Fridge magnet wooden gears

Разом відстоювати інтереси Бершадщини

 • Подобається0Не подобається
 • 3 Грудня 2016, 09:00

«…Діяльність районної ради є відкритою, прозорою та спрямованою лише на одне – забезпечення життєвих потреб мешканців району. Нині на порядку денному ще багато проблем, вирішення яких дасть можливість Бершадщині розвиватися стабільно та ефективно і впевнено рухатися вперед…» Михайло Григорович Бурлака, голова Бершадської районної ради.

Одним із пріоритетних напрямів нашої роботи є виконання головної програми соціально-економічного розвитку району. Реалізація її залежить від належної взаємодії виконавчої та самоврядної гілок влади, депутатів рад, керівників підприємств та установ усіх форм власності та небайдужих жителів Бершадщини.

І сьогодні є гарна можливість висловити велику вдячність голові райдержадміністрації Івану Стефанцову, його першому заступнику, працівникам структурних підрозділів, міському та сільським головам, народним депутатам Миколі Кучеру, Григорію Заболотному, депутату обласної ради Олегу Ковбасюку, керівнику районної ради сільгосп - товаровиробників Сергію Савченку, голові асоціації фермерів та приватних землевласників району Петру Третяку, керівникам промислових та сільськогосподарських підприємств, виконавчому апарату та депутатам районної ради за сприяння та належну підтримку, розуміння у вирішенні наших загальнорайонних завдань.

А це забезпечення сучасних вимог життя в галузях охорони здоров’я, освіти, культури, соціального захисту населення, фізкультури та спорту, впровадження заходів по екології, ремонту доріг, утримання всіх об’єктів соціальної інфраструктури. Спільні зусилля дали змогу забезпечити виконання районного бюджету на 125%, що в свою чергу посприяло виконанню прийнятих районних програм.

Звичайно, виконання бюджету є, але цих коштів завжди не вистачає. Тому ми всі разом працюємо над залученням додаткових фінансових ресурсів. У полі зору пошук шляхів створення робочих місць, інвентаризація сільськогосподарських земель, водних об’єктів, підвищення рівня заробітної плати. Саме це ми вважаємо головними додатковими надходженнями до бюджету.

Разом із тим важливу роль відіграє і залучення позабюджетних коштів для розвитку територіальних громад. Тому ми активно працюємо у цьому напрямі. Зокрема, наші громади беруть участь у різних конкурсах та грантових проектах.

Набутий досвід останніх років свідчить – самодостатні територіальні громади є основою добробуту. Давно минули часи, коли на розвиток базової соціально-побутової та комунальної інфраструктури, вирішення нагальних питань селяни мали повну підтримку від потужних місцевих сільгоспвиробників та державного бюджету. Сьогодні – час соціальної мобілізації громад та реалізації їх ініціатив, напрацювання механізмів співпраці основних суб’єктів громади, влади і бізнесу.

Участь у реалізації громадських проектів значно вплинула на зростання соціальної єдності в межах громад та віри у позитивні перспективи розвитку села. Як бачимо, влада, яка використовує спільне з громадою врядування, має більшу ефективність управління та більш динамічний місцевий розвиток.

Тому, з метою залучення позабюджетних коштів для фінансування закладів соціальної сфери, міська та сільські ради, координатори проектів та інтелектуальна категорія населення залучаються до участі у навчаннях та тренінгах щодо написання і підготовки проектів.

Враховуючи напрацювання певної системи в цьому напрямку, ми набули відповідного досвіду. До прикладу, Програми розвитку ООН/ЄС «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», учасниками якої стали громадські об’єднання Флоринської, М’якохідської, Сумівської, Бирлівської, Михайлівської, Війтівської, Устянської та Красносільської сільських громад.

У результаті участі громад району в даній програмі протягом І та ІІ фази проекту реалізовано громадських ініціатив вартістю понад 2 млн. грн.

При цьому коштів районного бюджету залучено близько 650 тис. грн., а громадських – до 170 тис. грн.

Починаючи з 2008 року, громади району неодноразово були учасниками обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Вінницької області, умови якого передбачають реалізацію соціальних проектів на принципі співфінансування бюджетів різних рівнів та залучення фінансової та інших видів допомоги з боку партнерських організацій. Переможцями за цей період ставали 7 громад, чотири рази – Красносільська, тричі – Баланівська, двічі – Війтівська, а Серединська, Флоринська, Устянська та Ставківська – по одному разу.

У 2016 році від Бершадського району на обласний конкурс розвитку територіальних громад було подано 26 проектів, 7 із яких отримали перемогу (Бершадська міська, Війтівська, Красносільська, Шля хівська, Лісниченська, П'ятківська та Джулинська громади). Загальна вартість проектів-переможців становить 1,7 млн. грн., на реалізацію яких з місцевих бюджетів виділено більше 600 тис. грн., з фонду конкурсу – 447 тис.грн. та більше 600 тис. грн. залучено з інших джерел.

Дуже важливо відзначити активну позицію та підтримку народного депутата Миколи Кучера саме у розвиток району. Лише цього року через Міністерство регіонального розвитку він спрямував близько 6 млн. грн. Ці кошти використані на покращення матеріальної бази об’єктів відділу освіти, медицини, культури та благоустрій центрального міського парку, а також більше 3 млн. грн. направлено на ремонт доріг.

У процесі життя одні питання вирішуються, а інші – виникають. Уже найближчим часом планується велика робота щодо покращення стану доріг в районі. На ці цілі необхідно щонайменше 10 млн.грн., у тому числі на дороги: – загальнодержавного значення – 8,5 млн. грн., – місцевого значення – 1,5 млн. грн.

До переліку також додам: – відновлення роботи Бершадського спиртового та Красносільського цукрового заводів; – завершення будівництва газопроводу Тростянець-Бирлівка; – реконструкція автомобільного мосту через р. Південний Буг у с. Берізки-Бершадські; – переведення котельні Чернятської ЗОШ із природного газу на альтернативні види палива та виведення шкільних котелень із підвальних приміщень; – з метою створення робочих місць залучення інвестицій у сільськогосподарське виробництво, переробку деревини в лісовому господарстві; – відновлення фінансування державних програм житлового будівництва; – надання допомоги хворим на онкологічні, гемодіальні, гепатитні та інші важкі захворювання; – перегляд тарифної політики при наданні житловокомунальних послуг населенню; – будівництво полігону твердих побутових відходів; – створення кооперативів для заготівлі та переробки сільськогосподарської продукції; – державна цінова політика та підтримка землекористувачів, яка б сприяла збільшенню утримання поголів`я ВРХ, свиней, птиці; – реконструкція високовольтної лінії передач із метою підсилення електропідстанції необхідних потужностей для нашого міста та населених пунктів району.

Для підвищення ефективності місцевого самоврядування головними пріоритетами діяльності районної ради у наступному звітному періоді мають бути: – посилення взаємодії та зміцнення зв’язків з територіальними громадами, сприяння ефективному здійсненню органами місцевого самоврядування своїх повноважень; – виконання затверджених районних програм та зокрема програми соціально-економічного та культурного розвитку району, що буде сприяти розвитку територіальних громад та наповненню районного бюджету; – підвищення рівня відкритості і прозорості органів місцевого самоврядування, зміцнення ефективної співпраці між органами влади, засобами масової інформації, громадськістю тощо.

У переддень свята Дня місцевого самоврядування прийміть найщиріші вітання.

Це свято нашої громади, кожного села, міста, їхніх мешканців. Відзначення цього свята є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їхнього права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні. Це традиція людей, яким довіряють і яких наділяють владними повноваженнями. Тільки така влада є й справді народною – владою не над громадою, а легітимною владою самої громади, для громади та в інтересах громади.

Впевнений, що працівники органів місцевого самоврядування залишатимуться завжди мудрими, толерантними, готовими в будь-яку хвилину прийти на допомогу. І разом з усією громадою, депутатами в мирі й злагоді підніматимуть потенціал краю на вищий рівень.

Сердечно бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному мешканцю, міцного здоров`я, достатку й благополуччя.

Нехай усі життєві негаразди обходять нас стороною, а непохитна віра у мирне та щасливе майбутнє рідного краю та України додають усім нам сили та наснаги.


Дивіться також в розділі  Нове в роботі
» 15.06.2018 У цьому році розпочата реформа первинної ланки медичних закладів та стартувала кампанія з вибору сімейних лікарів.
» 15.06.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г. Бурлака видав розпорядження від 13 червня 2018 року №45 «Про скликання 20 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 10 липня поточного року в залі засідань комунальної організації...
» 13.04.2018 2017 року на сайті Міністерства юстиції України запрацював єдиний реєстр боржників. У ньому можна знайти відомості про боржника за прізвищем, ім’ям, по батькові та реєстраційним номером облікової картки платника податків. Вільний та безоплатний...
» 07.04.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г.Бурлака видав розпорядження від 4 квітня 2018 року №26 «Про скликання 19 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 20 квітня поточного року в залі засідань КО Бершадська РДЮСШ «Ровесник».
» 07.04.2018 Засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування
» 07.04.2018 Юридичний практикум
» 01.04.2018 Події. Новини. Факти.
» 01.04.2018 Про державну підтримку вирощування молодняка ВРХ
» 01.04.2018 Часткова компенсація вартості техніки
» 01.04.2018 Про щорічну грошову допомогу до 9 травня
Всі статті розділу Нове в роботі »
Цікаві фото
4 фото   
<b>«Любов душі моєї - Баланівка»</b><br />У твоїх руках дорога нашому серцю книга &quot;Любов душі моєї&nbsp;- Баланівка&quot;. В ній викладені матеріали з...
3 фото   
<b>Тиждень права у Баланівській школі</b><br />Відкриття тижня права у школі розпочалося загальношкільною лінійкою, на якій учні ознайомилися із поставленими...
21 фото   
<b>Ожеледь. Зима прийшла з сюрпризом</b><br />
2 фото   
<b>Свято всіх, хто любить спорт</b><br />За багаторічною традицією, у другу суботу вересня в Україні відзначається свято усіх прихильників здорового способу...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Баланівка
Мацета Федір Матвійович (1916) 1916 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 1944 р.

З історії Бершаді
За роки відбудови народного господарства зросло політичне та економічне значення Бершаді в губернії. 1922 року Бершадь стала центром Ольгопільського повіту. Тепер у місті працювало чотири школи, два лікнепи, клуб, районна бібліотека. Поліпшилося й медичне обслуговування: в лікарні працювали 17 медпрацівників. Трудівники Бершаді в складних міжнародних умовах, коли імперіалістичні уряди всіляко... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Разом відстоювати інтереси Бершадщини - Новинки в галузях Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення