Fridge magnet wooden gears

Міжнародний форум в урочищі «Вишенька»

  • Подобається0Не подобається
  • 25 Червня 2016, 09:00

Команда «Екосіті» Флоринської ЗОШ І-ІІІ ступенів була учасником V Міжнародного молодіжного форуму «Південне Поділля – перлина України», який проводився у Чечельницькому районі в урочищі «Вишенька» на території національного природного парку «Кармелюкове Поділля».

У форумі взяли участь одинадцять команд екологічного та спортивного напрямків із кількох районів області, а також з Молдови, і наша флоринська команда у складі: Івана Недобитка, Марії Костенюк, Інни Рудь, Андріанни Кельман, Олександра Ковпака, Аліни Гончарук, Вікторії Савчук та керівника команди.

Чотири дні були дуже насиченими, адже включали спортивні змагання, інтелектуальні та розважальні програми. А вечірні пісні під гітару біля вогнища, дискотеки та спортивні ігри здружили нас назавжди. Учасники з Молдови знайомили нас зі своєю культурою, мовою, а ми, в свою чергу, розповідали про цікавинки нашої країни. Під кінець форуму ми співали молдовською, а вони – українською мовами.

В екологічному конкурсі «Ерудит» наша команда у складі двох учасників вийшла у фінал, і Андріанна Кельман посіла друге місце в індивідуальному заліку, а Інна Рудь – третє. Їх відзначено дипломами та подарунками – великими ілюстрованими енциклопедіями. У квесті «Природничий», який включав біг та орієнтування на місцевості з виконанням завдань на кожній з десяти станцій, «Екосіті» посіла перше місце й отримала в подарунок бінокль. А за друге місце у брейн-ринзі наша команда теж отримала подарунок – туристський ліхтарик і грамоту.

Вдячні організаторам цього заходу, працівникам національного парку «Кармелюкове Поділля», директорові Олександру Романчуку, відділу освіти РДА та Бершадській станції юних натуралістів, директорові школи Василеві Усатюку, батькам, які оплатили нашу поїздку, та спонсорам, зокрема, Віктору Маланчуку, який надав пальне для транспорту, та приватному підприємцю Івану Перепелиці.

Ольга МАКАРЧУК, керівник команди.


Дивіться також в розділі  Заходи
» 16.06.2018 Підбито підсумки конкурсу малюнків на тему «Книга у моєму житті», який тривав у травні 2018 р. під час місячника краєзнавчої книги.
» 16.06.2018 Гарною традицією в нас стали свята-зустрічі однокласників, які ми проводимо через кожних п’ять років. Нещодавно зустрілися випускники двох класів, які закінчили школу в 1983-му, тобто тридцять п’ять років тому.
» 16.06.2018 На базі ДНЗ «Малятко» м. Бершаді відбувся районний фестиваль-конкурс «Колискова пісня». До участі у ньому були запрошені працівники дошкільної освіти, батьки, бабусі та дідусі, інші особи (старші 18 років), причетні до виховання дітей дошкільного...
» 16.06.2018 відбувся в останній день травня. Усім вихованцям, які закінчили цей заклад, вручено свідоцтва про одержання початкової спеціалізованої мистецької освіти. На урочистостях були присутні батьки, рідні випускників.
» 16.06.2018 Свято у «Барвінку»
» 15.06.2018 Із джерел рідної землі
» 15.06.2018 Мовний літній табір «щаслива англійська»
» 15.06.2018 Таланти бершадщини отримали грошові премії
» 15.06.2018 Підтримка і любов
» 15.06.2018 Країна починається з дитинства
Всі статті розділу Заходи »
Цікаві фото
6 фото   
<b>Оновлено медичні заклади</b><br />Минулого тижня одразу у трьох селах району відбулися пам’ятні події, пов’язані із введенням у дію оновлених медичних...
2 фото   
<b>Люди вимагають прозорості в діях сільської влади</b><br />Чернятка проснулась від зимової сплячки &ndash; такий висновок зробив один з учасників зборів громадян після їх...
9 фото   
<b>Підприємства району</b><br />
14 фото   
<b>СУМІВКА</b><br />Перша назва - Красний городок. Село було тричі спалене. Назва ймовірно ві слова &quot;сом&quot; або &quot;сум&quot;....
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Бершадь
Шихман Мотель Хунович (1920) 1920 р., єврей, робітник. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.06.44.

З історії Бершаді
Характерною є історія заводу металовиробів, у якій немов відбито шлях розвитку економіки міста. Перед революцією в заштатному містечку існувало понад двісті дрібних майстерень, продукція яких реалізовувалась через подібні ж дрібні крамнички. В радянський час ремісники об'єдналися в артілі, які в роки семирічки переросли в сучасний завод металовиробів. У 1971 році асортимент підприємства... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Міжнародний форум в урочищі «Вишенька» - Заходи культури на Бершадщині - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники