Fridge magnet wooden gears

Керівник області Валерій Коровій відвідав найпотужніший агропромисловий комплекс Вінничинни

 • Подобається0Не подобається
 • 11 Квітня 2015, 09:00


2 квітня на запрошення Соціального центру МХП очільник Вінницької області Валерій Коровій відвідав підприємства «Миронівського хлібопродукту». Керівники ТОВ «Вінницька птахофабрика» організували для голови Вінницької облдержадміністрації повномасштабну екскурсію по структурних підрозділах птахофабрики.

У заході також взяв участь народний депутат Микола Кучер, який свого часу очолював підприємство ПРАТ «Зернопродукт МХП» і один із департаментів «Миронівського хлібопродукту» та був учасником створення потужного інвестиційного проекту на теренах Вінниччини.

Екскурсію на підприємствах МХП провели керівники філій Вінницької птахофабрики Олександр Гуров, В’ячеслав Концур та Ігор Лещенко. По її завершенні голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій і народний депутат Микола Кучер разом із керівниками підприємства дали прес-конференцію.

Валерій КОРОВІЙ зазначив, що на початок 2015 року припадає завершення введення в дію на повну потужність першої черги інвестиційного проекту, який дав можливість створити в нашому регіоні 4800 робочих місць. Нині розпочинається другий етап реалізації інвест - проекту, в результаті якого буде створено ще, як мінімум, чотири тисячі робочих місць, а проблема зайнятості населення сьогодні стоїть досить гостро.

– Я хотів би привітати безпосередньо всіх нас з тим, що «Миронівський хлібопродукт» виконав усі ті зобов’язання, які він брав на себе перед жителями і територіальними громадами, де розміщуються об’єкти птахофабрики. І принципово важливо, що «Миронівський хлібопродукт» виконав соціальні зобов’язання, які він на себе брав, у процесі започаткування проекту. Мені дуже приємно констатувати той факт, що у непростий для країни час, продовжують діяти соціальні ініціативи підприємства, а також започаткований проект «Соціальний центр МХП», який сьогодні допомагає органам місцевого самоврядування вирішувати цілий ряд назрілих проблем, і особливо в частині самоорганізації територіальних громад, проведення відповідної роз’яснювальної роботи і т.д., – зазначив голова Вінницької облдержадміністрації. – Одночасно ми розраховуємо на продовження існуючої практики в частині реалізації соціальних проектів, є цілий ряд організаційних питань, які потрібно в робочому порядку обговорити, але це вже поточна робота. Обласна влада налаштована усіляко підтримати реалізацію проекту.

Я хочу подякувати народному депутату Миколі Кучеру за організацію цього візиту. І хочу додати, що ідея створення Вінницької птахофабрики була започаткована ще в 2008 році, коли Микола Кучер приїхав в обласну державну адміністрацію, і ми почали розмову про перспективи зведення такого великого комплексу якраз навколо Ладижина, в Тульчинському, Тростянецькому, Бершадському районах... І те, що ми сьогодні побачили, ще раз вражає, наскільки людська сила, прагнення і можливості дають нам можливість рухатись вперед. Це гарний приклад того, що коли чогось прагнути, то цього обов’язково досягнеш.

Микола КУЧЕР подякував Валерію Вікторовичу за те, що він завітав на підприємство «Вінницької птахофабрики»: – Я хотів би, щоб керівник області побачив те виробництво, яке є в Ладижині. Тому що сьогодні я – народний депутат, а до цього – працював у групі компаній «Миронівський хлібопродукт», і тому продовжую вболівати за це підприємство. Сьогодні дуже приємно, що ТОВ «Вінницька птахофабрика», яке працює у моєму виборчому окрузі, дало реально 4,5 тис. робочих місць. А якщо ще додати філії сільськогосподарського підприємства «Зернопродукт МХП», то реально сьогодні «Миронівський хлібопродукт» створив у нашому регіоні понад 6 тис. робочих місць.

Я пам’ятаю 2010 рік, коли закладали перший камінь будівництва (в районі теперішнього елеватора поблизу залізничного вокзалу), зібралось кілька десятків людей, журналісти. Тоді озвучили інформацію, що на цьому місці буде збудовано потужний комплекс: елеватор, комбікормовий, маслопресовий заводи, птахофабрика... Багато людей тоді до цього поставились досить скептично, казали, що, «крім гучних заяв і фуршету, тут нічого більше не буде»...

І буквально через півтора року виріс елеватор, а практично за 2 роки було побудоване підприємство європейського рівня...

І я, і мої колеги були багато за кордоном, і можу стверджувати, що в Європі такої потужності з таким рівнем підприємств практично немає. Це підприємство – надсучасне. Я переконаний, що коли вірити, то можна зробити все. От повірили – і зробили. Сьогодні є робота. За людиною приїжджає автобус, забирає, везе на роботу, людина працює, двічі на місяць отримує зарплату, має соціальний захист... Я думаю, що майбутнє – за такими підприємствами, яке думає про людей, про їхні сім’ї...

«Миронівський хлібопродукт» – це соціально орієнтоване підприємство, соціальним питанням приділяється надзвичайно велика увага. Підприємство виплачує досить великі зарплати, чесно платить податки, відповідно із цих податків формуються місцеві бюджети.

Це – підприємство, яке вирішує багато соціальних питань на селі. І навіть сьогодні за допомогою підприємства створена громадська організація «Соціальний центр «МХП», яка дуже сер йозно почне займатись соціальними питаннями на селі, соціальними питаннями громад, соціальними питаннями людей...

І хочу сказати: якби в нашій країні було побільше таких соціальноорієнтованих і відповідальних підприємств, повірте, ми б зовсім жили по-іншому, мали б зовсім інші результати роботи й інше життя. За такими підприємствами – майбутнє.

Сьогодні всі розмови про те, що «село гине», є безпідставними. Підприємства Миронівського хлібопродукту – це наочний приклад того, що все можна у цьому житті змінити, тільки потрібно хотіти і вміти, бути соціально відповідальними. І я хотів би побажати, щоб у нас в області було побільше таких підприємств, тоді Вінницька область була б взірцем для всієї України.

Сьогодні ТОВ «Вінницька птахофабрика» є флагманом не лише у виробництві курячого м’яса в Україні, а й у вирішенні соціальних проблем у громадах, на територіях яких сьогодні розташовані структурні підрозділи підприємства.

Починаючи з травня 2012 року, на благодійні цілі в цьому регіоні було направлено понад 17 млн. грн., у тому числі 9 млн. грн. на ремонт доріг. Побудовано 42,5 км нових доріг вартістю понад 56 млн. грн. У 2015 році прийнято рішення про фінансування придбання матеріалів для прокладання водогону в с. Михайлівці Тульчинського району, попередня вартість – понад 1 млн. грн. Розпочали будівництво об’їзної дороги в с. Оляниця Тростянецького району, попередня вартість – 12 млн. 908 тис. грн.

Олександр ГУРОВ, директор філії «Птахокомплекс», зазначив, що завершення будівництва другої черги комплексу планується у 2021 році.

– Розпочати роботи плануємо в цьому році. Ми плануємо збільшитись у два рази. На даний момент маємо 12 виробничих майданчиків, які вирощують 24 мільйони птиці за 2 місяці. Планується подвоїти – 24 майданчики будуть вирощувати 48 мільйонів штук птиці. Відповідно таку ж кількість будемо переробляти у м’ясо і готові продукти. Щодо вартості проекту, то зараз проходить його оцінка. Багато залежить від валютоємної складової, але той проект, який був розроблений ще до фінансової кризи, коштував понад 5 мільярдів 500 мільйонів гривень.

Чому це важливо для України? Тому що зараз Україна є житницею Європи і одним зі світових лідерів у експорті сільгосппродукції.

Сьогодні ситуація в економіці важка: з одного боку ми втратили ринок Росії, але з іншого боку – ми розпочали експорт продукції у країни ЄС. Наше підприємство за 2014 рік збільшило обсяг виробництва орієнтовно на 20 відсотків. Ми ввели додатково три виробничі майданчики із 12 існуючих сьогодні. І це демонструє нашу конкурентоспроможність не лише на ринку країн СНД чи пострадянського простору. Ми – конкурентоспроможні, і наше підприємство гідно представляє Україну на світових ринках, нашій продукції там раді, ми повністю відповідаємо, а іноді і перевищуємо ті вимоги, які ставлять нам закордонні партнери. Серед нових ринків, на які планує заходити компанія, – азійські ринки і ринок арабських країн.

На внутрішньому ринку також відбувся перерозподіл.

Раніше люди дозволяли собі більш дорогі м’ясо продукти: телятину, свинину. А сьогодні, через нестабільну ситуацію, через відсутність великих агрохолдингів, які б займались свининою і яловичиною, і могли б відреагувати та взяти на себе соціальну відповідальність, як це зробили ми, і не підвищили б ціну на свою продукцію. Тому ця продукція вже не є такою доступною. Тому українцям більш доступна курятина.

Якщо валюта, яка суттєво впливає на собівартість нашої продукції, сьогодні подорожчала у 2,5 раза, то ціна на нашу продукцію не збільшилась пропорційно.

Ми працюємо на ринку України і розуміємо, що після нашого продукту по важливості – тільки хліб.

Ігор ЛЕЩЕНКО, виконавчий директор ТОВ «Вінницька птахофабрика» та директор філії «Переробний комплекс», зазначив, що коли завершиться будівництво другої черги підприємства, «Вінницька птахофабрика» стане одним із найбільших птахокомплексів у світі.

– На сьогодні Україну знають завдяки Чорнобилю, анексії Криму, війні, що зараз іде на сході...

А завтра Україну в світі вже будуть знати завдяки продукції «Миронівського хлібопродукту». І тому я, мої колеги, наш колектив, а також і Олександр Гуров з його колективом мають за честь працювати на найбільш потужному підприємстві Вінниччини. А після введення в дію другої черги це буде один із найпотужніших комплексів у світі. Завдяки цьому нас уже сьогодні знають у Європі. А за 5-6 років нас знатиме весь світ. Тому я сподіваюсь на взаєморозуміння і народного депутата Миколи Кучера, і керівника Вінниччини Валерія Коровія, на розуміння всіх жителів територіальних громад, в яких ми живемо і працюємо. Тому що це наша спільна справа.

Об’єднання наших зусиль піде на користь і нам, і всій державі.

Сьогодні дозвіл на експорт нашої продукції ми вже маємо у 64 країни світу. Тобто в усі ці країни або вже був експорт, або планується найближчим часом. За місяць ми виробляємо близько 20 тис. тонн м’яса, близько 6070 відсотків цієї кількості іде на експорт. Внутрішній ринок м’яса птиці також виріс.

Це пов’язане з тим, що наш продукт соціальний, і ті люди, які раніше дозволяли собі придбання імпортних продуктів, нині переорієнтувались на українське.

ДЛЯ ДОВІДКИ

ТОВ «Вінницька птахофабрика» – потужне сучасне підприємство, яке за масштабами виробництва м’яса птиці найбільше в Україні і найбільше в Європі, є роботодавцем для більш, ніж 4 тис. працівників. У листопаді 2014 року птахофабрика отримала дозвіл на експорт курятини в країни Європейського Союзу. В розбудову підприємства було вкладено понад 5,5 млрд. грн.

Підприємство оснащене найсучаснішим обладнанням від світових лідерів у галузях птахівництва та м’ясопереробки.

До складу підприємства входить три філії – «Птахокомплекс», «Переробний комплекс» та «Внутрішньогосподарський комплекс з виробництва кормів».

Філія «Птахокомплекс» має власну інкубаторно-птахівничу станцію, яка повністю задовольняє внутрішні потреби птахофабрики. Потужність першої черги складає 16 млн. яєць у місяць. За 2014 рік отримано 137 млн. 237 тис. голів курчат бройлерів.

До складу птахокомплексу входить 12 дільниць по вирощуванню курчат, на яких розташовано по 38 пташників на кожній. На даний час підприємство вирощує 16 млн. 700 тис. голів птиці одночасно.

Філія «Переробний комплекс» – це комплекс із переробки курчат-бройлерів.

Планова виробнича потужність у цілому складає близько 268 тис. тонн м’яса птиці на рік.

На філії «Переробний комплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика» діє інтегрована система управління якістю та безпекою харчових продуктів згідно з вимогами міжнародної схеми сертифікації FSSC 22000: 2013 «Система управління харчової безпеки», схваленої Глобальною ініціативою з безпеки харчових продуктів (GFSI), і згідно з міжнародним стандартом ІSO 9001: 2008 «Система управління якістю». Дієздатність системи управління якістю та безпекою харчових продуктів була підтверджена незалежним міжнародним органом з сертифікації SGS, про що свідчать сертифікати СН14/0538, СН14/0530 від 16.05.2014 р. з реєстрацією в органі з акредитації SAS, Швейцарія.

Філія «Внутрішньогосподарський комплекс з виробництва кормів» забезпечує птахофабрику комбікормами на 100%. Потужність виготовлення комбікормів – 90 тонн за годину.

Підприємство відзначене сертифікаційним органом ІП «СЖС Україна» по системі менеджменту відповідно до ISO 9001:2008 (сертифікат CH12/2252 від 11.12.2012 до 10.12.2015) та ISO 22000:2005 (сертифікат CH12/2253 від 11.12.2012 до 10.12.2015) на виробництво олії соняшникової пресованої нерафінованої та макухи соняшникової (приймання та зберігання насіння соняшнику, виробництво, зберігання та відвантаження олії соняшникової та макухи соняшникової).

ТОВ «Вінницька птахофабрика» бере активну участь у розвитку місцевої інфра - структури, благоустрою та створенні сприятливих соціальних умов на територіях, де розташовані потужності підприємства.

У лютому 2015 року була створена громадська організація «Соціальний центр МХП», яка поширюватиме соціальні проекти МХП на усю територію Вінницької області, та надаватиме юридичну, інформаційну і методичну допомогу територіальним громадам, які братимуть участь у процесах децентралізації, регіональної співпраці і добровільного об’єднання громад.


Дивіться також в розділі  Нове в роботі
» 15.06.2018 У цьому році розпочата реформа первинної ланки медичних закладів та стартувала кампанія з вибору сімейних лікарів.
» 15.06.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г. Бурлака видав розпорядження від 13 червня 2018 року №45 «Про скликання 20 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 10 липня поточного року в залі засідань комунальної організації...
» 13.04.2018 2017 року на сайті Міністерства юстиції України запрацював єдиний реєстр боржників. У ньому можна знайти відомості про боржника за прізвищем, ім’ям, по батькові та реєстраційним номером облікової картки платника податків. Вільний та безоплатний...
» 07.04.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г.Бурлака видав розпорядження від 4 квітня 2018 року №26 «Про скликання 19 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 20 квітня поточного року в залі засідань КО Бершадська РДЮСШ «Ровесник».
» 07.04.2018 Засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування
» 07.04.2018 Юридичний практикум
» 01.04.2018 Події. Новини. Факти.
» 01.04.2018 Про державну підтримку вирощування молодняка ВРХ
» 01.04.2018 Часткова компенсація вартості техніки
» 01.04.2018 Про щорічну грошову допомогу до 9 травня
Всі статті розділу Нове в роботі »
Цікаві фото
4 фото   
<b>Красносілка – "солодка" і гаряча точка району…</b><br />22 вересня 2011 року працівники Красносілського цукрового заводу організували мітинг на центральній площі міста...
17 фото   
<b>Бершадь. Путівник 1978 р.</b><br />Дорога стрімко прорізує ободівські ліси, наче ділячи їх навпіл. Зліва за деревами зблискує ставкове плесо, справа...
3 фото   
<b>Війтівка йде в ногу з часом</b><br />13 грудня цього року голова районної державної адміністрації Олександр Снігур з групою спеціалістів відвідав...
2 фото   
<b>ПАТ "Вінницяобленерго" повідомляє</b><br />що згідно з Умовами та Правилами здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Осіївка
Манзій Іван Трохимович (1924) 1924 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 02.04.45. Похов. Чехо-Словаччина.

З історії Бершаді
Цукровики постійно борються за впровадження на виробництві високої культури виробництва. Поруч з виконанням виробничих планів багато уваги приділяється естетиці виробництва: цехи просторі, світлі, всюди вазони з квітами. На території заводу робітники посадили фруктовий сад, розбили квітники, заасфальтували доріжки. У затінку шумлять струмені невеликого фонтану, поруч - альтанки. В центрі скверу... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Керівник області Валерій Коровій відвідав найпотужніший агропромисловий комплекс Вінничинни - Новинки в галузях Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення