Fridge magnet wooden gears

Вітання тижня

 • Подобається0Не подобається
 • 2 Червня 2013, 21:40

Колектив П’ятківської сільської ради сердечно та щиро вітає з днем народження сільського голову Леоніда Андрійовича СВИСТУНА (3.06).
Бажаємо здоров'я багато-багато, Хай щастя і мир лиш панують у хаті.
Хай горе обходить завжди стороною, А радість приходить і ллється рікою.
Хай Матінка Божа хранить від тривог, Хай многая літа дарує лиш Бог.
Бажаємо довго, ще довго прожити, Щоб всіх на сторіччя змогли запросити!

Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №7 шлють сердечні, теплі слова вітань з нагоди днів народження – листоношам Олені Несторівні ЛІЩУК (1.06) із Поташні, Тетяні Іванівні ПОГРЕБНЯК (4.06) із Війтівки та листоноші по супроводу пошти Віктору Миколайовичу ГЛУЩЕНКУ (3.06).
Побажати хочем щастя і здоров’я, Щоб здійснились задуми, мрії щоб збулись.
Дім був повен затишку, радості, любові, Щоб бажання й дійсність у одне сплелись.
Щиро та сердечно вітаємо з 55-річчям кухаря кафе-бару «Меркурій», шановну Галину Іванівну СТАДНІК (2.06) із Бершаді.
У цей святковий день вітаєм, Добра, довголіття, удачі бажаєм.
Хай скрізь буде лад – на роботі, в сім'ї, І радість на серці, і хліб на столі.
Хай легко працюється, гарно живеться, Все множиться, вміється і удається.
Всього найкращого тобі бажаєм.
Хай Бог тебе благословить, І янгол у житті хранить.
З повагою та шаною – правління райспоживспілки, колектив кафе-бару «Меркурій» і сім'я Слісарчуків.
Сердечно вітаємо дорогого, любого чоловіка, батька, дідуся та свата Василя Семеновича ЯНЧУКА (1.06) з Бершаді з гарним 70-річним ювілеєм.
Вже сивий туман покриває волосся, Вже діти дорослі, онуки, правнуки ростуть, А серце молодим залишається й досі, І руки спочинку твої не знайдуть.
Про кожного з нас в тебе біль і тривоги, За кожного радість і світлі думки.
Здоров'я тобі, дорогенький і любий, Та щастя на довгі-прекрасні роки!
З любов'ю, повагою та вдячністю – дружина, діти, внуки, свати та вся родина.
У гарну літню днину, 2 червня, святкує 60-річний ювілей наша лагідна, турботлива, найкраща у світі дружина, матуся, бабуся Олена Іванівна ДЕРКАЧ із Бершаді.
Щиро та сердечно вітаємо її.
Ти, як сонце – єдина! В тебе стільки тепла, Ти, як ластівка в домі, для сім'ї, для добра!
Ти даруєш нам ніжність і прекрасний світ, Тож прийми сьогодні всі найкращі квіти Й побажання щастя на багато літ.
Хай рушник барвистий доля простеляє, І завжди боронить від усяких бід, Хай тебе удача всюди зустрічає, І всього найкращого на багато літ!
З любов'ю та повагою – чоловік Онуфрій, сини Федя, Коля, невістки Альона, Віта, внуки Наташа, Анечка, Іванко і вся рідня.
Сердечні, теплі слова вітань шлемо з нагоди ювілею дорогій Олені Іванівні ДЕРКАЧ із Бершаді.
Із гарною датою щиро вітаємо, Добра, довголіття, удачі бажаємо.
Хай скрізь буде лад: в оселі та сім'ї, І радість на серці, і хліб на столі.
Хай легко працюється, гарно живеться, Все множиться, вміється і удається.
Хай Бог милосердний з високого неба Дарує тобі усе, чого треба, А Матінка Божа – цариця свята – Дарує щасливі і довгі літа.
З повагою та шаною – сім'я Глушків.
З нагоди 60-річного ювілею сердечно вітаємо нашого дорогого чоловіка, батька, дідуся Анатолія Івановича ГОЛУБЕНКА (1.06) з Усті.
Бажаємо тобі ми щасливої долі, Здоров'я і радості, як квітів у полі, До сотні літ, щоб дожить довелось, Усе, про що мріялось, щоби збулось.
Спасибі тобі, що живеш на світі, За добреє серце, за очі привітні.
Нехай тобі сили Господь посилає, Тебе і твій шлях благодать осяває.
З любов'ю і повагою – дружина, дочка, зять, онуки Станіслав та Іринка.
Сердечно вітаємо з 30-річчям дорогого чоловіка, батька, сина, зятя, онука, племінника, брата Руслана Васильовича ПАЛАМАРЧУКА (1.06) з Яланця.
Пусть дождь счастливых совпадений Прольётся щедро на тебя!
Чтобы была хорошей, крепкой И процветающей семья!
Пусть солнце веры и надежды Вновь украшает небосвод, Река судьбы легко и плавно Среди равнин добра течет!
З любов'ю та повагою – дружина, син, батьки, теща, дідусь Іван, бабусі, сестра Аня з сім'єю, тьотя Аня з сім'єю.
Найніжніші, найтепліші слова вітань і побажань шлемо з нагоди 35-річчя нашій дорогій, любій, турботливій, добрій дружині, матусі, дочці, сестрі, хрещеній мамі Надії Михайлівні КУКЛІЧ (31.05) із Баланівки.
Хай цвіт троянд устелює стежину, Хай квітне в радості життя, І будеш ти коханою й любимою, Як квіти, небо, сонце і земля.
Будь завжди молода, здорова, як водиця, Біди і смутку ти повік не знай, Нехай добром і щастям колоситься Твій кожен день життя, неначе май.
З любов'ю – коханий чоловік Ігор, сини Владик, Ярослав, мама Ніна, тато Міша, брат Анатолій з дружиною Танею, похресники Наташка і Сергійко.
1 червня наша добра, лагідна, турботлива матуся та бабуся Ганна Миронівна ДОРОБІЩУК із Бирлівки зустрічає 70-річний ювілей, а 4 червня ніжна, мила, найдорожча у світі донечка, племінниця, сестричка Альона Миколаївна КУКУРУДЗА з Бирлівки святкує своє 16-річчя. Сердечно вітаємо їх та бажаємо всього найкращого.
Кожну хвилину ми дякуємо Богові за те, що ви у нас є. Добрі, ніжні, любі, ріднесенькі наші, щастя вам та здоров'я на довгіJдовгі літа. Найчарівніші квіти землі вам, наші дорогі іменинниці. Нехай сузір'я віри, надії, любові посилає вам світлу радість, доля дарує тепло, щастя, здоров'я. Хай серце зігрівають родинний затишок, мир, злагода, підтримка дорогих і люблячих людей.
З любов'ю – дочка і мама Надя, дочка і тьотя Оля з сім'єю, син і дядько Мітя з сім'єю.


Дивіться також в розділі  Привітання
» 15.06.2018 Дорогі колеги та ветерани галузі! Із професійним святом – Днем медичного працівника! На ваших плечах лежать турбота і відповідальність за найвищу цінність на землі – людське життя. Сердечно дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм та...
» 15.06.2018 Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та слова вдячності за вашу сумлінну працю, за радість здоров’я і диво життя, які ви даруєте кожному пацієнту!
» 02.04.2018 У день славного ювілею шлю щирі слова кохання, побажання міцного здоров’я, щастя, радості, сімейного затишку дружині Раїсі Андріївні РУДИК (3.04) із Михайлівки.
» 01.04.2018 У доповнення до інформації «Переможці обласних предметних олімпіад», що була надрукована в попередньому номері «Бершадського краю», повідомляємо:
» 17.03.2018 Привітали ветерана з дев’яносторіччям
» 04.03.2018 Привітали з ювілеєм
» 12.02.2018 15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав та день виводу військ із афганістану
» 19.01.2018 22 січня – День Соборності України
» 13.10.2017 Вітаємо!
» 30.12.2016 Вітаємо з Новим роком!
Всі статті розділу Привітання »
Цікаві фото
19 фото   
<b>М'ЯКОХІД</b><br />
3 фото   
<b>Птахокомбінат «Бершадський»: в основі успіху – людський фактор</b><br />Про шляхи становлення птахокомбінату «Бершадський» у районній газеті розповідалося не раз. На сьогодні без...
6 фото   
<b>Народні гуляння з нагоди 20-ї річниці незалежності України</b><br />23 серпня&nbsp; о 15 годині&nbsp;&nbsp; з нагоди 20-ї річниці незалежності України&nbsp; на центральній площі міста...
4 фото   
<b>Футбол</b><br />Футбольна команда району завершила участь в футбольних іграх першості області сезону 2011-2012 років. Завдяки тому,...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Тирлівка
Дмитрик Федір Гордійович (1903) 1903 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.05.44. Похов. Ясський пов., Румунія.

З історії Бершаді
Партійні органи організували широку допомогу сім'ям фронтовиків. З цією метою проводились декадники, місячники допомоги, під час яких збирали гроші, продукти харчування, одяг. Виділені рішенням райкому партії підприємства та установи ремонтували квартири, забезпечували паливом родини військовослужбовців. Подбали й про дітей, батьки яких загинули. Майже 150 підлітків були прийняті до дитячого... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Вітання тижня - Привітання для Бершадців - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення