Fridge magnet wooden gears

«Янголи добра» вдруге спускаються на Вінниччину

  • Подобається0Не подобається
  • 3 Лютого 2017, 09:00

В області стартує регіональний етап Національного конкурсу «Благодійна Україна», який прижився й став традиційним.

«Дякую» – слово, яке не втомлюєшся повторювати.

Особливо, коли врятували твоє життя, хто робить твій світ іншим – добрішим і світлішим, хто пропускає через себе твій біль, твоє горе, бо має щире серце і віддає своє – для тебе.

Саме заради таких людей Вінницька область знову приєдналась до Національного конкурсу.

«Понад 100 заявок розглянули торік, коли вперше стартував регіональний конкурс «Благодійна Вінниччина-2015», – розповідає голова оргкомітету Дмитро Костирко. – «Тоді усі побачили, що це не є піар. Це із тих проектів, які викликають публічний резонанс і формують наше культурне та моральне середовище… Ми не рахуємо хто скільки витратив на благодійність. Головне – ініціатива людей, які намагаються самі вижити та ще й іншим допомогти. Благодійники мають отримувати відзнаки, бачити, що їхню роботу помічають і цінують. Вони заслуговують на нагороду конкурсу – благодійного «Оскара» – «Янгола Доб - ра». Це унікальна статуетка із бурштином – спільна розробка Асоціації «Український бурштиновий світ» та українських майстрів».

Регіональний оргкомітет очолили Почесний президент громадської організації «Творці історії» Дмитро Костирко, голова Наглядової ради регіонального конкурсу – голова ГО «Розвиток. Розвиток» Ірина Борзова, голова Ділової ради – голова благодійного фонду «Допомоги онкохворим дітям», директор із розвитку громадської організації «Соціальний центр МХП» Лариса Білозір, голова Медіа ради – журналіст Оксана Пустовіт.

Заявки для участі приймаються до 19 лютого. Їх можуть подавати доброчинні організації, волонтери, соціально відповідальний бізнес, фізичні особи-благодійники, які базуються і здійснюють свою діяльність у Вінницькій області (окрім органів місцевого самоврядування, органів державної влади та політичних партій).

Переможців визначатимуть в десяти основних і чотирьох спеціальних номінаціях, встановлено і п’ять спеціальних відзнак. Зокрема – благодійник: компанія – великий, середній та малий бізнес (у т.ч. фізична особа-підприємець); загальноукраїнський (у тому числі міжнародний), регіональний благодійний фонд (організація); дитяча або молодіжна організація (спільнота); народний благодійник; акція (проект, програма) року.

Спеціальні номінації: ефективне використання благодійної допомоги, благодійність у медіа, інновації в благодійності, допомога з-за кордону.

Форму заявки можна скачати за посиланням http://blagoukraine.org/ukr.html Заповнену заявку та додаткові до неї матеріали в електронному вигляді необхідно надіслати на адресу: [email protected] до 19 лютого 2017 року.

Добро перемагає!


Дивіться також в розділі  Заходи
» 16.06.2018 Підбито підсумки конкурсу малюнків на тему «Книга у моєму житті», який тривав у травні 2018 р. під час місячника краєзнавчої книги.
» 16.06.2018 Гарною традицією в нас стали свята-зустрічі однокласників, які ми проводимо через кожних п’ять років. Нещодавно зустрілися випускники двох класів, які закінчили школу в 1983-му, тобто тридцять п’ять років тому.
» 16.06.2018 На базі ДНЗ «Малятко» м. Бершаді відбувся районний фестиваль-конкурс «Колискова пісня». До участі у ньому були запрошені працівники дошкільної освіти, батьки, бабусі та дідусі, інші особи (старші 18 років), причетні до виховання дітей дошкільного...
» 16.06.2018 відбувся в останній день травня. Усім вихованцям, які закінчили цей заклад, вручено свідоцтва про одержання початкової спеціалізованої мистецької освіти. На урочистостях були присутні батьки, рідні випускників.
» 16.06.2018 Свято у «Барвінку»
» 15.06.2018 Із джерел рідної землі
» 15.06.2018 Мовний літній табір «щаслива англійська»
» 15.06.2018 Таланти бершадщини отримали грошові премії
» 15.06.2018 Підтримка і любов
» 15.06.2018 Країна починається з дитинства
Всі статті розділу Заходи »
Цікаві фото
2 фото   
<b>Фестиваль «На Гозері»</b><br />Перший етнофестиваль «На Гозері» відбувся 9 вересня в селі Бондурівці Чечельницького району. Було...
5 фото   
<b>Дитячий крок - найближче до зірок!</b><br />Відбувся фінал Всеукраїнського дитячого телевізійного конкурсу "Крок до зірок". Випробування на артистизм,...
3 фото   
<b>Водохреще в Бершаді…</b><br />У вівторок 19 січня право - славний світ святкував Водохреще (Хрещення Господнє, Богоявлення). Це третє велике зимове...
4 фото   
<b>Найбільше наше багатство</b><br />Минулої суботи у районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства....
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Війтівка
Дяк Василь Олексійович (1914) 1914 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 1941 р.

З історії Бершаді
Розвиток капіталізму відчутно позначився на зміні соціального складу Бершаді. Лише п'ята частина населення займалась тепер сільським господарством. Все більшу роль у суспільному житті відігравали робітники промислових підприємств. У місті були три млини, тютюнова і макаронна фабрики, винокурний завод, друкарня. Після пожежі 1872 року був модернізований цукровий завод. Напередодні... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

«Янголи добра» вдруге спускаються на Вінниччину - Заходи культури на Бершадщині - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники