Fridge magnet wooden gears

Яланець в новинах

 Реформування медицини: перші кроки

Реформування медицини: перші кроки

18 Березня 2011, 09:00 / Актуально / Яланець

Сьогодні, мабуть, вже ні в кого не викликає сумніву необхідність реформування системи охорони здоров’я, яка нині не забезпечує рівного безплатного доступу населення до медичних послуг і характеризується низькою їх якістю. Вінниччина, як відомо, – одна з трьох областей, в яких впроваджується пілотний проект реформування медичної галузі. Перший її етап вже стартував, адже рішенням сесії... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Щиро вітаємо! Колектив управління Пенсійного фонду у Бершадському районі сердечно та щиро вітає з гарним ювілеєм головного спеціаліста по контрольно-перевірочній роботі за нарахуванням та сплатою платежів Тетяну Павлівну РИБІНУ (18.03) Колеги і друзі від щирого серця Вам шлють привітання, як здавна ведеться. Чого забажаєте – хай у Вас буде,  Нехай і надалі шанують Вас люди. За... читати далі ...»


 Конкурс на кращий посібник для дітей

Конкурс на кращий посібник для дітей


Згідно з планом роботи районного відділу освіти райдержадміністрації на нинішній навчальний рік та з метою створення розвивального середовища для покращення організації навчально-виховного процесу у відповідності до базової програми «Я у світі», популяризації і пропаганди навчально-ігрових посібників, впровадження їх у практику роботи, протягом лютого-березня було проведено конкурс на кращий... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Щиро вітаємо! Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №8 щиро вітають з днями народжень – начальника відділення зв’язку с. Серединки Наталію Степанівну ЖУК (21.03), листонош Тетяну Данилівну СЕМЕНЮК (16.03) з с. Усті, Валентину Іванівну МАНЬКІВСЬКУ (19.03) з с. Серебрії, Оксану Михайлівну КАПІЙЧУК (20.03) з с. Шляхової, Тамару Сергіївну СИСЮК (21.03) з... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Щиро вітаємо! Бершадська райдержадміністрація та районна рада щиро вітають із ювілеєм начальника управління Державного казначейства у Бершадському районі Галину Леонідівну УСАТЮК (14.03) Бажаємо Вам як енергійній, чуйній людині та яскравій особистості міцного здоров’я, творчого натхнення, великого людського щастя, добробуту, миру і злагоди у Вашій родині. Нехай всі Ваші добрі справи... читати далі ...»

 Основний резерв - у співпраці

Основний резерв - у співпраці

11 Березня 2011, 09:00 / В громадах / Устя / Шляхова / Яланець

Про стан підготовки сільськогосподарських підприємств до проведення весняних польових робіт та ситуацію з розвитку тваринництва, перспективи співпраці з ТОВ «Укрцукорінвест» (Красносільський цукровий завод) з сільгоспвиробниками та основні напрями роботи АПК району у першому кварталі 2011 року, а також перспективи та наслідки введення в дію Закону України «Про ринок землі» йшлося днями на... читати далі ...»

 Зачарований піснею

Зачарований піснею

4 Березня 2011, 09:00 / Персоналії / Бирлівка / Яланець

Врозмаїтті талантів Бершадщини – самодіяльний композитор Родіон Скалецький, поет-філософ Василь Думанський, поетеса Наталка Поклад та десяткидесятки самодіяльних майстрів пісні, слова, яких Бог дарував талантом. В мальовничому селі Яланці в далекому 1936 році засяяла зірочка талановитого хлопчика, якого батьки назвали Іваном. Ще навчаючись у школі серце хлопця полонила мамина українська... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Ми шлем привітання, як завжди ведеться, Чого забажаєте – хай у Вас буде, Нехай і надалі шанують Вас люди. За щоб Ви не брались – удачу в усьому Хай доля приносить до Вашого дому. Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №8 щиро вітають із днями народжень листонош Ольгу Павлівну ДЗЮБЕНКО (2.03) з с. Маньківки, Марину Володимирівну... читати далі ...»

На знімку (зліва направо): завідуюча ФАПом у селі Романівці Онися Василівна Дейнега і колишній завідуючий Едуард Дмитрович Задорожний. Фото з архіву. Романівка на межі виживання

Романівка на межі виживання


Це село – звичайне. Ще десяток років тому тогочасні керманичі те і робили, що додавали до назви таких – «бригадне», «неперспективне». Ніби навмисно хотіли, щоб стало воно саме таким. Перспективною Романівка вже, мабуть, і не стане. Така доля спіткала не одне з сіл, у яких були колгоспи і радгоспи. Тоді керівникам господарств вдавалося самим вирішувати чимало сільських проблем. І... читати далі ...»

 Запрошуємо на виставку

Запрошуємо на виставку

18 Лютого 2011, 09:00 / Заходи / Яланець

У виставковій залі районного краєзнавчого музею відкрилася виставка картин самобутніх художників із села Яланця Сергія Гудзя та Івана Гладія, присвячена Дню захисника Вітчизни. Виставка діятиме з 14 лютого по 14 березня 2011 року. Всіх бажаючих запрошуємо оглянути виставку та оновлену експозицію музею.

На знімку: учнівська молодь Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1. Фото Сергія КІСИКА. В центрі уваги - учнівська молодь

В центрі уваги - учнівська молодь

16 Лютого 2011, 09:00 / Освіта і наука / Устя / Яланець

Молодіжні проблеми регулярно обговорюються на засіданнях колегії відділу освіти райдержадміністрації, нарадах, семінарах директорів, заступників з виховної роботи. Головна увага акцентується на вихованні громадянина – патріота своєї Батьківщини, готового до подальшої освіти і трудової діяльності, на вихованні поваги до національних цінностей народу, вироблення навичок здорового способу... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Бажаємо миру, добра, довголіття, Хай вистачить щастя на ціле століття. Хай скрізь буде лад: на роботі, в сім’ї, І радість на серці, і хліб на столі. Бершадська райдержадміністрація та районна рада щиро вітають з ювілеєм заступника начальника фінансовогосподарського відділу райдержадміністрації Руслану Сергіївну ГОНЧАРУК (4.02) Бажаємо Вам великого земного щастя і небесних мрій, мати... читати далі ...»

– Якби не три студенти, ніколи б не зважилися на таке господарство, як у нас, – кажуть Василь та Тетяна Гладії (на знімку зліва направо). Це підтверджує і сільський голова Катерина Василівна Патлатюк (праворуч), бо подібна ситуація у багатьох сім’ях села. Фото Руслана БАЙДАЛЮКА. "Якщо не трудитися, то не буде чим ділитися"

"Якщо не трудитися, то не буде чим ділитися"

2 Лютого 2011, 14:18 / В громадах / Яланець

Виживанню в Яланці сприяє те, що недалеко райцентр, до якого прекрасне автобусне сполучення, а також залізниця. Варто відвезти щось на ринок, і вже з’явиться якась копійка. Це теж є однією з причин, що населення тут останнім часом не тільки не зменшується, а навіть «перевалило» за дві тисячі. Торік народилося 19 дітей. Зважаючи на безробіття, чимало хто утримує худобу. Не обходиться і без... читати далі ...»

 За здоровий спосіб життя

За здоровий спосіб життя

2 Лютого 2011, 14:06 / Заходи / Поташня / Ставки / Устя / Яланець

У районі розроблена програма спартакіади працівників освіти, яка передбачає змагання з шести видів спорту протягом навчального року. Як правило, вони проходять у канікулярний час. Шашковий і шаховий турніри відбулися у Бершадській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1. Призові місця у змаганнях з шашок здобули О.О. Дьомін (міська школа №1), А.М. Демидов (Війтівська) та О.М. Гудименко (Устянська ЗОШ). У... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня

26 Січня 2011 р / Привітання / Бершадь / Джулинка / Устя / Яланець

Щиро вітаємо! Бершадська райдержадміністрація та районна рада щиро вітають з ювілеєм начальника архівного відділу райдержадміністрації Валентину Володимирівну ПЕТРОВСЬКУ (26.01) Бажаємо Вам земного щастя, міцного здоров'я та добра. Нехай обминають Вас труднощі та лихо, всюди супроводжує успіх, і все найкраще та найзаповітніше обов’язково здійснюється. Хай завжди будуть поруч Віра, Надія та... читати далі ...»

Сторінки:
27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17Новини села Яланець всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Яланець. Новини села Яланця, фото. Все про Яланець
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення