Fridge magnet wooden gears

Яланець в новинах

 Сільською толокою

Сільською толокою

29 Лютого 2012, 23:57 / В громадах / Яланець

Ще з давніх часів в Яланці найпоширенішим методом сільського будівництва була толока. І тому напередодні нового навчального року в Яланецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося розширене засідання батьківського комітету, на якому було одностайно прийняте рішення про будівництво внутрішкільного туалету. Віддзвеніла мелодія першого дзвоника, дітвора сіла за шкільні парти, а в школі закипіла робота. До... читати далі ...»

 Спільними зусиллями влади і депутатів

Спільними зусиллями влади і депутатів

26 Лютого 2012, 21:22 / Нове в роботі / Маньківка / Устя / Яланець

Зима цього року видалася стійкою до низьких температур. Тому під особливим контролем та опікою районної влади, міської та сільських рад, депутатів, соціальних працівників, активу населених пунктів стали самотні люди похилого віку, інваліди, багатодітні родини, заклади освіти, медицини. За рекомендацією голів РДА та районної ради О.Ф. Снігура та М.Г Бурлаки з настанням сильних морозів у кожній... читати далі ...»


 Розвитку району – позитивну динаміку

Розвитку району – позитивну динаміку


Минулого тижня відбулося пленарне засідання 12 сесії районної ради 6 скликання, на якому розглянуто шість питань, основне з них – звіт голови райдержадміністрації про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району і районного бюджету, витрачання коштів резервного фонду районного бюджету за 2011 рік. Вів засідання сесії голова райради М.Г. Бурлака. Михайло... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Бершадська районна рада та райдержадміністрація щиро вітають з гарним ювілеєм секретаря Джулинської сільської ради Галину Олександрівну ЩАВІНСЬКУ (18.02) Прийміть наші найщиріші вітання з днем народження! Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі! Нехай здійсняться... читати далі ...»

 Кращий меценат району у 2011 році

Кращий меценат району у 2011 році


Сьогодні, мабуть, важко знайти територіальну громаду, яка б могла вирішувати всі свої проблеми та кожного її жителя без благодійної допомоги. Приємно, що в незалежній Україні почався процесс відродження блогодійності. Наприклад, у Бершадському районі можна навести чимало прикладів такої допомоги з боку керівників, підприємців як громадянам, так і різним закладам. Але, без сумніву,... читати далі ...»

 Орієнтир – кращі стандарти

Орієнтир – кращі стандарти

3 Лютого 2012, 09:00 / Нове в роботі / Бирлівка / Маньківка / Яланець

У суспільстві нині жваво обговорюється реформування системи охорони здоров’я в пілотних регіонах. Бершадщина – один із тих районів, які в числі перших в області створили центри первинної медикосанітарної допомоги, і таким чином було розмежовано первинний і вторинний рівні медичного обслуговування населення. Предметно опікується питаннями реформування галузі і районна влада, зокрема, в... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку № 7 щиро вітають з днями народжень – листонош Тетяну Артамонівну ПЕРФІЛОВУ (25.01) з Бершаді, Раїсу Володимирівну ГУДОВЩИКОВУ(28.01) з с. Чернятки, Тетяну Василівну ШЕВЧУК (30.01) з с. Яланця і листоношу по супроводу пошти Анатолія Івановича ГРИЦИКА (26.01) з Бершаді. Прийміть вітання найщиріші наші І побажання в... читати далі ...»

 До уваги керівників

До уваги керівників

13 Січня 2012, 09:00 / Оголошення / Бершадь / Яланець

ТОВ «Яланецьке», ТОВ «Світанок-Агросвіт», ФГ «Агро-В», ТОВ «ВКФ «Спайк», СТОВ «Лан», Бершадської філії ПрАТ «Зернопродукт МХП», ПАТ «Явір-Агросервіс», СТОВ «Удич», КУ «БРЦПМСД», відділу освіти Бершадської РДА. Розпорядженням голови Бершадської РДА від 7.12.11 №591 затверджено квоту робочих місць на підприємствах, установах та організаціях району для працевлаштування громадян, які потребують... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Найкращі, найтепліші слова вітань шлемо з нагоди 80-річчя лагідній, турботливій, дорогій матусі, бабусі, прабабусі, шановній свасі Маланії Никифорівні ГЕЗІ (13.01) з Баланівки. За ніжнеє серце, за щиру турботу, За вічне бажання добра нам усім, За мудрі поради, невтомну роботу Тобі, люба мамо, низький наш уклін. Так будь же, рідненька, завжди ти щаслива, Ніколи не хмурся, хоч важко тобі, Бо... читати далі ...»

 Замість техогляду – техконтроль

Замість техогляду – техконтроль


Постановою Кабінету Міністрів України від 6 листопада 2011 року №1201 затверджено новий порядок здійснення обов’язкового технічного контролю тракторів, самохідних шасі, сільськогосподарських, дорожньо-будівельних, меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів. Його дія поширюється на суб’єкти господарювання та фізичних осіб, які є власниками зареєстрованих інспекціями... читати далі ...»

 Чи пам’ятають Якубівку?

Чи пам’ятають Якубівку?


Таку назву цього села сьогодні вже рідко можна почути навіть з уст моїх земляків. В далекому 1958 році при проведенні адміністративних реформ Якубівку було приєднано до сусідньої Михайлівки. Як свідчать історичні дані, зокрема, вченого Боплана, який ще до 1812 року чітко описав географічне положення цих сіл і навіть назвав дату їх заснування, першими їх поселенцями були брати Михайло та Якубі.... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


З нагоди 60-річного ювілею шлемо сердечні, теплі слова вітань нашому дорогому, доброму, турботливому чоловіку, батьку, дідусю, зятю, шановному свату Миколі Васильовичу ОЛІШЕВСЬКОМУ з Бершаді. З ювілеєм і з роками, що прожив ти щедро й плідно! Ти усім ділився з нами, не жалів нічого, рідний. Ти працюєш без утоми, у турботах день при дні, Щоб достаток був удома, тепло й затишно в сім’ї.... читати далі ...»

 Чи не краще синиця в руці, ніж журавель в небі?

Чи не краще синиця в руці, ніж журавель в небі?

5 Грудня 2011, 23:49 / Є така думка / Яланець

Про яланецькі негаразди вже розповідалося на сторінках нашої газети. Але тільки це господарство почало вирішувати їх з допомогою інвестора, як кажуть, виходити на дорогу, як тепер вже окремими представниками даної громади робиться нова спроба запросити у село іншого інвестора. Тож про ситуацію в Яланці розповідає директор ТОВ «Яланецьке» М.І. БАРАБАШ. – Донедавна у нашому господарстві... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №7 сердечно вітають з днями народжень – начальника відділення зв’язку с. Війтівки Марію Іванівну ГУМЕННУ (2.12) та листонош Катерину Василівну ЧОРНОМОРЕЦЬ (6.12) з с. Красносілки, Катерину Іванівну ШАРГОРОДСЬКУ (6.12) з с. Тирлівки, Катерину Михайлівну ТОДОРЕНКО (7.12) з с. Осіївки, Світлану Олексіївну ОНУФРЕЙЧУК... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Із смарагдовим весіллям! Найніжніші, найтепліші слова вітань і побажань шлемо з нагоди 55-річчя подружнього життя нашим лагідним, турботливим, добрим батькам, дідусю та бабусі Івану Сидоровичу та Анастасії Іванівні ШЕРЕМЕТАМ (11.11) з Бершаді. За ніжнеє серце, за щиру турботу, За вічне бажання добра нам усім, За мудрі поради, невтомну роботу Вам, любі наші, низький наш уклін. Так будьте... читати далі ...»

Сторінки:
23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13Новини села Яланець всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Яланець. Новини села Яланця, фото. Все про Яланець
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення