Турбота про потерпілих на виробництві

 • Подобається0Не подобається
 • 3 Грудня 2016, 09:00

Законом України від 23.09.1999 р. №1105-ХІV «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», зі змінами, визначено правові, фінансові та організаційні засади загальнообов’язкового державного соціального страхування, гарантії громадянам щодо їхнього соціального захисту, охорони життя та здоров’я в процесі трудової діяльності.

Вагомою складовою державної соціальної політики є страхування працюючих від нещасного випадку на виробництві. До завершення заходів, пов’язаних із утворенням робочих органів Фонду соціального страхування України, відділенням виконавчої дирекції Фонду у Бершадському районі в повному обсязі забезпечується виконання статутних функцій і завдань у межах компетенції та в порядку, визначеному прикінцевими і перехідними положеннями Закону.

Невід’ємними завданнями страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання були і залишаються відшкодування, пов’язані із втратою застрахованими особами заробітної плати або відповідної її частини під час виконання трудових обов’язків, відновлення та компенсація порушених або втрачених функцій організму, усунення обмежень життєдіяльності потерпілих, повернення до повноцінного життя і трудової діяльності, а також інтеграція в суспільство людей, які отримали тяжкі травми і не в змозі продовжити трудову діяльність.

Станом на 1.11.2016 року на обліку у відділенні перебувають 257 осіб, які частково або повністю втратили праце - здатність внаслідок травм або професійних захворювань, члени сімей загиблих на виробництві. З кількості потерпілих, що перебувають на обліку, інвалідів І групи – 2 особи, інвалідів ІІ групи – 28, інвалідів ІІІ групи – 151, а також 16 осіб, які мають право на отримання страхових виплат внаслідок втрати годувальника.

Відділенням проводяться щомісячні виплати по відшкодуванню втрат, заподіяних здоров’ю потерпілих на виробництві. З початку поточного року виплати здійснено 257 особам на загальну суму 2824279 гривень. Потерпілому, якому за висновком МСЕК встановлена стійка втрата працездатності, виплачена одноразова допомога на суму 18650 гривень.

Страхові виплати отримують не лише потерпілі, які перебувають на обліку у відділенні, а й потерпілі, які вимушені були переселитися з тимчасово непідконтрольної території нашої країни. Цих людей Фонд не залишив на самоті з їхніми проблемами, а сумлінно виконує свої обов’язки щодо відшкодування заподіяних втрат. До відділення за період з 2014 року із заявами про тимчасове продовження страхових виплат звернулось 20 переселенців із Донецької і Луганської областей. Є й такі, які вирішили залишитися на постійне проживання на території, що обслуговує відділення.

Інваліди внаслідок трудового каліцтва у відповідності з індивідуальними програмами реабілітації, складеними МСЕК, отримують повний обсяг медичної допомоги та реабілітаційних заходів. Інваліди забезпечуються усіма необхідними протезно-ортопедичними виробами, лікарськими засобами, предметами медичного догляду, пересування, спеціальними автомобілями, необхідними видами доглядів та іншими послугами.

Інвалідам від трудового каліцтва виплачуються кошти на спеціальні види доглядів: спеціальний медичний, постійний сторонній, також вони отримують кошти на побутове обслуговування. На зазначені цілі було використано 57,2 тис. грн., а скористались такими послугами 10 потерпілих.

З метою реабілітації потерпілих у санаторно-курортних закладах відділенням отримано від виконавчої дирекції Фонду та безоплатно передано інвалідам 8 санаторно-курортних путівок. Потерпілі забезпечуються путівками за профілями захворювань у зручний для них період року, визначений лікарями. Протезно-ортопедичними виробами забезпечено 6 потерпілих на загальну суму 50,2 тис.

гривень. Одному потерпілому за рахунок коштів Фонду придбано засіб пересування (коляску), іншому – проведено зубне протезування. У користуванні інвалідів перебувають 6 автомобілів, придбаних Фондом та безоплатно переданих їм у користування. Наявність спеціально обладнаних автомобілів допомагає значно полегшити вирішення соціально-побутових питань, для вирішення яких людям з обмеженими фізичними можливостями необхідно докладати в декілька разів більше зусиль, ніж фізично здоровим людям.

З метою залучення інвалідів праці до активного громадського життя, надання їм допомоги у фізичній та соціальній реабілітації відділенням постійно проводиться активна робота щодо залучення інвалідів до участі у спортивних змаганнях, які проводяться в рамках Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу». Протягом десяти місяців 2016 року начальником і спеціалістами відділення розглянуто 7 звернень громадян із питань реалізації їхніх прав на соціальне страхування. Кількість звернень свідчить про те, що на Фонд покладено багато надзвичайно важливих завдань із питань реалізації державної політики в сфері загальнообов’язкового державного соціального страхування, які відділенням сумлінно та успішно реалізовуються.

Шановні керівники!

3 грудня на Вінниччині, як і в цілому в Україні, відзначається Міжнародний день інвалідів, який було проголошено на 47-ій сесії Генеральної Асамблеї ООН. ВВД ФССНВ у Бершадському районі просить вас надати посильну матеріальну допомогу інвалідам трудового каліцтва (ремонт житла, допомога у веденні підсобного господарства, забезпеченні паливом, продуктами харчування та інше), які працювали та отримали травму на ввіреному вам підприємстві.

Василь КОЛЕСНІКОВ, начальник відділення виконавчої дирекції Фонду у Бершадському районі.

Днями начальник відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві у Бершадському районі Василь Колесніков спільно зі страховим експертом з охорони праці Миколою Другаком у рамках заходів до Міжнародного дня інвалідів відвідали інваліда трудового каліцтва І групи Руслана Савенка з Лісничого.

Під час зустрічі обговорено проблемні питання соціально-побутового характеру.

Батьки інваліда подякували за увагу та соціальну допомогу, яка надається Фондом.


Дивіться також в розділі  Нове в роботі
» 15.06.2018 У цьому році розпочата реформа первинної ланки медичних закладів та стартувала кампанія з вибору сімейних лікарів.
» 15.06.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г. Бурлака видав розпорядження від 13 червня 2018 року №45 «Про скликання 20 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 10 липня поточного року в залі засідань комунальної організації...
» 13.04.2018 2017 року на сайті Міністерства юстиції України запрацював єдиний реєстр боржників. У ньому можна знайти відомості про боржника за прізвищем, ім’ям, по батькові та реєстраційним номером облікової картки платника податків. Вільний та безоплатний...
» 07.04.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г.Бурлака видав розпорядження від 4 квітня 2018 року №26 «Про скликання 19 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 20 квітня поточного року в залі засідань КО Бершадська РДЮСШ «Ровесник».
» 07.04.2018 Засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування
» 07.04.2018 Юридичний практикум
» 01.04.2018 Події. Новини. Факти.
» 01.04.2018 Про державну підтримку вирощування молодняка ВРХ
» 01.04.2018 Часткова компенсація вартості техніки
» 01.04.2018 Про щорічну грошову допомогу до 9 травня
Всі статті розділу Нове в роботі »
Цікаві фото
3 фото   
<b>Без минулого немає майбутнього</b><br />Минулого тижня у читальному залі районної бібліотеки відбулась особлива подія для нашого краю – презентовано книги...
32 фото   
<b>Старовинні обряди та традиції українського весілля на Бершадщині</b><br />29 липня в с. Бирлівка, Бершадського району, Вінницької обл., місцевий ансамбль народної творчості...
4 фото   
<b>Засідання колегії райдержадміністрації</b><br />15 травня 2009 року о 10 год в актовій залі управління агропромислового розвитку відбулося розширене засідання...
2 фото   
<b>Герой України народився у Серебрії, навчався у Серединці</b><br />За громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини,...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Шумилів
Бондаренко Григорій Трифонович (1905) 1905 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 19.03.45.

З історії Бершаді
14 березня 1944 року для бершадців настав радісний день: війська 2-го Українського фронту визволили їх рідне місто. В пам'ять про воїнів та земляків які віддали своє життя за визволення Бершаді, в центрі міста на братських могилах споруджено обеліски та скульптурні групи, біля підніжжя яких завжди живі квіти. Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Турбота про потерпілих на виробництві - Новинки в галузях Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення