Fridge magnet wooden gears

Ікона Преподобного Меркурія в Березівці

  • Подобається0Не подобається
  • 7 Травня 2014, 09:00

Надзвичайно важкі часи переживає наша держава, народ. Чи не кожна людина розпочинає свій день з молитви за мир і спокій на землі, про зцілення душі і тіла. Про це і вечірні молитви. Днями у Березівському храмі св. Іоана Богослова зібрався чималий люд – прихожани Березівки та навколишніх сіл – Шляхової, Серединки, щоб помолитися, укріпитися у вірі, вислухати святе Писання і настанови отця Ростислава Процаніна (настоятеля цього храму), і що найцінніше – приступити до ікони з мощами святого Преподобного Меркурія Ігумена Бригинського.

Меценат написання ікони – Віталій Прушко з Умані, який душею вболіває за Березівку, де пробігло його босоноге дитинство.

Завдяки йому ця святиня назавжди залишиться в храмі, і кожен бажаючий матиме змогу помолитися і прикластися до святих мощей Преподобного Меркурія Бригинського і на собі відчути чудодійне зцілення душі і тіла, якщо є тверда віра і любов до нашого Творця неба і землі, бо Святе Писання говорить: «По вірі вашій буде дано вам».

Настоятель храму розповів присутнім про життєву дорогу старця Меркурія, який народився на Черкащині в 1870 році і пройшов нелегкий шлях поневірянь та переслідувань. До останнього подиху чернець служив людям, був вірний своїм переконанням, істині, Богу, за що у 2011 році його було причислено до лику святих.

Помер у 1956 році.

Чимало відгуків про чудодійні зцілення людей від різних хвороб, що мають у собі мощі Преподобного Меркурія. От і наші прихожани з великою надією і вірою слухали кожне слово священика і, прикладаючись до ікони та мощів, з великою вірою та молитвою думали про своє сокровенне.

Тож нехай ця святиня храму додасть нам усім віри в єдиного Бога Творця нашого і посланого ним Ісуса Христа, надії на краще життя без воєн, голоду та хвороб, а в любові до Бога та ближнього свого. Тільки тоді буде мир та спокій на землі.

Запрошуємо до нашого храму. Хай благословить вас Господь.

Прихожани храму Іоана Богослова с. Березівки.


Дивіться також в розділі  Заходи
» 16.06.2018 Підбито підсумки конкурсу малюнків на тему «Книга у моєму житті», який тривав у травні 2018 р. під час місячника краєзнавчої книги.
» 16.06.2018 Гарною традицією в нас стали свята-зустрічі однокласників, які ми проводимо через кожних п’ять років. Нещодавно зустрілися випускники двох класів, які закінчили школу в 1983-му, тобто тридцять п’ять років тому.
» 16.06.2018 На базі ДНЗ «Малятко» м. Бершаді відбувся районний фестиваль-конкурс «Колискова пісня». До участі у ньому були запрошені працівники дошкільної освіти, батьки, бабусі та дідусі, інші особи (старші 18 років), причетні до виховання дітей дошкільного...
» 16.06.2018 відбувся в останній день травня. Усім вихованцям, які закінчили цей заклад, вручено свідоцтва про одержання початкової спеціалізованої мистецької освіти. На урочистостях були присутні батьки, рідні випускників.
» 16.06.2018 Свято у «Барвінку»
» 15.06.2018 Із джерел рідної землі
» 15.06.2018 Мовний літній табір «щаслива англійська»
» 15.06.2018 Таланти бершадщини отримали грошові премії
» 15.06.2018 Підтримка і любов
» 15.06.2018 Країна починається з дитинства
Всі статті розділу Заходи »
Цікаві фото
49 фото   
<b>БЕРШАДЬ</b><br />Перша згадка в писемих джерелах - 1459 рік. Назва міста давня і непрозора, а основа не розшифрована до кінця і досі....
15 фото   
<b>КРАСНОСІЛКА</b><br />Село виникло в Х/ІІ столітті на мальовничому місці. Відтак його назвали &quot;Красне село&quot;,...
3 фото   
<b>Відкритий лист панам Демченку, Козорізу і не тільки</b><br />Вельмишановні панове Борисе та Анатолію! Зізнаюсь, що я, з очікуваною цікавістю ознайомився з наперед анонсованими...
4 фото   
<b>Вінниччина очима редактора. Хмільниччина - тур другий.</b><br />Хоч надворі веселилася зима, а дорога скоріш за все нагадувала льодову ковзанку, до Хмільника добралися вчасно,...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Устя
Фищук Євмен Іванович (1901) 1901 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.09.44.

З історії Бершаді
На початку XVII ст. Бершадь була значним населеним пунктом: тут налічувалося 275 дворів і близько 1650 чоловік населення. З перших днів визвольної війни українського народу під проводом Богдана Хмельницького козаки, селяни й міщани Бершаді створили селянсько-козацький загін на чолі з Трифоном, який приєднався до Уманського полку і брав участь у визволенні Брацлавщини та Поділля від... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Ікона Преподобного Меркурія в Березівці - Заходи культури на Бершадщині - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники