На контролі – охорона праці

 • Подобається0Не подобається
 • 9 Листопада 2013, 11:44

Як уже повідомлялося у районній газеті, з 1 до 11 жовтня фахівцями територіального управління Держгірпромнагляду у Вінницькій області у нашому районі здійснювалися перевірки з питань дотримання вимог охорони праці і промислової безпеки на підприємствах, в установах і організаціях, місті Бершаді.

Днями відбулося спільне засідання обласної координаційної ради з питань безпеки життєдіяльності населення та колегії територіального управління Держгірпромнаглялу у Вінницькій області. Відкрив і вів захід начальник цього управління А.Д. Коваль (на знімку).

На порядок денний було винесено питання про наслідки всебічних перевірок та роботу райдержадміністрації і міської ради щодо реалізації державної політики в галузі охорони праці.

На засіданні були присутні члени обласної координаційної ради, в тому числі і заступники голів Тростянецької, Теплицької, Крижопільської і Чечельницької райдержадміністрацій, а також керівники, спеціалісти служб охорони праці підприємств, установ та організацій Бершадського району, районних управлінь Бершадської райдержадміністрації, члени колегії територіального управління Держгірпромнагляду у Вінницькій області.

Доповідав про наслідки перевірок заступник начальника територіального управління Держгірпромнагляду у Вінницькій області В.А. Боковець.

Хоч у нашому районі кількість нещасних випадків з року в рік іде на спад, на зібранні відзначалося, що за останніх п’ять років у місті Бершаді і районі на підприємствах все ж сталося 33 нещасних випадки, пов’язані з виробництвом, в тому числі один у КП «Бершадське ЖКГ»зі смертельним наслідком. Хоч за дев’ять місяців цього року нічого подібного не було зареєстровано взагалі, наведені дані все ж не можуть не насторожувати.

За результатами проведених перевірок інспекторами служби Держгірпромнагляду, спільно з представниками обласних та районних управлінь праці та соціального захисту населення АПР, ВД ФССНВ, інших служб та організацій, було виявлено більше тисячі порушень нормативно-правових актів з охорони праці, пожежної безпеки, санітарних вимог тощо.
Перед присутніми виступили також голова райдержадміністрації М.Г. Бурлака, заступник начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Вінницькій області В.І. Яворський.

В.А. Боковець відзначив, що райдержадміністрацією і міською радою проводиться певна робота, спрямована на реалізацію державної політики щодо виконання державної програми з цих питань.

Було наведено цілий перелік проведених заходів. Однак було і зауважено щодо невиконання окремих положень.

Не скрізь в районі створені служби з охорони праці, а звідси і наслідки.

М.Г. Бурлака теж відзначив, що цією перевіркою виявлено ряд недоліків, які просто не помічаємо у повсякденній роботі. Але нещасних випадків на виробництві ми не повинні допускати ні в якому разі. Він запевнив, що буде об’єднано всі зусилля щодо недопущення надалі всіх виявлених недоліків на всіх об’єктах господарювання.

З особливою увагою було заслухано присутніми пояснення щодо виявлених порушень представників електротехнічного заводу, ПСП «Обрій», КП «Бершадське ЖКГ», Бирлівської школи, ТОВ «Удич», «Яланецьке».

За результатами засідання було прийнято рішення.

За виявлені порушення до адміністративної відповідальності було притягнуто 31 посадову особу, в тому числі 18 перших керівників.

За результатами обстеження 42 підприємств було встановлено, що лише 9 отримали відповідні дозволи на виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки.

Обласна координаційна рада з питань безпечної життєдіяльності населення та колегія територіального управління Дежгірпромнагляду у Вінницькій області визнали роботу Бершадської райдержадміністрації щодо забезпечення виконання законів та реалізації державної політики у галузі охорони праці задовільною.

Роботу з охорони праці та промислової безпеки ПСП «Обрій», КП «Бершадське ЖКГ», ПАТ «Бершадський електротехнічній завод» було визнано незадовільною.

Роботу ФГ «Фермерпродукт сервіс», ТОВ «Яланецьке», Бершадської філії ПрАТ «Зернопродукт МХП»,СТОВ «Удич» визнано недостатньою та зобов’язано їх працівників у конкретні строки виправити недоліки.

За допущенні порушення нормативних актів з охорони праці буде притягнуто до дисциплінарної відповідальності посадових осіб, з вини яких вони були допущені.

Павло КУШПЕЛА


Дивіться також в розділі  В громадах
» 16.06.2018 У день Святого Духа (28 травня) в Березівці урочисто відзначили десятиріччя з часу освячення сільського храму Івана Богослова.
» 16.06.2018 Депутат облради Володимир Зарічанський ініціював створення пам’ятника Кобзареві у рідній Війтівці. Погруддя генія літератури та пророка нації виготовляє відомий скульптор, народний художник України, доцент кафедри скульптури Харківської державної...
» 16.06.2018 Бершадська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини цього року визнана кращою у районі серед амбулаторій ЗПСМ. Із 2016 року очолює установу мудра жінка, знавець своєї справи, лікар вищої категорії Антоніна Іванівна Колесник. У медицині...
» 16.06.2018 Відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги (НЕМД) визнано кращим відділенням Бершадської ОЛІЛ. У більшій його частині проведено ремонти, які ще тривають.
» 16.06.2018 Заради дітей
» 16.06.2018 Краще відділення
» 16.06.2018 Згуртованість, професіоналізм, колегіальність та послідовність – головні критерії діяльності медиків району
» 15.06.2018 Спиртозаводу нема, а спирт виробляється
» 15.06.2018 Переможці 15 обласного конкурсу
» 08.04.2018 Ефективне реагування на надзвичайні ситуації
Всі статті розділу В громадах »
Цікаві фото
6 фото   
<b>Бершадський чоловічий монастир</b><br />Бершадський Преображенський чоловічий монастир від самого початку свого існування був єдиним монастирем на Поділлі,...
3 фото   
<b>Діти – на канікулах, а школа – на ремонті</b><br />Яланецька ЗОШ І-ІІІ ст. вже багато років займає лідируючі позиції серед освітніх установ району, насамперед завдяки...
3 фото   
<b>Вшанували працівників культури і аматорів мистецтва</b><br />Багата на таланти Бершадщина славиться своїми культурними і духовними надбаннями. Працівники клубних закладів,...
2 фото   
<b>Бронзові призери чемпіонату</b><br />Протягом п’яти днів проходили у Ковелі Волинської області чемпіонат України серед підлітків 1997-1998 років...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Голдашівка
Яремчук Петро Дмитрович (1923) 1923 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Сержант. Загинув 00.04.45.

З історії Бершаді
Цікаво проводять своє дозвілля трудящі в численних гуртках та студіях художньої самодіяльності, які є на всіх підприємствах, в навчальних закладах. Хоровий і танцювальний колективи спиртового комбінату — дипломанти республіканського огляду колективів художньої самодіяльності. Незмінним успіхом користуються не тільки в районі, але й в області хор вчителів міста, естрадний оркестр,... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

На контролі – охорона праці - В господарствах і громадах, селах Бершадського району та м. Бершадь - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення