Fridge magnet wooden gears

Михайло Кольченко: "Бершадь таки зміниться на краще"

 • Подобається0Не подобається
 • 7 Серпня 2015, 09:00

До редакції газети надходить чимало звернень з приводу благоустрою міста, особливо багато нарікань на ситуацію із вулицею Миколаєнка. Про проблеми Бершаді і її перспективи розповідає міський голова Михайло КОЛЬЧЕНКО.

– Розпочну з того, що держава підвела нас. У нас були проекти, і нам раніше вдавалося ремонтувати вулиці. Наприклад, вулиця Леніна була майже повністю зруйнована. Але ми її впорядкували за рахунок державних коштів.

Встелили асфальтом також останню, покриту бруківкою, вулицю Картвелішвілі, вулицю Черняховського – від міліції до кладовища. За державні кошти зробили і вулицю Будкевича – майже до краю. Планувалося ще декілька вулиць – Миколаєнка, Червону, Будкевича, кінець вулиці Леніна і Коцюбинського. Але у зв'язку зі зміною Бюджетного і Податкового кодексів зрозуміли, що шукати кошти треба самим. Тому тільки і встигли засипати щебенем вулицю Миколаєнка.

Незадоволення людей зрозуміле, але хотів би запевнити, що через кілька тижнів ситуація кардинально зміниться. З моєї ініціативи на сесії при повній підтримці депутатів були виділені кошти, і вулиця Миколаєнка вже до Дня незалежності, сподіваємося, стане найкращою не тільки у Бершаді.

По вулиці Щорса проклали новий тротуар. Невдовзі тут буде завершено ще й освітлення. Тротуар цей від вулиці Поповича аж до входу у новий ринок. Тобто робиться все по плану, щоб були під'їзні шляхи, тротуари. Згідно з проектом, ринок перенесемо сюди з центру міста.

Проведено ремонт клубу у Жорняках, реставровано музей у міському будинку культури в районі колишнього цукрозаводу. Проведено ремонт дахів у двох дитсадках – «Малятко» і «Пролісок». Закінчено ремонт котельні біля одного з них. Якщо центральна котельня забезпечить теплом дитячий садок «Малятко», буде добре. Якщо ні, напоготові буде відремонтована власна. З нею можна буде раніше починати і пізніше закінчувати опалювальний сезон.

У місті проведено якісний ремонт асфальто-бетонного покриття комунальних доріг, нанесено на них дорожню розмітку, по-новому визначено пішохідні переходи, фарбу виділили навіть філії райавтодору, яка обслуговує вулиці Червоноармійську і 50-річчя Жовтня, для оформлення пішохідних переходів.

Закінчуються роботи по вуличному освітленню, в тому числі і прокладанню нових ліній по вулицях Ювілейній, Чапаєва, Зарічній, Поповича, Щорса. До кінця року плануємо провести освітлення ще і по вулиці Картвелішвілі, яка освітлюється лише частково.

Плануємо освітити і вулицю Транспортну.

Періодично упорядковуються зони відпочинку – парки, сквери, пляжні зони – у центральному парку та по вулиці Некрасова. Закладаються нові парки, ремонтуються сквери. Міська рада закупила більше сорока лавок, які силами ЖКГ встановлюються у місцях масового перебування людей. Це центральна площа, район Ощадбанку і пошти, на всіх автозупинках. А завершимо їх встановлення, якщо буде потреба, у дворах багатоповерхівок. Біля них плануємо встановити урни для сміття.

Постійно ведуться роботи по очищенню й упорядкуванню кладовищ.

КП «Бершадьринок» обслуговує міське сміттєзвалище, на якому порядок і, як ми і обіцяли, при в'їзді до нього ростуть квіти. Воно одне з найкращих в області і безплатно приймає відходи. Фінансує все міськрада. Хотілося б тільки, щоб не везли сміття по лісосмугах.

У місті належний санітарний стан підтримує ЖКГ – вивозяться тверді побутові відходи, біляться дерева, очищаються дороги від піску, скошуються бур'яни, зрізаються сухі дерева тощо. Щоб міліції легше було контролювати ситуацію і щоб населення вільно почувалося на вулицях, встановлено до десятка відеокамер та обладнання до них, яке виведено на центральний пункт чергової частини міліції. З їх встановленням кількість правопорушень у місті зменшилася одразу ж.

Коли готувався цей матеріал, пропускався ще один, понівечений вандалами, фонтан у парку для дітей біля районної ради. Розпочато ремонт асфальтного покриття при вході у центральний парк.

У дворах санітарний стан підтримують двірники. Вчасно проводиться розчистка тротуарів силами ЖКГ і підприємців, які допомагають технікою.

Незважаючи на небувалу засуху, у місті забезпечено майже безперебійне водопостачання. Виявляли тих, хто зловживав і поливав з водо - проводу городи. У районі цукрозаводу відремонтовано арт - свердловину, яка не працювала більше п'яти років. Неабияка робота була проведена водоканалом, щоб забезпечити подачу води цілодобово.

ПП «Спайк» безкоштовно передав місту артсвердловину, яку буде обслуговувати водоканал. Вона забезпечить водою вулиці Поповича, Пархоменка, Щорса.

До кінця року плануємо обладнати автозупинку в районі кінотеатру «Космос». Плануємо також почати будівництво двох міських туалетів – при вході у центральний парк і у дитячому парку за приміщенням райради.

Є також проектна документація на артсвердловину на комунальному ринку, щоб забезпечити питною водою не тільки його, а і прилеглі вулиці. Плануємо обладнати дитячі ігрові майданчики в районі вулиці Транспортної та у районі електротехнічного заводу, актобусного парку, вулиць Маяковського і Поповича.

Щодо перспективи опалення міста, то хтось ніби навмисне нагнітає ситуацію. Ми постійно підтримуємо зв’язок з приватною фірмою, яка гарантує подачу тепла, але при умові, що комунальне господарство проведе випробування теплотраси, що і планується зробити, щоб через прориви не довелося перекопувати дороги. Щоправда, нам доведеться частково, у межах мільйона гривень, компенсувати різницю в цінах. Але це невелика сума, і ми компенсуємо. Так що Бершадь буде з теплом.

Рік цей складний не тільки тому, що у країні війна, АТО, це ще і рік виборів. Але наші люди мудрі і зуміють відрізнити правду від неправди. Посада ж міського голови така, що дуже легко нажити ворогів. Особисто робитиму все, щоб усі проблеми вирішувалися справедливо. Але щоб люди це зрозуміли, потрібен час. А поки що міській раді навіть не дали встановити пам'ятник Шевченку. Та про це іншим разом.

Записав Павло КУШПЕЛА.


Дивіться також в розділі  Нове в роботі
» 15.06.2018 У цьому році розпочата реформа первинної ланки медичних закладів та стартувала кампанія з вибору сімейних лікарів.
» 15.06.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г. Бурлака видав розпорядження від 13 червня 2018 року №45 «Про скликання 20 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 10 липня поточного року в залі засідань комунальної організації...
» 13.04.2018 2017 року на сайті Міністерства юстиції України запрацював єдиний реєстр боржників. У ньому можна знайти відомості про боржника за прізвищем, ім’ям, по батькові та реєстраційним номером облікової картки платника податків. Вільний та безоплатний...
» 07.04.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г.Бурлака видав розпорядження від 4 квітня 2018 року №26 «Про скликання 19 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 20 квітня поточного року в залі засідань КО Бершадська РДЮСШ «Ровесник».
» 07.04.2018 Засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування
» 07.04.2018 Юридичний практикум
» 01.04.2018 Події. Новини. Факти.
» 01.04.2018 Про державну підтримку вирощування молодняка ВРХ
» 01.04.2018 Часткова компенсація вартості техніки
» 01.04.2018 Про щорічну грошову допомогу до 9 травня
Всі статті розділу Нове в роботі »
Цікаві фото
7 фото   
<b>Стати кращими – не просто</b><br />До Дня працівників ветеринарної медицини: Напередодні професійного свята сиджу за столом над чистим аркушем паперу,...
18 фото   
<b>Александров Єфім Борисович</b><br />Александров (Зіцерман) Ефіміан Борисович&nbsp;народився 13 травня 1960 року в місті Підволочиськ Тернопольськой...
2 фото   
<b>Привітали ветеранів</b><br />Війтівка Голова районної організації ветеранів України Володимир Крамар побував у Олексія Красиленка, ветерана та...
2 фото   
<b>«Проліски надії» – мистецьке свято освітян</b><br />На Вінниччині щороку з успіхом проходить фестиваль вчительської та учнівської народної творчості. Минулої середи в...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Ставки
Жерденівський Порфир Фомич (1906) 1906 р., українець. Кадровий. Лейтенант. Загинув 1941 р. Похов. Київська обл.

З історії Бершаді
За роки соціалістичного будівництва Бершадь стала промислово-аграрним центром півдня області. Але її мирне життя було перервано війною. Вже 29 липня 1941 року Бершадь окупували німецько-румунські війська. Фашисти утворили тут гетто для єврейського населення. Від катувань, голоду, епідемій у Бершаді загинуло багато радянських людей, розстріляно 327, вигнано в рабство 1203 чоловіка. Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Михайло Кольченко: "Бершадь таки зміниться на краще" - Новинки в галузях Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення