14 листопада – сесія районної ради

 • Подобається0Не подобається
 • 4 Листопада 2017, 09:00

Голова райради М.Г. Бурлака видав розпорядження від 26 жовтня 2017 року №50 «Про скликання 14 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої відбудеться 14 листопада в залі засідань комунальної організації «Бершадська РДЮСШ «Ровесник». Початок – о 10.00 год.

На порядок денний внести питання:

1. Про хід виконання ра йонної програми реалізації Конвенції ООН про права дитини на період 2016-2020 р. (зі змінами), затвердженої рішенням 41 сесії районної ради 6 скликання від 16 жовтня 2015 р., і стан протидії злочинності серед неповнолітніх, насильства в сім’ї, соціальноправового захисту безпритульних і бездоглядних дітей.

2. Про звіт постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, зміцнення законності й правопорядку і взаємодії з органами місцевого самоврядування.

3. Про внесення змін і доповнень до рішення 34 сесії районної ради 6 скликання від 23.12.2014 р. «Про програму «Місцевих стимулів» для медичних працівників первинної ланки у Бершадському районі на 2015-2017 р.».

4. Про внесення змін та доповнень до рішення 3 сесії районної ради 7 скликання від 23.02.2016 р. «Про програму «Збереження здоров’я громадян – жителів Бершадського району – запорука сталого економічного розвитку району на 2016-2020 р.» (зі змінами).

5. Про внесення змін до програми розвитку фізичної культури і спорту у Бершадському районі на 2017-2021 р.(зі змінами).

6. Про внесення змін до рішення 24 сесії районної ради 5 скликання від 30.07.2010 р.«Про затвердження положення про територіальний центр соціального обслуговування Бершадського району» (зі змінами).

7. Про програму забезпечення епізоотичного благополуччя в Бершадському районі на 2017-2020 р.

8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду Віталію Михайловичу Демидюку, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Баланівської сільської ради Бершадського району Вінницької області.

9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду Олександру Анатолійовичу Начорному, для ведення фермерського господарства на території Джулинської сільської ради Бершадського району Вінницької області.

10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності Людмили Федорівни Ковальчук, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Джулинської сільської ради Бершадського району Вінницької області.

11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності Марії Федорівни Подолянчук, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Джулинської сільської ради Бершадського району Вінницької області.

12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності Оксани Григорівни Ткаченко, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Джулинської сільської ради Бершадського району Вінницької області.

13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності Наталії Анатоліївни Васильківської, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Осіївської сільської ради Бершадського району Вінницької області.

14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності Михайла Онуфрійовича Гниди, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Осіївської сільської ради Бершадського району Вінницької області.

15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які належать Олегу Анатолійовичу Лановському, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Осіївської сільської ради Бершадського району Вінницької області.

16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності Олега Степановича Лихенка, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Осіївської сільської ради Бершадського району Вінницької області.

17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності Сергія Петровича Задорожного, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Осіївської сільської ради Бершадського району Вінницької області.

18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають у власності Світлани Миколаївни Байди, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Осіївської сільської ради Бершадського району Вінницької області.

19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в оренду Ганні Василівні Калашніковій, для розміщення та експлуатації будівель і споруд та допоміжних операцій і розташована за адресою: Вінницька область, Бершадський район, Серебрійська сільська рада, автодорога Могилів-Подільський-ЯмпільБершадь-Умань 191км+450м.

20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надаються в оренду ТОВ «Прогрес», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Серединської сільської ради Бершадського району Вінницької області.

21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду Віталію Михайловичу Діденку, для ведення фермерського господарства на території Тернівської сільської ради Бершадського району Вінницької області.

22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності Дарії Мойсеївни Лялюк, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Тирлівської сільської ради Бершадського району Вінницької області.

23. Про внесення змін до рішення 8 сесії районної ради 7 скликання від 16.12.2016 р.«Про районний бюджет на 2017 рік» (зі змінами), згідно з розпорядженнями голови райдержадміністрації.

24. Про внесення змін до рішення 8 сесії районної ради 7 скликання від 16.12.2016 р.

«Про районний бюджет на 2017 рік» (зі змінами).

З проектами рішень можна ознайомитись на офіційному сайті та у виконавчому апараті Бершадської районної ради.

На сесію запрошуються депутати обласної (за окремим списком) та районної рад, голова та заступники голови райдержадміністрації, міський, сільські голови, начальники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, керівники сільськогосподарських підприємств, районних установ, організацій, представники політичних партій і громадських організацій, засобів масової інформації.


Дивіться також в розділі  Нове в роботі
» 15.06.2018 У цьому році розпочата реформа первинної ланки медичних закладів та стартувала кампанія з вибору сімейних лікарів.
» 15.06.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г. Бурлака видав розпорядження від 13 червня 2018 року №45 «Про скликання 20 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 10 липня поточного року в залі засідань комунальної організації...
» 13.04.2018 2017 року на сайті Міністерства юстиції України запрацював єдиний реєстр боржників. У ньому можна знайти відомості про боржника за прізвищем, ім’ям, по батькові та реєстраційним номером облікової картки платника податків. Вільний та безоплатний...
» 07.04.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г.Бурлака видав розпорядження від 4 квітня 2018 року №26 «Про скликання 19 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 20 квітня поточного року в залі засідань КО Бершадська РДЮСШ «Ровесник».
» 07.04.2018 Засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування
» 07.04.2018 Юридичний практикум
» 01.04.2018 Події. Новини. Факти.
» 01.04.2018 Про державну підтримку вирощування молодняка ВРХ
» 01.04.2018 Часткова компенсація вартості техніки
» 01.04.2018 Про щорічну грошову допомогу до 9 травня
Всі статті розділу Нове в роботі »
Цікаві фото
2 фото   
<b>Чи стане цей мітинг уроком?</b><br />Якщо п’ятниця, 13-е число червня, зранку для медиків була святковою, адже у першій половині дня проводилися...
10 фото   
<b>Вінниччина очима редактора: Бершадщина</b><br />Відразу зазначу, що описувати побачене під час кожного туру &ndash; а це відвідини конкретного району, хоч і складно,...
3 фото   
<b>Ювілейне свято молодої держави відзначила Бершадщина</b><br />Наша держава відзначила важливу, знаменну дату в багатовіковій історії народу &ndash; двадцяту річницю проголошення...
19 фото   
<b>23 серпня - День Державного Прапора</b><br />
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Шляхова
Сторожук Степан Йосипович (1922) 1922 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 07.08.44.

З історії Бершаді
Розвиток капіталізму відчутно позначився на зміні соціального складу Бершаді. Лише п'ята частина населення займалась тепер сільським господарством. Все більшу роль у суспільному житті відігравали робітники промислових підприємств. У місті були три млини, тютюнова і макаронна фабрики, винокурний завод, друкарня. Після пожежі 1872 року був модернізований цукровий завод. Напередодні... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

14 листопада – сесія районної ради - Новинки в галузях Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення