Вітання тижня

 • Подобається0Не подобається
 • 4 Лютого 2011 р


Бажаємо миру, добра, довголіття,
Хай вистачить щастя на ціле століття.
Хай скрізь буде лад: на роботі, в сім’ї,
І радість на серці, і хліб на столі.

Бершадська райдержадміністрація та районна рада щиро вітають з ювілеєм заступника начальника фінансовогосподарського відділу райдержадміністрації Руслану Сергіївну ГОНЧАРУК (4.02)
Бажаємо Вам великого земного щастя і небесних мрій, мати привід щодня з чогось радіти, щоб поруч завжди були вірні друзі, а донечки підростали та радували успіхами. Хай здоров'я, радість і достаток сипляться, немов вишневий цвіт, а доля нехай багато років вимальовує з буднів свято.

Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №8 щиро вітають з днями народжень листонош Марію Дмитрівну НЕМИРОВСЬКУ (3.02) з с. Лісничого, Галину Михайлівну ЛЕВІЦЬКУ (6.02) з Бершаді, Людмилу Іванівну ЯКИМИШИНУ (7.02) з с. Бирлівки, Лідію Іванівну ЦИБУЛІЩЕНКО (7.02) з с. Флорино.
Бажаємо миру, добра, довголіття,
Хай вистачить щастя на ціле століття.
Хай скрізь буде лад: на роботі, в сім’ї,
І радість на серці, і хліб на столі.

Адміністрація, профспілковий комітет, трудовий колектив ВАТ «Бершадський електротехнічний завод» шлють найкращі слова вітань з нагоди золотого ювілею слюсарю з механоскладальних робіт Євгенії Михайлівні МАТВІЙЧУК (6.02)
Бажаємо Вам, шановна Євгеніє Михайлівно, міцного здоров’я від джерельної води, щастя від квітучої весни, душевної краси від ранкової роси, від землі святої – багатства, від родини – радості та втіхи. Нехай в оселі завжди панують світло і злагода, у серці – любов та добро.

Адміністрація, профспілковий комітет, трудовий колектив ВАТ «Бершадський електротехнічний завод» щиро та сердечно вітають з чудовим ювілеєм комірника інструментальної дільниці Ганну Федорівну ПЕРФІЛОВУ (8.02)
Прийміть, шановна Ганно Федорівно, щиру подяку та шану за Вашу працю, відповідальність, добре серце, чуйність. Нехай сузір’я Віри, Надії та Любові посилає Вам світло і радість, а доля дарує тепло, щастя та здоров’я. Хай рідні, друзі приносять усмішки і добрі слова, а серце зігріває родинний затишок.

Найніжніші, найтепліші слова вітань шлемо з нагоди 90річчя нашій дорогій, добрій, турботливій, привітній, мудрій мамі, бабусі, прабабусі, прапрабабусі Матроні Антонівні ЗАБІЯЦІ (5.02) з М’якоходу.
Хай цвіте, не в’яне із роками доля,
Хай Вам літ щасливих птаха накує.
Від землі Вам – сили, від води – здоров’я,
І добра від сонця хай Господь дає.
Хай не болять Ваші натруджені руки,
Хай радістю будуть Вам діти й онуки.
Хай завжди збігаються наші дороги
До рідної хати, на рідні пороги.
З любов’ю, повагою та вдячністю син Коля, невістка Ганна, син Іван, невістка Лариса, дочка Галя, зять Володя, онуки Вова, Лариса, Наташа, Саша, Іра, Сергій, Оксана, Сергій, Наташа, правнуки Лєна, Саша, Вікуся, Ванюшка та Мішка і вся велика родина.

 Із золотим весіллям!
5 лютого виповнюється 50 років, як стали на весільний рушник наші добрі, любі, найкращі у світі батьки, дідусь та бабуся Іван Ількович і Ганна Федорівна СТОРОЖУКИ з Шляхової.
Минуло п'ятдесят, як молоді й щасливі
Ви свої долі у одну сплели,
І, об'єднавшись на життєвій ниві,
Ви лебедину вірність зберегли.
Дітей ростили в дружбі і любові,
Навчали мудрому і берегли від бід.
Ми вам бажаєм щиро при здоров’ї
Прожити в парі ще півсотні літ!
З повагою, любов’ю і вдячністю дочки Катя, Ліда, зяті Толя, Коля, онуки Богдан, Ліля, Саша, Люда, Наташа.

5 лютого святкує свій день народження дорога, люба дружина, добра, лагідна матуся, турботлива, найкраща у світі бабуся Надія Юхимівна МАСНА з Флорино.
Сердечно вітаємо її.
Бажаємо тобі ми щасливої долі,
Здоров'я і радості, як квітів у полі.
До сотні літ, щоб дожить довелось,
Те, що чекалось в житті, щоб збулось.
Спасибі тобі, що живеш ти на світі,
За добреє серце, за очі привітні.
Нехай тобі сили Господь посилає,
Тебе і твій шлях благодать осяває.
З шаною та любов’ю чоловік Сергій, син Юра, невістка Галя, дочка Алла, зять Леонід, онуки Стасік і Женя.

З нагоди дня народження шлемо сердечні, теплі слова вітань дорогій, лагідній, турботливій дружині, мамі, шановній свасі Любові Петрівні ДЕСЯТНИК (3.02) з Яланця.
Ти, як сонце – єдина! В тебе стільки тепла,
Ти, як ластівка в домі, для сім'ї, для добра!
Ти даруєш нам ніжність і прекрасний світ,
Тож прийми сьогодні всі найкращі квіти
Й побажання щастя на багато літ.
Хай рушник барвистий доля простеляє,
І завжди боронить від усяких бід.
Хай тебе удача всюди зустрічає,
І всього найкращого на багато літ. Lustzone.ch
З любов’ю та повагою чоловік, дочка, зять, свати.

8 лютого відзначає свій день народження благочинний Бершадського округу Тульчинської єпархії настоятель СвятоВознесенського храму м. Бершаді Олег Володимирович МУРАХОВСЬКИЙ
Прийміть від нас низький уклін та слова вдячності і глибокої шани. Сердечно дякуємо Вам за щирі молитви, доброту, чуйне серце, розумні і повчальні проповіді.
Ми вдячні Вам за працю й простоту,
За Ваше серце, щирість, доброту.
Хай те зерно, що сіється у наші душі,
Плідним колоссям проростає.
Хай зірка з неба шлях Вам осяває,
Всевишній кожен крок оберігає.
Божої допомоги у несенні священного служіння, здоров’я і многая благословенних літ на благо святої церкви, людей і Батьківщини бажають прихожани – сім’я Сосніцьких.

Добру, лагідну, турботливу, найкращу у світі матусю, тещу, бабусю, дочку Наталію Василівну ШУБОВИЧ (4.02) з Кошаринець сердечно та щиро вітаємо з днем народження.
Матінко наша рідна!
Років твоїх нам не видно,
Ні зморшок, ні сивини не помічаємо ми.
А бачимо очі ясні, мов зірочки навесні,
І усмішку молоду, і жваву та спритну ходу.
Та чисте високе чоло, та рук твоїх рідне тепло.
І ми – твої діти усі – вклоняємось до землі,
І зичим тобі здоров’я, з пошаною і любов’ю!
З повагою та любов’ю діти, онуки, мама.

Сердечно вітаємо з 60-річним ювілеєм нашого дорогого, любого чоловіка, батька, дідуся, хрещеного батька Володимира Івановича ПАЩЕЛОПУ (4.02) з Бершаді.
Нехай сьогодні наші привітання у серці
Вашому залишать добрий слід,
отож прийміть найкращі побажання
здоров'я, щастя на багато літ.
Всю доброту, яка існує в світі, всю радість,
що живе поміж людей,
найкращі всі, що до вподоби, квіти
даруєм Вам у цей святковий день.
Нехай завжди Господь у поміч буде,
а Мати Божа береже від бід.
Бажаєм Вам здоров'я, щастя, сили,
земної радості іще на довгий вік!
З любов’ю і повагою дружина, діти Віталій та Ольга, Лариса і В’ячеслав, онучки Вікторія, Лілія, Валерія, похресники Оксана і Сергій.


Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
2 фото   
<b>Виїзний прийом до Лісничого</b><br />13 квітня 2011 року робоча група спеціалістів райдержадміністрації, очолювана першим заступником голови...
4 фото   
<b>Вінниччина очима редактора - Липовеччина – тур третій</b><br />Черговий виїзд редакторського корпусу виявився вже до меншого, сорокатисячного району, але зовсім не менш значимого і...
3 фото   
<b>Звітний концерт</b><br />29 квітня о 16 годині у актовій залі Бершадської дитячої музичної школи ім. Р. Скалецького відбувся звітний концерт...
6 фото   
<b>Звіт голови райдержадміністрації Михайла Бурлаки</b><br />Звіт голови Бершадської райдержадміністрації Михайла Бурлаки щодо соціально-економічного розвитку району за I...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Баланівка
Гордійчук Максим Терентійович (1914) 1914 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Сержант. Загинув 24.06.42.

З історії Бершаді
І знову трудящі бралися до мирної праці. В червні 1920 року в Бершаді був створений районний партійний комітет. Під керівництвом партійної організації налагоджувалося трудове творче життя. Приступили до відбудови цукрового заводу, ремонту школи. Селяни успішно провели осінню посівну кампанію, У вересні 1920 року в житті трудящих Бершаді сталася визначна подія — 120 незаможників... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Вітання тижня - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення