Fridge magnet wooden gears

Що зроблено за 8 місяців в агропромисловому комплексі

 • Подобається0Не подобається
 • 20 Вересня 2013, 12:49

Днями у райдержадміністрації відбулася нарада, на якій було підбито підсумки збирання зернових культур ранньої групи, йшлося також про ведення комплексу осінніх польових робіт, стан справ у тваринництві, рівень заробітних плат працюючих, статистичної звітності тощо.

На зібрання були запрошені спеціалісти управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, ветмедицини, статистики, сільськогосподарської та фітосанітарної інспекцій, керівники сільгосппідприємств, фермерських господарств, хлібоприймальних пунктів.

Про підсумки роботи в агропромисловому комплексі району за вісім місяців та ситуацію з веденням комплексу осінніх польових робіт доповідав начальник управління АПР райдержадміністрації В.П. Бондарина, про стан справ у тваринництві – головний зоотехнік цього управління В.Г. Годованець, про стан статистичної звітності у сільгоспформуваннях району – начальник управління статистики Л.О. Кушпела, про дотримання законодавства щодо рівня заробітних плат – начальник відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління праці та соціального захисту населення Т.В. Грабчак, про стан техніки безпеки у сільгоспформуваннях райо ну – завідуючий сектором охорони праці та інженерно-технічного забезпечення управління АПР райдержадміністрації Г. Д. Череушенко, про співпрацю хлібозаготівельних підприємств із сільгоспвиробниками – бухгалтер ТОВ «Рівненський елеватор» В.О. Паламарчук.

Приємно, що В. П. Бондарина розпочав свій виступ із привітання присутніх із рекордним цьогорічним урожаєм – 128 тисяч 295 тонн, при середній урожайності майже по 43 центнери з гектара. Валовий збір у нашому районі виявився найбільшим в області.

Було проаналізовано показники урожайності і у розрізі господарств, а також відзначено, що запорукою високих урожаїв по всіх культурах є, насамперед, технології. Без належної підготовки грунту, якісного насіння, його посіву, належного догляду за посівами, своєчасного та якісного збирання домогтися таких показників було б неможливо.

Найкращих результатів домоглися у СФГ «Новосулківське», «Явір-Агросервіс», Бершадській філії ПрАТ «Зернопродукт МХП», ТОВ «Яланецьке», «Світанок-Агросвіт», СФГ «Кавун».

Було також названо господарства, в яких урожайність ранньої групи зернових найнижча.

Спеціалісти управління агропромислового розвитку здійснили аналіз за рейтинговими показниками 28 господарств. До цього аналізу було взято показники економіки за 8 місяців, у тому числі рівень заробітної плати, рослинництва, тваринництва. Варто було б включити до даних рейтингових показників ще і переробку, адже це також додаткові кошти та робочі місця. Проте переробка у нас ще малорозвинена.

На першому місці у нас птахокомбінат «Бершадський», далі йдуть ТОВ «Устя», ПСП «Промінь», Бершадська філія ПрАТ «Зернопродукт МХП», СФГ «Новосулківське», ТОВ «Світанок-Агросвіт», «Лан», «Удич», «Осіївське».

Щодо осінніх польових робіт, то на день проведення наради ріпак було посіяно на 70 відсотках запланованої під нього площі, озимі пшениці і ячмінь – на 9 відсотках. Кукурудзу було зібрано вже більше, як на півтори тисячах гектарів, більше, як на тисячі гектарах – соняшник.

У тваринництві за вісім місяців також досягнуто позитивних змін – у порівнянні з минулим роком зросло виробництво молока, м'яса, збільшилося поголів'я худоби.

За 8 місяців в середньому від корови надоєно по 3389 кілограмів молока, або на 534 кілограми більше, ніж торік.

Згідно з рейтингами господарювання перші місця у районі займають птахокомбінат «Бершадський», ТОВ «Устя», ПСП «Промінь», ТОВ «Осіївське», «Світанок-Агросвіт». На нараді було проаналізовано ситуацію по підрозділах.

Виступав на ній також заступник голови райдержадміністрації В. Я. Кушпела, який звернув увагу присутніх на те, що у районі є гарні приклади господарювання – як у рослинництві, так і у тваринництві. Однак ним було наведено і прямо-таки шокуючі показники. Якою у таких випадках може бути економіка і до чого такі господарства можуть дійти взагалі? – запитував він.

Ним було звернуто увагу ще на цілий ряд важливих питань перспективи розвитку тваринництва. Область націлює, щоб працювати над збільшенням поголів'я худоби, особливо корів, над здійсненням реконструкцій приміщень. Вів він також мову про те, що здійснюються перевірки використання орендарями земель запасу і водного фонду, про розрахунки за оренду паїв, ситуацію з укладанням соціальних угод. Досить актуальним у його виступі було і питання заробітних плат. При наших валових зборах і продуктивності полів ми не маємо права не збільшувати їх, сказав він. Мова велась і з інших не менш важливих питань.

Вів нараду і підбив на ній пісумки голова райдержадміністрації М.Г. Бурлака. Він, зокрема, відзначив, що у цьому році проведена дуже велика робота на полях і фермах, тому і має місце позитивна динаміка. Подякувавши присутнім за це, він висловив впевненість, що, врахувавши недоліки і резерви, яких ще у нас не бракує, ми і надалі зуміємо домагатися позитивних результатів. Багатьом керівникам ним було дано цілий ряд конкретних доручень, з виконанням яких зволікати далі нікуди. Результати повсякденної діяльності кожного, наголошував він, повинні сприяти розвитку нашої території.

У роботі наради взяв участь і голова районної ради М.П. Грабчак.

Павло КУШПЕЛА.


Дивіться також в розділі  Нове в роботі
» 15.06.2018 У цьому році розпочата реформа первинної ланки медичних закладів та стартувала кампанія з вибору сімейних лікарів.
» 15.06.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г. Бурлака видав розпорядження від 13 червня 2018 року №45 «Про скликання 20 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 10 липня поточного року в залі засідань комунальної організації...
» 13.04.2018 2017 року на сайті Міністерства юстиції України запрацював єдиний реєстр боржників. У ньому можна знайти відомості про боржника за прізвищем, ім’ям, по батькові та реєстраційним номером облікової картки платника податків. Вільний та безоплатний...
» 07.04.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г.Бурлака видав розпорядження від 4 квітня 2018 року №26 «Про скликання 19 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 20 квітня поточного року в залі засідань КО Бершадська РДЮСШ «Ровесник».
» 07.04.2018 Засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування
» 07.04.2018 Юридичний практикум
» 01.04.2018 Події. Новини. Факти.
» 01.04.2018 Про державну підтримку вирощування молодняка ВРХ
» 01.04.2018 Часткова компенсація вартості техніки
» 01.04.2018 Про щорічну грошову допомогу до 9 травня
Всі статті розділу Нове в роботі »
Цікаві фото
2 фото   
<b>Г. О. Погончик:"Про наш край знають і в Америці"</b><br />Директор Бершадської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Григорій Погончик добре відомий і в районі та області,...
4 фото   
<b>Дяківка на межі трьох областей</b><br />Це село за графіком відвідала робоча група у складі начальників відділів та структурних підрозділів РДА, яку очолював...
75 фото   
<b>БИРЛІВКА</b><br />Бирлівка - одне з наймальовничіших сіл району. І приваблює воно не тільки краєвидами, голубими плесами ставків, а й...
5 фото   
<b>Поїздка до Польщі</b><br />З 29.07.10р. по 6.08.10р. делегація з с. Баланівка перебувала в Польщі з дружнім візитом в рамках співпраці між селом...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Устя
Качуренко Прокіп Оникійович (1897) 1897 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 00.10.44. Похов. с. Поулешти, Румунія.

З історії Бершаді
За роки відбудови народного господарства зросло політичне та економічне значення Бершаді в губернії. 1922 року Бершадь стала центром Ольгопільського повіту. Тепер у місті працювало чотири школи, два лікнепи, клуб, районна бібліотека. Поліпшилося й медичне обслуговування: в лікарні працювали 17 медпрацівників. Трудівники Бершаді в складних міжнародних умовах, коли імперіалістичні уряди всіляко... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Що зроблено за 8 місяців в агропромисловому комплексі - Новинки в галузях Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення