Fridge magnet wooden gears

Вітання тижня

 • Подобається0Не подобається
 • 20 Червня 2012, 09:00

Виконавчий комітет Михайлівської сільської ради щиро вітає з професійним святом – Днем медичного працівника – головного лікаря Михайлівської амбулаторії ЗПСМ Івана Григоровича ПІКУЛУ та колектив амбулаторії, а також всіх працівників і ветеранів медичної галузі сіл Михайлівки та Романівки.
Ваша відданість справі, фаховий досвід, глибокі знання завжди поєднуються зі щирим співчуттям до людей, милосер дям та благодійністю. Ви повертаєте людям здоров’я, додає те впевненості у власних силах, вселяєте віру в життя!
Від усієї душі і з повагою бажаємо вам, вашим рідним міцного здоров’я та довголіття, людської вдячності та підтримки колег, добробуту та благополуччя, миру та злагоди, родинно го тепла та затишку.

Сердечно вітаєм з Днем медичного працівника надійного друга, чудового, чуйного, справжнього професіонала своєї справи, лікаря від Бога, головного лікаря Михайлівської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини, шановного Івана Григоровича ПІКУЛУ Ми шлем привітання, як завжди ведеться, Чого забажається – хай у Вас буде, Нехай і надалі шанують Вас люди.
За щоб Ви не брались – удачу в усьому Хай доля приносить до Вашого дому.
Хай щастя приходить і ллється рікою, А горе обходить завжди стороною.
Хай доля дарує Вам довгі літа, І в серці завжди хай живе доброта.
З повагою та шаною друзі з Поташні і Києва.
Сердечні, теплі слова вітань шлемо з нагоди 90-річного ювілею нашій добрій, дорогій матусі, бабусі, прабабусі Феодосії Пилипівні ЖОРНЯК (15.06) з Бершаді.
Найкраща, найдорожча, наймиліша, Ріднішої у світі не знайти, Наша матусю, хочеться зірвати Найкращі квіти і вручить тобі.
Ти наше сонце, янгол;охоронець, Ти вірний друг й порадник у житті, І просто мама, рідна наша мама , Вітання ці належать лиш тобі!
З повагою і любов’ю дочка Людмила, зять Валерій, син Валерій, невістка Софія, онуки Валерій, Марина, Віталій, Юра та їхні сім’ї.
З нагоди 30-річчя шлемо найкращі слова вітань нашій дорогій людині – милій, ніжній, коханій дружині, лагідній, турботливій матусі, невісточці Іванні Василівні КОВАЛЬЧУК (19.06) з Флорино.
Від щирого серця родини всієї Вітаємо дружно тебе з ювілеєм.
Бажаємо добра і довголіття, У кожній справі хай завжди щастить, Вік щедрий, як калинове суцвіття, У злагоді і радості прожить.
Нехай наша ніжність і любов тебе гріють, Здійсняться усі твої мрії.
З любов’ю та повагою чоловік Саша, син Сергій, дочка Софійка, мама Маруся, тато Федір.
17 червня наш дорогий, турботливий чоловік, зять, батько, дідусь, шановний сват Микола Федорович РЕЗНІЧЕНКО з Усті святкує своє 75-річчя. Щиро вітаємо його та бажаємо всього найкращого.
Наш славний і рідний, найкращий у світі, З тобою нам завжди затишно й світло.
Спасибі за ласку, за руки умілі, Що вміють підтримати словом і ділом, Що в рідному домі – надійно і щиро.
Живи нам на радість у щасті та мирі.
Хай Бог посилає здоров’я і сили, У дружній родині усі ми щасливі.
З любов’ю та повагою дружина Катерина, теща Ганна, дочки Люда, Свєта, син Віктор, зяті Саша, Едуард, онучки Ельміра, Кароліна, сестра Настасія, свати Віктор Павлович і Лариса Вікторівна з Києва та всі рідні.
18 червня святкуватиме 50-річний ювілей наша найменша сестричка Ніна Григорівна ЗАГОРЕНКО з П’ятківки.
Сердечно вітаємо її та бажаємо всього найкращого.
Хай завжди тобі усміхається доля, Несуть тільки радість роки.
Хай щастя, здоров’я не зрадять ніколи, І збудуться мрії й думки.
Гарну вроду і квітам можна позичати, І в серце доброти не треба додавати.
Зичимо наснаги трудової без ліку, Пошани й добра від людей, Щасливого й довгого віку Бажаємо, сестричко, тобі у цей день.
Будь здорова і завжди весела, У Господа – мила, у домі – щаслива.
Янгол Божий хай завжди береже, А Пречиста Божа Мати стежинами життя хай веде.
З любов’ю сестра Маруся з чоловіком Василем, сестра Галя з чоловіком Анатолієм, племінники Сергій і Саша з сім’ями.
Ніжну, милу, найдорожчу у світі донечку, онучку, племінницю, сестричку, похресницю Анастасію Юріївну ВОЙЦЕХІВСЬКУ з Бершаді щиро та сердечно вітаємо з днем народження. 15 червня їй виповнюється 8 років.
Ти наша рідна, мила, ніжна, Троянда біла в ранішній росі, Це ти даруєш нам щоденну радість, За це завдячуєм тобі.
Без тебе, як день без ночі, Без тебе радість замала.
Цілуєм ніжно твої очі І хочем, щоб ти щасливою й здоровою була!
З любов’ю мама, папа, бабусі Катя, Надя, дідусь Юра, дядько Сергій з сім’єю, тьотя Свєта з сім’єю, сім’я Мамаєвих, хрещена мама Віка з сім’єю.
17 червня нашій милій, любій, дорогій донечці, онучці, племінниці, сестричці Єлизаветі Сергіївні ЛИПНИЦЬКІЙ з Бершаді виповнюється 7 років. Сердечно вітаємо її.
Скіль ки є на сві ті кві тів, а на них ро си, Стіль ки ми то бі ба жа єм, щас тя, ра дос ті, Ус пі хів в нав чан ні, доб ро ти й кра си!
Щоб жилось завжди в достатку в колі рідної сім'ї, Щоб піс ні ве се лі, щи рі да ру ва ли со лов'ї!
Хай май бут ня жит тє ва до ро га, По якій ще на ле жить прой ти, Бу де зав жди для те бе щас ли ва, Пов на ус пі хів, лас ки, доб ро ти!
З любов’ю мама Альона, папа Сергій, дідусі Толя, Петя, бабусі Віра, Галя, тьотя Таня з сім’єю.
Найніжніші, найтепліші слова вітань шлемо з нагоди 55річчя нашому дорогому, люблячому, лагідному, турботливому сину, чоловіку, брату, дядькові Петру Степановичу ТАНДИТНОМУ (18.06) з Яланця.
В день ювілею, в прекрасний час, Щирі вітання ти прийми від нас.
Ти заслужив повагу і шану, Квітів найкращих букет полум’яний.
Хай завжди тебе обминають тривоги, Щасливими будуть життєві дороги.
Нехай сили тобі Господь посилає, Тебе і твій шлях благодать осяває, А Матінка Божа, янгол-охоронець оберігають.
З любов’ю та повагою батько Степан, дружина Галя, сестра Ксеня, братова Ліда з сім’єю, тьотя Олена з сім’єю, всі рідні та друзі.
З нагоди 55-річчя сердечно вітаємо дорогого, любого брата, дядечка Петра Степановича ТАНДИТНОГО з Яланця.
Нехай дарують радість тобі літа, Душа ж завжди хай буде молодою, Хай тобі рясні колосяться жита, Й джерела б'ють з цілющою водою.
Хай друзі щирі у твій заходять дім, І буде хліб й до хліба на столі, Здоров'я й щастя зичим від душі.
З любов’ю і повагою брат Альоша, братова Надя, племінники Славік і Катя, Ваня і Марина, свати Лариса, Іван, тьотя Марина, Катя, Сергій, Оля, Віталій і Надя.
Ніжного, милого, любого, найдорожчого нам синочка, внука, братика Павлика Олександровича ЧОРНОКУЛЬСЬКОГО (19.06) з Новосибірська сердечно вітаємо з 7-річчям.
Щоб в шко лі, вдо ма, се ред дру зів Ти від чу ва в і лас ку, і теп ло.
Щоб у жит ті тво їм на вид нок ру зі Пох му рих днів ні ко ли не бу ло.
Ро би доб ро, а зла ні де, ні ко му, І ку ди б не про лягала твоя путь, Не за бу вай сво го до му, Адже те бе тут люб лять і зав жди ждуть!
З любов’ю і ніжністю папа Саша, мама Ніна, сестричка Наташа, бабусі Маша, Галя, дідусь Володя, всі рідні.
Дорогого, турботливого, найкращого у світі чоловіка, батька, дідуся Федора Олексійовича ПРОЦЕПОВА з Бершаді щиро та сердечно вітаємо з 50-річним ювілеєм.
За ніж неє сер це, за щи ру тур бо ту, За віч не ба жан ня доб ра нам усім, За муд рі по ра ди, нев том ну ро бо ту То бі, лю бий та ту, низь кий на ші ук лін.
Так будь же, рід нень кий, ти зав жди щас ли вий, Ні ко ли не хмур ся, хоч важ ко то бі, Бо ти у нас, та ту, на сві ті єди ний, Ко ли ти смі єш ся – нам ра діс но всім.
Ми дя ку єм Бо гу, що ти у нас є!
Хай си лу й здо ров я то бі Він дає.
З любов’ю та повагою дружина Люба, син Олексій, дочка Оксана з чоловіком Віктором, внучка Каріна.


Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
19 фото   
<b>24 серпня - День Незалежності України</b><br />
1 фото   
<b>Війтівка сьогодні</b><br />
14 фото   
<b>Народні умільці</b><br />
3 фото   
<b>Побратими по слову і духу</b><br />Цікавий відкритий урок на тему «Співзвучність творчості Василя Думанського і Анатолія Колісника» наприкінці...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Велика Киріївка
Швець Конон Ілліч (1910) 1910 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Загинув 31.05.44.

З історії Бершаді
Своєрідне містечко виникло на колишньому пустирі, де на кошти колгоспів у 1967 році збудовано кількаповерхові навчальні корпуси медучилища з сучасними лабораторіями, гуртожитком та їдальнею. Тут навчаються понад 400 майбутніх фельдшерів те акушерок, які працюватимуть у лікарнях, колгоспних пологових будинках, на медпунктах. Майбутні медики заклали новий парк, посадили тисячі кущів та... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Вітання тижня - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення