Fridge magnet wooden gears

Європа починається з рідного міста

 • Подобається0Не подобається
 • 16 Жовтня 2015, 09:00

Минув місяць від вересневого буревію, який, хоч і тривав лічені хвилини, шкоди завдав неабиякої. Про те, що вже зроблено у ході ліквідації його наслідків і що планується зробити, розповідає міський голова Михайло КОЛЬЧЕНКО.

– Насамперед, хочу подякувати всім небайдужим жителям міста, які одразу ж почали допомагати – розчищати повалені дерева, піднімати обірвані дроти ліній електропередач, зв’язку. Окремо висловлюю подяку працівникам «Райагролісу», які багато допомогли по місту. До відновлювальних робіт оперативно підключилися також державне підприємство «Бершадське лісове господарство», підрозділи МНС, пожежне училище з обласного центру, яким безплатно на тривалий період було надано у користування автовишку, що сприяло значному прискоренню робіт. У результаті вже за десять днів було полагоджено дахи на всіх багатоповерхівках, яких у райцентрі близько чотирьох десятків. При цьому замінили не тільки пошкоджений шифер, а і все інше, знищене вітром.

Цим займались дві бригади з Тульчина, одна з яких працювала ще й зі своєю автовишкою. Інша – з автовишкою підрозділу МНС.

На відновлювальні роботи було виділено 400 тисяч гривень. 180 тисяч гривень з цієї суми перераховано за надані послуги Тульчинською ПМК.

На шифер витрачено 130 тисяч гривень, хоч і закупили його на Джулинському і Бершадському складах системи «Облпаливо» на десять гривень дешевше за кожний лист у порівнянні з тодішніми цінами.

На подяку заслуговує і колектив Бершадських електромереж, який, відновивши у стислі строки подачу електроенергії до споживачів, взявся за відновлення ще і вуличного освітлення. Через те, що спеціалістів, які працювали на спеціальній техніці, мобілізували для участі в АТО, комунальне господарство неспроможне було це зробити власними силами. Нині бершадські енергетики завершують заміну поламаних світильників на вулицях райцентру.

Населенню, як допомогу із резервного фонду, було виділено триста тисяч гривень.

Виплачено ж, за рахунок доплат обласного і районного бюджетів, 361,5 тисячі гривень (дані станом на 25 вересня). Нині продовжується обстеження об’єктів, пошкоджених стихією. Формується відповідний пакет документів, щоб не було зловживань, з метою забезпечення повернення вартості, затрачених на ліквідацію наслідків буревію, основних будівельних матеріалів. Водночас стихія засвідчила: її наслідки могли б бути не настільки масштабними, якби влада, населення були більш обачними – своєчасно прибирали старі та ті, що становлять загрозу, дерева тощо.

Дякуємо також власнику готелю, який розпорядився, щоб представники підрозділу МНС проживали тоді безплатно. Не можна не відзначити і працівників міліції. Коли не було світла, не сталося ніяких особливих крадіжок.

Звичайно ж, заслуговують на подяку і працівники «Бершадьбуду», ЖКГ. Спільними зусиллями у райцентрі вдалося навести порядок у стислі строки, що відзначив голова облдержадміністрації, який відвідав район. Насправді абсолютно всі за першим покликом мобілізували свої зусилля на ліквідацію наслідків буревію. З розумінням до розв’язання проблеми поставилися і всі керівники.

Міська рада і ЖКГ уже працюють у нормальному режимі. До кінця року буде завершено заміну вікон у дитсадку «Малятко», дах у якому вже відремонтовано, ремонтується також дах у дитсадку «Сонечко», частково відремонтовано його й у «Проліску». У «Сонечку» буде також відремонтовано котельню, щоб цей дитячий заклад, як у «Малятку», на випадок надзвичайних ситуацій не залишився без тепла, і воно подавалося індивідуально. Буде побудовано і свердловину на території нового комунального ринку, яка забезпечить питною водою ще й прилеглі вулиці.

За останніх два місяці вуличне освітлення змонтовано по вулицях Ювілейній, Поповича, Щорса, Матросова, Чапаєва, Зарічній. Буде також здійснено реконструкцію частини водогону по вулиці Будкевича, побудовано тротуар по вулиці Леніна. На прохання жителів після реконструкції водогону по вулиці Будкевича буде прокладено ще і тротуар. Заасфальтовано вулицю Ніколаєнка. На усіх дорогах комунального значення нанесено дорожню розмітку.

На центральній площі міста, щоб обмежити проїзд, додатково встановили бетонні тумби. У багатьох місцях – на автозупинках тощо – встановлено лавочки. Планується встановити їх і біля під’їздів багатоповерхівок.

Триває інтенсивна підготовка до початку опалювального сезону. Вугілля для малих котелень вистачить уже навіть на січень. Ремонтується і випробовується теплотраса.

На центральному сміттєзвалищі порядок, який підтримується роками, наведено теж, відходи приймаються цілодобово і безплатно. Тож підтримка порядку у місті залежить тепер не тільки від влади, а і від самих його жителів, які зобов’язані про це дбати.

Орієнтуючись на Європу, давайте, насамперед, будувати її у своєму рідному місті.


Дивіться також в розділі  Нове в роботі
» 15.06.2018 У цьому році розпочата реформа первинної ланки медичних закладів та стартувала кампанія з вибору сімейних лікарів.
» 15.06.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г. Бурлака видав розпорядження від 13 червня 2018 року №45 «Про скликання 20 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 10 липня поточного року в залі засідань комунальної організації...
» 13.04.2018 2017 року на сайті Міністерства юстиції України запрацював єдиний реєстр боржників. У ньому можна знайти відомості про боржника за прізвищем, ім’ям, по батькові та реєстраційним номером облікової картки платника податків. Вільний та безоплатний...
» 07.04.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г.Бурлака видав розпорядження від 4 квітня 2018 року №26 «Про скликання 19 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 20 квітня поточного року в залі засідань КО Бершадська РДЮСШ «Ровесник».
» 07.04.2018 Засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування
» 07.04.2018 Юридичний практикум
» 01.04.2018 Події. Новини. Факти.
» 01.04.2018 Про державну підтримку вирощування молодняка ВРХ
» 01.04.2018 Часткова компенсація вартості техніки
» 01.04.2018 Про щорічну грошову допомогу до 9 травня
Всі статті розділу Нове в роботі »
Цікаві фото
2 фото   
<b>"...Хочеться, щоб добро таки переважало..."</b><br />Літературною конференцією на таку тему в медичному коледжі закінчилася декада української літератури, присвячена...
4 фото   
<b>«Любов душі моєї - Баланівка»</b><br />У твоїх руках дорога нашому серцю книга &quot;Любов душі моєї&nbsp;- Баланівка&quot;. В ній викладені матеріали з...
2 фото   
<b>Гейзер Матвій Мойсейович</b><br />Наверное, у каждого человека, склонного к размышлениям, раздумьям (у людей же пишущих - в особенности), в какой-то...
4 фото   
<b>Автопробіг у Бершаді</b><br />6 травня ТСОУ з нагоди 66-ї річниці Великої Перемоги та 20 &ndash; річниці вищеназваної організації проходив...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Баланівка
Роговий Тома Арсеньович (1899) 1899 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 30.05.44. Похов. с. Голоєшти, Румунія.

З історії Бершаді
І в наступні роки не вщухала на цих землях боротьба проти поневолювачів. Жителі Бершаді були учасниками повстання під проводом С, Палія. Тут було сформовано сотню на чолі з сотником Лук'яном, яка у жовтні 1702 року визволяла від польських військ Немирів. 1734 року надвірні козаки Бершаді підтримали селянсько-гайдамацьке антифеодальне повстання. В 50-х роках, коли знову пожвавився гайдамацький... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Європа починається з рідного міста - Новинки в галузях Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення