Fridge magnet wooden gears

Вітання тижня

 • Подобається0Не подобається
 • 9 Вересня 2012, 21:07

Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №7 щиро вітають з днями народжень – начальника відділення зв’язку с. Красносілки Ніну Василівну ЗАГОРУЙКО (11.09) та листонош Наталію Володимирівну ЕРГ (7.09) з с. Флорино, Надію Вікторівну ШЕВЧУК (11.09) з с. Тернівки.
Хай легко працюється, гарно живеться, Все множиться, вміється і удається.
Здоров’я міцного, щастя без краю, Всього найкращого вам ми бажаємо.

Адміністрація, профком, трудовий колектив ВАТ «Бершадський електротехнічний завод» сердечно вітають із діамантовим ювілеєм начальника відділу матеріально-технічного постачання Федора Даниловича БУГЕРУ (9.09) Бажаємо Вам доброго здоров’я на довгі літа, невичерпної енергії, натхнення, успіхів, прихильності долі та здійснення всіх Ваших задумів і сподівань. Нехай все, що Ви робите, йде на користь людям, і вони відповідають Вам взаємністю. Нехай завжди з Вами будуть гарний настрій та удача!
Дорогу, любу дочку, сестру, тітоньку Жанну Іванівну ШВЕЦЬ (10.09) з Джулинки сердечно вітаємо з 40-річчям.
Як би в сло вах на ших бу ла про ро ча си ла, А в сер ці ча рів по лум’я цві ло, То ми б для те бе, рід на, так зро би ли, Що би і дня сум но го не бу ло.
Ба жа єм, щоб лю ди лю би ли те бе, Щоб дру зі з то бою рід ни лись, Жит тя, щоб твоє, як пе люс тки тро янд – Лю бов’ю і щас тям сві ти лось.
Не хай Гос подь те бе обе рі гає від зла, хво ро би і жур би, І лас ки щед ро по си лає сьо год ні, зав тра і зав жди!
З любов’ю мама Наташа, папа Іван, сестра Неля, Сергій, племінники Назар, Адріанка, Даніелка.
Найкращі, найтепліші слова вітань та побажань шлемо з нагоди ювілею нашій дорогій, добрій, любій дочці, сестрі, тьоті, бабусі Єфросинії Григорівні ШЕВЧУК (7.09) з Бершаді.
Здоров’я і щастя бажаєм багато, Нехай обминає біда.
Хай будуть прекрасними будні і свята, Як чиста джерельна вода.
Хай доля дарує лиш сонячний світ, Щастя, миру і натхнення, Щоб ти прожила ще сотню літ Під Божим і людським благословенням!
З любов’ю та повагою мама Ганна, сестра Марія Олійник із сім’єю, брати Михайло Рудь і Павло Рудь із сім’ями.
7 вересня наша дорога, люба дружина, матуся, бабуся Єфросинія Григорівна ШЕВЧУК із Бершаді святкує 60-річний ювілей. Щиро та сердечно вітаємо її.
Рідненька наша, молимось за тебе, Твоя любов нас всіх обігріва, І нам в житті нічого більш не треба, Лиш ти була б здорова і жива.
Тебе цілуєм і тобі вклоняємось, І відчуваєм рук твоїх тепло, Багато в світі мам, бабусь, дружин, та знаємо: Такої ще ні в кого не було!
Ми дякуєм Богу, що ти у нас є, Хай силу, здоров’я тобі Він дає!
З любов’ю і повагою чоловік, діти Людмила, Олег, Світлана, Андрій, онучки Іринка, Світланка, Дашенька.
Сердечно та щиро вітаємо з 40-річчям нашу дорогу, добру, лагідну дружину, дочку, невістку, племінницю, сестру, тітоньку Аллу Василівну МАРШУК (8.09) з Бершаді.
Ми відчуваємо, повірте, нині, Яке це щастя: поруч та людина, В якої мудрість з щедрістю злилися, З душі якої запросто напиться Добра, поради, людяності, сили, Яка себе на всіх нас розділила.
Тож щиро зичимо здоров’я й сили, І радості, і щастя, і привіту, І віри серця у добро та світло.
Хай Бог тебе благословить, І янгол у путі хранить!
З любов’ю і повагою чоловік Толя, мама Надя, мама Маша, тьотя Таня із сім’єю, дядько Володя із сім’єю, брат Ігор із сім’єю, сім’я Лисих.
Дорогу, любу подругу і куму Аллу Василівну МАРШУК із Бершаді сердечно вітаємо з гарним ювілеєм!
Ти подруга найкраща в світі, Бажаєм щастя, даруємо квіти.
Щоб сонце і зорі плекали тепло, Щоб завжди здоров’я у тебе було.
Щоб смутку не знала, ми просимо в долі, Добра тобі й радості, рідна, доволі.
Бо людям для щастя багато не треба – Сімейного затишку й мирного неба!
З повагою, шаною і любов’ю друзі із Сумівки – сім’ї Мазуренків, Шевчуків, Андрущенків.
З нагоди гарного ювілею шлемо найкращі слова вітань нашій лагідній, милій, турботливій дружині, матусі, бабусі Надії Трифонівні БОЙКО (6.09) з Яланця.
Рідна матусю, рідненька Ви ненько, Вас з ювілеєм вітаєм, серденько.
Хай у цей день – веселий, багатий, Щастя й добро завітають до хати!
Щоб у достатку, здоров’ї до віку Многії літа прожити без ліку.
І у вінок привітань, як зерно до зернини, Низький Вам уклін від всієї родини!
З любов’ю та повагою чоловік Павло, дочка Людмила, син Сергій.


Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
6 фото   
<b>Г.М. Заболотний: нас єднає Бершадська земля</b><br />Голова обласної ради побував із дводенною робочою поїздкою у районі. Приїзд Григорія Михайловича очікувався багатьма...
3 фото   
<b>«Проліски надії-2012»</b><br />Нещодавно в районному будинку культури в рамках обласного фестивалю «Проліски надії-2012» відбувся мистецький звіт...
7 фото   
<b>Народний музей історії с. Баланівка</b><br />Народний музей історії с.Баланівка відкрито 17 листопада 1989 року, розташований у історичній вежі XVII ст. (пам’ятка...
5 фото   
<b>З надією на дощ</b><br />Людно було днями біля відомого на території Бирлівської територіальної громади Бурлакового джерела. З надією на...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Ставки
Коваль Овксентій Дем'янович (1902) 1902 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Помер від ран 00.06.44.

З історії Бершаді
Не тільки на окупованій території бершадці боролися проти фашистської нечисті. Вони билися на фронтах Великої Вітчизняної війни. Серед воїнів були колишні робітники, селяни, вчителі, медпрацівники, службовці установ. 18-річною дівчиною пішла на фронт медична сестра Н. Ю. Тартачна. Вона брала участь у боях під Москвою, де винесла з поля бою понад двісті поранених. Там же була прийнята до лав... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Вітання тижня - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення