Fridge magnet wooden gears

У полі зору – питання безпеки

 • Подобається0Не подобається
 • 6 Жовтня 2012, 00:15

Нещодавно на засіданні постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, зміцнення законності і правопорядку та взаємодії з органами місцевого самоврядування, в роботі якого взяли участь голова райради М.Г. Бурлака та начальники відповідних управлінь і відділів райдержадміністрації, розглянуто ряд актуальних питань.

З інформацією про хід виконання рішення 7 сесії районної ради від 19 липня 2011 року «Про програму поліпшення техногенної пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів пожежної охорони Бершадського району на 2011-2015 роки» виступив начальник служби цивільного захисту у Бершадському районі О.О. Гончарук, який відзначив, що за 2012 рік різко зросла кількість пожеж у районі як у приватному секторі, так і на інших об’єктах суспільного користування. З метою оперативного реагування на виклики він підняв питання щодо активності громадських формувань та фінансового забезпечення заходів програми, зокрема, для придбання паливно-мастильних матеріалів.

У прийнятому депутатами рішенні з метою ефективного забезпечення техногенної і пожежної безпеки в районі райдержадміністрації було рекомендовано проаналізувати основні заходи програми на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій РДА і забезпечити їх виконання.

Про хід виконання рішення 20 сесії районної ради 5 скликання від 21 липня 2009 року «Про програму підвищення безпеки дорожнього руху на території Бершадського району на 2009-2012 роки» та про питання, що потребують узгодження з Державтоінспекцією у сфері безпеки дорожнього руху та характерні недоліки в утриманні вуличнодорожньої мережі населених пунктів поінформував начальник ВДАІ Бершадського району С.М. Лозінський.

За останні три роки в Бершадському районі, за його словами, зареєстровано 304 дорожньо-транспортні пригоди, в яких загинуло 16 і травмовано 55 осіб. За 8 місяців 2012 року зареєстровано 6 ДТП, в яких загинула 1 особа і дістали травми різного ступеня 5 осіб.

Завдяки тому, що ВДАІ розроблено дислокацію несення служби, в районі спостерігається зменшення автопригод. З початку року виявлено та призупинено 1034 порушення Правил дорожнього руху України, в т.ч. 295 випадків керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння.

В 2012 році до суду направлено 615 адміністративних протоколів та розглянуто 438 порушень Правил дорожнього руху України, з них: прийнято 135 рішень про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу, 257 – громадських робіт.

З початку року співробітниками ВДАІ Бершадського району винесено постанов про порушення ПДР на суму 193911 грн.

Начальник ВДАІ Бершадсь - кого району С.М. Лозінсь кий наголосив на необхідності суворого дотримання вимог Закону України «Про дорожній рух», нормативно-правових актів Президента України і Кабінету Міністрів України щодо забезпечення безаварійної експлуатації автомобільного транспорту.

Також з метою попередження дитячого дорожньотранспортного травматизму необхідно активізувати роботу серед учнівської молоді в навчальних закладах району.

Після обговорення цього питання та внесення ряду пропозицій депутатами постійної комісії було прийняте відповідне рішення, в якому ВДАІ Бершадського району рекомендовано активізувати роботу щодо відновлення посад спеціалістів з безпеки дорожнього руху і медичних працівників на підприємствах та організаціях усіх форм власності, які надають послуги на ринку автомобільних перевезень; забезпечити участь представника ВДАІ у здійсненні контролю за регулюванням школярами руху по пішохідних переходах. Необхідно також активізувати роботу щодо обладнання в усіх загальноосвітніх школах, інших навчально-виховних закладах дитячих майданчиків з безпеки дорожнього руху та продовжити практику висвітлення в районній газеті «Бершадський край» питань із забезпечення безпеки дорожнього руху та матеріалів, що створюють позитивний імідж стосовно діяльності ВДАІ. Належним має бути й фінансування заходів, передбачених даною програмою.

З урахуванням Концепції Державної цільової програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2016 року, схваленої постановою Кабінету Міністрів України від 8 серпня 2012 року № 771, розробнику і співрозробникам програми рекомендовано підготувати та подати до районної ради для оприлюднення та обговорення проект нової програми з 2013 року.

Депутатами постійної комісії велася активна дискусія і щодо характерних недоліків в утриманні вулично-дорожньої мережі населених пунктів, оскільки це питання є сьогодні дуже актуальним.

У прийнятому рішенні ВДАІ Бершадського району рекомендовано покращити роботу по співпраці з Бершадським РВ УМВС України у Вінницькій області щодо попередження та виявлення правопорушень, пов’язаних з пошкодженням дорожніх знаків та іншого дорожнього обладнання. З метою підвищення безпеки дорожнього руху спільно з представниками філії «Бершадський райавтодор», міськсільських рад необхідно провести обстеження небезпечних ділянок доріг; потрібно внести на розгляд міськсільських рад питання щодо встановлення необхідних дорожніх знаків, в т.ч. на відрізках дороги, де здійснюється масова торгівля в окремі дні та часи; розробити заходи щодо контролю за дотриманням правил переїзду через міст в Берізках-Бершадських; розробити методичні рекомендації з питання утримання вулично-дорожньої мережі населених пунктів району для ознайомлення з ними міськсільських голів та доведення до відома жителів територіальних громад.

Філії «Бершадський райавтодор» рекомендовано спільно з міськсільськими радами провести обстеження ділянок доріг, що потребують ремонту, забезпечення оглядовості та відведення стічних вод з метою подальшого виділення земельних ділянок для встановлення водовідвідних лотків.

Питання «Про затвердження списку присяжних Бершадського районного суду», з інформацією по якому виступив начальник юридичного відділу виконавчого апарату районної ради В.Л. Олійник, було рекомендовано винести на розгляд чергової сесії районної ради.

Світлана ХРИСТИЧ, начальник загального відділу виконавчого апарату районної ради.


Дивіться також в розділі  Нове в роботі
» 15.06.2018 У цьому році розпочата реформа первинної ланки медичних закладів та стартувала кампанія з вибору сімейних лікарів.
» 15.06.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г. Бурлака видав розпорядження від 13 червня 2018 року №45 «Про скликання 20 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 10 липня поточного року в залі засідань комунальної організації...
» 13.04.2018 2017 року на сайті Міністерства юстиції України запрацював єдиний реєстр боржників. У ньому можна знайти відомості про боржника за прізвищем, ім’ям, по батькові та реєстраційним номером облікової картки платника податків. Вільний та безоплатний...
» 07.04.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г.Бурлака видав розпорядження від 4 квітня 2018 року №26 «Про скликання 19 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 20 квітня поточного року в залі засідань КО Бершадська РДЮСШ «Ровесник».
» 07.04.2018 Засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування
» 07.04.2018 Юридичний практикум
» 01.04.2018 Події. Новини. Факти.
» 01.04.2018 Про державну підтримку вирощування молодняка ВРХ
» 01.04.2018 Часткова компенсація вартості техніки
» 01.04.2018 Про щорічну грошову допомогу до 9 травня
Всі статті розділу Нове в роботі »
Цікаві фото
2 фото   
<b>Маршрутами пам'яті</b><br />Так склалося, що того дня збіглися дві вагомі події &ndash; міжрайонний автопробіг, присвячений 66-ій річниці Великої...
26 фото   
<b>ТЕОФИЛІВКА</b><br />
3 фото   
<b>Проводи до лав Збройних Сил України</b><br />29 вересня в Бершадській дитячій музичній школі ім. Р. Скалецького відбулися урочисті проводи юнаків до лав Збройних...
6 фото   
<b>Знайомтеся: дільничні офіцери поліції</b><br />&#160;
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Джулинка
Іскрак Гаврило Ларіонович (1918) 1918 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 15.06.42.

З історії Бершаді
Прикрасилась новими спорудами центральна площа, де височить будинок райкому КП України та районної Ради депутатів трудящих. Окрасою площі є чудовий пам'ятник вождеві трудящих В. І. Леніну. Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

У полі зору – питання безпеки - Новинки в галузях Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення