Fridge magnet wooden gears

Фактори успіху

  • Подобається0Не подобається
  • 9 Жовтня 2013, 10:28

На знімку (зліва направо): начальник центру поштового зв’язку Леонід Бучек зі своїм заступником Марією Гуменною і диспетчером поштового зв’язку Валентиною Токаренко аналізують хід передплати на періодичні видання.

Щодня багато людей користуються послугами поштового зв’язку, який є одним із найважливіших елементів інфраструктури суспільства. Нині він перебуває у складній фазі своєї діяльності й переживає певні перетворення.

– Звісно, стрімкий розвиток сучасних засобів комунікації суттєво впливає на діяльність поштової галузі, – констатує начальник центру поштового зв’язку №7 Леонід Бучек, – але й ми не стоїмо на місці, а постійно дбаємо про розширення ринку поштових послуг, поліпшення якості роботи та культури обслуговування населення.

Нині, за словами Леоніда Марковича, триває процес оптимізації мережі поштового зв’язку. Однак кількість відділень зв’язку ЦПЗ №7, який обслуговує населення двох районів, у порівнянні з попереднім роком не змінилася – їх 37, в тому числі 4 – пересувних. У залежності від кількості жителів того чи іншого населеного пункту пошта доставляється три, чотири чи п’ять разів на тиждень. Підприємство постійно перевиконує планові завдання з прибутку і за цим показником перебуває в трійці кращих в області, а з передплати на періодичні видання – лідирує.

Люди вже звикли до того, що у відділенні поштового зв’язку можна здійснити практично усі види платежів.

Оплату за комунальні послуги та інші види платежів приймають і листоноші. А ще поштовики доставляють пенсії, соціальні виплати, газети і журнали, реалізують товари широкого вжитку.

– Окрім традиційних, надаємо й нові послуги, – говорить Леонід Бучек. – Для громадян вже тривалий час доступна кур’єрська доставка. Якщо у клієнта є нагальна потреба швидко переслати важливе відправлення, пропонуємо послугу «Пріоритетна пошта». На пошті можна замовити ліки, книги, товари, електронні квитки на потяг чи автобус, оформити страхування, погашення кредитів тощо. Також надаємо адміністративні послуги відповідно до проекту «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту».

Поштовики відчувають підтримку районної влади, сільських голів, плідно співпрацюють із різними установами, організаціями і підприємствами, дбають про зміцнення матеріально-технічної бази. Своїми силами та за допомогою спонсорів цього року вони відремонтували приміщення Флоринського, Шляхівського, Війтівського, Маньківського, Осіївського, Сумівського відділень поштового зв’язку.

До речі, працівники пошти підготували програму розвитку поштового зв’язку району на 2013-2015 роки, яку буде винесено на розгляд депутатами на сесії районної ради. Нею, зокрема, передбачаються забезпечення доступності послуг поштового зв’язку та покращення якості обслуговування, технічне переоснащення об’єктів, соціальна підтримка працівників тощо. Окрім того, Вінницька дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» укладає меморандуми про партнерство та співпрацю з сільськими радами. Саме інтереси та довіра клієнта є відправною точкою при визначенні стратегії розвитку поштової служби.

Діяльність центру поштового зв’язку охоплює різні напрямки, одним з яких є збільшення обсягів передплати на періодичні друковані видання. До речі, на наступний рік вона вже розпочалася, й на загальнодержавні періодичні видання триватиме до 16 грудня, а на газети і журнали місцевої сфери розповсюдження – до 25 грудня.

– У зв’язку з реформуванням поштової галузі, – говорить Леонід Бучек, – у нас були певні проблеми з доставкою газет, однак ми всіляко прагнемо поліпшити ситуацію, адже розуміємо: люди розраховують на оперативність і високу якість послуг. Якщо у когось виникатимуть питання або є пропозиції, телефонуйте до диспетчера (2-21-69) або ж до мене (2-11-35).

Центр поштового зв’язку постійно перебуває у розвитку, адаптуючись до змін та забезпечуючи потреби клієнтів. Леонід Маркович щиро вдячний усьому колективу, завдяки зусиллям якого вдається досягати кращих результатів. Він особливо відзначив свого заступника Марію Гуменну, інструктора з передплати Світлану Олійник, начальників Устянського, Війтівського, Маньківського, Яланецького, Шляхівського та пересувного відділень поштового зв’язку відповідно Марію Афоніну, Галину Хмарук, Ольгу Івахненко, Оксану Чорненьку, Наталку Ткачук, Людмилу Войтенко та інших працівників, які виконують нелегку, але вкрай необхідну людям роботу.

Сьогодні у поштовиків професійне свято. Ми теж вітаємо своїх партнерів і щиро бажаємо усім міцного здоров’я, достатку, оптимізму, успіхів, поваги та вдячності від людей, задля яких вони працюють.

Василь ВЕРБЕЦЬКИЙ.


Дивіться також в розділі  Нове в роботі
» 15.06.2018 У цьому році розпочата реформа первинної ланки медичних закладів та стартувала кампанія з вибору сімейних лікарів.
» 15.06.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г. Бурлака видав розпорядження від 13 червня 2018 року №45 «Про скликання 20 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 10 липня поточного року в залі засідань комунальної організації...
» 13.04.2018 2017 року на сайті Міністерства юстиції України запрацював єдиний реєстр боржників. У ньому можна знайти відомості про боржника за прізвищем, ім’ям, по батькові та реєстраційним номером облікової картки платника податків. Вільний та безоплатний...
» 07.04.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г.Бурлака видав розпорядження від 4 квітня 2018 року №26 «Про скликання 19 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 20 квітня поточного року в залі засідань КО Бершадська РДЮСШ «Ровесник».
» 07.04.2018 Засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування
» 07.04.2018 Юридичний практикум
» 01.04.2018 Події. Новини. Факти.
» 01.04.2018 Про державну підтримку вирощування молодняка ВРХ
» 01.04.2018 Часткова компенсація вартості техніки
» 01.04.2018 Про щорічну грошову допомогу до 9 травня
Всі статті розділу Нове в роботі »
Цікаві фото
3 фото   
<b>СВЯТО НАРОДОВЛАДДЯ</b><br />В Україні щороку 7 грудня відзначають День місцевого самоврядування &ndash; свято людей, яких обирає суспільство і на...
8 фото   
<b>День захисту дітей у Бершаді</b><br />На підтримку ініціативи Міністерства України у справах сім'ї та молоді, Всеукраїнського комітету захисту дітей,...
4 фото   
<b>Проблеми інтегрованого управління природними ресурсами басейну р. Південний Буг</b><br />Південний Буг є найбільшою річкою, басейн якої повністю розташований в межах України і простягається більш ніж на 800...
19 фото   
<b>М'ЯКОХІД</b><br />
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / П'ятківка
Нагірняк Андрій Тодорович (1909) 1909 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 00.05.44. Похов. Ясський пов., Румунія.

З історії Бершаді
Проведені заходи сприяли кращій організації праці в сільському господарстві, піднесенню творчої ініціативи трудівників. Колгоспник артілі ім. Ворошилова С. Плахотнюк сконструював ручний підживлювач, який був прийнятий обласною комісією і рекомендований для використання всіма колгоспами. З року в рік зростала врожайність колгоспних ланів, підвищувався добробут трудівників. Збільшувалась... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Фактори успіху - Новинки в галузях Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники