Fridge magnet wooden gears

Яланець в новинах

 Онлайн-трансляція з виборчих дільниць

Онлайн-трансляція з виборчих дільниць


Запис та онлайн-трансляцію з виборчих дільниць 28 жовтня розпочнуть за годину до початку голосування. Сайт, на якому можна спостерігати за виборчим процесом 28 жовтня вже працює. Зареєструйтесь на сайті http://vybory2012.gov.ua/ і додайте до закладок дільниці, за якими бажаєте спостерігати до 28 жовтня. В день виборів перегляд дільниць не з закладок буде не доступний! На... читати далі ...»

 Високе покликання вчителя

Високе покликання вчителя

11 Жовтня 2012, 21:36 / Освіта і наука / Яланець

«Учителю вклоняємось доземно» – саме під таким гаслом пройшла минулого четверга в приміщенні районного будинку культури святкова учительська конференція, приурочена до Дня працівників освіти. На районному святі урочисто вшановували творчо працюючих учителів і вихователів, які досягли вагомих успіхів у діяльності, примножили здобутки освіти району, а також вітали усіх, хто причетний до навчання... читати далі ...»


 Вітання тижня

Вітання тижня


Адміністрація, профком, трудовий колектив ВАТ «Бершадський електротехнічний завод» сердечно та щиро вітають із золотим ювілеєм машиніста автомобільного крану Дмитра Олександровича КУКУЛЕНКА (5.10) Бажаємо Вам, шановний Дмитре Олександровичу, життєвих сил, родинного тепла, наснаги, довголіття, добробуту і достатку. Будьте міцні і веселі, бадьорі та дужі, багаті та щедрі, як наша земля. Хай щас... читати далі ...»

 Склад дільничних виборчих комісій

Склад дільничних виборчих комісій


СКЛАД дільничних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року одномандатного виборчого округу № 17, Бершадський район. (оновлено) Дільнична виборча комісія № 050072 Місце голосування: школа №3, актова зала, вул.Червоноармійська, 56, м.Бершадь, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24400, телефон 2-38-31 Голова комісії – Бернацька Лідія Луківна, 1954 року народження,... читати далі ...»

На знімку (зліва направо): бібліограф-краєзнавець Юлія Маршук, провідний бібліограф Лариса Бурлаку, методист Любов Сербіна, директор Бершадської районної бібліотеки Лідія Бернацька. 30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек: Дім, де живуть книги

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек: Дім, де живуть книги


Нині 40 бібліотек району обслуговують понад 25 тисяч читачів. Спільно з іншими працівниками закладів культури бібліотекарі оформляють виставкові експозиції – садиби під час відзначення Дня незалежності України, свята села, виставки творчих робіт самодіяльних митців під час проведення районних пісенних фестивалів. Виставки «Мистецтво одного села» в районному краєзнавчому музеї також... читати далі ...»

 До Дня працівника лісу: більше висаджують, ніж вирубують

До Дня працівника лісу: більше висаджують, ніж вирубують


УДП «Бершадський райагроліс» розмову напередодні професійного свята вели з директором цього комунального підприємства, депутатом районної ради В.С. Траченком та головним лісничим В.І. Мочульським (на знімку). Вони розповіли, що до складу їх підприємства входить 5371 га лісів і 800 га лісосмуг у Бершадському та 3,5 тис. га лісів і 410 га лісосмуг у Чечельницькому районах, тож доводиться... читати далі ...»

 Приймаємо сигнали біди

Приймаємо сигнали біди

16 Вересня 2012, 23:45 / Актуально / Бершадь / Яланець

В Україні щороку 17 вересня відзначається День рятівника. Це свідчить про визнання державою важливості справи, якою ми займаємося. Відзначення професійного свята – це добра нагода підсумувати здобутки, сказати щире слово про своїх колег і поговорити про те, що потрібно зробити для того, щоб діяльність колективу була ефективнішою по всіх напрямках. Наша робота специфічна, вона потребує... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Бершадська районна рада та райдержадміністрація щиро вітають із 40-річним ювілеєм депутата районної ради, керуючого П’ятківським відділком Бершадської філії ПрАТ «Зернопродукт МХП» Михайла Михайловича ПАЛИСЮКА(17.09) Бажаємо Вам, щоб цей світлий, урочистий ювілей приніс у Вашу домівку щастя, добробут, впевненість і віру в краще майбутнє. Хай Ваше серце завжди буде зігріте добром, ласкою і... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №7 щиро вітають з днями народжень – начальника відділення зв’язку с. Красносілки Ніну Василівну ЗАГОРУЙКО (11.09) та листонош Наталію Володимирівну ЕРГ (7.09) з с. Флорино, Надію Вікторівну ШЕВЧУК (11.09) з с. Тернівки. Хай легко працюється, гарно живеться, Все множиться, вміється і удається. Здоров’я міцного,... читати далі ...»

 Колегія освітян

Колегія освітян

7 Вересня 2012, 09:00 / Освіта і наука / Яланець

Минулого тижня директори шкіл та заступники з навчально-виховної роботи, завідуючі дошкільними навчальними закладами, голови профспілкових комітетів шкіл взяли участь у роботі розширеної колегії відділу освіти райдержадміністрації. У заході взяли участь також голова райдержадміністрації О.Ф. Снігур та його перший заступник В.М. Оркуш, голова районної ради М.Г. Бурлака. Про підсумки роботи... читати далі ...»

 До школи з радістю

До школи з радістю

3 Вересня 2012, 23:27 / Освіта і наука / Яланець

Шкільну родину Яланецької ЗОШ І-ІІІ ступенів поповнить 17 першокласників. Їх прихід до школи – це не тільки свято з квітами, новими портфеликами, підручниками, але й копітка підготовча робота, яка розпочалася ще задовго до початку нового навчального року. Ще рік тому вчителі початкових класів разом з працівниками ДНЗ «Барвінок+» розробили план дій щодо підготовки майбутніх першо -... читати далі ...»

На знімку: Л.І. Дзюбенко (в центрі) разом з директором М’якохідської ЗОШ Ю.А. Грициком та заступником директора Джулинської ЗОШ С.І. Чабан обговорюють освітянські справи. Освітянська галузь – на підйомі

Освітянська галузь – на підйомі


Так складається освітянський календар, що приходу нового навчального року передує завершення попереднього. Щоб гідно розпочати роботу, проаналізуємо стан готовності навчальних закладів, результати минулого року та визначимо основні завдання на 2012-2013 навчальний рік. Сьогодні увага суспільства спрямована на дошкільну освіту, тому що вона передує початковій ланці, яка в цьому році переходить... читати далі ...»

 Олександр Снігур: «Досягнення є і про них варто говорити»

Олександр Снігур: «Досягнення є і про них варто говорити»


Напередодні головного свята держави – Дня незалежності – голова райдержадміністрації О.Ф. Снігур розповів про нинішні здобутки та проблеми Бершадщини. – Олександре Федоровичу, Україна напередодні найбільшого державного свята – 21-ої річниці незалежності. З якими здобутками наш район зустрічає цю дату? – Досягнення є і про них варто говорити. Найбільшим вважаю те,... читати далі ...»

У районному краєзнавчому музеї. Зліва направо: онуки Микола та Юрій Зборовські, дружина покійного онука Іполита Чеславовича — Юрія Феліксовича — Ганна Струтинська, правнук Євген Зборовський біля експозиції, що розповідає про долю їхнього славного родича З Бурятії до України

З Бурятії до України

18 Серпня 2012, 18:47 / Знай наших / Бершадь / Яланець

Вирушили внуки нашого славного земляка Іполита Зборовського після того, як прочитали в Інтернеті матеріал, надрукований у «Дні» «Подальша доля невідома» — так ще до недавнього часу писалося у різних довідниках про нашого земляка, громадського, культурного та музейного діяча, краєзнавця Іполита Чеславовича Зборовського. Та завдяки зусиллям істориків, краєзнавців, журналістів було... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Бершадська районна рада та райдержадміністрація щиро вітають з гарним ювілеєм секретаря Шляхівської сільської ради Людмилу Миколаївну ВІНКЛЕР (18.08) У святковий день прийміть вітання і найкращі побажання щастя і добра, наснаги, успіхів, тепла. Бажаємо Вам міцного здоров'я, чарівності, лагідного сонця, світлої долі, радісних днів. Нехай кришталева чаша життя буде вщерть наповнена джерельною... читати далі ...»

Сторінки:
20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10Новини села Яланець всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Яланець. Новини села Яланця, фото. Все про Яланець
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення