Fridge magnet wooden gears

Вітання тижня

 • Подобається1Не подобається
 • 18 Серпня 2012, 16:20

Бершадська районна рада та райдержадміністрація щиро вітають з гарним ювілеєм секретаря Шляхівської сільської ради Людмилу Миколаївну ВІНКЛЕР (18.08) У святковий день прийміть вітання і найкращі побажання щастя і добра, наснаги, успіхів, тепла. Бажаємо Вам міцного здоров'я, чарівності, лагідного сонця, світлої долі, радісних днів. Нехай кришталева чаша життя буде вщерть наповнена джерельною водою, в якій ніколи не в'янутимуть червоні троянди любові рідних і друзів.

Дорогого, турботливого, найкращого у світі сина, чоловіка, батька, дідуся Павла Андрійовича ДАНІШЕВСЬКОГО (18.08) з Бершаді щиро та сердечно вітаємо з 60-річним ювілеєм.
За ніж неє сер це, за щи ру тур бо ту, За віч не ба жан ня доб ра нам усім, За муд рі по ра ди, нев том ну ро бо ту То бі, лю бий та ту, низь кий на ші ук лін.
Так будь же, рід нень кий, ти зав жди щас ли вий, Ні ко ли не хмур ся, хоч важ ко то бі, Бо ти у нас, та ту, на сві ті єди ний, Ко ли ти смі єш ся – нам ра діс но всім.
Ми дя ку єм Бо гу, що ти у нас є, Хай си лу й здо ров я то бі Він дає!
З любов'ю та повагою мама, дружина, діти, онуки.
У нашій родині велике свято – 21 серпня святкує 60-річний ювілей дорога, лагідна, турботлива дружина, матуся, бабуся Любов Костянтинівна РУДЬ з Поташні.
Сердечно вітаємо її та бажаємо всього найкращого.
В твоїх очах, рідненька, увесь світ, Стільки в них добра, любові й ласки, І в безкінечнім плині довгих літ Ти завжди поряд і в біді, і в щасті!
Дай, Боже, тобі многа-многа літ, Родиною й здоров'ям будь багата, За все добро й любов низький уклін Тобі, рідненька, в цю знаменну дату!
З любов'ю і повагою чоловік, дочка Люда, зять Володя, онучка Катя, син Віталій, невістка Валя, онучка Аня та всі рідні.
Найніжніші, найтепліші слова вітань, що йдуть від наших сердець, шлемо з нагоди 50-річного ювілею гарному, доброму, працьовитому чоловіку, батьку, дідусю, сину, зятю, дядьку, брату, свату Сергію Анатолійовичу ХАЛІНУ (20.08) з Поташні.
Летять роки, як лебеді у вирій, Життя іде, його не зупинить.
Прийми вітання наші щирі, Ще до 100 років зичимо прожить.
Хай будуть поруч віра і надія, Як два крила, що впасти не дадуть.
І сам Господь по милості наділить Ще довгих літ, щасливу, світлу путь!
З любов'ю та повагою дружина Лєна, син Вова, невісточка Юля, онучок Ромочка, онучка Наталочка, мама Оля, теща Марія, сестра Надя з чоловіком Філею, свати Онися, Толя з Романівки.
19 серпня нашій дорогій людині – лагідній, турботливій, дорогій дружині, матусі, бабусі Валентині Михайлівні АТАМАНЕНКО з Усті виповнюється 50 років. Щиро та сердечно вітаємо її.
Бажаємо тобі ми щасливої долі, Здоров'я і радості, як квітів у полі.
До сотні літ, щоб дожить довелось, Те, що чекалось в житті, щоб збулось.
Спасибі тобі, що живеш ти на світі, За добреє серце, за очі привітні.
Нехай тобі сили Господь посилає, Тебе і твій шлях благодать осяває!
З любов'ю, повагою та вдячністю чоловік, діти, онуки.
Сердечно вітаємо з чудовим ювілеєм кохану дружину, турботливу матусю, дорогу донечку, сестричку, тітоньку Ларису Дмитрівну МАЗУРИК (21.08) з Усті.
Доброті твоїй немає меж, Ніжності твоїй немає краю, Щира, лагідна, надійна, дорога, Любимо тебе, шануємо, вітаєм!
Нехай завжди тобі фортунить доля, Несуть лише добро твої роки.
А щастя і здоров'я не зраджують ніколи, Хай збудуться всі мрії, бажання і думки!
З любов'ю вся велика родина.
Найкращі, найтепліші слова вітань шлемо з нагоди 25-річчя дорогому, любому, доброму, найріднішому у світі синові, чоловікові, татусеві, зятеві, внукові, племінникові Руслану Олександровичу БОЖКУ (20.08) з Яланця.
25 років – це найкраща пора, Квітує і сміється життя!
Бажаємо тобі здоров'я багато, Хай щастя, мир і достаток залишаються в хаті.
Хай горе обходить тебе стороною, А радість приходить і ллється рікою.
Щоб світлою була життєва дорога, Любов – від родини і ласка – від Бога.
Щоб радість і щастя тебе обнімали, Янголи Божі тебе берегли.
Хай усе найкраще, що у світі є, Господь із неба тобі дає.
З любов'ю мама Тамара, тато Саша, дружина Алла, донечки Алінка та Альонка, мама Наташа, тато Сергій, Мар'яна, дідусь Петя, бабуся Галя, тьотя Валя з сім'єю та всі рідні.
Рідну сестру, тьотю, маму, бабусю, прабабусю і прапрабабусю Лідію Дементіївну ГОРБАТЮК (17.08) з Джулинки сердечно вітаємо з 90-річчям.
Ми Вас вітаєм із великим ювілейним святом І бажаєм радості багато.
Рідна мамо, будьте завжди щасливі, Хай доля дарує Вам безмежний світ, Щоб Ви прожили до 100 літ.
Хай Матір Божа береже від тривог, Хай многії літа дарує Вам Бог!
З любов’ю та повагою сестри Віра, Людмила зі своїми сім’ями, племінниця Надія, дочка Віра, внучки Надія, Любов, правнуки Діонісій, Наталія, Олександр, Павло, Андрій, праправнучки Ангеліна та Ангеліна, син Олексій, невістка Тетяна, внучка Альона, правнуки Артем, Наталія, син Сергій, невістка Ірина, онуки Мар’яна, Вікторія, Микола.
Найкращі, найтепліші слова вітань шлемо з нагоди ювілею нашій дорогій, турботливій, лагідній, любій дочці, матусі, сестрі, тітоньці Світлані Сергіївні ЧЕРНИК (17.08) з Флорино.
Ти, як сонце – єдина! В тебе стільки тепла, Ти, як ластівка в домі, для сім'ї, для добра!
Ти даруєш нам ніжність і прекрасний світ, Тож прийми сьогодні всі найкращі квіти Й побажання щастя на багато літ.
Хай рушник барвистий доля простеляє, І завжди боронить від усяких бід.
Хай тебе удача всюди зустрічає, І всього найкращого на багато літ!
З любов’ю та повагою батько Сергій, мама Ніна, діти Сергій, Віта, сест ра Лариса з чоловіком Андрієм, племінниця Світланка, сім’я Рожкевичів.
20 серпня наш дорогий, турботливий, найкращий у світі чоловік, батько, дідусь Павло Юхимович КОТ із Теофилівки святкує 60-річний ювілей. Щиро вітаємо його.
Для нас ти є опорою в житті, Твоїм теплом зігріта наша хата.
І сад наш квітне завдяки тобі, Спасибі за любов, турботу, любий чоловік, дідусь і тату.
Нехай роки лиш скроні посріблять, А молодість в душі завжди панує, Не стомлюються руки працювать, Щастям, радістю життя квітує!
З любов’ю та шаною дружина Марія, дочки Альона, Надя, зять Анатолій, онуки Владик і Машенька.


Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
4 фото   
<b>Вінниччина очима редактора - Липовеччина – тур третій</b><br />Черговий виїзд редакторського корпусу виявився вже до меншого, сорокатисячного району, але зовсім не менш значимого і...
3 фото   
<b>Бершадська РДА пропагує здоровий спосіб життя</b><br />8 вересня 2012 року на Бершадщині, під патронатом голови райдержадміністрації Олександра Снігура, відбулась районна...
5 фото   
<b>13 квітня – День посадки лісу</b><br />13 квітня 2013 року у районі проведено загальнообласну екологічну акцію «День посадки лісу», у якій взяли участь...
3 фото   
<b>Колегія відділу освіти</b><br />29 серпня 2012 року в Бершадському районі відбулось засідання колегії відділу освіти райдержадміністрації, в якому...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Устя
Романченко Омелян Ониськович (1908) 1908 р., українець. Мобілізований в 1941 р. Рядовий.

З історії Бершаді
Прославив земляків подвигом П. І. Миколаєнко. В одному з жорстоких боїв він, командир роти 134-го танкового полку, особисто знищив кілька танків противника, забезпечивши виконання бойового завдання. За цей подвиг йому присвоєно звання Героя Радянського Союзу. Його ім'ям названо одну з вулиць. Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Вітання тижня - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення