Fridge magnet wooden gears

Яланець в новинах

На знімку (зліва направо): механізатори Павло Михайлович Бучацький і Володимир Григорович Десятник пораються біля сучасного розкидача мінеральних добрив. Фото автора. Підхід - комплексний

Підхід - комплексний

5 Квітня 2015, 09:00 / В громадах / Яланець

ТОВ «Яланецьке» входить у систему господарств «ТАСС-Агро». П’ятий рік тутешні хлібороби співпрацюють з інвестором. І хоч різні інколи чути відгуки про цю співпрацю, не можна не помітити і позитивних перемін. Дуже сумнівно, чи побачили б скоро яланецькі поля, за нинішніх економічних умов, найсучасніші техніку, технології. Так, потреба у робочих руках з їх впровадженням стала меншою, і проблему... читати далі ...»

 Бандероль від земляка

Бандероль від земляка

27 Березня 2015, 09:00 / Відгуки / Яланець

Добрий слід на землі, повнозерний творчий ужинок залишив односельчанам Олександр Березовський. У рідному краї пройшли його шкільні роки. Життя невпинно перегортало свої сторінки. Любов до рідного краю, краси і мелодійності української мови надихнула автора до написання книг. Уже вкотре, не забуваючи місця, де народився, Олександр Олександрович поповнює фонд бібліотеки свого рідного села Яланця.... читати далі ...»


 Підрозділ солдатських матерів "Мальва" діє уже півроку

Підрозділ солдатських матерів "Мальва" діє уже півроку


Минає півроку, як діє чисельний підрозділ правозахисної організації солдатських матерів «Мальва». Він організовує поїздки в зону АТО до наших бійців і не тільки, бо всі, хто стоїть на захисті нашої безпеки, є земляками. І не має значення, з якої області солдат перед нами стоїть. Єдине завдання і прагнення – допомогти, підтримати, забезпечити. Наші перші кроки були не зовсім упевнені, але до... читати далі ...»

 Довгоочікувана зустріч

Довгоочікувана зустріч

14 Березня 2015, 09:00 / Нам пишуть / Яланець

Радісна новина про те, що Сергій Лукащук, наймолодший воїн-односельчанин, повертається додому, миттєво облетіла Яланець. Всі його рідні, друзі, однокласники і прості жителі села чекали з нетерпінням, адже Сергій перебував у лавах ЗСУ ще з літа 2014 року. Був мобілізований одним із перших. Нещодавно, відслуживши строкову службу, по першому зову Батьківщини взяв у руки зброю. Перебував на різних... читати далі ...»

 Спасибі вам, добрі люди

Спасибі вам, добрі люди

14 Березня 2015, 09:00 / Нам пишуть / Яланець

Уже майже рік Україна обливається кров’ю і вмивається слізьми. На Сході йде війна. Так сталося, що у цей непростий час забрали на захист Батьківщини нашого сина Івана Шевчука з Яланця (з роботи вночі з чергування на швидкій допомозі, хоча він і не служив у армії). Дуже важко нам, як і всім батькам, чиї сини у непростих умовах стоять на захисті інтересів України. Зі сльозами на очах дивимось по... читати далі ...»

 Візьміть дитину у родину

Візьміть дитину у родину

6 Березня 2015, 09:00 / Заходи / Бершадь / Яланець

Сім’я, родина – це перші і найвідповідальніші вихователі дитини. Життя у колі родини, серед близьких та рідних людей формує у дитини найкращі якості: щирість, доброзичливість, повагу, відкритість. Серед усіх надбань людини найбільшу цінність має добре виховання, одержане від батьків саме у родинному колі. Тому кожна дитина повинна виховуватися у сім’ї, отримуючи родинне та батьківсь ке тепло та... читати далі ...»

 11 лютого виїзний прийом у яланці

11 лютого виїзний прийом у яланці

8 Лютого 2015, 09:00 / Оголошення / Яланець

Головою райдержадміністрації Олександром Лободовським 11 лютого 2015 року буде здійснено виїзний прийом громадян у села Яланець (з 9-ої години) та Флорине (з 11 год. 30 хв.).   читати далі ...»

 Згадуючи Драгоманова

Згадуючи Драгоманова

24 Січня 2015, 09:00 / Заходи / Яланець

Нещодавно на базі районного методичного кабінету відбулися педагогічні читання на тему «… в тобі – великого народу ніжна і замріяна душа», присвячені життю і творчості Михайла Драгоманова. Учасниками педагогічних читань були молоді вчителі району. Літературний критик і публіцист, історик і фольклорист, патріот і непохитний борець за свободу своєї Вітчизни, Михайло Драгоманов написав понад дві... читати далі ...»

 Храмові праздники на Бершадщині в 2015 році

Храмові праздники на Бершадщині в 2015 році


Привітайте рідних і знайомих! 6 травня – Великомученика Георгія Побідоносця – Устя. 21 травня – Вознесіння Господнє – Бершадь. 22 травня – Святителя Миколи-Чудотворця – Баланівка. 31 травня – День Святої Трійці – Маньківка, Яланець. 12 липня – Святих перво - апостолів Петра і Павла – Велика Киріївка. 28 серпня – Успіння Пре - святої Богородиці – Піски Бершадські, Серебрія, Чернятка,... читати далі ...»

 Графік вимкнення споживачів Бершадських ЕМ

Графік вимкнення споживачів Бершадських ЕМ


Графік може змінюватися по мірі зміни потужності енергосистеми України, та в звязку з плановими та аврійними роботами ЕМ. Про що буде повідомлено Голів сільських Рад та Бершадську Райдержадміністрацію. Черга Години Дисп. назва ПЛ-6-10 кВ... читати далі ...»

 Люди падали, як скошена трава...

Люди падали, як скошена трава...

15 Грудня 2014, 09:00 / Спогади / Бершадь / Яланець

У лютому 1933-го мені минуло чотири роки. Весною цього ж року я вмирав від голоду, і мене до життя повернула жителька нашого села Яланець Катерина Григорівна Гудзь… Після підписання «Декрету про землю» довкола Яланця землю панів роздали бідним селянам під будівництво. Розбили просторі вулиці, закипіла робота. У 1924 році в Бершаді, де сьогодні розташований медичний коледж, утворили «комуну».... читати далі ...»

 Підбито підсумки конкурсу

Підбито підсумки конкурсу

15 Грудня 2014, 09:00 / Заходи / М'якохід / Устя / Яланець

Нещодавно відбулось засідання конкурсної комісії щодо підбиття підсумків щорічного районного конкурсу міської та сільських рад із розвитку соціальної інфраструктури та благоустрою території у 2014 році. З основними показниками обсягів виконаних робіт із благоустрою населених пунктів у 2014 році присутніх членів комісії ознайомив заступник голови районної ради, співголова комісії Василь... читати далі ...»

 Я - частинка України!

Я - частинка України!

23 Листопада 2014, 09:00 / Заходи / Сумівка / Яланець

З метою утвердження патріотичного духу учнівської молоді, виховання співчуття, поваги, гордості за свою державу нещодавно в загальноосвітніх закладах району проведено декаду патріотичного виховання «Я – частинка України». У рамках декади в перший день у всіх школах району пройшли урочисті лінійки «За право жити ми завдячуємо їм» та покладання квітів до меморіалів Слави. Вихованцями шкільних... читати далі ...»

На знімку: директор ТОВ «Устя», кандидат сільськогосподарських наук Павло Григорович Марущак. Фото автора. Земляки знали, кого обирали

Земляки знали, кого обирали

19 Листопада 2014, 09:00 / В громадах / Велика Киріївка / Лугова / М'якохід / Устя / Яланець

Готуючи, а то і просто переглядаючи матеріали, присвячені трудівникам сіл, завжди стає приємно, коли дізнаєшся, що на нашій Бершадщині з’являються нові імена. Імена тих, хто прославляє свій край працею у настільки непростій галузі як сільське господарство. Зазвичай це люди вже з неабияким досвідом – якщо їм вдається перехитрувати природу. Останні роки, коли мова заходить про кращі господарства... читати далі ...»

 Не залишайтесь байдужими!

Не залишайтесь байдужими!

11 Листопада 2014, 10:00 / Актуально / Бершадь / Лісниче / Яланець

Допомога нашим військовим має тривати і надалі За ініціативою громадських активістів при райдержадміністрації діє група по координації зусиль громади району для допомоги військовим, призваним з району, які беруть участь в АТО. Станом на 4 листопада 2014 р., за даними групи, в цілому по району зібрано і використано 810,1 тисячі грн. Ці кошти збиралися через раду сільгоспвиробників Бершадщини,... читати далі ...»

Сторінки:
12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2Новини села Яланець всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Яланець. Новини села Яланця, фото. Все про Яланець
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення