Fridge magnet wooden gears

Депутатська трибуна

 • Подобається0Не подобається
 • 2 Грудня 2016, 09:00

Звіт про роботу депутата районної ради, обраного у виборчому окрузі №24 від політичної партії Блок Петра Порошенка «Солідарність», голови постійної комісії з питань агропромислового комплексу, реформування земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою населених пунктів.

Депутат – не просто представник влади, особа, яка наділена особливими повноваженнями та здатна безпосередньо впливати на ситуацію.

Найперше – це обранець, який дав людям конкретні обіцянки і зобов’язаний їх виконувати.

За звітний період брав участь у роботі усіх семи сесій, у підготовці їх опрацьовував проекти рішень. Особисто підготував: звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо збереження Бершадського району як адміністративно-територіальної одиниці; рішення «Про звіт редактора районної газети «Бершадський край» щодо роботи комунальної організації «Редакція райгазети «Бершадський край» за друге півріччя 2014 року та 2015 рік» та «Про порядок встановлення пам’ятних знаків, меморіальних дощок на об’єктах, що належать до спільної власності територіальних громад району».

Приємно, що всі вони знайшли підтримку в моїх колег-депутатів.

За листопад минулого року до грудня нинішнього з усними заявами до мене звернулося 39 громадян, яким допоміг вирішити їхні проблеми.

Як переможець обласного конкурсу «Покровитель культури-2015» активно допомагаю закладам культури району, Серединки та школам Бершадщини.

Разом із сільським головою, за допомогою жителів Серединки, за що ми їм дуже вдячні, зібрали та відправили на Схід у зону АТО нашим бійцям чотири рази продукти харчування, товари першої необхідності тощо.

Сьогодні в центрі моєї роботи є і буде проста людина, її соціальний захист. Суспільство має бути справедливим, а влада – чесною. Тільки за таких умов життя стане кращим.

Актуальним питанням на сьогодні є адміністративнотериторіальна реформа, що передбачає децентралізацію влади. Адже зробити державне управління ефективним без децентралізації нереально.

Головна мета – створення держави нового типу, яка буде чесно служити людям і дасть можливість громадянському суспільстві прозоро формувати і контролювати органи публічної влади.

Я людина відверта, завжди готовий прийти на допомогу.

Живу за принципом – відповідальність розпочинається з мене, чітко усвідомлюю: готовий і надалі робити все для того, щоб рідний Бершадський край процвітав.

Олександр КАВУН, депутат районної ради.

Звіт про роботу депутата районної ради, обраного у виборчому окрузі №17 від політичної партії Аграрна партія України.

Депутатська діяльність була насиченою та охоплювала різні напрями, а також конкретні справи, які були зроблені для вирішення проблем та забезпечення гідних умов життя мешканців району. Але переважна частка проведеної роботи припала на спілкування та співпрацю з жителями сіл.

Проводилися зустрічі з виборцями у Маньківці, Крушинівці, Шумилові.

Брав участь у загальних зборах громадян за місцем проживання в Маньківській, Крушинівській та Шумилівській громадах.

Щодо питань, з якими зверталися громадяни, то їх можна умовно поділити на дві частини: ті, що стосуються життєдіяльності району і є в компетенції депутата районної ради, і ті, що належать до компетенції як директора СТОВ «Лан».

Протягом звітного періоду звернулося майже сто виборців. Більшість питань вирішував за власні кошти, надавав послуги власною технікою.

Звернення стосувались незадовільного стану сільських доріг, відсутності водопостачання. Вдалось допомогти фінансово в ремонті автошляхів в Крушинівці, в забезпеченні населення водою в Маньківці та Шумилові, технікою у грейдеруванні, розчищенні доріг від снігу.

За моєї ініціативи, при сприянні сільського голови та сільських депутатів, встановлено паркан на кладовищі с. Крушинівки.

Діти – наше майбутнє, тому намагаюсь постійно приділяти їм увагу. В міру можливого опікуюсь трьома місцевими освітніми та двома дитячими дошкільними навчальними закладами. Долучився до заміни вікон та дверей на нові енергозберігаючі у школах, для першокласників було придбано шкільне приладдя, напередодні новорічних та різдвяних свят школярам та діткам дитячих садочків вручено подарунки.

З метою здешевлення харчування дітей надається посильна допомога необхідними продуктами харчування, вирощеними на полях СТОВ «Лан». Перекрито дах над спортивним комплексом «Гетьман», забезпечено його водовідведенням.

Сприяв безкоштовному перевезенню учасників різноманітних спортивних змагань, фестивалів та конкурсів.

Я відкритий до діалогу і готовий допомагати всім, хто цього потребує. Адже головна мета кожного депутата – змінити життя наших громадян на краще, аби воно було заможним і стабільним.

Сергій САВЧЕНКО, депутат районної ради.

Звіт про роботу депутата районної ради, обраного у виборчому окрузі №14 від політичної партії Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Моя діяльність як депутата не обмежувалась і не закінчувалась участю в сесійних засіданнях чи роботою в комісіях.

Важливою складовою у здійсненні депутатської діяльності вважаю роботу з виборцями.

Всього за звітний період до мене звернулося 39 громадян.

Були розглянуті індивідуальні звернення, що стосувалися матеріальної та медичної допомоги, покращення житлових умов, забезпечення паливом, соціального захисту, працевлаштування, вирішення земельних питань.

Брав участь в загальних зборах громадян за місцем проживання в Кошаринцях та Сумівці.

Разом із тим у міру своїх можливостей постійно надаю допомогу ветеранам, інвалідам та малозабезпеченим категоріям населення, сім’ям воїнів АТО сприяю в забезпеченні паливом. З перших днів війни на Сході фінансово та матеріально допомагав волонтерам.

До Дня знань та з нагоди новорічно-різдвяних свят учням Кошаринецької і Сумівської шкіл вручено подарунки.

Придбано ноутбук, цифровий фотоапарат, сучасний телевізор.

У дитячому садочку с. Коша ринець профінансував встановлення енергозберігаючих вікон, закуплено нові меблі та електроплиту, для фельдшерсько-акушерського пункту придбано необхідні медикаменти, в сільський будинок культури допоміг відремонтувати музичну апаратуру.

Надана фінансова допомога в придбанні паливного котла та технічного оснащення для гуртка «Юні друзі лісу» Сумівського шкільного лісництва. Разом із вихованцями цього шкільного лісництва розчистили джерело, облагородили і посадили кущі калини та відновили криницю.

Хочу акцентувати увагу на тому, що я завжди відкритий для усіх пропозицій вирішення питань, які належать до моєї компетенції, готовий до співпраці із виконавчою владою та органами місцевого самоврядування.

Найголовніше сьогодні – це мир і стабільність в Україні, до чого ми всі повинні прагнути, єднаючись у боротьбі за майбутнє нашої держави, щоб гасло «Слава Україні!» було не просто словами, а життєвим кредом кожного.

Сергій ЦАРЮК, депутат районної ради.

Звіт про роботу депутата районної ради, обраного у територіальному виборчому окрузі №26 від політичної партії Аграрна партія України.

Моя діяльність як депутата районної ради спрямована на захист інтересів виборців, виконання їхніх доручень у межах депутатських повноважень.

За звітний період активно брав участь у сесійних засіданнях, президії, роботі постійної комісії, акції «Допоможемо українському солдату».

У переважній більшості питань депутатів районної ради об’єднувала конструктивна співпраця, небайдужість до проблем мешканців району.

Серед них – харчування учнів загальноосвітніх шкіл району, реалізація районної програми «Шкільний автобус», виконання місцевих програм розвитку культури і духовного відродження та розвитку фізичної культури і спорту, внесення змін до програм «Обдарована дитина» та «Захистимо дитинство».

За період з листопада 2015 року до грудня 2016-го звернулося 28 громадян. На більшість піднятих виборцями проблем знайдено рішення.

Зокрема, сприяв Сумівській територіальній громаді щодо благоустрою населеного пункту та сільського кладовища.

До свята Перемоги у Другій світовій війні ветерани та учасники бойових дій отримали продовольчі набори.

У міру своїх можливостей, надавалась посильна допомога Сумівській ЗОШ І-ІІІ ступенів та дитячому садочку.

З метою залучення молоді до занять фізичною культурою і спортом допомагав у облаштуванні сільського спортивного майданчика.

Лікарська амбулаторія загальної практики сімейної медицини забезпечена паливомастильними матеріалами, фарбою.

З огляду на вище викладене, буду й надалі брати активну участь у вирішенні проблем села і району, допомагати мешканцям у їхніх зверненнях у межах своїх депутатсь - ких повноважень, хоча вперше обраний депутатом, не маючи великого досвіду такої діяльності.

Оцінювати роботу депутата – справа виборців. Я підтримую ті цінності, що поділяють люди, які довіряють мені і підтримують.

Микола МАЗУРЕНКО, депутат районної ради.


Дивіться також в розділі  Нове в роботі
» 15.06.2018 У цьому році розпочата реформа первинної ланки медичних закладів та стартувала кампанія з вибору сімейних лікарів.
» 15.06.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г. Бурлака видав розпорядження від 13 червня 2018 року №45 «Про скликання 20 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 10 липня поточного року в залі засідань комунальної організації...
» 13.04.2018 2017 року на сайті Міністерства юстиції України запрацював єдиний реєстр боржників. У ньому можна знайти відомості про боржника за прізвищем, ім’ям, по батькові та реєстраційним номером облікової картки платника податків. Вільний та безоплатний...
» 07.04.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г.Бурлака видав розпорядження від 4 квітня 2018 року №26 «Про скликання 19 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 20 квітня поточного року в залі засідань КО Бершадська РДЮСШ «Ровесник».
» 07.04.2018 Засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування
» 07.04.2018 Юридичний практикум
» 01.04.2018 Події. Новини. Факти.
» 01.04.2018 Про державну підтримку вирощування молодняка ВРХ
» 01.04.2018 Часткова компенсація вартості техніки
» 01.04.2018 Про щорічну грошову допомогу до 9 травня
Всі статті розділу Нове в роботі »
Цікаві фото
13 фото   
<b>Естафета визволення</b><br />16 березня 2009 року у м Бершаді відбувся урочистий мітинг- реквієм та святковий концерт з нагоди передачі естафети...
3 фото   
<b>Естафета визволення на Бершадщині</b><br />Минулої п’ятниці бершадці та делегація Вінницької області зустрічали делегацію з Кіровоградщини для здійснення...
2 фото   
<b>Тирлівка, Кавкули – і про них не забули</b><br />Черговий «День районної ради» її голова М.Г. Бурлака провів у Тирлівській територіальній громаді разом з депутатами...
5 фото   
<b>З Вінниці – по Європі</b><br />Розповівши тобі, шановний читачу, про офіційну презентацію Вінницької області у французькому Страсбурзі та...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Красносілка
Нагорний Микола Романович Українець, робітник. Мобілізований в 1941 р. Рядовий.

З історії Бершаді
Перемога Великої Жовтневої соціалістичної революції була радісно зустрінута бершадськими трудівниками. В січні 1918 року тут проголосили Радянську владу. Але незабаром до міста вдерлися німецькі окупанти. Окупація та хазяйнування буржуазно-націоналістичних банд важким тягарем лягли на плечі трудящих. Тільки з цукрового заводу було вивезено 50 тис. пудів цукру. Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Депутатська трибуна - Новинки в галузях Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення