Fridge magnet wooden gears

"Як не шию, то слаба..."

  • Подобається9Не подобається
  • 26 Січня 2011 р

На знімку: відома майстриня-вишивальниця Т.В. Кравець з внучкою С.О. Асауленко.

Наприкінці минулого року кращі майстринівишивальниці нашої області в рамках Всеукраїнського проекту «Єдина Україна: Схід і Захід разом» дошили до Всеукраїнської «рушникової доріжки» рушник від Вінниччини. Бершадщину серед інших запрошених представляла єдина вишивальниця Т.В. Кравець з Баланівки. Окрім цього, наша талановита майстриня подарувала організаторам проекту свій рушник з надписом «Хлібсіль», який отримав високу оцінку журі обласного фестивалю «Мамині рушники», що проходив у селі Правилівці Оратівського району з нагоди 19-ї річниці незалежності України.

 

Тетяні Василівні дуже до вподоби візерунок на цьому рушникові – хліб, на якому зображені два лебеді, квіти, колосся, мак. Свою роботу вважає вдалою. Нині знову взялася за виготовлення подібного рушника. «Я як не шию, то слаба», – зізнається Т.В. Кравець.

Увесь свій вільний час Тетяна Василівна присвячує своїй улюбленій справі, вишиванням займається з самого дитинства. Рідко яка виставка робіт народно-прикладного мистецтва, художніх ремесел в районі обходиться без її рукотворних виробів.

Секрети бабусиної майстерності охоче переймає її внучка С.О. Асауленко, яка працює молодшим науковим співробітником районного краєзнавчого музею.

До речі, Світлана Олексіївна не так давно теж брала участь у другому обласному фестивалі «Мамину сорочку до серця пригорну», який проходив у Клембівці Ямпільського району. Її роботи гідно оцінені, а сама вона стала дипломантом фестивалю. Це свідчить про те, що вміння творити унікальні зразки мистецтва, які тісно пов’язані з побутом українців, їхніми звичаями і традиціями, продовжують передаватися із покоління в покоління.

Василь ВЕРБЕЦЬКИЙ.


Дивіться також в розділі  Заходи
» 16.06.2018 Підбито підсумки конкурсу малюнків на тему «Книга у моєму житті», який тривав у травні 2018 р. під час місячника краєзнавчої книги.
» 16.06.2018 Гарною традицією в нас стали свята-зустрічі однокласників, які ми проводимо через кожних п’ять років. Нещодавно зустрілися випускники двох класів, які закінчили школу в 1983-му, тобто тридцять п’ять років тому.
» 16.06.2018 На базі ДНЗ «Малятко» м. Бершаді відбувся районний фестиваль-конкурс «Колискова пісня». До участі у ньому були запрошені працівники дошкільної освіти, батьки, бабусі та дідусі, інші особи (старші 18 років), причетні до виховання дітей дошкільного...
» 16.06.2018 відбувся в останній день травня. Усім вихованцям, які закінчили цей заклад, вручено свідоцтва про одержання початкової спеціалізованої мистецької освіти. На урочистостях були присутні батьки, рідні випускників.
» 16.06.2018 Свято у «Барвінку»
» 15.06.2018 Із джерел рідної землі
» 15.06.2018 Мовний літній табір «щаслива англійська»
» 15.06.2018 Таланти бершадщини отримали грошові премії
» 15.06.2018 Підтримка і любов
» 15.06.2018 Країна починається з дитинства
Всі статті розділу Заходи »
Цікаві фото
3 фото   
<b>Шевченківські читання</b><br />11 березня 2009 року працівниками Бершадського районного краєзнавчого музею проведено традиційні Шевченківські...
6 фото   
<b>Із єврейської історії Бершаді</b><br />Бершадь від самого початку свого існування тривалий час була однією із стратегічних фортець на наших південних...
14 фото   
<b>СУМІВКА</b><br />Перша назва - Красний городок. Село було тричі спалене. Назва ймовірно ві слова &quot;сом&quot; або &quot;сум&quot;....
2 фото   
<b>Маршрутами пам'яті</b><br />Так склалося, що того дня збіглися дві вагомі події &ndash; міжрайонний автопробіг, присвячений 66-ій річниці Великої...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Джулинка
Абрашин Валерій Прокопович (1926) 1926 р., українець, робітник. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 09.05.45. Похов. с. Моравка, Чехо-Словаччина.

З історії Бершаді
Важливим завданням, яке постало згодом перед трудівниками, була соціалістична перебудова сільського господарства. Взимку 1923 року в Бершаді створюється сільськогосподарська трудова артіль «Колос» а влітку - артіль «Серп» Це були невеличкі кооперативні об'єднання селян. 105 членів артілі «Серп» хазяйнували на 90 десятинах землі. Артіль з самого початку добилася добрих показників - урожай був... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

"Як не шию, то слаба..." - Заходи культури на Бершадщині - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники