій, милій Лідії Трохимівні ВІЗНЮК (13.04) з Бершаді.
Із гарною датою щиро вітаємо, Добра, довголіття, удачі бажаємо.
Хай скрізь буде лад: на роботі, в сім’ї, І радість на серці, і хліб на столі.
Хай легко працюється, гарно живеться, Все множиться, вміється і удається.
Хай Бог милосердний з високого неба Дарує Вам усе, чого треба, А Матінка Божа – цариця свята – Дарує Вам щасливі і довгі літа.
З любов’ю, вдячністю і ніжністю син Олексій з невісткою Людмилою, онук Саша, син Сергій, сім’ї Тємєтєвих, Парполітів, Петришиних, усі рідні та друзі.

Батьки та учні 8 «Б» класу Джулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів шлють найкращі, найтепліші слова вітань і побажань з нагоди дня народження класному керівнику Тетяні Марківні ОЛЕКСІЙ (10.04) Нехай дарує Вам життя завжди лише казкові миті За Ваші вчинки, почуття, за серце, що віддали дітям.
Бажаємо натхнення, віри, щоб йшли спокійно Ваші дні, А Ви завжди були щасливі, без тіні смутку на чолі.
Хай вдячність учнів зігріває, не гасне віра в чудеса, І Вас ніколи не лишають здоров’я, сила і краса!

Ніжну, милу, любу онучку, племінницю, сестричку Юлю Василівну ЖОРНЯК (12.04) з Яланця сердечно вітаємо з 16-річчям.
Не хай у те бе все прек рас ним бу де, Щоб квіт ло щас тям все твоє жит тя, Щоб по ва жа ли зав жди те бе лю ди Й ко хан ня не зга са ло по чут тя.
То бі най кра щі в сві ті по ба жан ня: В дос тат ку і здо ров'ї вік про жить, Не хай здій снять ся всі твої ба жан ня, І хай Гос подь те бе бла гос ло вить.
З любов’ю дідусь Толя, бабуся Франя, тьотя Свєта, дядько Валерій, братики Максим і Артемчик.


Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
2 фото   
<b>Презентація книги П. Маніленка "Сузір'я бершадських талантів"</b><br />Презентація літературно – мистецького альманаху «Сузір»я бершадських талантів», впорядкованого та виданого...
3 фото   
<b>Паньковецький Сергій – призер чемпіонату України</b><br />Учень Бершадської школи №1 Паньковецький Сергій в черговий раз показавши відмінні результати на республіканських...
27 фото   
<b>П'ЯТКІВКА</b><br />Вважалося, що село відоме ще з Х/ІІІ століття, а походження назви докінця не вияснене. Однак вважають, що походить...
3 фото   
<b>Ювілей школи відзначили урочисто</b><br />Минулої п’ятниці урочисто відзначили 150-річчя Дяківської школи.
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Михайлівка
Лещенко Петро Лук'янович (1917) 1917 р., українець. Кадровий. Капітан. Помер від ран 29.10.43. Похов. с. Велика Вільшанка, Васильківський р-н, Київська обл. Герой Радянського Союзу.

З історії Бершаді
Славною традицією став зв'язок з трудівниками соціалістичних ланів - вже багато років шефствує комбінат над колгоспом «Перемога» села Поташні. Серед інших бершадських підприємств, що нещодавно утворились, - райоб'єднання «Сільгосптехніки», якому на честь 50-річчя Комуністичної партії України було присвоєно звання колективу комуністичної праці. Самовіддана праця здруженого колективу об'єднання... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Вітання тижня - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення