Мета реформ – високий рівень життя громадян

 • Подобається0Не подобається
 • 3 Серпня 2010 р

Як відомо, в Україні новою владою намічається проведення реформ, головною метою яких є побудова такої держави, яка б забезпечила своїм громадянам високий рівень життя, їх захист, користувалася б повагою в світі і реалізувала свій європейський вибір.
Насамперед, Україна стане державою з новою економікою, високими темпами економічного росту – не менше 6-7% в рік. Причому, це зростання має існувати не лише в звітах Держкомстату, але й забезпечувати створення нових робочих місць у всіх регіонах України. На тверде переконання Президента України Віктора Януковича, щоб цього досягти, необхідні ефективна система як державного управління, так і реальні кроки в регіонах.
Вперше за довгі роки влада почала працювати як злагоджена система. Кроки Президента та Уряду підтримує суспільство. За даними Уряду України, вже в травні нинішнього року порівняно з січнем мінімальний розмір пенсії збільшився на 12%. Також збільшені виплати малозабезпеченим сім’ям, одиноким матерям. Мінімальна заробітна плата до кінця року зросте на 40%, а середня номінальна зарплата досягне рівня 2 тис. 400 грн. в місяць.
Наведено порядок у державних фінансах, покладено край розбазарюванню казни і корупційному бізнесу на держ - закупівлях, спрощено процедуру надання субсидій.
Політичний принцип місцевою влади – «Сильні регіони – сильна держава», і ми його маємо реалізувати сповна.
Масштаби завдань, які стоять перед нами, не залишають нам права на повільність. Слід зазначити, що владою району проводиться активна робота по втіленню в життя зусиль Президента України, Уряду, Партії регіонів. Ми вже розпочали приділяти першочергову увагу об’єктам соціально-економічного розвитку регіону, створенню нових робочих місць, реконструкції та ремонту комунальних шляхів, доріг населених пунктів, погашенню заборгованостей із виплати заробітної плати, ЖКГ тощо.
Нарешті після довготривалого будівництва вводиться в експлуатацію найсучасніша і така необхідна споруда – акушерський корпус на 40 ліжкомісць центральної районної лікарні. Лікарняний заклад надаватиме послуги не лише жителям району, але й нашим сусідам Чечельницького, Тростянецького та Теплицького районів. Урочисте відкриття акушерського корпусу планується до Дня незалежності України. На даний час будівля облаштована меблями, необхідним медичним обладнанням, завершується благоустрій прилеглої території.
Також передбачається впорядкування районного ринку, територія якого розміщена по сусідству з ВАТ «Бершадське РП «Агромаш». Тут незабаром матимуть змогу працювати понад 2 тис. фізичних осіб підприємців.
Наступний крок – відновлення роботи Красносільського цукрового заводу за участю інвестора ТОВ «Укр - цукроінвест». Вже в нинішньому році очікується переробка близько 100 тис. тонн цукрової сировини. Отримають роботу щонайменше 350 чол.
Продовжується реалізація заходів районної програми газифікації населених пунктів району. Практично завершено будівництво підвідного газопроводу та газових мереж в с. Ставках. Найближчим часом тут запалає «голубий вогник». На свою чергу очікують ще декілька проектів.
З метою покращення стану автомобільних доріг та мостів, що пролягають через територію району, розглядається питання щодо впорядкування проїзду по трасі Могилів-Подільський – Умань через річку Південний Буг по мосту (нині аварійному) в с.
Берізках-Бершадських. Є кілька варіантів: його ремонт, реконструкція тощо. Звичайно, буде прийнято найбільш економічно обґрунтоване рішення.
Реформування в сфері житлово-комунального господарства передбачає підвищення якості послуг для населення і забезпечення бездотаційної діяльності сектора.
Але треба кардинально змінити відношення людей до цієї непростої галузі, яка забезпечує їх теплом, надає послуги житловому фонду, проводить вивезення сміття та побутових відходів та ін. Адже на нормальне функціонування ЖКГ району негативно впливає заборгованість по комунальних платежах від населення, яка становить 647,3 тис. грн.
Значним недоліком у районі є також наявність боргів по виплаті заробітної плати, яка у порівнянні з початком року зросла на 244,7 тис. грн. і станом на 1 липня склала 417,7 тис. грн. Це стосується ПП «Дуумвірат», ПП «Зоря», агрофірми «Баланівська». На засіданні тимчасової комісії з питань погашення заборгованості, яка нещодавно відбулася в райдержадміністрації за участю правоохоронних органів, керівників цих підприємств зобов’язано вжити всіх заходів, аби до 1 вересня цього року погасити борги із виплати заробітної плати.
Час популістських обіцянок минув. Настав час рішень і дій. Ми завжди будемо планувати і говорити лише про те, що реально можна зробити. І програма реформ, запропонована владою у державі, – це дійсно реальна програма наближення нашої країни, її регіонів до Європи, до європейського майбутнього.
Олександр СНІГУР, голова Бершадської райдержадміністрації, голова районної організації Партії регіонів.

Дивіться також в розділі  Нове в роботі
» 15.06.2018 У цьому році розпочата реформа первинної ланки медичних закладів та стартувала кампанія з вибору сімейних лікарів.
» 15.06.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г. Бурлака видав розпорядження від 13 червня 2018 року №45 «Про скликання 20 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 10 липня поточного року в залі засідань комунальної організації...
» 13.04.2018 2017 року на сайті Міністерства юстиції України запрацював єдиний реєстр боржників. У ньому можна знайти відомості про боржника за прізвищем, ім’ям, по батькові та реєстраційним номером облікової картки платника податків. Вільний та безоплатний...
» 07.04.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г.Бурлака видав розпорядження від 4 квітня 2018 року №26 «Про скликання 19 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 20 квітня поточного року в залі засідань КО Бершадська РДЮСШ «Ровесник».
» 07.04.2018 Засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування
» 07.04.2018 Юридичний практикум
» 01.04.2018 Події. Новини. Факти.
» 01.04.2018 Про державну підтримку вирощування молодняка ВРХ
» 01.04.2018 Часткова компенсація вартості техніки
» 01.04.2018 Про щорічну грошову допомогу до 9 травня
Всі статті розділу Нове в роботі »
Цікаві фото
4 фото   
<b>1 червня - Міжнародний день захисту дітей</b><br />У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято - День захисту дітей....
4 фото   
<b>Автопробіг у Бершаді</b><br />6 травня ТСОУ з нагоди 66-ї річниці Великої Перемоги та 20 &ndash; річниці вищеназваної організації проходив...
2 фото   
<b>Бути в єдності з Богом</b><br />Минуло 140 років, як у ЗА ДОБРО селі Тирлівці було збудовано дерев’яний храм і освячено в честь архангела...
7 фото   
<b>Народний музей історії с. Баланівка</b><br />Народний музей історії с.Баланівка відкрито 17 листопада 1989 року, розташований у історичній вежі XVII ст. (пам’ятка...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Устя
Костюк Дмитро Андрійович (1908) 1908 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.11.44.

З історії Бершаді
Важливим завданням, яке постало згодом перед трудівниками, була соціалістична перебудова сільського господарства. Взимку 1923 року в Бершаді створюється сільськогосподарська трудова артіль «Колос» а влітку - артіль «Серп» Це були невеличкі кооперативні об'єднання селян. 105 членів артілі «Серп» хазяйнували на 90 десятинах землі. Артіль з самого початку добилася добрих показників - урожай був... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Мета реформ – високий рівень життя громадян - Новинки в галузях Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення