Fridge magnet wooden gears

Яланець в новинах

 На старті - новий навчальний рік

На старті - новий навчальний рік

6 Вересня 2015, 09:00 / Освіта і наука / Поташня / Флорино / Яланець

Минулого тижня відбулося розширене засідання колегії відділу освіти. На ньому були присутні голова районної ради М.П. Грабчак, перший заступник голови райдержадміністрації В.Е. Ольшевський, заступник міського голови В.Л. Менюк, директори навчальних закладів, їхні заступники, голови профспілкових комітетів шкіл, завідуючі ДНЗ та директори ПНЗ. Всього в роботі колегії взяли участь 200 осіб.... читати далі ...»

Керівники району і міста із родиною Літвінів – призером конкурсу вишиванок. Фото Руслана ХРАНОВСЬКОГО. Як святкувала Бершадщина

Як святкувала Бершадщина


Урочистості з нагоди 24-ої річниці Незалежності України відбулися 24 серпня біля районного будинку культури. Працівниками районної бібліотеки розгорнуто виставки дідухів, оформлено тематичні стенди. Волонтери районної організації «Мальва» збирали кошти на потреби учасників АТО, продаючи випічку, атрибутику, квіти та віночки власного виготовлення. Стенд із фотозвітом їхніх поїздок до зони АТО... читати далі ...»


 ... Став тепер іншою людиною

... Став тепер іншою людиною

22 Серпня 2015, 09:00 / Персоналії / Яланець

Член бершадської «Самооборони» Сергій Лукащук із Яланця записався добровольцем до війська ще під час першої мобілізації. Мав військову спеціальність навідника-оператора БМП-2. А ще – велике бажання піти в армію, в міру своїх можливостей підтримати і захистити рідну країну. За період перебування на службі найбільше запам’яталися перші приїзди земляківволонтерів в Попасну. Ігор Климнюк та його... читати далі ...»

 Щедрість сердець

Щедрість сердець

21 Серпня 2015, 09:00 / Відгуки / Яланець

Хоч я належу до людей молодшого покоління, усе ж не обминули мене хвороби нинішнього віку. З народження маю хворе серце. Півтора місяця тому стан здоров’я різко погіршився і виникла потреба термінового придбання кардіостимулятора. Добре, що є на світі чуйні і сердечні люди, які не залишаються байдужими до чужого болю. Звернулися ми до голови обл держадміністрації Валерія Вікторовича Коровія та... читати далі ...»

 Не будьте байдужими, земляки!

Не будьте байдужими, земляки!


Нещодавно під головуванням голови РДА Олександра Лободовського відбулося чергове засідання оперативно-координаційної групи з підтримки, вирішення проблем мобілізованих у навчальні центри, підрозділи Національної гвардії та ЗСУ осіб. У ході 1-5 хвиль мобілізації з району було мобілізовано 331 особу, майже 80 – під час шостої. 66 призваних з району вже отримали посвідчення учасників бойових дій.... читати далі ...»

 Народжуваність відстає

Народжуваність відстає


Щороку 11 липня міжнародна громадськість відзначає Всесвітній день народонаселення. Цікаво, а яка демографічна ситуація у нашому районі? На Бершадщині, за даними відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби районного управління юстиції, за шість місяців поточного року народилося 246 дітей, померло ж 590 громадян. Торік за аналогічний період було 263 новонароджених, а... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Колектив редакції газети «Бершадський край», первинна організація Національної спілки журналістів України шлють найкращі вітання з нагоди дня народження колишньому редактору районної газети, заслуженому журналісту України, шановному Петру Васильовичу МАНІЛЕНКУ (2.07) із Бершаді. Роки прожиті – немовби той сад, Що радує душу плодами, Є успіх від справ, як рясний зорепад, Є друзі, родина і шана.... читати далі ...»

 Їх об’єднала «Мальва»

Їх об’єднала «Мальва»

20 Червня 2015, 09:00 / Актуально / Бершадь / Березівка / Флорино / Яланець

Підрозділ правозахисної організації солдатських матерів «Мальва» зібрав навколо себе чимало однодумців – представників різних соціальних категорій, професій, релігійних і політичних поглядів. Об’єднує їх справжній патріотизм. На їхньому рахунку чимало добрих справ, які не тільки надали реальну допомогу українським військовим, а й підняли на вищий щабель рівень свідомості й патріотизму... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №7 щиро вітають із днями народження листонош Олену Григорівну ЗАТВОРНЮК (22.06) із Чернятки, Ольгу Вікторівну КОВАЛЬ (24.06) із Б.Бершадських. Бажаєм здоров’я від чистих джерел, А щастя – від власної долі, Щоб довго й щасливо в достатку жилось, Щоб горя не знали ніколи! Районна організація ветеранів України шле сердечні... читати далі ...»

 Прийом проведуть прокурори

Прийом проведуть прокурори


Згідно з графіком прийому працівниками прокуратури за місцем проживання у червні прийом проводитимуть: прокурор району Богдан Григорович ЗАРІЧАНСЬКИЙ – 2 червня від 13 до 14 години у Красносілці, а з 14 до 15 години – в Маньківці; прокурор прокуратури Максим Володимирович ДЖУЖУК – 9 червня в Кошаринцях з 10 до 11 години; прокурор прокуратури В’ячеслав Анатолійович ЖА- РУН – 24... читати далі ...»

 У кращі агротехнічні строки

У кращі агротехнічні строки

29 Травня 2015, 09:00 / В громадах / Джулинка / Устя / Яланець

Хоч і ранньою була цьогорічна весна, та вона виявилася затяжною і прохолодною. Температурний режим не сприяв швидкому розвитку рослин. Але спеціалістам господарств вдалося організувати роботи весняного комплексу так, що зуміли вкластися з ними в кращі агротехнічні строки. Всього культури ранньої групи посіяно на площі 6290 гектарів, зокрема, ярого ячме - ню – на 5300, пшениці – на 575, гороху... читати далі ...»

 У спільних діях - гарний результат

У спільних діях - гарний результат

24 Травня 2015, 09:00 / В громадах / Яланець

Минулого тижня в Яланці відбулися збори уповноважених громадян села. Обговорювалися питання, які стосуються функціонування громади, господарської та волонтерської діяльності на її території. На зібранні були присутні голова районної ради Микола Грабчак та начальник відділу грошових виплат і компенсацій управління праці та соціального захисту населення РДА Людмила Кухар. Сільський голова... читати далі ...»

Фото Павла КУШПЕЛИ. Яка професія найкраща?

Яка професія найкраща?

30 Квітня 2015, 09:00 / Персоналії / Яланець

Іван Пилипович Лавренюк працює токарем у ТОВ «Яланецьке». Він переконаний, що однією з найцікавіших, творчих, найнадійніших є професія токаря, якою колись він оволодів у Одеському ПТУ. Навіть за умови масштабної оптимізації кількості робочої сили у їхньому господарстві він втримався на своєму робочому місці і працює ще з 1977 року. Буває важкувато, бо весь день на ногах. Але яку із професій... читати далі ...»

 «Нічийна земля» або відумерла спадщина

«Нічийна земля» або відумерла спадщина

30 Квітня 2015, 09:00 / Людина і закон / Бирлівка / Яланець

Одним з пріоритетних напрямків роботи прокуратури нашого району є дотримання фізичними, юридичними особами, органами державної влади та місцевого самоврядування законодавства у сфері земельних відносин. Важливою проблемою, пов’я заною з нерухомим майном та землею, є так звана відумерла спадщина. Це нерухоме майно та земельні ділянки, які не мають спадкоємців, або ж останні вчасно не заявили про... читати далі ...»

На знімку: Петро Васильович Тандитний розповідає про пристрої, призначені для посадки і збирання картоплі. Картопля без лопати і сапи

Картопля без лопати і сапи

27 Квітня 2015, 09:00 / Цікаво / Яланець

Робота біля землі ніколи не була легкою. Тож люди споконвіку ламали голови над тим, щоб її полегшити. Промисловість почала випускати невеликі сівалочки, пристосування для обробітку міжрядь тощо. Ціни на них більш-менш доступні, користуватися на присадибних ділянках не складно, тож все рідше їхні власники беруться за сапу, від якої за сезон аж вриваються руки. Найбільш кмітливі, як от Петро... читати далі ...»

Сторінки:
11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1Новини села Яланець всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Яланець. Новини села Яланця, фото. Все про Яланець
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення