Надійний посередник на ринку праці

 • Подобається0Не подобається
 • 27 Жовтня 2017, 09:00

Незважаючи на напружену ситуацію на ринку праці, Бершадський районний центр зайнятості продовжує активну діяльність у сфері працевлаштування громадян. Детальніше про це розповідає директор РЦЗ Ігор КІЗЛОВ.

– З початку 2017 року за соціальними послугами, які намагаємося зробити для наших клієнтів більш доступними та якісними, звернулися 2619 незайнятих громадян, 896 із них змогли знайти роботу за сприяння служби зайнятості району.

Державна служба зайнятості – надійний посередник на ринку праці між роботодавцем, який має потребу в кадрах, та людьми, які шукають роботу. Відповідно до Закону України «Про зайнятість населення» роботодавці зобов’язані інформувати службу зайнятості про вільні вакантні посади і робочі місця.

Роботодавець може й самостійно шукати претендентів на вакансії. Однак при укомплектуванні вакансій за сприяння служби зайнятості роботодавець має низку переваг.

Насамперед, він не витрачає час і кошти на пошук претендентів на вакансії. Протягом 2017 року такими перевагами скористались 120 роботодавців, які подали до центру зайнятості інформацію про 1072 вакансії.

Служба зайнятості також може організувати професійне навчання безробітних на замовлення роботодавця за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Такою нагодою у цьому році скористались 4 підприємства, на замовлення яких Бершадським центром зайнятості було організовано професійне навчання 7 безробітних.

До речі, фахівці центру зайнятості допоможуть здійснити і професійний відбір кадрів із використанням сучасних тестових методик.

Якщо безробітний не має достатніх професійних навиків або досвіду, то центр зайнятості організовує його стажування безпосередньо на базі підприємства. У поточному році нами було організовано стажування 218 безробітних.

За бажанням роботодавців Бершадський РЦЗ організовує, як у центрі зайнятості, так і на підприємстві, мініярмарки вакансій, презентації роботодавців, аби безробітні знайшли роботу і більше дізналися про те чи інше підприємство. Роботодавці, які відвідують центр зайнятості, мають нагоду підвищити свою поінформованість та обізнаність про стан ринку праці, про застосування чинного законодавства про зайнятість населення та загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття.

Важливим напрямком роботи центру зайнятості є залучення безробітних до громадських та інших робіт тимчасового характеру. У результаті співпраці із Бершадською міською та Бирлівською, Баланівською, Серебрійською, Сумівською, Флоринською, М’якохідською сільськими радами, протягом 2017 року у громадських роботах взяли участь 64 безробітних. На 13 підприємствах у тимчасових роботах було зайнято 218 безробітних.

Роботодавців району заохочуємо до створення нових робочих місць шляхом надання компенсацій єдиного соціального внеску за праце - влаштування безробітних на новостворені робочі місця.

Правом отримати таку фінансову підтримку у 2017 році скористались 3 роботодавці, які створили 6 нових робочих місць. Крім того, власну справу змогли започаткувати 3 безробітних, які отримали допомогу по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності.

За роки діяльності служби зайнятості склався позитивний образ нашої організації як сучасної, інноваційної служби. Вже не є новинками відеорезюме, відеопрезентації вакансій, онлайн-співбесіди. Служба зайнятості прагне бути на крок попереду. Дуже важливо бути ближчими до людей, консультувати, направляти, а найголовніше – надавати допомогу в пошуку гідної роботи з достойною зар платою. Новий сервіс із онлайн-реєстрації на прийом допомагає шукачам роботи заощадити час і підійти до пошуку роботи більш продуктивно. Завдяки сервісу можна, не виходячи із дому, записатись на первинний прийом до будь-якого центру зайнятості або отримання консультації. У разі, якщо людина зарезервувала для себе час, їй не потрібно отримувати талон на відвідування, а необхідно безпосередньо звернутися до фахівця центру зайнятості. Послуга електронної черги реєстрації безробітних доступна громадянам на порталі Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua через рубрику «Електронні послуги». На сьогодні новим сервісом для запису на первинний прийом до спеціалістів Бершадського центру зайнятості скористались 53 особи.

Спеціалісти центру зайнятості готові оперативно реагувати на ситуацію на ринку праці та надавати реальну допомогу громадянам, які шукають роботу, і роботодавцям, які шукають працівників. Усі послуги роботодавцям і шукачам роботи служба зайнятості надає безкоштовно.

Користуючись нагодою, вітаю усіх працівників соціальної сфери із професійним святом, яке будемо відзначати 5 листопада. Нехай множаться добрі вчинки, здійснюються найкращі плани та задуми, а служіння обраній справі, чуйність і щедрість приносять людську шану та повагу! Здоров’я та добробуту вам і вашим родинам, миру та процвітання нашій Україні!


Дивіться також в розділі  В громадах
» 16.06.2018 У день Святого Духа (28 травня) в Березівці урочисто відзначили десятиріччя з часу освячення сільського храму Івана Богослова.
» 16.06.2018 Депутат облради Володимир Зарічанський ініціював створення пам’ятника Кобзареві у рідній Війтівці. Погруддя генія літератури та пророка нації виготовляє відомий скульптор, народний художник України, доцент кафедри скульптури Харківської державної...
» 16.06.2018 Бершадська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини цього року визнана кращою у районі серед амбулаторій ЗПСМ. Із 2016 року очолює установу мудра жінка, знавець своєї справи, лікар вищої категорії Антоніна Іванівна Колесник. У медицині...
» 16.06.2018 Відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги (НЕМД) визнано кращим відділенням Бершадської ОЛІЛ. У більшій його частині проведено ремонти, які ще тривають.
» 16.06.2018 Заради дітей
» 16.06.2018 Краще відділення
» 16.06.2018 Згуртованість, професіоналізм, колегіальність та послідовність – головні критерії діяльності медиків району
» 15.06.2018 Спиртозаводу нема, а спирт виробляється
» 15.06.2018 Переможці 15 обласного конкурсу
» 08.04.2018 Ефективне реагування на надзвичайні ситуації
Всі статті розділу В громадах »
Цікаві фото
3 фото   
<b>"Майстриня слова і числа"</b><br />Під такою назвою в читальній залі Бершадської районної бібліотеки відбулася презентація збірки поезії Руслани Руденко...
2 фото   
<b>Годованець Ганна Дмитрівна</b><br />Мандрик-Годованець Ганна Дмитрівна Народилася 21 травня 1926 року в сімї селянина в с. Романівці. Батьки займалися...
4 фото   
<b>На карті України з’явилася «Країна чеснот»</b><br />В українських школах завершився навчальний рік, пролунав останній дзвоник, і за вікном уже майже літо. Для дітей це –...
2 фото   
<b>Тирлівка, Кавкули – і про них не забули</b><br />Черговий «День районної ради» її голова М.Г. Бурлака провів у Тирлівській територіальній громаді разом з депутатами...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Устя
Грибінник Арсентій Степанович (1902) 1902 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.07.44.

З історії Бершаді
Горіла земля під ногами окупантів. Група К. О. Пустовойтова спалила на залізничній станції до тисячі тонн сіна, заготовленого для коней румунських військ, група В. М. Глущенка вивела з ладу 64 трактори, знищила понад 400 тонн пального, сховала 12 розібраних тракторів, які після приходу частин Червоної Армії полагодили. Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Надійний посередник на ринку праці - В господарствах і громадах, селах Бершадського району та м. Бершадь - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення