Fridge magnet wooden gears

Яке буде виробництво – така й економіка

 • Подобається0Не подобається
 • 12 Вересня 2012, 09:00

Про підсумки роботи за вісім місяців і перспективи розвитку тваринництва, цінову політику на ринку молока, стан виконання розпорядження райдержадміністрації №369 від 31.08.2012 року щодо залучення резервів наповнення місцевих бюджетів, ситуацію у сільгоспформуваннях району щодо ведення осіннього комплексу робіт і завдання по соціальному захисту населення йшлося днями на нараді, організованій з ініціативи райдержадміністрації з керівниками сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, сільськими головами, за участю спеціалістів управлінь АПР РДА, статистики, праці та соціального захисту населення, МДПІ, Пенсійного фонду, земельних ресурсів, ветмедицини, інспекції по захисту рослин від шкідників та хвороб, насіннєвої інспекції та державного технічного нагляду.

На ній, зокрема, відзначалося, що, незважаючи на складний рік, хлібороби в цілому спрацювали непогано.

Нині ведеться збирання соняшнику, сої, гречки, проса і кукурудзи, у господарствах ось-ось розпочнуть сіяти озимі культури.

Але як тільки мова зайшла ще й про заготівлю кормів, голова райдержадміністрації О.Ф. Снігур, який вів нараду, тут же рекомендував створити комісію і виїхати у Серебрію, щоб безпосередньо на місці розібратися, чому у цьому господарстві заготовлено їх тільки по півтонни на одну голову худоби.

Щодо ситуації в тваринництві, то було цілий ряд зауважень на адресу заготовачів молока, не могли не насторожувати і показники щільності поголів'я худоби. По кожному з цих та ряду інших, не менш важливих, питань порядку денного виступили начальник управління АПР РДА В.П. Бондарина, головний зоотехнік цього управління В.Г. Годованець, начальник управління ветмедицини С.В. Манченко.

З виступу заступника начальника МДПІ М.А. Собчука стало відомо, що хоч надходження у бюджет і виконуються, проте є ще чимало невикористаних резервів. Відповідні висновки про це можна було зробити і з виступу начальника районного відділу Держкомзему В.Д. Гладкого.

Відповідати на окремі питання присутніх змушений був і директор ПАТ «Бершадьмолоко». Те, що ситуація з виробництвом сільськогосподарської продукції досить складна, доводив, посилаючись на конкретні факти, депутат обласної ради, він же голова ради сільгоспвиробників району, директор ТОВ «Лан» С.П. Савченко.

Наголос на тому, що ця нарада проводиться саме з тими людьми, від яких безпосередньо залежить економіка району, зробив у своєму виступі заступник голови райдержадміністрації В.Я. Кушпела.

Підбиваючи підсумки, О.Ф. Снігур відзначив, що Бершадщина завжди була головною житницею області. Непоганих успіхів, особливо враховуючи складні умови, досягнуто і в цьому році. Серед кращих він назвав устянське, шляхівське, поташнянське, м’якохідське, дяківське, ПрАТ «Зернопродукт МХП», птахокомбінат «Бершадський», ФГ «Новосулківське» та ще деякі господарства. Однак і зауважив, що в окремих показники аж занадто скромні, причому, як по виробництву продукції, так і по заробітній платі. А це призводить до спаду рівня життя працюючих, що недопустимо. Не могли не турбувати районну владу і невикористані резерви по надходженнях до бюджету.

Олександр Федорович загострив увагу на неодмінне виконання Постанови КМУ щодо цін на молоко. Ці питання надалі моніторитимуться, після чого робитимуть серйозні висновки. Проблемним у нашому районі поки що є і питання буряківництва. Він висловив невдоволення, що у цьому році не працюватиме Красносільський цукровий завод, адже це і робочі місця, і заробітна плата, і надходження в бюджет. Надалі навіть ставитиметься питання, щоб цукрові буряки взагалі не вивозити за межі району.

Серед завдань, поставлених перед сільгоспвиробниками району, – оптимізація структури посівних площ з урахуванням рекомендацій, де особливу увагу слід звернути на збільшення площ посіву цукрових буряків, гороху, гречки, овочів та посадки картоплі. Щодо соняшнику, то у структурі він не повинен займати більше дев’яти відсотків площ.

Треба також забезпечити посів озимих культур насінням не нижче другої репродукції, щодня інформувати про хід робіт у сільгоспформуваннях, практикувати закупівлю молодняка ВРХ для їх дорощування, покращити відтворення та збереженість всіх видів худоби, прискорити розрахунки за оренду землі.

Сільським головам належить вжити заходів щодо максимального наповнення бюджетів, забезпечити виконання постанови КМУ «Про державну підтримку утримання та збереження молодняка ВРХ». Були поставлені й інші, не менш важливі завдання.

На нараді виступили також представники цукрових заводів.


Дивіться також в розділі  Нове в роботі
» 15.06.2018 У цьому році розпочата реформа первинної ланки медичних закладів та стартувала кампанія з вибору сімейних лікарів.
» 15.06.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г. Бурлака видав розпорядження від 13 червня 2018 року №45 «Про скликання 20 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 10 липня поточного року в залі засідань комунальної організації...
» 13.04.2018 2017 року на сайті Міністерства юстиції України запрацював єдиний реєстр боржників. У ньому можна знайти відомості про боржника за прізвищем, ім’ям, по батькові та реєстраційним номером облікової картки платника податків. Вільний та безоплатний...
» 07.04.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г.Бурлака видав розпорядження від 4 квітня 2018 року №26 «Про скликання 19 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 20 квітня поточного року в залі засідань КО Бершадська РДЮСШ «Ровесник».
» 07.04.2018 Засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування
» 07.04.2018 Юридичний практикум
» 01.04.2018 Події. Новини. Факти.
» 01.04.2018 Про державну підтримку вирощування молодняка ВРХ
» 01.04.2018 Часткова компенсація вартості техніки
» 01.04.2018 Про щорічну грошову допомогу до 9 травня
Всі статті розділу Нове в роботі »
Цікаві фото
3 фото   
<b>Відкрито оновлений дошкільний навчальний заклад у Війтівці</b><br />23 травня 2012 року ввійде в історію села Війтівка яскравою сторіночкою для її наймолодших жителів. В цей день в...
4 фото   
<b>Відкриття пам’ятного знаку Родіону Скалецькому</b><br />22 листопада о 10 годині з нагоди 112 &ndash; річниці з дня народження одного із відомих самодіяльних композиторів...
3 фото   
<b>Як святкувала Бершадщина</b><br />Урочистості з нагоди 24-ої річниці Незалежності України відбулися 24 серпня біля районного будинку культури.
2 фото   
<b>Технології і професіоналізм - запорука успіху</b><br />Звісно, що найкраще ведуться весняно-польові роботи там, де до них готувалися не тільки по завершенню зими, а й...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Джулинка
Рибак Іван Мартинович (1919) 1919 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.03.44.

З історії Бершаді
З невеликої майстерні, де кілька ремісників виготовляли раніше на замовлення селян вози та брички, до сучасного підприємства з потужною енергетичною базою — такий шлях за роки Радянської влади меблевої фабрики. Нині вона дає для квартир трудящих та підприємств громадського харчування меблів на 2 млн. крб. щорічно. Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Яке буде виробництво – така й економіка - Новинки в галузях Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення