Fridge magnet wooden gears

Завжди на видноті

  • Подобається0Не подобається
  • 9 Жовтня 2013, 10:27

У Бершаді, напевно, нема людини, яка б не знала цього чоловіка. Воно й зрозуміло: Борис Наумович Трейгер належить до тієї категорії працівників, яка завжди на вид ноті – ось уже двадцять два роки він трудиться на одному місці. І ця робота така клопітлива, неспокійна і разом з тим, не завжди вдячна, що навіть дивуєшся, як він витримує.

Втім, за багато літ праці і щоденних зусиль по забезпеченню життєдіяльності міста він уже звик і до постійної рутинної роботи, і до так званих форс-мажорних ситуацій у будні, вихідні і свята.

Ніби недавно я писав про нього з нагоди його півстолітнього ювілею. Час пролетів дуже швидко, і кілька днів тому Борисові Наумовичу виповнилося шістдесят.

Перша реакція на цей факт: не віриться. Не віриться тому, що майже щодня зустрічаюся з цим енергійним порівняно молодим чоловіком, про якого не скажеш, що йому повернуло на сьомий десяток. Хоч проти календаря не попреш. А ніби недавно уродженець відомого селища Вапнярка закінчив школу, разом із батьками переїхав у місто Рівне, там вступив до Українського інституту інженерів водного транспорту, де зустрівся з Валентиною Василівною, тоді ще Валею, з якою одружилися на третьому курсі.

Втім, перед тим Борис Наумович встиг ще закінчити автотранспортний технікум, відслужити в армії.

Рідною для Трейгерів стала Бершадь. Тут вони починали трудову діяльність, тут живуть і працюють і зараз. Борис трудився спочатку за спеціальністю у ПМК-233 майстром, згодом виконробом. А вже більше двох десятиліть очолює житлово-комунальне господарство. Головним завданням підприємства є забезпечення життєдіяльності міста. Це і опалення, благоустрій, санітарна очистка, освітлення і чимало іншого, без чого не можна уявити собі життєвий ритм міста. Є ще ж і транспортна дільниця, і столярний цех. На підприємстві трудиться трохи більше ста працівників. На період опалювального сезону додатково залучається ще до 25 кочегарів. Адже потрібно забезпечити теплом 31 багатоповерховий будинок, приміщення соціальної сфери. Звісно ж, подбати про завезення вугілля, а це не так просто.

Втім, сьогодні можемо трохи відійти від справ виробничих, тим більше, що і привід вагомий – ювілей.

Тож запитую Бориса Наумовича про речі приємні, насамперед про родину. Бачу, як потепліли його очі, коли розповідає про дітей і внуків.

Син Олег після закінчення Вінницького аграрного університету працює начальником дільниці на будівництві тепломереж у Києві, дочка Ілона закінчила інженернобудівельний інститут, працює в районному земельному відділі, нині в декретній відпустці. Особливо тепло дідусь говорить про внуків, яких у Трейгерів троє. Найстарша Діана – відмінниця, ходить у четвертий клас, Славіна – першокласниця, а найменшому Денискові місяць тому виповнився рік.

Якби мені довелося писати характеристику на Бориса Наумовича, то відзначив би найперше його комунікабельність, сумлінність, вмін - ня працювати з людьми, а ще велику терплячість, бо ж доводиться щоденно мати справу з різними людьми, і завжди знаходяться такі, які, м’яко кажучи, налаштовані не зовсім дружелюбно. Ще скажу і про його начитаність, ерудицію, з ним цікаво спілкуватися на різні теми, на все він має свою думку. До речі, нам імпонує, що серед його улюблених видань на першому місці – районна газета «Бершадський край». Час від часу і сам виступає на сторінках видання.

З нагоди ювілею шлемо Борисові Наумовичу найкращі вітання і зичимо йому всіх гараздів і щедрот ще на багато літ!

Федір ШЕВЧУК, м. Бершадь.


Дивіться також в розділі  Персоналії
» 16.06.2018 Людмила Володимирівна Колесник – лікар загальної практики – сімейної медицини Бершадської амбулаторії ЗПСМ. Працює на цій відповідальній посаді з 2008 року.
» 16.06.2018 Досвідчений лікар і мудрий колега Оксана Богданівна Шелест народилася та виросла у родині медиків, тому і не дивно, що і професію обрала відповідну.
» 08.04.2018 Марко Іванович Грищук народився у квітні 1943 року в П’ятківці, в сім’ї хліборобів. Коли йому було півтора року, батько пішов на війну, і вихованням сина займалася мати.
» 07.04.2018 Наполегливий, працьовитий, відповідальний, організований – цими та багатьма іншими позитивними якостями володіє добрий господар, люблячий чоловік і батько, надійний товариш і побратим Ярослав Антонович Фурик. Народився чоловік у квітня 1963 року...
» 25.03.2018 Головне – здоров’я людей
» 25.03.2018 Нелегка йому випала доля…
» 17.03.2018 У праці життя і краса
» 17.03.2018 Добра, ніжна, неповторна
» 08.03.2018 Зелені гектари Анатолія Гуза
» 08.03.2018 Ветеран, працелюб, порадник
Всі статті розділу Персоналії »
Цікаві фото
2 фото   
<b>Народна артистка з Бершаді</b><br />У березні нинішнього року в Одесі було відзначено 90-у річницю з дня народження народної артистки, камерної співачки,...
25 фото   
<b>ДЖУЛИНКА</b><br />Вважається, що назва села походить із татарської мови. Це слово &quot;джуя&quot; означає сміливий, хоробрий. Так...
3 фото   
<b>Герб Бершаді</b><br />Герб має форму іспанського щита червоного і срібного кольору. У верхній частині &ndash; перший історичний...
6 фото   
<b>Усе найкраще - дітям!</b><br />У п’ятницю, 26 липня, відбулася нарада за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, міського та...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Михайлівка
Німчук Михайло Григорович (1916) 1916 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Сержант. Загинув 1945 р. Похов. Німеччина.

З історії Бершаді
Краще стали працювати медичні установи. Відбудовано фельдшерські пункти на всіх підприємствах, тубдиспансер, поліклініку, райлікарню на 100 ліжок. Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Завжди на видноті - Бершадь в персоналіях - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники