Fridge magnet wooden gears

Яланець в новинах

 Вітання тижня

Вітання тижня


Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №7 сердечно вітають із днями народжень – заступника начальника ЦПЗ №7 Марію Іванівну ГУМЕННУ (2.12) та листоношу з Війтівки Галину Миколаївну ТАТКОВУ (29.11). Побажати хочем щастя і здоров'я, Щоб здійснились задуми, мрії щоб збулись, Дім був повен затишку, радості, любові, Щоб бажання й дійсність у одне сплелись. Любу... читати далі ...»

 До Дня пам’яті жертв голодоморів «На планеті Земля немає народу, що був би розіп’ятий на хресті, як Україна»

До Дня пам’яті жертв голодоморів «На планеті Земля немає народу, що був би розіп’ятий на хресті, як Україна»

24 Листопада 2013, 09:00 / Є така думка / Бершадь / Яланець

Олександр БЕРЕЗОВСЬКИЙ Я, Березовський Олександр Олександрович, народився 20 серпня 1919 року в селі Яланець Бершадського району Вінницької області в багатодітній сім’ї. Коли мені було 10 років, у радянській Україні почалася колективізація сільського господарства. Сталінські директиви мовили про добровільну форму колективної хліборобської праці, а насправді робилося все примусово,... читати далі ...»


 В Яланці відкрито оновлені заклади

В Яланці відкрито оновлені заклади

24 Листопада 2013, 09:00 / В громадах / Яланець

Одним із позитивних моментів реформи системи охорони здоров’я у районі є те, що медичні заклади отримали фінансування, яке дало змогу зробити сучасні ремонти самих приміщень, забезпечити їх обладнанням та медичними препаратами. Так, у нашому районі 25 амбулаторій загальної практики – сімейної медицини та 16 ФАПів, у яких зроблено капітальні ремонти, облаштовано внутрішні вбиральні, забезпечено... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Рада сільськогосподарських виробників району щиро вітає всіх аграріїв Бершадщини з Днем працівників сільського господарства. Дякуємо вам за наполегливу самовіддану працю, хай вік ваш подовжиться, шана і вдячність людські збережуться на все життя. Щиро бажаємо вам і вашим родинам благополуччя, миру та злагоди. Хай на полях цвіте колосся, а в серцях – найніжніший цвіт, щоб в наших селах всім... читати далі ...»

 Першочергові пріоритети галузі

Першочергові пріоритети галузі


У районі функціонують 90 закладів культури, в яких працюють 227 осіб. Значна увага приділяється активізації масово-освітній, культурно-мистецькій роботі з дітьми та молоддю, адже 2013-й Президент України оголосив Роком дитячої творчості. З метою розвитку творчих здібностей обдарованих дітей при закладах культури клубного типу активно діє 161 дитяче клубне формування, в яких бере участь 1781... читати далі ...»

 Шановні ветерани органів внутрішніх справ!

Шановні ветерани органів внутрішніх справ!

18 Листопада 2013, 20:29 / Привітання / Бирлівка / Голдашівка / Джулинка / Яланець

10 листопада працівники міліції України відзначають День ветерана органів внутрішніх справ. Ця дата особливо символічна для тих, кому довелось працювати в ОВС ще за радянських часів, адже тоді цей день вважався професійним святом міліціонерів. Тому і не дивно, що керівництво МВС незалежної України прийняло рішення вшановувати саме 10 листопада тих колег, які свого часу присвятили найкращі роки... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня

18 Листопада 2013, 18:15 / Привітання / Бирлівка / Війтівка / Сумівка / Шляхова / Яланець

Виконавчий комітет П’ятківської сільської ради щиро вітає з ювілеєм шановну жительку села, акушерку П’ятківської амбулаторії ЗПСМ Лідію Борисівну ПРОКОПЕЦЬ (4.11). Не біда, що так швидко минають літа, І що скроні від літ тих сивіють. У Вас мудра і щира душа, Такі душі повік не старіють. Хай квітує доля у роках прекрасних, Хай приносить осінь радість і тепло. Хай у кожну днину світить... читати далі ...»

 На контролі – охорона праці

На контролі – охорона праці

9 Листопада 2013, 11:44 / В громадах / Бершадь / Яланець

Як уже повідомлялося у районній газеті, з 1 до 11 жовтня фахівцями територіального управління Держгірпромнагляду у Вінницькій області у нашому районі здійснювалися перевірки з питань дотримання вимог охорони праці і промислової безпеки на підприємствах, в установах і організаціях, місті Бершаді. Днями відбулося спільне засідання обласної координаційної ради з питань безпеки життєдіяльності... читати далі ...»

 Кожній дитині – всебічний розвиток

Кожній дитині – всебічний розвиток


Саме під таким гаслом у нашій державі реалізуються соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича. Здатність держави подбати про тих, хто не може самотужки впоратися із життєвими проблемами, завжди була ознакою розвиненого і самодостатнього суспільства. Відділом освіти надається посильна допомога по зміцненню матеріальної бази навчальних закладів, проведенню ремонтів та організації... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Колектив Бирлівської ЗОШ І-ІІ ступенів шле найкращі слова вітань з нагоди 65-річчя директору школи, шановному Івану Андрійовичу ГОНТАРУКУ (10.10). Колеги і друзі від щирого серця Вам шлють привітання, як здавна ведеться. Чого забажаєте – хай у Вас буде, Нехай і надалі шанують Вас люди. За що б Ви не брались – удачу в усьому Хай доля приносить до Вашого дому. Хай щастя приходить і... читати далі ...»

На знімку (зліва направо): начальник центру поштового зв’язку Леонід Бучек зі своїм заступником Марією Гуменною і диспетчером поштового зв’язку Валентиною Токаренко аналізують хід передплати на періодичні видання. Фактори успіху

Фактори успіху

9 Жовтня 2013, 10:28 / Нове в роботі / Устя / Яланець

Щодня багато людей користуються послугами поштового зв’язку, який є одним із найважливіших елементів інфраструктури суспільства. Нині він перебуває у складній фазі своєї діяльності й переживає певні перетворення. – Звісно, стрімкий розвиток сучасних засобів комунікації суттєво впливає на діяльність поштової галузі, – констатує начальник центру поштового зв’язку №7 Леонід Бучек, – але й ми не... читати далі ...»

 Віддані своїй професії

Віддані своїй професії


Професійне свято бібліотечних працівників традиційно святкується 30 вересня після виходу в 1998 році Указу Президента України. За ці насичені подіями роки відбулися певні зміни в становленні бібліотек. З’явилися Інтернет-центри в бібліотеках сіл Баланівки і Флориного. Придбано ком п’ю - тери за кошти сільських громад для бібліотек Красносілки, Тирлівки, П’ятківки, Джулинки, Війтівки.... читати далі ...»

 Що зроблено за 8 місяців в агропромисловому комплексі

Що зроблено за 8 місяців в агропромисловому комплексі

20 Вересня 2013, 12:49 / Нове в роботі / Устя / Яланець

Днями у райдержадміністрації відбулася нарада, на якій було підбито підсумки збирання зернових культур ранньої групи, йшлося також про ведення комплексу осінніх польових робіт, стан справ у тваринництві, рівень заробітних плат працюючих, статистичної звітності тощо. На зібрання були запрошені спеціалісти управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, ветмедицини, статистики,... читати далі ...»

 І творчість тримає на білому світі

І творчість тримає на білому світі

4 Вересня 2013, 15:22 / Персоналії / Флорино / Яланець

Хоч Сергій Борисович Бондарчук народився ще у 1935 році, і безпощадні десятиліття залишили таки на ньому свій слід, його душа, характер, здається, їм непідвладні. Він завжди веселий, привітний. Найдопитливішим із односельчан (живе у Флориному) пояснює, що часто усміхається тільки заради того, щоб не заплакати, спостерігаючи, що тепер діється. Коли батька забирали на війну, йому йшов тільки... читати далі ...»

 Зі всіх куточків України з’їхалися на зустріч і випускники Шляхівської школи 1968 року. Зустріч із юністю

Зустріч із юністю

29 Серпня 2013, 17:42 / Нам пишуть / Шляхова / Яланець

Недавно з різних областей України з’їхалися до рідної Яланецької школи її випускники далекого 1963 року. Прибуло 28 чоловік. А було у першому класі 48. Навчала їх Анастасія Захарівна Івашко, відмінник народної освіти, на жаль, уже покійна. Колишні випускники завчасно звернулися до тодішнього директора Петра Харитоновича Паламарчука з питань організації зустрічі. Один з випускників,... читати далі ...»

Сторінки:
15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5Новини села Яланець всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Яланець. Новини села Яланця, фото. Все про Яланець
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення