Fridge magnet wooden gears

Порозуміння, співпраця, добро і мир

 • Подобається0Не подобається
 • 30 Грудня 2017, 09:00

Про здобутки та проблеми, успішну реалізацію проектів, сподівання і мрії розповідає голова райдержадміністрації І.В. Стефанцов.

– Іване Васильовичу, завершується 2017-ий, що найкраще Ви заберете із нього в рік прийдешній?

– Звичайно, все найкраще, але обов’язково – порозуміння та співпрацю, яка склалася на теренах Бершадщини, а ще – працьовитість і наполегливість у досягненні мети. У році, що минає, вдалось реалізувати багато планів, проектів. Це рік формування нових основ як у системах економічних, так і в бюджетних відносинах. Цей рік був урожайним, проблемним, успішним, плідним. Особливо варто зазначити: він дав старт довго - очікуваним урядовим реформам – пенсійній, освітній, медичній, судовій. Рік був нелегким і приніс чимало вражень – відбулося дуже багато зустрічей і нових знайомств.

Довелось наполегливо працювати, потрібно було сконсолідувати зусилля усіх гілок районної влади навколо ідеї поліпшення життя, в підсумку маємо нагоду порадіти успіхам і здобуткам.

У 2017-му зроблено чимало важливих кроків. Об’єктивна оцінка зробленого буде пізніше, і визначу її не я, а бершадчани. Головне – нам вдалося забезпечувати порядок і спокій, не допустити розбалансування соціально-економічної ситуації. Доклавши максимум зусиль, вийшли на якісно новий рівень співпраці з територіальними громадами району. Без розуміння та підтримки громад не вдалося б досягнути позитивних зрушень. Щиро скажу: це був рік інтенсивної роботи. Висловлюю слова подяки працівникам апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, депутатам усіх рівнів, міському та сільським головам, які завжди йшли назустріч, що дало можливість спільно вирішували проблемні питання.

– Повертаючись у 2017 рік, скажіть, що б Ви відзначили, як важливе та особливе?

– Підсумки року засвідчують – результати є. Немає потреби у ці святкові дні завантажувати людей цифрами, однак повірте: багато з них вражають і вселяють надію на майбутнє. На моє глибоке переконання, результатом майбутнього буде самодостатня, здорова, багата нація, сильні та спроможні громади.

Пріоритетом у 2017-му було визначено створення умов, що відповідають сучасним нормам і вимогам у галузях освіти та медицини. Цього року виконано колосальний обсяг робіт в освітніх закладах, 5 котелень виведено з підвальних приміщень, у 2 нав - чальні заклади придбано сучасні опалювальні котли, у 15 – закуплено мультимедійне обладнання, значно покращено матеріально-технічну базу закладів освіти. Впроваджували інклюзивне навчання.

Встановлено пам’ятний знак Т. Шевченку у м. Бершаді.

Багато зроблено для зміцнення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я. Це – реконструкція інфекційного відділення, капітальні ремонти дитячого, поліклінічного відділень, харчоблоку, ремонт відділення невідкладної медичної допомоги, встановлення дитячого інклюзивного майданчика, відремонтовано ліфт в ОЛІЛ, який не працював десятиліттями, придбано медичне обладнання та комп’ютерну техніку. Маємо за мету забезпечити доступ до якісної освіти та медичного обслуговування мешканців Бершадщини, і кожен наш крок має бути саме у цьому напрямку.

За останній рік на краще змінилися і села району, насамперед завдяки програмному розвитку через участь у конкурсах і грантах. Так, у Лісничому та Красносілці впорядкували та осучаснили парки, проводиться реконструкція міського парку, встановлено інклюзивний майданчик у місті, дитячі ігрові майданчики в селах району, ремонтувалися дороги та будувались тротуарні доріжки – все це для людей, їхнього відпочинку, здоров’я, зрештою естетичної насолоди.

– Які Ваші плани та перспективи на майбутнє?

– Плани, звичайно, масштабні, але розумію, що все й одразу зробити не вдасться.

Тому в перспективі – копітка праця разом із командою, до якої входять люди, які мають велике бажання працювати на благо та розвиток району.

Маємо чітку стратегію та план дій на 2018 рік. Розуміємо, що досягти значних результатів можливо лише при спільній праці та взаєморозумінні. Основні зусилля будуть спрямовані на реалізацію урядових реформ, передусім медичної, освітньої, адміністративної.

Це дасть можливість перейти на якісно новий рівень надання населенню району відповідних послуг. І, звичайно, створення територіальних об’єднаних громад.

Вважаю, що адміністративна реформа необхідна, її реалізація дає максимум повноважень на місцевий рівень.

Польшу саме така реформа перетворила у справжню європейську державу. Цим шляхом іде і наша країна. І чим швидше ми впровадимо адмінреформу, тим швидше покращиться життя на місцях, адже вона закладає основи економічного зростання, залучення інвестицій, зокрема в інфраструктурні об’єкти – лікарні, школи. Найголовніше – децентралізація дасть можливість створити громади, здатні взяти на себе відповідальність за власну розбудову. ОТГ уже отримують достатнє фінансування, додаткові повноваження – і це вперше в історії України.

У планах розбудова спортивної галузі району – це сучасні спортивні зали, стадіони та майданчики при школах і садочках. Також важливим є розвиток творчого потенціалу дітей, тому вкрай необхідно ремонтувати будинки культури, розвивати позашкільну освіту. Діти повинні рости здоровими, успішними, впевненими, для цього потрібно мати можливість займатись спортом і розвивати свої таланти.

Під пильною увагою й надалі залишиться стан доріг, благоустрій населених пунктів. Нам потрібно використовувати всі можливості в українській державі та за її межами для залучення інвестицій у район. Для цього мають бути активними не тільки районна влада, а й керівники громад, депутати всіх рівнів, громадські організації і об’єднання.

Працювати є над чим, головне, аби всі ми на своєму місці добросовісно виконували визначену роботу. Я вірю, що спільною працею створимо економічно сильний і культурно розвинутий район.

Висловлюю вдячність за постійну співпрацю та підтримку народному депутату України Миколі Кучеру, який завжди тримає руку на пульсі проблем району, знає про всі питання, котрі потребують вирішення. І постійно надає реальну допомогу. У кожний свій приїзд намагається якнайбільше спілкуватись із мешканцями, аби отримувати інформацію з перших вуст, дослуховується до їхніх побажань і переймається наболілими питаннями. Жителі району відчувають постійну підтримку народного обранця. Напередодні новорічних свят завдяки Миколі Івановичу центральну площу міста прикрасила надзвичайно красива ялинка.

– Зовсім мало часу залишилося до Нового року, ми всі в очікуванні дива, згадуємо родинні традиції, шукаємо дарунки для рідних і близьких. Поділіться із читачами Вашими традиціями, очікуваннями, побажаннями.

– Період новорічно-різдвяних свят – це час радості, справжньої магії і теплих зустрічей у родинному колі. У кожному з нас, незважаючи на всі життєві проблеми, посади, вік, живе маленька дитина, яка щиро вірить у казку, в диво. Я теж готую подарунки для своїх найрідніших. Для того, щоб мрії здійснились, потрібно докласти чимало зусиль та наполегливості.

У переддень свят вітаю усіх бершадчан із Новим роком та Різдвом Христовим. Нехай віра підтримує кожного на життєвому шляху і ніколи не дає опустити руки. Адже світ підкоряється тим, хто вірить у свої мрії щиро, всім серцем!

Добра, тепла і затишку! Підтримки близьких людей і реалізації всього запланованого.

Щоб кожен намір втілювався у добру справу, а щастя і любов завжди були у ваших серцях та домівках! Нехай прийде мир на українську землю, громади стануть самодостатніми, а люди – щасливими та заможними. Щоб Старий рік забрав із собою всі наші помилки, непродумані слова, образи, а Новий рік нехай принесе мудрість, впевненість у своїх силах, достаток, любов і спокій.

Бажаю всім щедрого Нового року та Різдва Христового!


Дивіться також в розділі  Нове в роботі
» 15.06.2018 У цьому році розпочата реформа первинної ланки медичних закладів та стартувала кампанія з вибору сімейних лікарів.
» 15.06.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г. Бурлака видав розпорядження від 13 червня 2018 року №45 «Про скликання 20 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 10 липня поточного року в залі засідань комунальної організації...
» 13.04.2018 2017 року на сайті Міністерства юстиції України запрацював єдиний реєстр боржників. У ньому можна знайти відомості про боржника за прізвищем, ім’ям, по батькові та реєстраційним номером облікової картки платника податків. Вільний та безоплатний...
» 07.04.2018 Голова Бершадської районної ради М.Г.Бурлака видав розпорядження від 4 квітня 2018 року №26 «Про скликання 19 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 20 квітня поточного року в залі засідань КО Бершадська РДЮСШ «Ровесник».
» 07.04.2018 Засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування
» 07.04.2018 Юридичний практикум
» 01.04.2018 Події. Новини. Факти.
» 01.04.2018 Про державну підтримку вирощування молодняка ВРХ
» 01.04.2018 Часткова компенсація вартості техніки
» 01.04.2018 Про щорічну грошову допомогу до 9 травня
Всі статті розділу Нове в роботі »
Цікаві фото
19 фото   
<b>24 серпня - День Незалежності України</b><br />
3 фото   
<b>Семінар з сільськими головами за участю польської делегації</b><br />З 9 по 19 липня у Бершадському районі перебуває делегація з Республіки Польща. До її складу входять 14 працівників...
2 фото   
<b>Соціальні послуги служби зайнятості нового покоління</b><br />Зростаючі масштаби безробіття, збільшення його тривалості потребують підвищення ефективності діяльності служби...
3 фото   
<b>«Звучать Шевченкові слова»</b><br />Під такою назвою з нагоди святкування Шевченківських днів в Україні в читальній залі Бершадської ра йон ної...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Велика Киріївка
Зінов'єв Саватій Михайлович (1905) 1905 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 00.07.44.

З історії Бершаді
Возз'єднання Правобережної України з Росією було прогресивним явищем в житті українського народу. Це помітно позначилось і на розвитку Бершаді, яка стала центром одноіменного округу Брацлавського намісництва. В 1797 році за новим поділом Бершадь — повітове місто Подільської губернії, а з 1804 року — містечко Ольгопільського повіту. Вже на початку XIX ст, існували бершадські суконна... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Порозуміння, співпраця, добро і мир - Новинки в галузях Бершаді та району - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення